back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Firme tepare

 


 
Pagini: << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
9am001880

85 mesaje
Membru din: 1/03/2009
Postat pe: 21 Martie 2009, ora 11:44

De la: moi, la data 2008-08-01 18:39:43O initiativa f tareeee!! Promit sa revin cu update!


octav_paul

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tg Mures

Postat pe: 23 Martie 2009, ora 14:24

Aceasi firma mai nou angajeaza pe firma EMERALD aceasta firma este una si aceasi cu cea de sus


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 24 Martie 2009, ora 14:03

Sunt din ce in ce mai revoltat de faptul ca tot felul de lingeblide din tarile arabe, turcia, israel s.a.m.d., se fac mari patroni in tara asta plina de oameni creduli si rabdatori.
Si sunt furios ca le "merge" din cauza complicitatii organelor statului corupte.

ATENTIE! RomGerMed ATENTIE ! RomGerMed; tepe la salarii din partea unui patron evreu ce se crede stapan pe tarla


Fosta membra 9am.ro

2 mesaje
Membru din: 24/03/2009
Postat pe: 24 Martie 2009, ora 17:27

Si eu sunt un NOROCOS......ca tine Paul eu am lucrat 3 luni la Transformational Tehnology si am luat teapa dar nu chiar asa mare eu am mai apucat ceva bani.Imi pare rau ca am auzit de cele intimplate tie si de aceasta poveste cu firma tepara acolo de la un coleg care a lucrat cu tine in aceea perioada,un baiat super dar nu asta conteaza.Ce ce m-a facut sa scriu aceste rinduri este faptul ca daca pina acum anuntunul de job aparea pe TRANSFORMATIONAL TEHNOLOGY CONSULTING acum acest mare patron si om a schimbat anuntul de aganjare pe firma EMERALD ATENTIE poate vreti sa aflati de EMERALD si nu gasiti..... cautati pe Transformational Tehnology Consulting.EMERALD aceeasi mare firma TEPARA.PRIVITI BINE GARDU....CA NU O SA VA OMOARE LEOPARDU.


Fosta membra 9am.ro

2 mesaje
Membru din: 24/03/2009
Postat pe: 25 Martie 2009, ora 15:13

EMERALD =TRANSFORMATIONAL TEHNOLOGY CONSULTING firma TEPARA a acelui mare OM si PATRON ,atentie OMUL este MAESTRU in arta manipularii.Ce frumos scrie in anunt TARGET GREU DE ATINS dar REALIST.....E doar in nebunia si lumea lui.


Irulan

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Timisoara

Postat pe: 25 Martie 2009, ora 18:29

Fiorelo te rog, daca poti, sa-mi spui numele firmei de la care ai cumparat stolonii. Nu de alta, dar sotzul meu se pregateste sa faca o comanda pt. caspuni catzaratori....Mie mi-a cam trecut entuziasmul cand am citit postarea ta, lui nu...


Excelenta nu contamineaza, dar uratul se ia.
twincle

275 mesaje
Membru din: 4/02/2009
Oras: Iasi

Postat pe: 27 Martie 2009, ora 20:50

De la: octav_paul, la data 2009-03-23 14:24:27Aceasi firma mai nou angajeaza pe firma EMERALD aceasta firma este una si aceasi cu cea de sus
iti garantez ca nu este vorba de aceeasi firma sau nu stiu eu ////////////////???????? daca imi spui cu ce se ocupa emerald atunci probabil , dar repet probabil , o fi vorba de aceeasi firma !!! chiar te rog daca stii , nu ezita sa ma contactezi , pentru ca eu am luat o jumatate de teapa , dar am realizat la timp ce era sa patesc si mi-am luat masuri de precautie , dar la cum se respecta legea in zilele noastre , daja ma astept la unele surprize urite , si nu pentru mine ca persoana cit pentru 40 de familii !


teo
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 2 Aprilie 2009, ora 16:11

DIS MAIL din Oradea e firma tzepelor cu capsuni gigant si capsuni cataratoare!!!
Ne invadeaza cu reclama lor omniprezenta si mincinoasa si ne inseala pe capete. Am primit la posta doua gramezi de pamant intarit cu niste plante uscate lipite in ell, intr-o cutie de carton simpla din care curgea pamantul uscat pe toate partile. Totul la pretul promotional de 160 Ron!

Asa ca numele firmei tepare este DIS MAIL ORADEA, pentru toti cei care aveau de gand sa comande.

Pacat ca nu pot pune fotografii.


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 2 Aprilie 2009, ora 16:34

Am facut totusi album cu CAPSUNILE GIGANT SI CATARATOARE !!!

Merita vazut, poate asa se evita situatii aiurea.


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 3 Aprilie 2009, ora 21:39

Cea mai mare teapa Firma Giulia Lav S.R.L din Constanta!!!


plesuardei

245 mesaje
Membru din: 3/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Aprilie 2009, ora 05:39

De la: HAPYYY, la data 2008-08-03 00:27:23NU VA RECOMAND SA VA ANGAJATI LA FIRMA EMCO ( este o firma de mentenanta cu patron turc ce are in intretinere magazinul Cyti Mall ) NU AU PLATIT DARILE CATRE CASA DE PENSII , BONURILE DE MASA LE DADEAU CAND DOREAU DANSII SI CATE CREDEAU DE CUVIINTA , CARTEA DE MUNCA AU FACUTO CU MARE SCANDAL DUPA PATRU LUNI SI NEMULTUMIRILE AR MAI FII MULTE...
Adevarat!


Fosta membra 9am.ro

118 mesaje
Membru din: 21/02/2009
Postat pe: 12 Mai 2009, ora 07:49

Domnilor scrieti despre firmele care nu dau teapa. Este mai simplu.


radutwitter

2 mesaje
Membru din: 23/05/2009
Postat pe: 23 Mai 2009, ora 18:31

octav paul , am creat asa ceva deja de ceva vreme. www.verificarecredit.ro ia intra si posteaza acolo. Spune la toata lumea despre acest site ... ca sa stie toata lumea , cat mai putini sa ia tzeapa.


Radu


valentin_catana

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 17 Iunie 2009, ora 14:39

Eu am luat teapa de la viatza, ca m-am nascut in Romania. Iar cele mai mari tzepe le-am luat de la institutiile statului. Una este sa pierzi niste bani si alta este sa fii umilit si batjocorit in fata ghiseului.
Asa ca teparul numarul 1 este pentru mine statul roman.



badita_marian

60 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 17 Iunie 2009, ora 20:23

-S.C. TESS TRADE SRL - LADY TESS din Campulung Muscel, sunt doua cucoane mama si fiica, doua jigodii, dupa ce le facii servicii uita sa mai plateasca si te tot amana la nesfarsit. doua JIGODII ORDINARE.


badita_marian

60 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 17 Iunie 2009, ora 20:29

-Luiza 1517, daca vrei iti trimit eu poze de anul trecut, le-am comandat in mai si au sosit in august pe la 23 balegar, iar dupa ce am facut scandal si le-am trimis poze, mi-au tris altele in 2 saptamani, VESTEDE si GALBEJITE, probabil asa arata si ei.......HMMMMMMMMMM


mike_crazy2006

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Iunie 2009, ora 22:50

Environsafe cea mai proasta firma nu va angajati acolo ,nu dau banii la timp sau daca pleci uita de restu de bani si isi mai si schimba sediul foarte des

Io unu pe Paraschiv(patronu)l-as


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 23 Iunie 2009, ora 09:40



: teapaaaaaaaaaaa Reply with quthpost Delete this post
Ma simt obligat sa-i previn pe cei tentanti sa raspunda anunturilor lansate de aceasta firma(A.C.S. EUROPE SRL din Brasov) sa nu pateasca ce am patit eu.
Singurul lor obiectiv este sa iti ia banii pe contractul de mediere care este o suma deloc de neglijat 300 de euro,dupa care te trimit intr-o excursie pe banii tai spre asa zisul loc de munca unde constati cu mare dezamagire ca nu e ce iti doresti ,angajatori care te plaseaza de la unul la altul fara sa se concretizeze ceva conditii de cazare sub puterile tale de acceptat .ce iti mai ramine de facut te intorci acasa asta daca ai bani sa te intorci si incerci sa iti recuperezi bani inapoi de la firma cu care ai semnat contractul de mediere ,e cale lunga dar eu asta am sa fac ma lupt cu ei in instanta pentru ca am un prejudiciu cam mare(300 de euro+drumurile la brasov+drumul dus intors de la asa zisul loc de munca+banii pe telefoane ca romingul are tarife mari in alta tara) a trebuit sa-mi vind masina ca sa-mi platesc datoriile
dupa toate astea am ramas doar cu un gust amar si sper ca alti sa nu faca aceasi prostie pe care am facut-o eu sa deschida ochii bine si sa nu creada tot ce iti spun ei mai ales aceasta firma care sincer cred ca se ocupa doar cu tepeeeeeeeeee


Fosta membra 9am.ro

18 mesaje
Membru din: 3/05/2009
Postat pe: 25 Iunie 2009, ora 12:57

O alta firma este Vinalcool Arges !Se okupa k otet!Patron este unul Dragulescu Marian!Se comporta k angajati de parca sunt sclavi pe tarla iar de salariul nu se pune problema sa il iei la timp,iar dak pleci tragi k bani si cartea de munca de el!Eu de 2 saptamini si pina in ziua de ain nu am vazut cartea de munca si bani!Atentie unde va angajati !


Fosta membra 9am.ro

116 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tecuci

Postat pe: 25 Iunie 2009, ora 13:05

De la: Robert83pit, la data 2009-06-25 12:57:57O alta firma este Vinalcool Arges !Se okupa k otet!Patron este unul Dragulescu Marian!Se comporta k angajati de parca sunt sclavi pe tarla iar de salariul nu se pune problema sa il iei la timp,iar dak pleci tragi k bani si cartea de munca de el!Eu de 2 saptamini si pina in ziua de ain nu am vazut cartea de munca si bani!Atentie unde va angajati !


Vad ca multi romani, nu stiu, ca orice proces legat de drepturile lui de munca nu il costa nici un ban.Nu plateste taxe, nu palteste avocat, totul este suportat de catre stat.Si totusi nimeni nu da in judecata un patron.De ce?!?! Asta denota, ca nu a disparut teama de partid si de "organili di stat" de pe vremea lui ceausecu. A murit impuscat in decembrie 1989.Va spune asta un luptator-ranit in ce a fost atunci in 1989.


Fosta membra 9am.ro

18 mesaje
Membru din: 3/05/2009
Postat pe: 25 Iunie 2009, ora 13:47

Am fost astazi la ITM si mi-a spus aia ca de ce am scris demisie si am cerut k acordul ambelor parti!K nu ma pot ajuta sa incerc sa rezolv pe cale maleabila! Pentru ca am o clauza de 15 zile de preaviz!Tu ce incredere ai intr-un sistem corupt?


twincle

275 mesaje
Membru din: 4/02/2009
Oras: Iasi

Postat pe: 25 Iunie 2009, ora 21:30

De la: valentin_catana, la data 2009-06-17 14:39:00Eu am luat teapa de la viatza, ca m-am nascut in Romania. Iar cele mai mari tzepe le-am luat de la institutiile statului. Una este sa pierzi niste bani si alta este sa fii umilit si batjocorit in fata ghiseului.
Asa ca teparul numarul 1 este pentru mine statul roman.

Teapa ca te-ai nascut in Romania ?????Pai de ce nu pleci in alta tara ???? Ai si o alta varianta :spinzura-te de limba sa nu mai trintesti prostii !!!!!!


teo
Fosta membra 9am.ro

3 mesaje
Membru din: 1/07/2009
Postat pe: 1 Iulie 2009, ora 14:18

BUNA ZIUA TUTUROR!!

MASSIMILIANO PENNISI - MARELE TEPAR ITALIAN DIN ROMANIA FACE IN CONTINUARE AFACERI!!!

DUPA CE A FALIMENTAT EUROFLORING & CONSTRUCTION SRL SI ALTELE CARE STAU SA FALIMENTEZE ACUM ARE ALTA FIRMA COMODOR TRADING SRL

FIRMA SI-A CUMPARAT-O SAU MAI BINE A RESUSCITAT-O CA SE RADIASE CA SA MAI TRAGA TEAPA SI LA ALTII NU AJUNGE CA A TEPUIT BANCILE, SALARIATII SI FURNIZORII!

ALTII LA RAND!

EXPERTUL IN CONSTRUCTII FACE MARI ANGAJARI ACUM!

AVETI GRIJA! CA SE FOLOSESTE DE ALTI OAMENI SA FACA AFACERI CICA NU LE MAI FACE EL LE FAC CATIVA OAMENI FIDELI RAMASI ACOLO!


Fosta membra 9am.ro

3 mesaje
Membru din: 1/07/2009
Postat pe: 1 Iulie 2009, ora 14:35

MASSIMILIANO PENNISI TEPAR MARE

COMODOR TRADIN SRL FIRMA LUI TEPARA SI EA

EUROFLORING GRUP DE FIRME TEPARE

FALIMENTURI ALE LUI MASSIMILIANO PENNISI FABIPEN SRL EUROFLORING CONSTRUCTION SRL

FIRME DATOARE EUROFLORING IMPEX

ACUM NOU PE PIATA COMODOR TRADING SRL


Fosta membra 9am.ro

1 mesaj
Membru din: 17/07/2009
Postat pe: 17 Iulie 2009, ora 15:27

De la: dhamzea, la data 2009-01-27 17:33:53BBC RECRUITMENT din Brasov - firma de plasare a fortei de munca
hoti cu masca pe fatza
au inselat o gramada de oameni.
insa ceasul tic-tac, tic-tac, pana face pac !!!


yanutza2003

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 11 August 2009, ora 16:03

Eu am fost pacalita de catre firma SC Tudorache Construct SRL cu sediul in str Docolina nr 36, Bucuresti, CUI 3319145. Daca cumva dati peste aceasta firma, OCOLITI-O IMEDIAT! Am crezut ca sunt oameni seriosi si cunoscandu-i de multi ani (mama ii cunoaste de peste 10 ani), le-am dat un avans de 200 mil lei inainte de inceperea lucrarilor de constructie cu o luna inainte, asa cum ne inteleseseram cu ei (ca apoi sa dezminta tot si sa ne prosteasca in fata cu multe lucruri stabilite inainte de inceperea constructiei). Apoi, dupa ce ne-au turnat fundatia, ne-au amenintat ca ne lasa balta cu lucrarile daca nu le mai dam inca 50 milioane avans. Banii i-am dat de frica sa nu ramanem fara casa, si in momentul in care le-am cerut un deviz pe toata suma platita de noi (sa vdm si noi pt ce am platit atatia bani, ca oricum ne luase cu mult peste pretul pietei), si sa facem contract cu ei, ne-au prostit in fata si uite asa am ramas si fara constructorii tepari si fara casa terminata. Toti niste leprosi nenorociti care nu au nici un Dumnezeu. Banii sunt la e iar lucrarea nu este terminata:(


9am133926

3 mesaje
Membru din: 11/09/2009
Postat pe: 11 Septembrie 2009, ora 21:55

Teapa................... , si eu si colegii mei am luat ditamai teapa de la OK BROKER CONSULTING.Au uitat sa plateasca comisioanele de ceva vreme......................


9am133926

3 mesaje
Membru din: 11/09/2009
Postat pe: 11 Septembrie 2009, ora 22:22

Acum vad ca Ok broker consulting a mutat anunturile pe firma teparului sef HUSEK FINANCE


borshradu

10 mesaje
Membru din: 13/11/2008
Oras: Iasi

Postat pe: 12 Septembrie 2009, ora 11:53

Exista un site: www.antitepari.ro. Acolo am gasit o sumedenie de informatii, parte gratuite, despre firme si persoane care se ocupa cu hoteli din astea.
Cand vreau sa verific o firma, ma adresez lor. In cateva ore imi dau radiografia firmei si a actionarilor, patronilor etc.


Mult pot putzini buni impreuna !!!
umblataprinlume

72 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Constanta

Postat pe: 12 Septembrie 2009, ora 12:01

Business Group SRL - in persoana lui NAVARCA ILIE - excroc de prima clasa!
Teapa 120.000 EURO la noi
+ la multi altii cu procese castigate, dar nu poate fi executat deoarece nu are nimic pe numele lui, iar firmele lui nu au un cent in banca!


favorita nr.1
Pagini: << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului firme tepare
Mergi la: