back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cine este crin antonescu?

 


 
Pagini: << 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

11272 mesaje
Membru din: 21/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 2 Aprilie 2010, ora 21:18

De la: Apex, la data 2010-04-02 03:20:16Crin Antonescu este un cartofor ordinar, a mostenit de pe unde s-a invartit, prin saloanele unor parveniti, o anumita "notorietate" de "capra vorbitoare", ochi spalaciti cu inclinatii homo. Se culca la patru dimineata si la 9-10 il scoala angajatii lui Patriu, a lui Voiculescu sau cei de pe unde poate ciugulii si el ceva . Uitati-va atent la gesticulatia sa dezordonata, la miscarile ciudate ale capului, mainilor si va veti da seama, de mai multe. Un ratat care nu are ce cauta in fruntea unui partid asasinat, mort si confiscat de comunisti , Partid Liberal ?

El si altii au spurcat si ceea ce mai ramasese dintr-un partid cu anumite valente, daca nu ar fi fost spurcat, novatoar si de progres. Un partid sluga si pe drumul cimitirului de partide. Comunistii au grija inca ! Dar le vine randul, daca nu lor, la copii lor.Îi vom distruge ! Toti banii furati, se vor intoarce acolo unde pot fi multiplicati, atat in flosul celor cu cap, cat si in folosul Romaniei. Atentie, sa nu credeti ca nu va vine randul ! Timpul nu sta pe loc si nu iarta pe nimeni !
sa ma iau de tine,sa tac din gura,hai sa fii iubit,nu de alta,da cam esti la rand


toti avem dreptate,toti aveti dreptate,toti stim adevarul,toti stiti adevarul,fiecare are dreptate,fiecare cunoaste adevarul,FIECARE ARE DREPTATEA SI ADEVARUL SAU- TRAIASCA DREPTATEA si ADEVARUL !!! Nu scuipa niciodata in oglinda!!! Intotdeauna poti face mai mult decat ai facut pana acum,niciodata nu e prea tarziu !!! Tot mai multi oameni ne vor binele,d'aia ne merge rau !!! "Orice adevar trece prin 3 faze:mai intai este ridiculizat, apoi trezeste o opozitie violenta,si in sfarsit este acceptat ca fiind evident de la sine"-Avicena. Daca nu stiu ca nu stiu, atunci mi se pare ca stiu. ANUNT UMANITAR :Rog Prostii si Cretinii,sa stea departe de mine !!! “Nu poti sa tratezi ochiul fara sa tii cont de cap, nu poti sa tratezi capul fara sa tii cont de minte si nu poti sa tratezi mintea fara sa tii cont de sufletul si spiritul omului.” (Zamolxe) http://www.youtube.com/watch?v=tNu44XzTnLY Sunt doua feluri de a-ti trai viata... Unul - de a crede ca nu exista miracole. Altul - de a crede ca totul este un miracol. Albert Einstein DACA N-AM AVEA DEFECTE,NU NE-AR FACE PLACERE SA LE VEDEM PE ALE CELORLALTI,TOTI SUNTEM DEFECTI DESI NOI NE VEDEM NUMAI CALITATILE ....Barbatii conduc lumea. Femeile ii conduc pe barbati.....Caracterul fara inteligenta poate mult, dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic. (CICERO )...Un om singur nu are nici o putere,puterea i-o dau cei care-l sustin...Vorba multa,saracia omului...Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost ...Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permitea inteligenta.....Este bine sa lasi bautura....insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.....
dreambreaker

11 mesaje
Membru din: 9/12/2009
Postat pe: 4 Aprilie 2010, ora 08:15

Mai tovarase florin preda;nu numai ca esti cu ochi albastri dar te mai si lauzi cu asta;mai omule,cunosti istoria partidului national liberal si personalitatile lui cat cunoaste un paduche teoria relativitatii;eu nu inteleg si pace de ce oameni ca tine,fara pic de cunostinte istorice,politice,civice si-n general fara cultura generala isi dau cu atata sarg parerea despre lucruri care le intrec puterea de intelegere si de analiza;nu-i mai bine sa mergi la un mic si la o bere si sa lasi oamenii avizati sa se ocupe de analiza politica?Dumnezeule mare,ce popor ai dat tarii asteia!!!!???

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Aprilie 2010, ora 16:57

Sa fie presedinte si sa traga chiulul. Ca nu o sa-i fac eu prezenta. Sa mai respiram si noi, ca simt ca ma sufoc de atita grija ce ne-o poarta toti sus-pusii. Avem cel mai mic nivel de trai din Europa si tot nu ne invatam minte.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

11272 mesaje
Membru din: 21/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Aprilie 2010, ora 19:05

De la: dreambreaker, la data 2010-04-04 08:15:09Mai tovarase florin preda;nu numai ca esti cu ochi albastri dar te mai si lauzi cu asta;mai omule,cunosti istoria partidului national liberal si personalitatile lui cat cunoaste un paduche teoria relativitatii;eu nu inteleg si pace de ce oameni ca tine,fara pic de cunostinte istorice,politice,civice si-n general fara cultura generala isi dau cu atata sarg parerea despre lucruri care le intrec puterea de intelegere si de analiza;nu-i mai bine sa mergi la un mic si la o bere si sa lasi oamenii avizati sa se ocupe de analiza politica?Dumnezeule mare,ce popor ai dat tarii asteia!!!!???
amice,esti cretin rau di tat

Raporteaza abuz de limbaj
toti avem dreptate,toti aveti dreptate,toti stim adevarul,toti stiti adevarul,fiecare are dreptate,fiecare cunoaste adevarul,FIECARE ARE DREPTATEA SI ADEVARUL SAU- TRAIASCA DREPTATEA si ADEVARUL !!! Nu scuipa niciodata in oglinda!!! Intotdeauna poti face mai mult decat ai facut pana acum,niciodata nu e prea tarziu !!! Tot mai multi oameni ne vor binele,d'aia ne merge rau !!! "Orice adevar trece prin 3 faze:mai intai este ridiculizat, apoi trezeste o opozitie violenta,si in sfarsit este acceptat ca fiind evident de la sine"-Avicena. Daca nu stiu ca nu stiu, atunci mi se pare ca stiu. ANUNT UMANITAR :Rog Prostii si Cretinii,sa stea departe de mine !!! “Nu poti sa tratezi ochiul fara sa tii cont de cap, nu poti sa tratezi capul fara sa tii cont de minte si nu poti sa tratezi mintea fara sa tii cont de sufletul si spiritul omului.” (Zamolxe) http://www.youtube.com/watch?v=tNu44XzTnLY Sunt doua feluri de a-ti trai viata... Unul - de a crede ca nu exista miracole. Altul - de a crede ca totul este un miracol. Albert Einstein DACA N-AM AVEA DEFECTE,NU NE-AR FACE PLACERE SA LE VEDEM PE ALE CELORLALTI,TOTI SUNTEM DEFECTI DESI NOI NE VEDEM NUMAI CALITATILE ....Barbatii conduc lumea. Femeile ii conduc pe barbati.....Caracterul fara inteligenta poate mult, dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic. (CICERO )...Un om singur nu are nici o putere,puterea i-o dau cei care-l sustin...Vorba multa,saracia omului...Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost ...Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permitea inteligenta.....Este bine sa lasi bautura....insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.....
Fosta membra 9am.ro

11272 mesaje
Membru din: 21/11/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Aprilie 2010, ora 19:08

De la: dreambreaker, la data 2010-04-04 08:15:09Mai tovarase florin preda;nu numai ca esti cu ochi albastri dar te mai si lauzi cu asta;mai omule,cunosti istoria partidului national liberal si personalitatile lui cat cunoaste un paduche teoria relativitatii;eu nu inteleg si pace de ce oameni ca tine,fara pic de cunostinte istorice,politice,civice si-n general fara cultura generala isi dau cu atata sarg parerea despre lucruri care le intrec puterea de intelegere si de analiza;nu-i mai bine sa mergi la un mic si la o bere si sa lasi oamenii avizati sa se ocupe de analiza politica?Dumnezeule mare,ce popor ai dat tarii asteia!!!!???
daca esti asa de plin de istorie poate deschizi talica un topic despre istoria partidului national liberal si promit ca-mi voi exprima parerea ACOLO,aici nu vad nici o parere de-a mea,vad numai un cretin ca tine care se viseaza desteptul natiunii scriind aiureli din creieru-i plin de alcool si din sufletu-i plin de venin,SICTIR TOVARASE cu spume-n coltu' gurii

Raporteaza abuz de limbaj
toti avem dreptate,toti aveti dreptate,toti stim adevarul,toti stiti adevarul,fiecare are dreptate,fiecare cunoaste adevarul,FIECARE ARE DREPTATEA SI ADEVARUL SAU- TRAIASCA DREPTATEA si ADEVARUL !!! Nu scuipa niciodata in oglinda!!! Intotdeauna poti face mai mult decat ai facut pana acum,niciodata nu e prea tarziu !!! Tot mai multi oameni ne vor binele,d'aia ne merge rau !!! "Orice adevar trece prin 3 faze:mai intai este ridiculizat, apoi trezeste o opozitie violenta,si in sfarsit este acceptat ca fiind evident de la sine"-Avicena. Daca nu stiu ca nu stiu, atunci mi se pare ca stiu. ANUNT UMANITAR :Rog Prostii si Cretinii,sa stea departe de mine !!! “Nu poti sa tratezi ochiul fara sa tii cont de cap, nu poti sa tratezi capul fara sa tii cont de minte si nu poti sa tratezi mintea fara sa tii cont de sufletul si spiritul omului.” (Zamolxe) http://www.youtube.com/watch?v=tNu44XzTnLY Sunt doua feluri de a-ti trai viata... Unul - de a crede ca nu exista miracole. Altul - de a crede ca totul este un miracol. Albert Einstein DACA N-AM AVEA DEFECTE,NU NE-AR FACE PLACERE SA LE VEDEM PE ALE CELORLALTI,TOTI SUNTEM DEFECTI DESI NOI NE VEDEM NUMAI CALITATILE ....Barbatii conduc lumea. Femeile ii conduc pe barbati.....Caracterul fara inteligenta poate mult, dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic. (CICERO )...Un om singur nu are nici o putere,puterea i-o dau cei care-l sustin...Vorba multa,saracia omului...Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost ...Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permitea inteligenta.....Este bine sa lasi bautura....insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.....
super_green_frog

1358 mesaje
Membru din: 12/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Aprilie 2010, ora 23:30

De la: dreambreaker, la data 2010-04-04 08:15:09Mai tovarase florin preda;nu numai ca esti cu ochi albastri dar te mai si lauzi cu asta;mai omule,cunosti istoria partidului national liberal si personalitatile lui cat cunoaste un paduche teoria relativitatii;eu nu inteleg si pace de ce oameni ca tine,fara pic de cunostinte istorice,politice,civice si-n general fara cultura generala isi dau cu atata sarg parerea despre lucruri care le intrec puterea de intelegere si de analiza;nu-i mai bine sa mergi la un mic si la o bere si sa lasi oamenii avizati sa se ocupe de analiza politica?Dumnezeule mare,ce popor ai dat tarii asteia!!!!???


Tovarasul florinpreda nu si-a facut simtita prezenta pe topicul asta si ma mir ca ai tabarat tocmai pe el.Pentru linistea ta, stiam ca nu e un admirator sau sustinator a lui Crin sau al liberalilor in general.Taman de asta ma duc cu gandul ca ai tabarat pe el fiindca a indraznit sa posteze aici. Asta ar insemna probabil in viziunea ta ca e pericol sa mai mustre cineva din simpatia pentru Crin. Mie mi s-a intamplat asta si multora ca mine. Eram pe invers pe buna dreptate dar realitatea ne-a aratat ne-a luminat, ne-a aratat alternativa raului cel mai mic. Alternativa reala si confirmata cu brio in mod neasteptat.
Domnilor tineti cu dintii de ceva care se va autodisipa din interior, asa cum se intampla cu toate sistemele rigide, inflexibile si nu numai. Nu e nevoie sa purtati grija "environmentului" caci nu asta dauneaza sau va dauna. Este un fals laitmotiv.
In ce priveste oamenii avizati sa faca analize politice, da, sunt si ii ascultam cu placere argumentatiile profesionistilor. Aici e doar un forum de discutii intre useri si atat. Nu s-a cerut CV sau celebra autobiografie comunista cand ne-am facut cont pe 9 am. Suntem care va sa zica la o discutie ca aceleea de "la coltul blocului". Tot pentru linistea ta. Cat despre popor, ai scantit-o un pic. tara asta, daca este o tara este compusa din cetateni in democratie si nu este dintr-o multime numita popor sub papuc dictatorial. Stii tu altceva ce noua ne scapa ?
De mici si bere au avut parte unii altii dar foarte multi napastuiti nu au avut NIMIC pe masa pana nu au primit de pomana. Asta nu te dezgusta in tara pe care o deplangi din motive pe alaturi ?

Raporteaza abuz de limbaj
All Things Grow With Love
vasile_vali

2835 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Galati

Postat pe: 5 Aprilie 2010, ora 16:28

De la: dreambreaker, la data 2010-04-04 08:15:09Mai tovarase florin preda;nu numai ca esti cu ochi albastri dar te mai si lauzi cu asta;mai omule,cunosti istoria partidului national liberal si personalitatile lui cat cunoaste un paduche teoria relativitatii;eu nu inteleg si pace de ce oameni ca tine,fara pic de cunostinte istorice,politice,civice si-n general fara cultura generala isi dau cu atata sarg parerea despre lucruri care le intrec puterea de intelegere si de analiza;nu-i mai bine sa mergi la un mic si la o bere si sa lasi oamenii avizati sa se ocupe de analiza politica?Dumnezeule mare,ce popor ai dat tarii asteia!!!!???


Avizati zici, nene? Cine ? Woodrea-pres. Norvegiei, ridzi-bebe DNA, Roberta-fuste lungi, musca-Dana, Turcan-poop_mana_lu'_sefu'_ca-mi_hraneste_famiglia, bideanu, berceanul, boureanul, aviarul;, Stolo etc? Baa, tu nu te-ai saturat de menajeria asta impotenta? Cat erau in Opozitie, tipau ca din gura de sarpe, au initiat cele mai multe motiuni de cenzura impotriva vreunui guvern, ca sa ce? Sa vina cu "oamenii avizati sa se ocupe de analiza politica"? Hai ca ori esti ridicol, ori esti ticalos, ce preferi? Hai !, la alegere...
Ps: In caz ca n-ai obs. este freedom-paix-peace-mir, nu esti tu ala care sa indici cine tb sa taca si cne nu, comunistoidule!

"Nihil sine Deo!"

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

5843 mesaje
Membru din: 6/05/2009
Postat pe: 6 Aprilie 2010, ora 15:40

De la: nastasemihail, la data 2010-04-04 16:57:10Sa fie presedinte si sa traga chiulul. Ca nu o sa-i fac eu prezenta. Sa mai respiram si noi, ca simt ca ma sufoc de atita grija ce ne-o poarta toti sus-pusii. Avem cel mai mic nivel de trai din Europa si tot nu ne invatam minte.
si care ar fi rezolvarea..........una pragmatica

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

5843 mesaje
Membru din: 6/05/2009
Postat pe: 6 Aprilie 2010, ora 16:14

ce a fost si ce va ajunge

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 7 Aprilie 2010, ora 11:11

Are cineva curajul sa afirme ca Crin Antonescu sufera de vedetism de doi bani?
Cred ca nu!!!!!!!!!!
A avut grija sa informeze opinia publica pe unde isi face sarbatorile? Cred ca nu, este o persoana mai demna de atat!!!!!!!!!!!!!!!
Nu ca basescu care s-a folosit de acest eveniment sa mai agite niste spirite in Ardeal, sau ca bastardul de boc caruia pana si taica-sau i-a spart un ou rosu de cap ( cred ca a fost pampalaul familiei)!!!!!!!!!!
Eu cred ca pe boc l-a facut maica-sa cu vreun argat al familiei dintre aceia ce munceau pe mancare, ca taica-sau mi s-a parut un om mai valabil de atat. De aceea si accepta sa se usureze basescu pe el cum vrea!!!!
udrea s-a facut de ras mergand la Inviere singura, s-a dovedit inca o data ca barbatii o frecventeaza doar la ceas de noapte, si base si cocos afisandu-se cu femei pe care le respecta intr-adevar!!!!!!!!!!!!!!!
N-ai gandit bine frumusete ministeriala, si ti-ai cam facut rau la imagine, damele bune sunt cam singurele de Pasti si de Craciun !!!!!!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

5843 mesaje
Membru din: 6/05/2009
Postat pe: 7 Aprilie 2010, ora 13:32

De la: 9am178165, la data 2010-04-07 11:11:45Are cineva curajul sa afirme ca Crin Antonescu sufera de vedetism de doi bani?
Cred ca nu!!!!!!!!!!
A avut grija sa informeze opinia publica pe unde isi face sarbatorile? Cred ca nu, este o persoana mai demna de atat!!!!!!!!!!!!!!!
Nu ca basescu care s-a folosit de acest eveniment sa mai agite niste spirite in Ardeal, sau ca bastardul de boc caruia pana si taica-sau i-a spart un ou rosu de cap ( cred ca a fost pampalaul familiei)!!!!!!!!!!
Eu cred ca pe boc l-a facut maica-sa cu vreun argat al familiei dintre aceia ce munceau pe mancare, ca taica-sau mi s-a parut un om mai valabil de atat. De aceea si accepta sa se usureze basescu pe el cum vrea!!!!
udrea s-a facut de ras mergand la Inviere singura, s-a dovedit inca o data ca barbatii o frecventeaza doar la ceas de noapte, si base si cocos afisandu-se cu femei pe care le respecta intr-adevar!!!!!!!!!!!!!!!
N-ai gandit bine frumusete ministeriala, si ti-ai cam facut rau la imagine, damele bune sunt cam singurele de Pasti si de Craciun !!!!!!!!!!!!!!
mai trebue sa spere cand unul cand altul

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 7 Aprilie 2010, ora 13:37

De la: 9am045616, la data 2010-04-07 13:32:04
De la: 9am178165, la data 2010-04-07 11:11:45Are cineva curajul sa afirme ca Crin Antonescu sufera de vedetism de doi bani?
Cred ca nu!!!!!!!!!!
A avut grija sa informeze opinia publica pe unde isi face sarbatorile? Cred ca nu, este o persoana mai demna de atat!!!!!!!!!!!!!!!
Nu ca basescu care s-a folosit de acest eveniment sa mai agite niste spirite in Ardeal, sau ca bastardul de boc caruia pana si taica-sau i-a spart un ou rosu de cap ( cred ca a fost pampalaul familiei)!!!!!!!!!!
Eu cred ca pe boc l-a facut maica-sa cu vreun argat al familiei dintre aceia ce munceau pe mancare, ca taica-sau mi s-a parut un om mai valabil de atat. De aceea si accepta sa se usureze basescu pe el cum vrea!!!!
udrea s-a facut de ras mergand la Inviere singura, s-a dovedit inca o data ca barbatii o frecventeaza doar la ceas de noapte, si base si cocos afisandu-se cu femei pe care le respecta intr-adevar!!!!!!!!!!!!!!!
N-ai gandit bine frumusete ministeriala, si ti-ai cam facut rau la imagine, damele bune sunt cam singurele de Pasti si de Craciun !!!!!!!!!!!!!!
mai trebue sa spere cand unul cand altul


Pai in afara sarbatorilor, la ceas de noapte intunecata si pe termen foarte scurt, pot spera si pot primi ca este de unde, nu?!!!!!!!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

5843 mesaje
Membru din: 6/05/2009
Postat pe: 7 Aprilie 2010, ora 16:35

De la: 9am178165, la data 2010-04-07 13:37:06
De la: 9am045616, la data 2010-04-07 13:32:04
De la: 9am178165, la data 2010-04-07 11:11:45Are cineva curajul sa afirme ca Crin Antonescu sufera de vedetism de doi bani?
Cred ca nu!!!!!!!!!!
A avut grija sa informeze opinia publica pe unde isi face sarbatorile? Cred ca nu, este o persoana mai demna de atat!!!!!!!!!!!!!!!
Nu ca basescu care s-a folosit de acest eveniment sa mai agite niste spirite in Ardeal, sau ca bastardul de boc caruia pana si taica-sau i-a spart un ou rosu de cap ( cred ca a fost pampalaul familiei)!!!!!!!!!!
Eu cred ca pe boc l-a facut maica-sa cu vreun argat al familiei dintre aceia ce munceau pe mancare, ca taica-sau mi s-a parut un om mai valabil de atat. De aceea si accepta sa se usureze basescu pe el cum vrea!!!!
udrea s-a facut de ras mergand la Inviere singura, s-a dovedit inca o data ca barbatii o frecventeaza doar la ceas de noapte, si base si cocos afisandu-se cu femei pe care le respecta intr-adevar!!!!!!!!!!!!!!!
N-ai gandit bine frumusete ministeriala, si ti-ai cam facut rau la imagine, damele bune sunt cam singurele de Pasti si de Craciun !!!!!!!!!!!!!!
mai trebue sa spere cand unul cand altul


Pai in afara sarbatorilor, la ceas de noapte intunecata si pe termen foarte scurt, pot spera si pot primi ca este de unde, nu?!!!!!!!!!!!!!!!
reclama-i sufletul .......in rest pareri impartite

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 05:39

Voi realizati ca sefii celor 3 partide sint dintr-o singura zodie.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 08:29

De la: nastasemihail, la data 2010-04-08 05:39:44Voi realizati ca sefii celor 3 partide sint dintr-o singura zodie.


Da, sunt fecioare, cu toate ca Antonescu este mult mai ferm, se vede ca e in ultima zi a zodiei, basescu in schimb e scorpion si se vede, e malefic, negativ, adora secretele, unelteste si inteapa adversarii politici!!!!!!!!!!
Ca dovada, este numirea neconstitutionala de catre basescu a procurorului general al Romaniei, al sefilor DIICOT si DNA!!!!
basescu adora dedesubturile, de aceea s-a simtit minunat in securitate si ii place atat de mult ideea de servicii secrete. Ii mai plac santajele ( sigur cand le practica el), turnatoriile, orice se desfasoara in ascuns si departe de lumina zilei.
Eu sunt berbec, si prin urmare sunt de trei ori mai barbat si as putea fi cu adevarat impunator, nu un scorpion malefic, feminin si rautacios !!!!!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 09:04

De la: 9am178165, la data 2010-04-07 11:11:45Are cineva curajul sa afirme ca Crin Antonescu sufera de vedetism de doi bani?
Cred ca nu!!!!!!!!!!
A avut grija sa informeze opinia publica pe unde isi face sarbatorile? Cred ca nu, este o persoana mai demna de atat!!!!!!!!!!!!!!!
Nu ca basescu care s-a folosit de acest eveniment sa mai agite niste spirite in Ardeal, sau ca bastardul de boc caruia pana si taica-sau i-a spart un ou rosu de cap ( cred ca a fost pampalaul familiei)!!!!!!!!!!
Eu cred ca pe boc l-a facut maica-sa cu vreun argat al familiei dintre aceia ce munceau pe mancare, ca taica-sau mi s-a parut un om mai valabil de atat. De aceea si accepta sa se usureze basescu pe el cum vrea!!!!
udrea s-a facut de ras mergand la Inviere singura, s-a dovedit inca o data ca barbatii o frecventeaza doar la ceas de noapte, si base si cocos afisandu-se cu femei pe care le respecta intr-adevar!!!!!!!!!!!!!!!
N-ai gandit bine frumusete ministeriala, si ti-ai cam facut rau la imagine, damele bune sunt cam singurele de Pasti si de Craciun !!!!!!!!!!!!!!


ba cred ca taica-su e chiar tac'su lu' Boculet ,ca-i la fel ! nu mi-am putut inchipui ca un parinte poate fi atit de narod incit sa-si umileasca copilul de fata cu toata lumea ,inclusiv ziaristi si tv. ! cind stii ca fii-tu este luat peste picior toata ziua, tu vi si faci asa o prostie,dind apa la moara risului ironic si bascaliei publice ?! da' cit de prost poti sa fi ? .....o sa ma spurci,draguto, dar zau ca mi-a fost mila de timpitel .....
P.S. zici ca esti Berbec ? La Multi ani !

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 09:34

De la: gabigabi, la data 2010-04-08 09:04:43
De la: 9am178165, la data 2010-04-07 11:11:45Are cineva curajul sa afirme ca Crin Antonescu sufera de vedetism de doi bani?
Cred ca nu!!!!!!!!!!
A avut grija sa informeze opinia publica pe unde isi face sarbatorile? Cred ca nu, este o persoana mai demna de atat!!!!!!!!!!!!!!!
Nu ca basescu care s-a folosit de acest eveniment sa mai agite niste spirite in Ardeal, sau ca bastardul de boc caruia pana si taica-sau i-a spart un ou rosu de cap ( cred ca a fost pampalaul familiei)!!!!!!!!!!
Eu cred ca pe boc l-a facut maica-sa cu vreun argat al familiei dintre aceia ce munceau pe mancare, ca taica-sau mi s-a parut un om mai valabil de atat. De aceea si accepta sa se usureze basescu pe el cum vrea!!!!
udrea s-a facut de ras mergand la Inviere singura, s-a dovedit inca o data ca barbatii o frecventeaza doar la ceas de noapte, si base si cocos afisandu-se cu femei pe care le respecta intr-adevar!!!!!!!!!!!!!!!
N-ai gandit bine frumusete ministeriala, si ti-ai cam facut rau la imagine, damele bune sunt cam singurele de Pasti si de Craciun !!!!!!!!!!!!!!


ba cred ca taica-su e chiar tac'su lu' Boculet ,ca-i la fel ! nu mi-am putut inchipui ca un parinte poate fi atit de narod incit sa-si umileasca copilul de fata cu toata lumea ,inclusiv ziaristi si tv. ! cind stii ca fii-tu este luat peste picior toata ziua, tu vi si faci asa o prostie,dind apa la moara risului ironic si bascaliei publice ?! da' cit de prost poti sa fi ? .....o sa ma spurci,draguto, dar zau ca mi-a fost mila de timpitel .....
P.S. zici ca esti Berbec ? La Multi ani !


Mersi pentru urari!! Poate si din cauza asta dau asa de-a dreptul cu coarnele incercand sa spintec scorpioni!!!
Poate ca n-are minte nici taica-sau, dar caut si eu justificari la comportamentul umil al boculetului, cred ca faptul ca este ardelean ma enerveaza cel mai tare!!
Ar fi pledat bine conceperea lui cu vreo sluga, dar, ultima sansa, o fi fost baut bine taica-sau cand l-a conceput, o fi tras bine la tuica de prune!!!!!!!!!!
Oricum, boc cel idiot e isterizat rau, cred ca daca se porneste impotriva lui in acest moment o campanie mediatica, si-l vaneaza bine ziaristii, face o prostie, ca deja il lasa nervii!!
Are un temperament coleric, si a suportat el cat a suportat, dar acum cred ca supus fiind la un prag de stress continuu, face tampenia de asa o gravitate, ca nici base nu-l mai scapa, si pentru noi e bine ca ii mai incurcam nelegitimului putin socotelile, ca-i merge prea bine !!!!!!!!!!!!!!!!
Mie nu mi-e mila de boc, pentru ca nici lui nu-i e mila de popor, si pentru mine ESTE SUFICIENT !!!!!!!
Cand incearca sa se atinga de banutul putin al necajitilor, de pensiutele acelea amarate pe care tot batranelul nu mai stie cum sa si le mai dijmuiasca, cand doamnele profesoare in loc sa se pregateasca dupa-amiaza pentru lectiile elevilor de a doua zi, fac menajul la tate maneliste, de soiul Bahmutencei, cand d-nii profesori fac tot dupa-amiaza taximetrie ca vad salarii din An in Pasti, cand vad parintele disperat ca a crescut piciorul copilasului iar pantoful nou costa 70 de Ron, iar alocatia "nesimtita" este 40 de Ron si e considerata mare, cand vad un medic devotat ( ca mai sunt sa stiti) care toata viata lui si-a petrecut-o cu ochii in tratate si la cursuri ca e umilit de un incapabil de presedinte, si are un venit rusinos pentru statutul lui, atunci scumpa mea, cum sa-mi fie mila?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NU MI-E MILA DE BOC, NU MI-E MILA DE GUVERNUL TICALOS, NU MI-E MILA DE IMPOSTORUL DE PRESEDINTE SI SA-I VAD LEGATI IN PIATA UNIVERSITATII LA STALPUL INFAMIEI, SCUIPATI, NACLAITI DE OUA STRICATE, SI LESINATI DE FOAME, pentru ca acestia sunt tortionarii actuali ai Romaniei, sunt cei ce chinuie si dispretuiesc poporul, sunt actualii inchizitori care au declansat prin institutiile obediente lor, parchetul ( Kovesi e sclava portocaliilor), DNA, DIICOT, VANATOAREA DE VRAJITOARE, impotriva opozitiei.
Prin urmare scumpa mea, stiu ca sunt NEINDURATOARE, DAR MAI STIU CA ESTE UN PACAT SA FII INDURATOR CU MONSTRII LA PUTERE !!!!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 09:44

of of,mai mai ....si eu sunt Berbec,asa ca,da-i inainte ca nu te pot contrazice si nici nu vreau !

Raporteaza abuz de limbaj
Dorinel

3855 mesaje
Membru din: 24/04/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 09:50

De la: gabigabi, la data 2010-04-08 09:44:57of of,mai mai ....si eu sunt Berbec,asa ca,da-i inainte ca nu te pot contrazice si nici nu vreau !
Mãi Gabi, tu crezi cã existã cineva care sã asculte doleanþele celor nemulþumiþi ?
În caz cã asta mai speri - ºi nu cã ar fi anormal într-o societate normalã, aruncã o privire la greva profesorilor din Buzãu.

Raporteaza abuz de limbaj
Ori suntem capitalisti, ori nu mai suntem.
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 09:55

Tara asta nu va merge bine pana cand la putere nu o sa ajunga un nativ din Gemeni si cu ascendentul in Leu

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 09:57

De la: Dorinel, la data 2010-04-08 09:50:31
De la: gabigabi, la data 2010-04-08 09:44:57of of,mai mai ....si eu sunt Berbec,asa ca,da-i inainte ca nu te pot contrazice si nici nu vreau !
Mãi Gabi, tu crezi cã existã cineva care sã asculte doleanþele celor nemulþumiþi ?
În caz cã asta mai speri - ºi nu cã ar fi anormal într-o societate normalã, aruncã o privire la greva profesorilor din Buzãu.


ma-mbat si eu cu apa rece,Dorinele draga....stiam demult ca "strada" nu face politica si nu e luat in consideratie ce zice ea, inca de pe vremea lu' toa'su Iliescu !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 10:00

De la: vaneamarin, la data 2010-04-08 09:55:40Tara asta nu va merge bine pana cand la putere nu o sa ajunga un nativ din Gemeni si cu ascendentul in Leu


upssss ! de unde ai scos-o pe asta ? ce stii ? ia zi-ne si noua !
P.S.dar m-ai bagat la idei : sor-mea e taman Geaman cu ascendentul in Leu ! ....dar, maaama,ce ne-ar face ea....mai bine nu-i spun !....

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 10:00

De la: gabigabi, la data 2010-04-08 09:44:57of of,mai mai ....si eu sunt Berbec,asa ca,da-i inainte ca nu te pot contrazice si nici nu vreau !


Bucati ii fac pe nemernici, si CREDE-MA CA NU VORBESC ASA PENTRU MINE, mie chiar mi-e mila de tot sufletul amarat, necajit si obijduit de puterea ticaloasa!!!!
Nu sunt pentru egalitarism, dar cauta dom`le daca esti la putere cai de a oferi locuri de munca necajitilor care isi termina perioada de somaj, arata dom`le ca-ti pasa de cetateanul roman care E OM, nu este caine, lasa-l dom`le sa se bucure de un pachet de servicii medicale ca ti-a cotizat ani de zile platind asigurarea medicala, vad ca fara nici un castig, fara coplata tot ce-a platit romanul nu valoreaza o ceapa degerata. Nu strangula guvernule ticalos pe cetateanul care s-a nascut si el de necaz in Romania, lasa-l sa supravietuiasca, nu-l sugruma cu dari. SA NU INDRAZNEASCA CAREVA SA MA ACUZE DE POPULISM ATATA LE SPUN BASESCIENILOR, CA DACA SI A PROTESTA IMPOTRIVA FOAMEI SE NUMESTE POPULISM INSEAMNA CA SUNT NEOAMENI !!!!!!!!!!
Te felicit scumpa mea pentru perechea de cornite, daca vrei fa ca mine, spinteca portocaliii, dar nu stiu daca vei putea pentru ca esti mai delicata si mai gentila decat mine!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 10:02

De la: gabigabi, la data 2010-04-08 09:57:20
De la: Dorinel, la data 2010-04-08 09:50:31
De la: gabigabi, la data 2010-04-08 09:44:57of of,mai mai ....si eu sunt Berbec,asa ca,da-i inainte ca nu te pot contrazice si nici nu vreau !
Mãi Gabi, tu crezi cã existã cineva care sã asculte doleanþele celor nemulþumiþi ?
În caz cã asta mai speri - ºi nu cã ar fi anormal într-o societate normalã, aruncã o privire la greva profesorilor din Buzãu.


ma-mbat si eu cu apa rece,Dorinele draga....stiam demult ca "strada" nu face politica si nu e luat in consideratie ce zice ea, inca de pe vremea lu' toa'su Iliescu !


Pai Gabi,pe vremea lui Iliescu "strada" de fapt era a lui .Piata Universitatii reprezenta o minoritate .Daca insa tara toata incepe greve generale si proteste ,atunci si Boc si Base o cam iau in freza. Nu pot face ei tot ce vor, decat daca profita de toleranta si indiferenta noastra.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 10:07

De la: gabigabi, la data 2010-04-08 10:00:42
De la: vaneamarin, la data 2010-04-08 09:55:40Tara asta nu va merge bine pana cand la putere nu o sa ajunga un nativ din Gemeni si cu ascendentul in Leu


upssss ! de unde ai scos-o pe asta ? ce stii ? ia zi-ne si noua !
P.S.dar m-ai bagat la idei : sor-mea e taman Geaman cu ascendentul in Leu ! ....dar, maaama,ce ne-ar face ea....mai bine nu-i spun !....


Ma gandeam cu modestie la mine .(glumind desigur). .O accept cu bucurie insa si pe sora ta ..Este si de zodie buna si de famile buna

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 10:11

De la: vaneamarin, la data 2010-04-08 10:02:06
De la: gabigabi, la data 2010-04-08 09:57:20
De la: Dorinel, la data 2010-04-08 09:50:31
De la: gabigabi, la data 2010-04-08 09:44:57of of,mai mai ....si eu sunt Berbec,asa ca,da-i inainte ca nu te pot contrazice si nici nu vreau !
Mãi Gabi, tu crezi cã existã cineva care sã asculte doleanþele celor nemulþumiþi ?
În caz cã asta mai speri - ºi nu cã ar fi anormal într-o societate normalã, aruncã o privire la greva profesorilor din Buzãu.


ma-mbat si eu cu apa rece,Dorinele draga....stiam demult ca "strada" nu face politica si nu e luat in consideratie ce zice ea, inca de pe vremea lu' toa'su Iliescu !


Pai Gabi,pe vremea lui Iliescu "strada" de fapt era a lui .Piata Universitatii reprezenta o minoritate .Daca insa tara toata incepe greve generale si proteste ,atunci si Boc si Base o cam iau in freza. Nu pot face ei tot ce vor, decat daca profita de toleranta si indiferenta noastra.


chestia cu protestul Strazii,chiar a spus-o Iliescu....cam prin '94 ,pe cind mai functiona o societate civila si cu simt civic....nu ma certa, am imbatrinit,am obosit ,m-am scirbit si vlaguit....doar ce mai dau cu clanta pe aici !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 10:17

De la: gabigabi, la data 2010-04-08 10:11:14
De la: vaneamarin, la data 2010-04-08 10:02:06
De la: gabigabi, la data 2010-04-08 09:57:20
De la: Dorinel, la data 2010-04-08 09:50:31
De la: gabigabi, la data 2010-04-08 09:44:57of of,mai mai ....si eu sunt Berbec,asa ca,da-i inainte ca nu te pot contrazice si nici nu vreau !
Mãi Gabi, tu crezi cã existã cineva care sã asculte doleanþele celor nemulþumiþi ?
În caz cã asta mai speri - ºi nu cã ar fi anormal într-o societate normalã, aruncã o privire la greva profesorilor din Buzãu.


ma-mbat si eu cu apa rece,Dorinele draga....stiam demult ca "strada" nu face politica si nu e luat in consideratie ce zice ea, inca de pe vremea lu' toa'su Iliescu !


Pai Gabi,pe vremea lui Iliescu "strada" de fapt era a lui .Piata Universitatii reprezenta o minoritate .Daca insa tara toata incepe greve generale si proteste ,atunci si Boc si Base o cam iau in freza. Nu pot face ei tot ce vor, decat daca profita de toleranta si indiferenta noastra.


chestia cu protestul Strazii,chiar a spus-o Iliescu....cam prin '94 ,pe cind mai functiona o societate civila si cu simt civic....nu ma certa, am imbatrinit,am obosit ,m-am scirbit si vlaguit....doar ce mai dau cu clanta pe aici !


Cum mi-as permite asa ceva cand de pe tot forumul la tine tin cel mai mult Gabi ? De imbatranit nu dai deloc semne,ai si verva si energie cat 10 tineri asa ca nu te cred cand le lauzi ca ai imbatranit .

PS:O oarecare oboseala este fireasca primavara,o simt si eu, iar scarba politica este chiar cel mai normal lucru in conjunctura de acum. Este nefiresc cand cineva nu simte scarba!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 10:30

multumesc mult,Vanea ....nici nu sti cit de mult te iubesc ! sa fii fericit alaturi de toti ai tai,dragi !

P.S.....ca sa vezi tu cum alearga vestile,chiar si aici :am auzit ca v-ati provocat la "duel",tu si Sofronie si asta m-a minunat tare de tot ! ai rezistat tu la atacuri dure de tot :mytcor,Silviu, black,"cifra"....ce-ti veni cu Sofronie ,ca-i un pusti revoltat si el,la urma urmei,de tot ce se-ntimpla-n tara asta ,ca si noi de altfel !?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 10:41

De la: gabigabi, la data 2010-04-08 10:30:14multumesc mult,Vanea ....nici nu sti cit de mult te iubesc ! sa fii fericit alaturi de toti ai tai,dragi !

P.S.....ca sa vezi tu cum alearga vestile,chiar si aici :am auzit ca v-ati provocat la "duel",tu si Sofronie si asta m-a minunat tare de tot ! ai rezistat tu la atacuri dure de tot :mytcor,Silviu, black,"cifra"....ce-ti veni cu Sofronie ,ca-i un pusti revoltat si el,la urma urmei,de tot ce se-ntimpla-n tara asta ,ca si noi de altfel !?


Gabi, ca nu am absolut nimic cu Sofronie.M-a deranjat doar mentalitatea lui cum ca "unele femei nu stiu decat de injuraturi si de bataie".I-am spus ca si unii barbati tot asa si ca mi-ar place sa-l bat si sa-l injur. .Mi-a trimis apoi mesaje private chiar pline de injuraturi si de ura incat chiar mi-a fost si mila de el .Nu stiam ca pune astfel de lucruri la suflet asa de mult.Oricum ,bine ca mi-ai amintit de el ,ma duc acum sa postez la Social pe topticul "De ce ne plac barbatii" si sa spun ca ne-am intalnit si ca l-am batut mar .Sunt curios de reactie ,genul asta macho sunt amuzanti foc.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Aprilie 2010, ora 11:13

De la: vaneamarin, la data 2010-04-08 10:41:33
De la: gabigabi, la data 2010-04-08 10:30:14multumesc mult,Vanea ....nici nu sti cit de mult te iubesc ! sa fii fericit alaturi de toti ai tai,dragi !

P.S.....ca sa vezi tu cum alearga vestile,chiar si aici :am auzit ca v-ati provocat la "duel",tu si Sofronie si asta m-a minunat tare de tot ! ai rezistat tu la atacuri dure de tot :mytcor,Silviu, black,"cifra"....ce-ti veni cu Sofronie ,ca-i un pusti revoltat si el,la urma urmei,de tot ce se-ntimpla-n tara asta ,ca si noi de altfel !?


Gabi, ca nu am absolut nimic cu Sofronie.M-a deranjat doar mentalitatea lui cum ca "unele femei nu stiu decat de injuraturi si de bataie".I-am spus ca si unii barbati tot asa si ca mi-ar place sa-l bat si sa-l injur. .Mi-a trimis apoi mesaje private chiar pline de injuraturi si de ura incat chiar mi-a fost si mila de el .Nu stiam ca pune astfel de lucruri la suflet asa de mult.Oricum ,bine ca mi-ai amintit de el ,ma duc acum sa postez la Social pe topticul "De ce ne plac barbatii" si sa spun ca ne-am intalnit si ca l-am batut mar .Sunt curios de reactie ,genul asta macho sunt amuzanti foc.


ahaaaaa! am citit si m-am "distrat" si eu un pic ! dar nu cumva acest Sofronie e Victor -palma albastra,fost @acum votez ?

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Cine este Crin Antonescu?
Mergi la: