back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Existã viaþã dupã moarte?

 


 
Pagini: << 79 80 81 82 83 84 85 >> Sari la pagina:
 
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 9 Mai 2012, ora 15:07

@Silviule, fix la intrebarile tale am raspuns ! ce, dumnezeu, ai si uitat ce-ai intrebat sau ce mi-ai reprosat ? ca pe Bas' l-am atacat din prima ? da' nu-i adevarat si asta am si incercat sa-ti amintesc !
si, dragule, esti chiar pe linga drum : Bas' a construit guvernul D.A .condus de Tariceanu si a pistonat la el in clipa in care ala a refuzat alegerile anticipate ,pe motiv de inundatii.....a refuzat sa se uneasca PNL cu PD si a refuzat sa-si dea demisia....povestea asta a durat pina prin toamna lui 2007 . iar madam Udrea atunci si-a facut intrarea in politica machiavelica a lui Bas, devenind " buzduganul" trimis la inaintare ca sa anunte ce vrea Zmeul....Zeus !

si are dreptate Mytcor: mai rar sa-si distruga cineva cu atita elan partidul, dindu-l pe mina lui madam Udrea !


Fosta membra 9am.ro

1400 mesaje
Membru din: 6/04/2012
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Mai 2012, ora 15:51

minti!

30 Septembrie 2008, ora 19:32

"Mai lasa-ma si cu base . Noua ne trebuie o bomba sa nu mai existam ca si natie!"

ioute-te si dasteptu´ ce debita:

"Basescu is the best !
For the romanian people !
Vote for Basescu ! Vote for you !"

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1400 mesaje
Membru din: 6/04/2012
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Mai 2012, ora 16:44

....o sã-l vedeþi voi pe unde stã cocoþat, cât o sã mai trãþi voi cu iluzia cã, 1,3Mil. angajaþi în ec. privatã, -în majoritate angajaþi pe salariu minim pe ec.- o sã vã mai finanþeze plata a 6,6Mil.pensionari ºi salariile a vreo 3,5Mil.de bugetari.

...aþi trãit biniºor pe datorii, int-ext. la randamente de peste 6,5%, dar, sã vedem cine vã mai împrumutã, cã sunteþi faliþi !...

...câþi de Ponta o sã schimbaþi pân-la vara viitoare ?

1 EURO = 4.4160 RON
+0.0128 RON-----------> la varã ?---->++++

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

802 mesaje
Membru din: 15/12/2011
Postat pe: 9 Mai 2012, ora 21:17

De la: 9am_184, la data 2012-05-09 16:44:10....o sã-l vedeþi voi pe unde stã cocoþat, cât o sã mai trãþi voi cu iluzia cã, 1,3Mil. angajaþi în ec. privatã, -în majoritate angajaþi pe salariu minim pe ec.- o sã vã mai finanþeze plata a 6,6Mil.pensionari ºi salariile a vreo 3,5Mil.de bugetari.

...aþi trãit biniºor pe datorii, int-ext. la randamente de peste 6,5%, dar, sã vedem cine vã mai împrumutã, cã sunteþi faliþi !...

...câþi de Ponta o sã schimbaþi pân-la vara viitoare ?

1 EURO = 4.4160 RON
+0.0128 RON-----------> la varã ?---->++++



S-a schimbat un cu doi
Asta-i marlamentul, ce sa-i faci.
Insa Ponta o sa faca
6,6 mil de locuri de munca,
la pensionari cate-o placa,
1 mil. pe an sa se duca...
ca sunt niste cadavre
bune de-aruncat la larve.
Atunci se schimba refrenul:
economia va dudui iar ca trenul,
va fi numai lapte in pasat,
si cozonaci cu rahat.
Leul o sa creasca-apoi
cat vreo zece euroi.
Cand va fi asta ghicesti?
_ La calendele grecesti-
Ce mi-e tanda, ce mi-e manda,
nu se schimba avangarda,
ci se schimba doar discursul
si leoParDuL cu UrSuL.

Raporteaza abuz de limbaj
_geta_

271 mesaje
Membru din: 12/04/2012
Postat pe: 10 Mai 2012, ora 07:26

De la: gabigabi2, la data 2012-05-09 16:08:47
De la: 9am_184, la data 2012-05-09 15:51:29minti!

30 Septembrie 2008, ora 19:32

"Mai lasa-ma si cu base . Noua ne trebuie o bomba sa nu mai existam ca si natie!"

ioute-te si dasteptu´ ce debita:

"Basescu is the best !
For the romanian people !
Vote for Basescu ! Vote for you !"


pai si acum la fel crede , ca-i cel mai bun !

a avut Base un capital de incredere, de elan si speranta, cum putini au avut si, si l-a tocat marunt -marunt ,prin toata cuvintele alea golanesti aruncate la gramada-n populatie....prin hahaielile lui de prost-gust , ca si " glumitele" lui deocheate si prin minciunile ba-i criza-ba nu-i criza- romanii sfideaza criza -centura de siguranta si austeritatea ptr. poporul second-hand, in timp ce camarila portocalie se imbogatea peste nopapte ! bleah : acum culege ce a semanat !

Mie mi-e teama ca exista viata si dupa moarte, vorba titlului, a PDL-ului!


Inteligent mai e timpul! Se surpa cum vrea el in viata mea rebela: Ma scol cand se termina visul; muncesc daca vreau, daca pot; si... si iubesc! Iubesc primavara ca doar ea imi numara anii!
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 10 Mai 2012, ora 09:07

De la: _geta_, la data 2012-05-10 07:26:15
De la: gabigabi2, la data 2012-05-09 16:08:47
De la: 9am_184, la data 2012-05-09 15:51:29minti!

30 Septembrie 2008, ora 19:32

"Mai lasa-ma si cu base . Noua ne trebuie o bomba sa nu mai existam ca si natie!"

ioute-te si dasteptu´ ce debita:

"Basescu is the best !
For the romanian people !
Vote for Basescu ! Vote for you !"


pai si acum la fel crede , ca-i cel mai bun !

a avut Base un capital de incredere, de elan si speranta, cum putini au avut si, si l-a tocat marunt -marunt ,prin toata cuvintele alea golanesti aruncate la gramada-n populatie....prin hahaielile lui de prost-gust , ca si " glumitele" lui deocheate si prin minciunile ba-i criza-ba nu-i criza- romanii sfideaza criza -centura de siguranta si austeritatea ptr. poporul second-hand, in timp ce camarila portocalie se imbogatea peste nopapte ! bleah : acum culege ce a semanat !

Mie mi-e teama ca exista viata si dupa moarte, vorba titlului, a PDL-ului!


' neata ! categoric da , nu ma indoiesc de asta si, intr-un fel, asa si trebuie sa fie : o alternanta la guvernare si o Opozitie puternica , ptr. a nu se mai poate ajunge la Partidul- Stat s'un presedinte atotstapinitor !


shanice

300 mesaje
Membru din: 27/10/2008
Postat pe: 10 Mai 2012, ora 14:22



gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 10 Mai 2012, ora 15:07

De la: _geta_, la data 2012-05-10 14:08:10
De la: gabigabi2, la data 2012-05-10 09:07:49
De la: _geta_, la data 2012-05-10 07:26:15
De la: gabigabi2, la data 2012-05-09 16:08:47
De la: 9am_184, la data 2012-05-09 15:51:29minti!

30 Septembrie 2008, ora 19:32

"Mai lasa-ma si cu base . Noua ne trebuie o bomba sa nu mai existam ca si natie!"

ioute-te si dasteptu´ ce debita:

"Basescu is the best !
For the romanian people !
Vote for Basescu ! Vote for you !"


pai si acum la fel crede , ca-i cel mai bun !

a avut Base un capital de incredere, de elan si speranta, cum putini au avut si, si l-a tocat marunt -marunt ,prin toata cuvintele alea golanesti aruncate la gramada-n populatie....prin hahaielile lui de prost-gust , ca si " glumitele" lui deocheate si prin minciunile ba-i criza-ba nu-i criza- romanii sfideaza criza -centura de siguranta si austeritatea ptr. poporul second-hand, in timp ce camarila portocalie se imbogatea peste nopapte ! bleah : acum culege ce a semanat !

Mie mi-e teama ca exista viata si dupa moarte, vorba titlului, a PDL-ului!


' neata ! categoric da , nu ma indoiesc de asta si, intr-un fel, asa si trebuie sa fie : o alternanta la guvernare si o Opozitie puternica , ptr. a nu se mai poate ajunge la Partidul- Stat s'un presedinte atotstapinitor !

Buna! Merg sa soptesc o rugaciune! Opozitia poate fi puternica si daca PDL e minuscul pentru ca mai sunt si alte formatiuni si nu scriu ca ma tem de PPDD! Daca ai sta cinci minute pe OTV te-ai cruci ce se exagereaza cu pomenile si mai ales cu 'ciocoii'! Lumea il considera pe DD ca pe o (sau un?) moaste! (Acest substantiv e atat de subversiv ca nu are nici gen nici nr! )


Moaste ? excelent, ai dreptate in legatura cu acest cuvint !
5 minute ? mult-prea mult 5 min. !


Fosta membra 9am.ro

802 mesaje
Membru din: 15/12/2011
Postat pe: 10 Mai 2012, ora 16:51

Voltaire spunea.
Viata este un dar pe care il primim fara sa il cerem, pe care nu stim sa-l pretuim si il pierdem atunci cand nu ne dam seama.

Viata, oricat am vrea sa ne-o pretuim, ne-o macina guvernantii, ne-o uriteste falsii prieteni, fiscul, bancile, scumpirile, suferintele, lipsa medicamentelor, astfel incat multi ajung sa se sature de ea.
O speranta tot mai avem: schimbarea guvernelor , macar sa fure pe rand.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1254 mesaje
Membru din: 8/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Mai 2012, ora 20:44

De la: , la data 2008-09-27 09:12:08Drumul nostru pe acest pamânt parcurge îm mare câteva etape: naºterea, ºcoala, cãsãtoria, pensia ºi moartea. Dar dincolo ce este? ªi dacã este ceva, conteazã cum am trãit aici, ne influenþeazã acest lucru cum vom fi dincolo?

Nu cred cã existã macar cineva care mãcar o datã în viaþã sã nu îi fi fost fricã de momentul morþii. Poate cã e un subiect morbid acesta pe care îl propun, dar cred cã moartea ca fenomen este un moment hotãrâtor, un moment important pentru om, pentru cã dacã existã ceva dincolo, atunci e important sã încercãm sã aflãm ce este, poate cã viaþa aceasta pãmânteascã se continuã prin moarte dincolo, într-o altã lume ºi aºa cum fiecare din noi doreºte sã-i fie cât mai bine aici, dacî este dincolo ceva, sigur fiecare din vrea sã-i fie bine ºi acolo. Dacã dimpotrivã, totul se terminã la mormânt, atunci meritã sã lupþi pentru ca sã ai tot ce este mai bun aici. Unii cred în reîncarnare, alþii cred cã existã rai ºi iad, alþii spun cã nu este nimic. Care sã fie adevãrul?

Viata si moarte !?Doar la florile perene....
www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=kyBXr2HInWs&NR=1


http://www.youtube.com/watch?v=F1SBPwpj4Kc http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=TA3FvTSnqFI http://www.youtube.com/watch?v=DuX41-2HAYU&feature=related
Fosta membra 9am.ro

802 mesaje
Membru din: 15/12/2011
Postat pe: 11 Mai 2012, ora 10:07

De la: CONDOR, la data 2012-05-10 20:44:53
De la: , la data 2008-09-27 09:12:08Drumul nostru pe acest pamânt parcurge îm mare câteva etape: naºterea, ºcoala, cãsãtoria, pensia ºi moartea. Dar dincolo ce este? ªi dacã este ceva, conteazã cum am trãit aici, ne influenþeazã acest lucru cum vom fi dincolo?

Nu cred cã existã macar cineva care mãcar o datã în viaþã sã nu îi fi fost fricã de momentul morþii. Poate cã e un subiect morbid acesta pe care îl propun, dar cred cã moartea ca fenomen este un moment hotãrâtor, un moment important pentru om, pentru cã dacã existã ceva dincolo, atunci e important sã încercãm sã aflãm ce este, poate cã viaþa aceasta pãmânteascã se continuã prin moarte dincolo, într-o altã lume ºi aºa cum fiecare din noi doreºte sã-i fie cât mai bine aici, dacî este dincolo ceva, sigur fiecare din vrea sã-i fie bine ºi acolo. Dacã dimpotrivã, totul se terminã la mormânt, atunci meritã sã lupþi pentru ca sã ai tot ce este mai bun aici. Unii cred în reîncarnare, alþii cred cã existã rai ºi iad, alþii spun cã nu este nimic. Care sã fie adevãrul?

Viata si moarte !?Doar la florile perene....
www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=kyBXr2HInWs&NR=1[/quote]

Cerceteaza-aceste legi
daca vrei sa le-ntelegi.
Florile, desi perene,
mor si se nasc iar, eterne,
ca si sufletul din om,
ca si florea dintr-un pom.
Un perpetum este viata;
cum ar fi: te nasti dimineata,
pe la pranz ajungi matur,
spre apus te uiti in jur,
ca se cam sfarseste ata,
si iti schimbi si tu prefata,
de aici scrii alta carte,
intro viata dupa moarte.



Fosta membra 9am.ro

802 mesaje
Membru din: 15/12/2011
Postat pe: 11 Mai 2012, ora 10:22

De la: 9am250228, la data 2012-05-11 10:07:44
De la: CONDOR, la data 2012-05-10 20:44:53
De la: , la data 2008-09-27 09:12:08Drumul nostru pe acest pamânt parcurge îm mare câteva etape: naºterea, ºcoala, cãsãtoria, pensia ºi moartea. Dar dincolo ce este? ªi dacã este ceva, conteazã cum am trãit aici, ne influenþeazã acest lucru cum vom fi dincolo?

Nu cred cã existã macar cineva care mãcar o datã în viaþã sã nu îi fi fost fricã de momentul morþii. Poate cã e un subiect morbid acesta pe care îl propun, dar cred cã moartea ca fenomen este un moment hotãrâtor, un moment important pentru om, pentru cã dacã existã ceva dincolo, atunci e important sã încercãm sã aflãm ce este, poate cã viaþa aceasta pãmânteascã se continuã prin moarte dincolo, într-o altã lume ºi aºa cum fiecare din noi doreºte sã-i fie cât mai bine aici, dacî este dincolo ceva, sigur fiecare din vrea sã-i fie bine ºi acolo. Dacã dimpotrivã, totul se terminã la mormânt, atunci meritã sã lupþi pentru ca sã ai tot ce este mai bun aici. Unii cred în reîncarnare, alþii cred cã existã rai ºi iad, alþii spun cã nu este nimic. Care sã fie adevãrul?

Viata si moarte !?Doar la florile perene....
www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=kyBXr2HInWs&NR=1[/quote]

Cerceteaza-aceste legi
daca vrei sa le-ntelegi.
Florile, desi perene,
mor si se nasc iar, eterne,
ca si sufletul din om,
ca si florea dintr-un pom.
Un perpetum este viata;
cum ar fi: te nasti dimineata,
pe la pranz ajungi matur,
spre apus te uiti in jur,
ca se cam sfarseste ata,
si iti schimbi si tu prefata,
de aici scrii alta carte,
intro viata dupa moarte.



Erata: Citeste; ca si trupul unui om


Fosta membra 9am.ro

2310 mesaje
Membru din: 6/06/2009
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 11 Mai 2012, ora 11:45

De la: 9am250228, la data 2012-05-10 16:51:07Voltaire spunea.
Viata este un dar pe care il primim fara sa il cerem, pe care nu stim sa-l pretuim si il pierdem atunci cand nu ne dam seama.

Viata, oricat am vrea sa ne-o pretuim, ne-o macina guvernantii, ne-o uriteste falsii prieteni, fiscul, bancile, scumpirile, suferintele, lipsa medicamentelor, astfel incat multi ajung sa se sature de ea.
O speranta tot mai avem: schimbarea guvernelor , macar sa fure pe rand.


Nu ne-o macina guvernantii, oricare ar fi ei, noi singuri ne-o facem grea ... noi nu stim s-o gestionam.
Falsii prieteni ... pai noi n-avem nici o vina cand ne alegem falsii prieteni ? Ne place sa fim lingusiti, sa fim adulati ... ne incredem cu usurinta in oricine ne spune ce ne place si .... cand nu mai face asta, hop, sunt de vina ei. Nu, nu numai ei sunt vinovati ci noi suntem primii vinovati.
La fel ne vaitam de guverne, indiferent de ce culoare sunt, pentru ca ne place asta ... Ei fac tot ce stiu.
Noi nu ne dezmeticim ... Nu la ei e problema ci la noi.
Fericirea nu depinde de guvernanti, e o treaba care tine de fiecare individ. Daca vrei sa fi fericit, vei fi doar privind o floare ! Nu-ti trebuie aprobarea nimanui ...

Raporteaza abuz de limbaj
Un om inteligent poate spune de multe ori o prostie, dar un prost nu poate spune niciodata ceva inteligent.
Fosta membra 9am.ro

802 mesaje
Membru din: 15/12/2011
Postat pe: 11 Mai 2012, ora 17:31

De la: Silviu, la data 2012-05-11 11:45:16
De la: 9am250228, la data 2012-05-10 16:51:07Voltaire spunea.
Viata este un dar pe care il primim fara sa il cerem, pe care nu stim sa-l pretuim si il pierdem atunci cand nu ne dam seama.

Viata, oricat am vrea sa ne-o pretuim, ne-o macina guvernantii, ne-o uriteste falsii prieteni, fiscul, bancile, scumpirile, suferintele, lipsa medicamentelor, astfel incat multi ajung sa se sature de ea.
O speranta tot mai avem: schimbarea guvernelor , macar sa fure pe rand.


Nu ne-o macina guvernantii, oricare ar fi ei, noi singuri ne-o facem grea ... noi nu stim s-o gestionam.
Falsii prieteni ... pai noi n-avem nici o vina cand ne alegem falsii prieteni ? Ne place sa fim lingusiti, sa fim adulati ... ne incredem cu usurinta in oricine ne spune ce ne place si .... cand nu mai face asta, hop, sunt de vina ei. Nu, nu numai ei sunt vinovati ci noi suntem primii vinovati.
La fel ne vaitam de guverne, indiferent de ce culoare sunt, pentru ca ne place asta ... Ei fac tot ce stiu.
Noi nu ne dezmeticim ... Nu la ei e problema ci la noi.
Fericirea nu depinde de guvernanti, e o treaba care tine de fiecare individ. Daca vrei sa fi fericit, vei fi doar privind o floare ! Nu-ti trebuie aprobarea nimanui ...


O sugestie buna pentru partide si reprezentantii lor in prag de alegeri.
Sa arate alegatorilor o floare si vor fi fericiti la vot natiune!


gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 11 Mai 2012, ora 17:50

De la: 9am250228, la data 2012-05-11 17:31:22
De la: Silviu, la data 2012-05-11 11:45:16
De la: 9am250228, la data 2012-05-10 16:51:07Voltaire spunea.
Viata este un dar pe care il primim fara sa il cerem, pe care nu stim sa-l pretuim si il pierdem atunci cand nu ne dam seama.

Viata, oricat am vrea sa ne-o pretuim, ne-o macina guvernantii, ne-o uriteste falsii prieteni, fiscul, bancile, scumpirile, suferintele, lipsa medicamentelor, astfel incat multi ajung sa se sature de ea.
O speranta tot mai avem: schimbarea guvernelor , macar sa fure pe rand.


Nu ne-o macina guvernantii, oricare ar fi ei, noi singuri ne-o facem grea ... noi nu stim s-o gestionam.
Falsii prieteni ... pai noi n-avem nici o vina cand ne alegem falsii prieteni ? Ne place sa fim lingusiti, sa fim adulati ... ne incredem cu usurinta in oricine ne spune ce ne place si .... cand nu mai face asta, hop, sunt de vina ei. Nu, nu numai ei sunt vinovati ci noi suntem primii vinovati.
La fel ne vaitam de guverne, indiferent de ce culoare sunt, pentru ca ne place asta ... Ei fac tot ce stiu.
Noi nu ne dezmeticim ... Nu la ei e problema ci la noi.
Fericirea nu depinde de guvernanti, e o treaba care tine de fiecare individ. Daca vrei sa fi fericit, vei fi doar privind o floare ! Nu-ti trebuie aprobarea nimanui ...


O sugestie buna pentru partide si reprezentantii lor in prag de alegeri.
Sa arate alegatorilor o floare si vor fi fericiti la vot natiune!



aaaaa! m-am uitat cind a fost publicata cartea lui Davidovici : 1977 si cind a fost publicata Inteligenta Materiei, a lui Duncan : 1992 si m-a uluit perceptia lui Davidovici despre materie ! da' stii ca a murit in conditii suspecte ,moartea lui raminind un mister ?


nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Iunie 2012, ora 05:26

Cred ca am filmat un ozn, aseara. Nu e f sigur ce era, dar se misca putin si pe lateral si inapoi. Dar nu f clar. Filmul e clar.
Il pun pe youtube, cum il descarc.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Iunie 2012, ora 07:40

De la: nastasemihail, la data 2012-06-25 05:26:24Cred ca am filmat un ozn, aseara. Nu e f sigur ce era, dar se misca putin si pe lateral si inapoi. Dar nu f clar. Filmul e clar.
Il pun pe youtube, cum il descarc.

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 25 Iunie 2012, ora 08:05

De la: nastasemihail, la data 2012-06-25 05:26:24Cred ca am filmat un ozn, aseara. Nu e f sigur ce era, dar se misca putin si pe lateral si inapoi. Dar nu f clar. Filmul e clar.
Il pun pe youtube, cum il descarc.


te'oi fi uitat si tu ca si mine , crezind ca-i un OZN , la niste aia care montau o antena d'asta de telefon , pe un bloc vecin....e drept ca a fost foarte bizara toata scena ,dar....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Iunie 2012, ora 08:17

CE FAZA!!! Au disparut postarile lui Mihai si a mea! asa, acum, la moment!

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Fosta membra 9am.ro

802 mesaje
Membru din: 15/12/2011
Postat pe: 25 Iunie 2012, ora 13:08

De la: _Ingrid, la data 2012-06-25 08:17:22CE FAZA!!! Au disparut postarile lui Mihai si a mea! asa, acum, la moment!


Ai postat ceva de moarte
de s-au speriat adminii
si apoi te-au sters hainii,
de ce-ai scris sa nu ai parte?

Ia scrie ceva de viata,
de dragoste, de amor!
Vei fi prima in prefata
devenind un fan al lor.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Iunie 2012, ora 13:16

Soc si groaza! acum, la serviciu, le vad din nou...o fi chestie de browsere?


Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Fosta membra 9am.ro

17703 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Iunie 2012, ora 15:08

De la: _Ingrid, la data 2012-06-25 13:16:17Soc si groaza! acum, la serviciu, le vad din nou...o fi chestie de browsere?

e viata....de dupa moarte...a postarilor

Raporteaza abuz de limbaj
Daniela
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 25 Iunie 2012, ora 15:50

De la: _Ingrid, la data 2012-06-25 08:17:22CE FAZA!!! Au disparut postarile lui Mihai si a mea! asa, acum, la moment!



la politicute am eu parte de Faze d'astea cu disparutul unor postari....chiar si azi dimineata cind discutam cu Silviu ....asta e !

Raporteaza abuz de limbaj
_geta_

271 mesaje
Membru din: 12/04/2012
Postat pe: 26 Iunie 2012, ora 09:40

Exista viata dupa moarte! Am urmarit un reportaj despre o echipa de medici care se ocupa de transplanturi de organe. Acestia au spus ca pielea poate fi transplantata de la un mort in timp de maxim 17 zile!

Raporteaza abuz de limbaj
Inteligent mai e timpul! Se surpa cum vrea el in viata mea rebela: Ma scol cand se termina visul; muncesc daca vreau, daca pot; si... si iubesc! Iubesc primavara ca doar ea imi numara anii!
Bi_anca

1554 mesaje
Membru din: 8/03/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Iunie 2012, ora 12:31



Raporteaza abuz de limbaj
barrrt

23 mesaje
Membru din: 21/07/2009
Oras: Bacau

Postat pe: 26 Iunie 2012, ora 13:15

De la: gabigabi2, la data 2012-06-25 15:50:58
De la: _Ingrid, la data 2012-06-25 08:17:22CE FAZA!!! Au disparut postarile lui Mihai si a mea! asa, acum, la moment!



la politicute am eu parte de Faze d'astea cu disparutul unor postari....chiar si azi dimineata cind discutam cu Silviu ....asta e !



HELLOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!


ADEVARUL E TOT ALA!!!!! NU CONTEAZA CA IMI STERGETI POSTARILE.....

DOMNII DE LA ADMIN, DORU DAVIDOVICI A FOST ASASINAT , DIN ORDINUL GUVERNULUI UMBRA, PRESIDAT DE ANTICRIST, PT CA VAZUSE PREA MULTE SI INTELESESE CE VAZUSE.

IAR VOI PRIMITI ORDINE TOT DE LA EL, DAR ADEVARUL VA IESI LA IVEALA ORICUM SI E VAI DE OASELE VOASTRE ATUNCI. URMARITI OLIMPIADELE DE LA LONDRA SI NUMARATI MORTII, CA ASTA O SA FIE DOAR INCEPUTUL......

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Iunie 2012, ora 13:24

De la: barrrt, la data 2012-06-26 13:15:58
HELLOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!


ADEVARUL E TOT ALA!!!!! NU CONTEAZA CA IMI STERGETI POSTARILE.....

DOMNII DE LA ADMIN, DORU DAVIDOVICI A FOST ASASINAT , DIN ORDINUL GUVERNULUI UMBRA, PRESIDAT DE ANTICRIST, PT CA VAZUSE PREA MULTE SI INTELESESE CE VAZUSE.

IAR VOI PRIMITI ORDINE TOT DE LA EL, DAR ADEVARUL VA IESI LA IVEALA ORICUM SI E VAI DE OASELE VOASTRE ATUNCI. URMARITI OLIMPIADELE DE LA LONDRA SI NUMARATI MORTII, CA ASTA O SA FIE DOAR INCEPUTUL......
ce morti?

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
_geta_

271 mesaje
Membru din: 12/04/2012
Postat pe: 26 Iunie 2012, ora 13:46

De la: _Ingrid, la data 2012-06-26 13:24:34
De la: barrrt, la data 2012-06-26 13:15:58
HELLOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!


ADEVARUL E TOT ALA!!!!! NU CONTEAZA CA IMI STERGETI POSTARILE.....

DOMNII DE LA ADMIN, DORU DAVIDOVICI A FOST ASASINAT , DIN ORDINUL GUVERNULUI UMBRA, PRESIDAT DE ANTICRIST, PT CA VAZUSE PREA MULTE SI INTELESESE CE VAZUSE.

IAR VOI PRIMITI ORDINE TOT DE LA EL, DAR ADEVARUL VA IESI LA IVEALA ORICUM SI E VAI DE OASELE VOASTRE ATUNCI. URMARITI OLIMPIADELE DE LA LONDRA SI NUMARATI MORTII, CA ASTA O SA FIE DOAR INCEPUTUL......
ce morti?

Mortii se numara dupa..., nu inainte! Astept si eu olimpiada; pana atunci ma delectez cu cazul "Nastase'! Cu plagiatul si cu cine merge la Bruxelles!

Raporteaza abuz de limbaj
Inteligent mai e timpul! Se surpa cum vrea el in viata mea rebela: Ma scol cand se termina visul; muncesc daca vreau, daca pot; si... si iubesc! Iubesc primavara ca doar ea imi numara anii!
_geta_

271 mesaje
Membru din: 12/04/2012
Postat pe: 26 Iunie 2012, ora 13:50

De la: 9am_184, la data 2012-05-09 16:44:10....o sã-l vedeþi voi pe unde stã cocoþat, cât o sã mai trãþi voi cu iluzia cã, 1,3Mil. angajaþi în ec. privatã, -în majoritate angajaþi pe salariu minim pe ec.- o sã vã mai finanþeze plata a 6,6Mil.pensionari ºi salariile a vreo 3,5Mil.de bugetari.

...aþi trãit biniºor pe datorii, int-ext. la randamente de peste 6,5%, dar, sã vedem cine vã mai împrumutã, cã sunteþi faliþi !...

...câþi de Ponta o sã schimbaþi pân-la vara viitoare ?

1 EURO = 4.4160 RON
+0.0128 RON-----------> la varã ?---->++++

Si care-i solutia in afara de a ni-l arata pe

Raporteaza abuz de limbaj
Inteligent mai e timpul! Se surpa cum vrea el in viata mea rebela: Ma scol cand se termina visul; muncesc daca vreau, daca pot; si... si iubesc! Iubesc primavara ca doar ea imi numara anii!
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 26 Iunie 2012, ora 14:10

De la: barrrt, la data 2012-06-26 13:15:58
De la: gabigabi2, la data 2012-06-25 15:50:58
De la: _Ingrid, la data 2012-06-25 08:17:22CE FAZA!!! Au disparut postarile lui Mihai si a mea! asa, acum, la moment!



la politicute am eu parte de Faze d'astea cu disparutul unor postari....chiar si azi dimineata cind discutam cu Silviu ....asta e !



HELLOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!


ADEVARUL E TOT ALA!!!!! NU CONTEAZA CA IMI STERGETI POSTARILE.....

DOMNII DE LA ADMIN, DORU DAVIDOVICI A FOST ASASINAT , DIN ORDINUL GUVERNULUI UMBRA, PRESIDAT DE ANTICRIST, PT CA VAZUSE PREA MULTE SI INTELESESE CE VAZUSE.

IAR VOI PRIMITI ORDINE TOT DE LA EL, DAR ADEVARUL VA IESI LA IVEALA ORICUM SI E VAI DE OASELE VOASTRE ATUNCI. URMARITI OLIMPIADELE DE LA LONDRA SI NUMARATI MORTII, CA ASTA O SA FIE DOAR INCEPUTUL......


Dumnezeule Mare, ce Spui tu ? brrrr , Doamne apara !

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 79 80 81 82 83 84 85 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Existã viaþã dupã moarte?
Mergi la: