FC Arges a castigat, sambata, un triunghiular desfasurat la Ramnicu Valcea, la care au mai participat divizionara B din localitate si formatia Pandurii Targu Jiu. FC Arges a invins, in primul meci, cu 1-0, pe CSM Ramnicu Valcea, prin golul reusit de
FC Arges a castigat, sambata, un triunghiular desfasurat la Ramnicu Valcea, la care au mai participat divizionara B din localitate si formatia Pandurii Targu Jiu. FC Arges a invins, in primul meci, cu 1-0, pe CSM Ramnicu Valcea, prin golul reusit de Marius Sava. Echipa pregatita de Sorin Cartu a castigat si meciul cu Pandurii Tg. Jiu, cu scorul de 1-0 (Prepelta). In ultimul meci, Pandurii a terminat la egalitate, 1-1, cu CSM Ramnicu Valcea (Verdes/ Ciortan). Meciurile s-au disputat pe parcursul unei reprize de cate 45 de minute.