Cosmin Contra, care l-a facut psihopat pe Davids, fostul sau coleg de la AC Milan, intr-un interviu din "News of the World", a evoluat o repriza pentru Atletico Madrid in meciul castigat, scor 3-0, in fata formatiei engleze MK Dons. Contra a intrat p
Cosmin Contra, care l-a facut psihopat pe Davids, fostul sau coleg de la AC Milan, intr-un interviu din "News of the World", a evoluat o repriza pentru Atletico Madrid in meciul castigat, scor 3-0, in fata formatiei engleze MK Dons. Contra a intrat pe teren in minutul 47, in locul lui Luccin si a fost folosit pe postul de mijlocas la inchidere. Golurile celor de la Atletico Madrid au fost marcate de Luccin (10), Arizmendi (21) si Fernando Torres (59).