Partida FCM Bacau - FC Brasov, scor 1-2, s-a disputat vineri seara, insa numai pana in minutul 51, cand a fost intrerupta din cauza cetii. In momentul in care arbitrul Aurelian Bogaciu a luat decizia de a opri meciul, din cauza vizibilitatii re
Partida FCM Bacau - FC Brasov, scor 1-2, s-a disputat vineri seara, insa numai pana in minutul 51, cand a fost intrerupta din cauza cetii. In momentul in care arbitrul Aurelian Bogaciu a luat decizia de a opri meciul, din cauza vizibilitatii reduse, scorul era favorabil brasovenilor, care conduceau cu 1-0 prin golul marcat de Sandor, in minutul 44. Intalnirea s-a reluat sambata dimineata. SERIA I
Delta Tulcea - Prefab Modelu 2-0, Dunarea Galati - Petrolul 1-1, FC Sacele - FC Snagov 0-1, CS Otopeni - Sportul 0-0, Forex Brasov - Chimia Brazi 2-1, FCM Campina - Dunarea Giurgiu 0-0, FC Botosani - CF Braila 2-0, Cetatea Suceava - Gloria Buzau 3-1, FCM Bacau - FC Brasov 1-2. Clasament: 1. CS Otopeni 32p, 2. Forex Brasov 31p, 3. Petrolul 30p. SERIA a II-a
Building - Caracal 3-0, CFR Timisoara - Alba Iulia 2-1, FC Bihor - Auxerre Lugoj 3-1, Campia Turzii - Dacia Mioveni 3-1, Corvinul - Poli II Timisoara 0-0, Gaz Metan - Unirea Dej 3-2, ""U"" Cluj - Minerul Lupeni 3-1, CSM Valcea - Baia Mare 3-0, FCM Resita - FC Targoviste 4-0. Clasament: 1. ""U"" Cluj 38p, 2. Dacia Mioveni 29p, 3. Minerul Lupeni 29p.