back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cine sunt extraterestrii ?

 


 
Pagini: << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >> Sari la pagina:
 
coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 21:06

De la: ioa_d, la data 2009-07-24 01:04:14uite, veni si un butoi de castraveti murati in completare! ce era topicul asta facut varza, da asta cu homalaii a pus capac cu totul!



da,sa stii ca nenea' HOMARU are mare dreptate ..fratzii lui extraterestrii locuiesc in Triunghiul Bermudelor si trag oamenii la fund!asta asa ca tot ma acuza prietena noastra comuna ca nu vin nimic concret ..parca n-ar sti ce greu imi este sa ii provoc orgasm dupa orgasm,lucru pe are nu l-au reusit generatii intregi de pamanteni virili.in loc sa aprecieze cate sacrificii fac pentru ea,tot nesatisfacuta este..or mai fi locuri la agentii prin BERMUDE?poate pleaca in concediu...


shanice

300 mesaje
Membru din: 27/10/2008
Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 21:14

De la: ticu, la data 2009-07-24 19:24:29
De la: Bi_anca, la data 2009-07-23 23:39:18
De la: ioa_d, la data 2009-07-23 23:33:25

deci merge asa ...

ba nu exista !




NU mai tzipa....ca ma excit... ..mai ales ca OBSEDACHE a plecat si m-a lasat ne TERMINATA













Si cine-i norocosul ala de OBSEDACHE bre? sa faca lucru pe jumatate si sa plece, !Mie nu mi-a placut niciodata sa las lucru neterminat > !




De extraterestrii mai stiti ceva??!!


coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 21:24

NU-S...Dar pot fi.si paros si manelist,orice.asta-i marea calitate a extraterestrilor ,ca se pot transforma in orice si de-aia sunt atat de apreciati de oameni care nu si-au gasit implinirea spirituala si erotica printre formele primitive de viata cum sunt pamantenii.


Bi_anca

1554 mesaje
Membru din: 8/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 21:38

De la: coradu, la data 2009-07-24 21:24:46NU-S...Dar pot fi.si paros si manelist,orice.asta-i marea calitate a extraterestrilor ,ca se pot transforma in orice si de-aia sunt atat de apreciati de oameni care nu si-au gasit implinirea spirituala si erotica printre formele primitive de viata cum sunt pamantenii.




coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 21:46

parerea mea sincera e ca,ideea asta cu extraterestrii e o sperietoare pusa la cale de americani.tra sa aibe si ei o motivare in Congres pentru sumele uriase cheltuite,asa ca ii imbrobodesc pe naivi..Tot timpul au avut nevoie de un bau-bau asa ca s-au pus pe fabricat probe,nu m-ar mira sa aud intr-o zi ca RAZBOIUL STELELOR a fost sponsorizat de NASA,ca si alte filme despre invazii ce au avut bugete indecent de mari.tot timpul in scurta lor istorie au avut nevoie de o motivatie.stiau de Pearl Harbor,dar i-au lasat pe japonezi sa le scufunde cateva vase comerciale vechi,care oricum s-au fi dus la fund..Aveau nevoie de un pretext sa isi testeze bombele atomice ,nu?


Bi_anca

1554 mesaje
Membru din: 8/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 21:50

De la: coradu, la data 2009-07-24 21:46:20parerea mea sincera e ca,ideea asta cu extraterestrii e o sperietoare pusa la cale de americani.tra sa aibe si ei o motivare in Congres pentru sumele uriase cheltuite,asa ca ii imbrobodesc pe naivi..Tot timpul au avut nevoie de un bau-bau asa ca s-au pus pe fabricat probe,nu m-ar mira sa aud intr-o zi ca RAZBOIUL STELELOR a fost sponsorizat de NASA,ca si alte filme despre invazii ce au avut bugete indecent de mari.


Chiar cred ca a fost sponsorizat de NASA....Dar nu e o inventie...sunt prea multe coincidente si eu nu cred deloc in ele. Am citit mult despre asta, pt ca si eu credeam ca e o bazaconi inventata. Dar sunt prea multe piese de puzzle care se leaga intre ele....


Bi_anca

1554 mesaje
Membru din: 8/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 21:54

NASA a incheiat in '56 un acord cu grii, aia mici si gri, un acord in care era prevazut ajutor tehnologic din partea ET. Nu stiu ce obligatii aveau americanii (ca de SUA e vorba), dar MIB (oamenii in negru) au aparut in urma acordului. Natura gradului de secretizare are explicatie exclusiv MILITARA.


coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 21:56

De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:50:03
De la: coradu, la data 2009-07-24 21:46:20parerea mea sincera e ca,ideea asta cu extraterestrii e o sperietoare pusa la cale de americani.tra sa aibe si ei o motivare in Congres pentru sumele uriase cheltuite,asa ca ii imbrobodesc pe naivi..Tot timpul au avut nevoie de un bau-bau asa ca s-au pus pe fabricat probe,nu m-ar mira sa aud intr-o zi ca RAZBOIUL STELELOR a fost sponsorizat de NASA,ca si alte filme despre invazii ce au avut bugete indecent de mari.


Chiar cred ca a fost sponsorizat de NASA....Dar nu e o inventie...sunt prea multe coincidente si eu nu cred deloc in ele. Am citit mult despre asta, pt ca si eu credeam ca e o bazaconi inventata. Dar sunt prea multe piese de puzzle care se leaga intre ele....

nu te contrazic..dar logic,dupa ce a disparut sperietoarea cu rusii,aveau nevoie de o noua motivatie..si crede-ma ,americanul e atat de ignorant ca nici nu-i greu sa-l pacalesti..chiar vrea sa creada in Haloween,in Dracula,in Zana MASELUTZA..in orice


Bi_anca

1554 mesaje
Membru din: 8/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 21:59

De la: coradu, la data 2009-07-24 21:56:22
De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:50:03
De la: coradu, la data 2009-07-24 21:46:20parerea mea sincera e ca,ideea asta cu extraterestrii e o sperietoare pusa la cale de americani.tra sa aibe si ei o motivare in Congres pentru sumele uriase cheltuite,asa ca ii imbrobodesc pe naivi..Tot timpul au avut nevoie de un bau-bau asa ca s-au pus pe fabricat probe,nu m-ar mira sa aud intr-o zi ca RAZBOIUL STELELOR a fost sponsorizat de NASA,ca si alte filme despre invazii ce au avut bugete indecent de mari.


Chiar cred ca a fost sponsorizat de NASA....Dar nu e o inventie...sunt prea multe coincidente si eu nu cred deloc in ele. Am citit mult despre asta, pt ca si eu credeam ca e o bazaconi inventata. Dar sunt prea multe piese de puzzle care se leaga intre ele....

nu te contrazic..dar logic,dupa ce a disparut sperietoarea cu rusii,aveau nevoie de o noua motivatie..si crede-ma ,americanul e atat de ignorant ca nici nu-i greu sa-l pacalesti..chiar vrea sa creada in Haloween,in Dracula,in Zana MASELUTZA..in orice


Si tu ma crezi chiar atat de proasta sa nu fac diferenta intre o actiune de dezinformare si evenimente reale ??!!


coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 22:04

De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:54:06NASA a incheiat in '56 un acord cu grii, aia mici si gri, un acord in care era prevazut ajutor tehnologic din partea ET. Nu stiu ce obligatii aveau americanii (ca de SUA e vorba), dar MIB (oamenii in negru) au aparut in urma acordului. Natura gradului de secretizare are explicatie exclusiv MILITARA.

UITE..IDEE DE AFACERE..Mergi LAS VEGAS,te pui la coltul strazii si le povestesti ca ti-au crescut trei OZN-uri in gradina.pun pariu ca din 10 oameni pe doi ii duci cu tine in Romania..


Bi_anca

1554 mesaje
Membru din: 8/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 22:06

De la: coradu, la data 2009-07-24 22:04:26
De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:54:06NASA a incheiat in '56 un acord cu grii, aia mici si gri, un acord in care era prevazut ajutor tehnologic din partea ET. Nu stiu ce obligatii aveau americanii (ca de SUA e vorba), dar MIB (oamenii in negru) au aparut in urma acordului. Natura gradului de secretizare are explicatie exclusiv MILITARA.

UITE..IDEE DE AFACERE..Mergi LAS VEGAS,te pui la coltul strazii si le povestesti ca ti-au crescut trei OZN-uri in gradina.pun pariu ca din 10 oameni pe doi ii duci cu tine in Romania..


Iar incepi??!!
Plec !!!! Cu tine nu se poate discuta !!!


Fosta membra 9am.ro

1086 mesaje
Membru din: 7/07/2009
Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 22:09

De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:54:06NASA a incheiat in '56 un acord cu grii, aia mici si gri, un acord in care era prevazut ajutor tehnologic din partea ET. Nu stiu ce obligatii aveau americanii (ca de SUA e vorba), dar MIB (oamenii in negru) au aparut in urma acordului. Natura gradului de secretizare are explicatie exclusiv MILITARA.




nu mai sant mici si verzi?
li s-a terminat clorofila saracii?


coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 22:12

De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:59:49
De la: coradu, la data 2009-07-24 21:56:22
De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:50:03
De la: coradu, la data 2009-07-24 21:46:20parerea mea sincera e ca,ideea asta cu extraterestrii e o sperietoare pusa la cale de americani.tra sa aibe si ei o motivare in Congres pentru sumele uriase cheltuite,asa ca ii imbrobodesc pe naivi..Tot timpul au avut nevoie de un bau-bau asa ca s-au pus pe fabricat probe,nu m-ar mira sa aud intr-o zi ca RAZBOIUL STELELOR a fost sponsorizat de NASA,ca si alte filme despre invazii ce au avut bugete indecent de mari.


Chiar cred ca a fost sponsorizat de NASA....Dar nu e o inventie...sunt prea multe coincidente si eu nu cred deloc in ele. Am citit mult despre asta, pt ca si eu credeam ca e o bazaconi inventata. Dar sunt prea multe piese de puzzle care se leaga intre ele....

nu te contrazic..dar logic,dupa ce a disparut sperietoarea cu rusii,aveau nevoie de o noua motivatie..si crede-ma ,americanul e atat de ignorant ca nici nu-i greu sa-l pacalesti..chiar vrea sa creada in Haloween,in Dracula,in Zana MASELUTZA..in orice


Si tu ma crezi chiar atat de proasta sa nu fac diferenta intre o actiune de dezinformare si evenimente reale ??!!


evenimente reale?draga..am stat la 10 metri de COOPERFIELD..si e un simplu om ..gandeste-te ca ei o intreaga armata de savanti super specializati ,inclusiv psihologi ce iti pot induce mesaje


coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 22:18

oricum merg eu ..pun pariu ca adun de un un avion,..iti aduc inclusiv din aia mici si zambitori .dar nu o safie verzi ,ci galbeni ,cu ochii oblici si care fac multe poze...nu e probleme nici cu locul de cazare..daca le spui ca o sa apara pe camp ,stau o saptamana cu ochii la cer...imaginati-va..Bivolaru ar fi mic copil pe langa noi..ne asociem?


coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 22:27

De la: ioa_d, la data 2009-07-24 22:09:01
De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:54:06NASA a incheiat in '56 un acord cu grii, aia mici si gri, un acord in care era prevazut ajutor tehnologic din partea ET. Nu stiu ce obligatii aveau americanii (ca de SUA e vorba), dar MIB (oamenii in negru) au aparut in urma acordului. Natura gradului de secretizare are explicatie exclusiv MILITARA.








nu mai sant mici si verzi?

li s-a terminat clorofila saracii?



eu merg luni la Registrul Comertului sa inregistrez firma de TURISM.Am gasit si numele...E.T. Traveling @ Vacances ...cum suna?vrei sa fii actionara?pe BI-BI-ANCA o punem presedinta a Consiliului de Administratie si membra in comitetul de primire..


Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 23:35

De la: coradu, la data 2009-07-24 22:27:48
De la: ioa_d, la data 2009-07-24 22:09:01
De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:54:06NASA a incheiat in '56 un acord cu grii, aia mici si gri, un acord in care era prevazut ajutor tehnologic din partea ET. Nu stiu ce obligatii aveau americanii (ca de SUA e vorba), dar MIB (oamenii in negru) au aparut in urma acordului. Natura gradului de secretizare are explicatie exclusiv MILITARA.




nu mai sant mici si verzi?
li s-a terminat clorofila saracii?

eu merg luni la Registrul Comertului sa inregistrez firma de TURISM.Am gasit si numele...E.T. Traveling @ Vacances ...cum suna?vrei sa fii actionara?pe BI-BI-ANCA o punem presedinta a Consiliului de Administratie si membra in comitetul de primire..



Am râs de m-am prãpãdit la comenturile tale!!!!!
Auzi...vreau ºi eu un post la voi în agenþie...cã doar turismul este specialitatea mea printre altele!!!! ªi un ºef ca tine ºi Bianca nu mi-ar strica!!!!


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
Fosta membra 9am.ro

1086 mesaje
Membru din: 7/07/2009
Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 23:37

De la: coradu, la data 2009-07-24 22:18:36oricum merg eu ..pun pariu ca adun de un un avion,..iti aduc inclusiv din aia mici si zambitori .dar nu o safie verzi ,ci galbeni ,cu ochii oblici si care fac multe poze...nu e probleme nici cu locul de cazare..daca le spui ca o sa apara pe camp ,stau o saptamana cu ochii la cer...imaginati-va..Bivolaru ar fi mic copil pe langa noi..ne asociem?




terminati ca eu mor de ras!


coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 24 Iulie 2009, ora 23:47

De la: Dorulet, la data 2009-07-24 23:35:22
De la: coradu, la data 2009-07-24 22:27:48
De la: ioa_d, la data 2009-07-24 22:09:01
De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:54:06NASA a incheiat in '56 un acord cu grii, aia mici si gri, un acord in care era prevazut ajutor tehnologic din partea ET. Nu stiu ce obligatii aveau americanii (ca de SUA e vorba), dar MIB (oamenii in negru) au aparut in urma acordului. Natura gradului de secretizare are explicatie exclusiv MILITARA.












nu mai sant mici si verzi?


li s-a terminat clorofila saracii?





eu merg luni la Registrul Comertului sa inregistrez firma de TURISM.Am gasit si numele...E.T. Traveling @ Vacances ...cum suna?vrei sa fii actionara?pe BI-BI-ANCA o punem presedinta a Consiliului de Administratie si membra in comitetul de primire..









Am râs de m-am prãpãdit la comenturile tale!!!!!


Auzi...vreau ºi eu un post la voi în agenþie...cã doar turismul este specialitatea mea printre altele!!!! ªi un ºef ca tine ºi Bianca nu mi-ar strica!!!!





pardon....BI-BI-ANCA selecteaza personalul..nu prea are relevanta ca lucrezi in turism...ar ajuta foarte mult daca ai cunoaste limba chineza..tra sa angajam personal cam de vreo 3 nave...si e si mai economic..pentru 2 EURO pe ora pot fi mai martieni decat LAIKA....CUTREMUR IN Vrancea cica..astia dezinformeaza lumea...adevarul e ca cele 4 grade jumate se datoreaza IN EXCLUSIVITATE orgasmelor repetate ale BiBiancai..sa vezi cate replici or sa fie...


Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 00:05

De la: coradu, la data 2009-07-24 23:47:54
De la: Dorulet, la data 2009-07-24 23:35:22
De la: coradu, la data 2009-07-24 22:27:48
De la: ioa_d, la data 2009-07-24 22:09:01
De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:54:06NASA a incheiat in '56 un acord cu grii, aia mici si gri, un acord in care era prevazut ajutor tehnologic din partea ET. Nu stiu ce obligatii aveau americanii (ca de SUA e vorba), dar MIB (oamenii in negru) au aparut in urma acordului. Natura gradului de secretizare are explicatie exclusiv MILITARA.




nu mai sant mici si verzi?
li s-a terminat clorofila saracii?

eu merg luni la Registrul Comertului sa inregistrez firma de TURISM.Am gasit si numele...E.T. Traveling @ Vacances ...cum suna?vrei sa fii actionara?pe BI-BI-ANCA o punem presedinta a Consiliului de Administratie si membra in comitetul de primire..



Am râs de m-am prãpãdit la comenturile tale!!!!!
Auzi...vreau ºi eu un post la voi în agenþie...cã doar turismul este specialitatea mea printre altele!!!! ªi un ºef ca tine ºi Bianca nu mi-ar strica!!!!

pardon....BI-BI-ANCA selecteaza personalul..nu prea are relevanta ca lucrezi in turism...ar ajuta foarte mult daca ai cunoaste limba chineza..tra sa angajam personal cam de vreo 3 nave...si e si mai economic..pentru 2 EURO pe ora pot fi mai martieni decat LAIKA....CUTREMUR IN Vrancea cica..astia dezinformeaza lumea...adevarul e ca cele 4 grade jumate se datoreaza IN EXCLUSIVITATE orgasmelor repetate ale BiBiancai..sa vezi cate replici or sa fie...


Noooo...amu ºi tu! Pui o vorbã pentru mine...la buna ta prietenã Bianca sã mã luaþi ºi pe mine în echipaj...Ce dacã nu mã cheamã Laika??? Poate mã cheamã alþii care vorbesc limbi de circulaþie internaþionalã...Adicã tu crezi cã mi-ar strica niºte orgasme intelectuale???
Sã nu-i spui cã-s ardeleancã de-a ta!!! Sã rãmânã secret...cã p-ormã o sã creadã cã venim cu nepotisme...


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 00:16

De la: Dorulet, la data 2009-07-25 00:05:26
De la: coradu, la data 2009-07-24 23:47:54
De la: Dorulet, la data 2009-07-24 23:35:22
De la: coradu, la data 2009-07-24 22:27:48
De la: ioa_d, la data 2009-07-24 22:09:01
De la: Bi_anca, la data 2009-07-24 21:54:06NASA a incheiat in '56 un acord cu grii, aia mici si gri, un acord in care era prevazut ajutor tehnologic din partea ET. Nu stiu ce obligatii aveau americanii (ca de SUA e vorba), dar MIB (oamenii in negru) au aparut in urma acordului. Natura gradului de secretizare are explicatie exclusiv MILITARA.








nu mai sant mici si verzi?

li s-a terminat clorofila saracii?



eu merg luni la Registrul Comertului sa inregistrez firma de TURISM.Am gasit si numele...E.T. Traveling @ Vacances ...cum suna?vrei sa fii actionara?pe BI-BI-ANCA o punem presedinta a Consiliului de Administratie si membra in comitetul de primire..






a Am râs de m-am prãpãdit la comenturile tale!!!!!

Auzi...vreau ºi eu un post la voi în agenþie...cã doar turismul este specialitatea mea printre altele!!!! ªi un ºef ca tine ºi Bianca nu mi-ar strica!!!!



pardon....BI-BI-ANCA selecteaza personalul..nu prea are relevanta ca lucrezi in turism...ar ajuta foarte mult daca ai cunoaste limba chineza..tra sa angajam personal cam de vreo 3 nave...si e si mai economic..pentru 2 EURO pe ora pot fi mai martieni decat LAIKA....CUTREMUR IN Vrancea cica..astia dezinformeaza lumea...adevarul e ca cele 4 grade jumate se datoreaza IN EXCLUSIVITATE orgasmelor repetate ale BiBiancai..sa vezi cate replici or sa fie...




Noooo...amu ºi tu! Pui o vorbã pentru mine...la buna ta prietenã Bianca sã mã luaþi ºi pe mine în echipaj...Ce dacã nu mã cheamã Laika??? Poate mã cheamã alþii care vorbesc limbi de circulaþie internaþionalã...Adicã tu crezi cã mi-ar strica niºte orgasme intelectuale???

Sã nu-i spui cã-s ardeleancã de-a ta!!! Sã rãmânã secret...cã p-ormã o sã creadã cã venim cu nepotisme...



fi musai sa te ieu,ce sa fac?ca n-are cum a fi in alt fel...no,nu te nacaji rau,ca nu-i mare baiu...dar nu ai inteles ideea ...tra sa angajam piticii pe post de extraterestrii si sa le dam drumul de pe deal ..gasim noi oarece scule sa ii facem sa zboare...eventual niste cata pulte...si daca esti ardeleanca de-a mea poate aduci fetele de la Capalna sa le distraga atentia turistilor nostrii

sa stii ca ideea asta nu-i originala ...au mai avut-o si altii ce au prezis sfarsitul lumii si au umplut un deal cu fraieri..cica vroiau sa se sinucida impreuna..si nici ideea cu folcloristele nu-i de la mine..a mai avut-o unu,Pinalty ,primar prin Moldova care avrut sa bata pe Juventus ,parca la fotbal si le-a plasat pe fete in camera la arbitri...ma rog daca eram in Oltenia aduceam ceva calusari,asa ne adaptam situatiei..


Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 00:26


www.youtube.com/v/Pqlzaol5oeY&hl=en&fs=1&">www.youtube.com/v/Pqlzaol5oeY&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Asta da glumã!!! Cam aºa-i ºi cu extraterry....aºtia a noºtri! Eu m-am prãpãdit de râs!!!


Pãi dacã trebuie piticanii...no problem!!! Îl aduc eu pe fi-miu (3 ani) ºi ºleahta lui de cadâne....ºi am rezolvat situaþiunea!!!!


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 00:36

De la: Dorulet, la data 2009-07-25 00:26:58



Asta da glumã!!! Cam aºa-i ºi cu extraterry....aºtia a noºtri! Eu m-am prãpãdit de râs!!!





Pãi dacã trebuie piticanii...no problem!!! Îl aduc eu pe fi-miu (3 ani) ºi ºleahta lui de cadâne....ºi am rezolvat situaþiunea!!!!



Eh..firma seioasa,angajam profesionisti..ia-ti baiatul cu tine,poti fi sigura ca n-o sa mai vada asa-ceva..si stabilim locatia la noi in Ardeal..de ce sa nu avem si noi Maglavitul nostru?stiu eu un deal pe langa Arad,numa bun a fi..mai ales ca mai zboara si astia cu deltaplanele pe acolo si aterizeaza pe la oameni prin ograda,de-i iau aia cu furcile ca le sperie clostile de pe oua...asa ca locuitorii is antrenati si avantajul ar fi ca avem si sprijin logistic..tra sa ma interesez cand e zi de piata la Siria..stie cineva?


coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 00:51

ALO?SEFA de l a P.R....unde esti?termina cu orgasmele.maine la ora 9 avem sedinta de lucru la fata locului sa vedem amplasamentul..Pe langa BI-Anca,Dorulet , ioa_d si eu pentru care prezenta este obligatorie in calitate de membrii fondatori se mai inscrie cineva?lansez invitatia public si nu o mai repet,e super oferta,o sa va para rau daca nu veniti..dupa ce firma o sa fie cotata la bursa nu o sa va mai permiteti SA ACHIZITIONATI ACTIUNI ca doar nu-i privatizare prin metoda MEBO...AAAA..si era sa uit ce era mai important..vine si Doamna Udrea de la Basescu(era sa zic de la turism,scuze) la lansare Ea taie panglica..l-am invitat si pe nenea ala de a plantat palmieri pe litoral,dar nu vine ..cred ca de invidie ca aducem mai multi turisti straini in tara de cat a adus el la mare in tot sezonul


Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 00:56



Auzi...dar de ce nu vrei la Cluj???...cã au deschis ãºtia topic despre pãdurea de la Baci... ...cicã nu-º ce fenomene al sunt p-acolo....cu fel ºi fel de arãtãri!!! Care mai de care!!!



Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 01:05

deschidem o filiala si la Cluj,nici o problema...le putem spune la turisti ca au ajuns pe Marte ca nu-i pacalim,tra sa aibe doar o tzara de imaginatie..ii ducem la autostrada...asa peisaj selenar,nu a vazut nici Gagarin...


Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 01:11

De la: coradu, la data 2009-07-25 01:05:13deschidem o filiala si la Cluj,nici o problema...le putem spune la turisti ca au ajuns pe Marte ca nu-i pacalim,tra sa aibe doar o tzara de imaginatie..ii ducem la autostrada...asa peisaj selenar,nu a vazut nici Gagarin...




Gagarin??? Pe Lunã???? N-a apucat sãracul cã s-a îmbolnãvit de deces acut....tot de la un zbor i s-a tras pocinogul!!! ..brusc, subit ºi dintr-o datã!!!


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 01:18

Gata...eu merg la ...cã nici o armatã de alieni nu-i face faþã lui fi-miu mâine!!! E gol!
Noapte bunã!!!


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 01:20

De la: Dorulet, la data 2009-07-25 01:11:04
De la: coradu, la data 2009-07-25 01:05:13deschidem o filiala si la Cluj,nici o problema...le putem spune la turisti ca au ajuns pe Marte ca nu-i pacalim,tra sa aibe doar o tzara de imaginatie..ii ducem la autostrada...asa peisaj selenar,nu a vazut nici Gagarin...


Gagarin??? Pe Lunã???? N-a apucat sãracul cã s-a îmbolnãvit de deces acut....tot de la un zbor i s-a tras pocinogul!!! ..brusc, subit ºi dintr-o datã!!!

ma rog..da"Prunache asta de la noi n-a veni oare?ca si el s-a zbenguit oleaca pe deasupra Kremlinului ,de l-au prostit rusii ca-i in spatiu,pe Soiuz..Mironov mai traieste?ca si asta a vazut extraterestrii lmai multi decat Bianca..parca avea o emisiune la TV.dar nu mai stiu ca eram mic pe-atunci...


coradu

3399 mesaje
Membru din: 6/07/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 01:22

noapte buna!pe maine atunci..ora noua...


Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Iulie 2009, ora 08:40

Alexandru Mironov (n. 27 ianuarie 1942, în localitatea Vertujeni, astãzi în Republica Moldova) este un scriitor, jurnalist ºi politician român, fost Ministru al Tineretului ºi Sportului (1993-1996).

A urmat liceul „Nicolae Balcescu" la Craiova, absolvind, apoi, Facultatea de Matematicã a Universitãþii din Bucureºti (cursurile le începe la Universitatea din Craiova). A practicat scrima, ajungând vicecampion naþional. În anii '90 a fost preºedinte al Federaþiei Române de Scrimã.

A desfãºurat o bogatã activitate de popularizare a ºtiinþei ºi a „science fiction"-ului în cadrul Radiodifuziunii ºi a Televiziunii Române, în principal ca realizator al emisiunii sãptãmânale „ªtiinþã ºi imaginaþie" de pe TVR 1, prezentatã împreunã cu Mihai Bãdescu. A publicat 16 volume ºi este autorul a circa 1.000 de articole cu caracter de popularizare a ºtiinþei. A deþinut diverse funcþii în redacþia revistei ªtiinþã ºi tehnicã (un timp Director Onorific), în prezent fãcând parte din consiliul editorial ºi semnând articolele editoriale ale revistei, sub titlul „În direct cu NASA". Realizeazã emisiunea sãptãmânalã Deschide cartea" la postul de televiziune TVRM. Este sau a fost preºedinte al Asociaþiei Române de S.F., Pro Con S.F., membru al World S.F., al Asociaþiei Internaþionale a Profesioniºtilor din S.F., delegat naþional al Societãþii Europene de S.F.

S-a numãrat printre consilierii Preºedintele României, Ion Iliescu.

În perioada 28 august 1993 - 11 decembrie 1996 a fost Ministru al Tineretului ºi Sportului.

Din decembrie 2004 a fost numit de cãtre Preºedintele României Ion Iliescu în conducerea Institutului Revoluþiei Române

] Cãrþi publicate

* Enigmatic, pãmîntul (Ed. Scrisul Românesc, Bucureºti, 1977; ed. a II-a, Ed. InterContempPress, 1997)
* Proiecte planetare (Ed. Albatros, 1988; ed. a II-a, Editura pentru ªtiinþã SIT, 2006) - în colaborare cu Alexandru A. Boiu
* Întîmplãri din mileniul III (Ed. Ion Creangã, 1989)
* Cronici metagalactice (Ed. Tehnicã, 1990) - în colaborare cu ªtefan Ghidoveanu
* Cronici microelectronice (Ed. Tehnicã, 1990) - în colaborare cu ªtefan Ghidoveanu ºi Mihai Bãdescu
* Laboratoarele lumii de mîine (Ed. Editis, 1992)
* În direct cu NASA (Editura pentru ªtiinþã SIT, 2006)



Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
Pagini: << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului cine sunt extraterestrii ?
Mergi la: