ITALIA, cupa, optimi de finala (retur) * PAUL CODREA a fost integralist pentru AC Torino, 2-1 in deplasare cu Sampdoria Genova. Torino a ratat calificarea, Sampdoria castigand in tur cu 2-0 * VALI NASTASE a fost titular pentru Bologna, 1-3 acasa cu Inter Milano. Nastase a fost schimbat in minutul 75 de Gamberini. Bologna a ratat calificarea, Inter castigand si in tur cu 3-1 * IANIS ZICU a intrat in minutul 57 pentru Parma FC, 0-03 acasa cu Fiorentina. Zicu l-a inlocuit pe Grieco. Parma a ratat calificarea, Fiorentina castigand si in tur, cu 2-0.
SPANIA, cupa, optimi de finala (tur) * LAURENTIU ROSU a fost integralist pentru Recreativo Huelva, 0-2 acasa cu FC Sevilla * GICA CRAIOVEANU a lipsit de la Getafe, 0-2 in deplasare cu Osasuna. (MIG)
Despre autor:
Sursa: Ziua
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Avionul care ar fi dispărut în 1955 și ar fi reapărut în 1985. Adevărul din...
Sursa: garbo.ro
-
FOTO: Destinații de schi aproape de casă pentru vacanța de iarnă 2025–2026....
Sursa: kudika.ro