ELVETIA, Super League, etapa a 20-a (restanta) * ADRIAN ILIE a marcat golul lui FC Zürich in meciul pierdut de echipa sa in deplasare, scor 1-5 cu FC Thun. Ilie a fost integralist si a deschis scorul in minutul 31. Pentru FC Zurich, IULIAN FILIPESCU si MIHAI TARARACHE au jucat toate minutele.
ELVETIA, Challange League, etapa a 19-a (restanta) * CRISTIAN IANU a fost integralist pentru AC Bellinzona, 0-1 in deplasare cu FC Sion. De la Bellinzona a lipsit ADRIAN PIT, suspendat.
ANGLIA, FA Premier League, Reserves, etapa a 32-a * IONEL GANEA a fost titular pentru Wolverhampton Wanderers, 0-0 acasa cu Bolton Wanderers. Ganea a fost schimbat in minutul 63.
UNGARIA, 1. Liga, etapa a 24-a * SORIN BOTIS a fost integralist pentru Ferencvaros, 1-1 pe teren propriu cu Ujpest. De la gazde a lipsit MARIUS SASU
* CIPRIAN DIANU (integralist) si MARIUS SIMINIC (titular, schimbat de Vitelki in minutul 63) au jucat pentru Diosgyor, 3-1 acasa cu Videoton, echipa la care DANIEL TUDOR a fost integralist. De la Diosgyor au lipsit ANDREI URAI si MIKOS BELENYESI * RADU SABO a lipsit de la Zalaegerszeg, 2-0 acasa cu Nyiregyhaza
* DOREL MUTICA a fost integralist pentru Papa Lombard, 2-0 acasa cu Bekescsaba. De la gazde a lipsit DARIUS MICLEA.
CROATIA, cupa, semifinale (retur) * DUMITRU MITU a fost integralist pentru NK Rijeka, 3-2 in deplasare cu Varteks (3-2 si in tur). Rijeka va juca finala cu Hajduk Split.
COREEA DE SUD, K-League, etapa a 10-a
* ADRIAN NEAGA (foto) a marcat golul lui Chunnam Dragons, 1-0 acasa cu Seongnam. Neaga a fost integralist si a marcat in minutul 12. (MIG)