In momentul in care sotii McCartney au anuntat in luna mai ca vor divorta, cei doi au promis ca totul se va desfasura pe cale amiabila. Cantaretul, a carui avere se ridica la 825 de milioane de lire sterline, a sperat la un divort linistit. Heather a refuzat, insa oferta de 30 de milioane de lire sterline in schimbul unui divort rapid.
Hall a confirmat marti ca McCartney a decis sa inchida contul pe care cei doi il aveau impreuna, dupa ce Mills a retras un milion de lire sterline fara stirea lui.
Sir Paul, 64 de ani, a intentat divort la sfarsitul saptamanii trecute, iar printre motivele deciziei de a incheia mariajul care a durat patru ani, acesta a mentionat "comportamentul nerezonabil" al sotiei. Specialistii in drept sunt insa de parere ca McCartney ar putea pierde un sfert din averea sa in urma acestui divort, deoarece cei doi nu au incheiat un contract prenuptial. (D.V.)
Despre autor:
Sursa: Ziua
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Rețetă de Cheesecake Red Velvet, desertul care aduce eleganța cofetăriei...
Sursa: garbo.ro
-
titlu-test-ovidiu mihaila
Sursa: start-up.ro
-
Salvia este sacră. Cum să elimini blocajele energetice din casă și să atragi...
Sursa: kudika.ro