Noua gama de portabile Asus F6 a fost "asezonata" cu o infuzie de parfumuri, dintre cele mai variate, pentru toti, dar mai ales pentru toate. La ce ne-am putea astepta in continuare? Tastaturi cu aroma de ciocolata?
F6 va fi disponibil in patru variante de culori: Floral Blossom, Musky Black, Morning Dew si Aqua Ocean. Capacul display-ului prezinta o serie de desene interesante, care se asorteaza perfect si cu mouse-ul wireless livrat in pachet odata cu laptop-ul.
Plugin ne avertizeaza insa ca modelul F6 nu va fi un fel de Eee PC mai aratos si poate la fel de ieftin, ci un dispozitiv cu dotari excelente, la preturi semnificativ mai mari.
Daca sunteti curiosi sa aflati dotarile de care dispune laptopul parfumat, click aici.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Horoscop săptămânal: Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în...
Sursa: garbo.ro
-
Cum să trimiți cele mai sexy sms-uri care îl vor face să se gândească la tine...
Sursa: kudika.ro