Imaginile cu lenjerie intima pusa la uscat la vederea trecatorilor si alte imagini "daunatoare" pentru China ar putea fi responsabile pentru amanarea acestei lansari, sunt de parere reprezentantii mass-media. "In scenele filmate in Shanghai, toate acoperisurile si aleile sunt decorate cu lenjerie si haine care atarna pe bete de bambus", informeaza jurnalul Beijing Times. Jurnalul mai indica si faptul ca multi spectatori au fost de parere ca scenele filmate in Shanghai si in satul Xitang sunt "nepotrivite", dat fiind faptul ca ambele locatii "au devenit locurile de depozitare de arme chimice ale teroristilor". "Spectatorii chinezi nu vor putea accepta ideea unui complot pus la cale de elemente criminale straine care se lupta in vazul lumii, in orasul Shanghai", este parerea jurnalului chinez care citeaza un spectator.
Decizia finala a SARFT in ceea ce priveste lansarea filmului "Misiune: imposibila 3", va fi anuntata in cursul acestei saptamani. (D.M.)
Despre autor:
Sursa: Ziua
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Tot ce trebuie să știi despre RODIE, fructul-minune cu multiple beneficii...
Sursa: garbo.ro
-
INTERVIU EXCLUSIV: Cravata Galbenă, filmul prin care Serge Celebidachi aduce...
Sursa: kudika.ro