optiune de prelungire si va intra imediat in programul de pregatire al echipei", scrie site-ul oficial al gruparii belgiene. in varsta de 31 de ani, Ilie a mai evoluat la echipele Electroputere Craiova, Steaua, Galatasaray, Valencia, Deportivo
optiune de prelungire si va intra imediat in programul de pregatire al echipei", scrie site-ul oficial al gruparii belgiene. in varsta de 31 de ani, Ilie a
mai evoluat la echipele Electroputere Craiova, Steaua, Galatasaray, Valencia, Deportivo Alaves, Besiktas Istanbul si FC Zurich. Atacantul a acumulat 53 de selectii in echipa nationala a Romaniei, pentru care a inscris 13 goluri. in ultima etapa
de campionat, sambata, Garminal a fost invinsa pe teren propriu, cu scorul de 1-0, de Westerlo. Daca va semna cu Beerschot, "Cobra" va deveni al doilea jucator roman din prima liga belgiana celalalt fiind Marius Mitu atacantul lui Anderlecht.Acesta din urma a evoluat ieri in meciul pe care echipa sa l-a castigat cu scorul de 2-0, pe terenul celor de la Cercle Bruges. partida a contat pentru etapa a doua a primeli ligi belgiene.