Cunoscuta in lumea mondenului ca amanta lui Roman Abramovici, Daria Zhukova va intra pana la finele anului pe piata vestimentara din Rusia. Noua pe piata modei din Moscova, Zhukova a devenit un furnizor cunoscut de vestimentatie in Los Angeles.
Din magazinul deschis in SUA si-au cumparat haine vedete ca Drew Barrymore si Nicole Richie. Marca vestimentara ""Dasa"" se va vinde, apreciaza specialistii, ""destul de bine in Moscova. Ea deja exista pe aceasta piata prin cateva colectii de blugi"".
Conform www.kp.ru, amanta lui lui Abramovici o va avea ca asociata la magazinul din capitala Rusiei pe Kristina Tang, fiica unui milionar londonez care produce vestimentatia Kova&T. Pentru Zhukova se pare ca nu deschiderea noului magazin va fi problema sfarsitului de an, ci relatia cu jucatorul de tenis Marat Safin. Acesta nu se poate consola cu ideea ca a pierdut-o pe focoasa rusoaica si face in ultimul timp tot posibilul sa o recucereasca.
Despre autor:
Sursa: Jurnalul National
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Ochelarii pentru nevăzători .lumen, dezvoltați de o echipă din România,...
Sursa: start-up.ro
-
Horoscop bani 12–18 ianuarie 2026 – Claritate, echilibru și decizii...
Sursa: garbo.ro
-
Replica care l-a enervat pe Trump! Ce i-a transmis George Clooney după ce a...
Sursa: kudika.ro