Info
x
Am cunoscut un tip,cu care nu m.am culcat inca.mi-am facut o alta adresa de mess vb cu el fara sa stie cine sunt .si vrea sa ne intalnim.mie imi spune altceva.clar vad ca minte.imi place si nu stiu ce sa fac.sa merg mai departe sau sa renunt?astept un sfa
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 09:46
ce sa fac?
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 4000 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Cluj |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 10:05
De la: daria_00, la data 2011-04-01 09:46:05ce sa fac? Stai jos respira adanc si "u will see the way of the force" adica un fel forma "go and get laid"
Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
|
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 11:51
ms.cam greu...imi place tipul mult...
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 12:05
Sa fiu sincer cu tine :) sunt sigur ca esti o fata care se lasa destul de usor la pat :)
Ai zis ca ai cunoscut un tip cu care nu te-ai culcat inca...parca si tu te miri de lucrul asta...sa inteleg ca ceilalti cu care ai fost te-ai culcat :) ma rog nu-i treaba mea Eu nu inteleg ce atata mister,daca iti place tipul spunei,si gata...ce te tot ascunzi in spatele unei adrese de mail false...si daca te minte poti sa-l judeci ?? cand baiatul vede ca fetele il cauta ce crezi ca va sta sa se gandeasca la tine ?? Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
Fosta membra 9am.ro 1479 mesaje Membru din: 28/04/2010 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 12:38
De la: Goku, la data 2011-04-01 12:05:42Sa fiu sincer cu tine :) sunt sigur ca esti o fata care se lasa destul de usor la pat :) poate va sta sa se gandeasca la ea daca are o calitate pe care celelalte nu o au, inteligenta Raporteaza abuz de limbaj
Si suferinta e buna la ceva.O altfel de viata daca am avea, altfel ne-am bate joc de ea
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 12:41
De la: Corrrnell, la data 2011-04-01 12:38:37De la: Goku, la data 2011-04-01 12:05:42Sa fiu sincer cu Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
Fosta membra 9am.ro 1479 mesaje Membru din: 28/04/2010 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 12:44
De la: Goku, la data 2011-04-01 12:41:28De la: Corrrnell, la data 2011-04-01 12:38:37De la: Goku, la data 2011-04-01 12:05:42Sa fiu sincer cu Raporteaza abuz de limbaj
Si suferinta e buna la ceva.O altfel de viata daca am avea, altfel ne-am bate joc de ea
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 12:50
De la: Corrrnell, la data 2011-04-01 12:44:40De la: Goku, la data 2011-04-01 12:41:28[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
|
|
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 13:25
De la: daria_00, la data 2011-04-01 09:46:05ce sa fac? Daria intrebarea este daca v-ati vazut pana acum fata in fata sau va stiti de pe vreun site de socializare?. Cat despre "clar vad ca minte" ar trebui sa-ti dai seama ca are impresia ca vb cu doua persoane diferite si a ales. E normal ce face el, e anormal ce faci u. Sfatul meu este sa-i spui adevarul si sa suporti consecintele... mai stii poate o sa iasa bine. Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
ingerashcolorat 534 mesaje Membru din: 6/05/2008 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 16:47
ce sa faci?? sa iesi in orash ca vine vara si poate cunosti o alta persoana de care sa iti placa. mai ai de crescut ca sa sti cui sa i te daruiesti. dar nu oricui!
Raporteaza abuz de limbaj
asds
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 19:01
De la: ingerashcolorat, la data 2011-04-01 16:47:04ce sa faci?? sa iesi in orash ca vine vara si poate cunosti o alta persoana de care sa iti placa. mai ai de crescut ca sa sti cui sa i te daruiesti. dar nu oricui! Citeste mai atenta :) ma indoiesc ca mai este virgina,daca ea nici nu il cunoaste dar se gandeste ca inca nu s-a culcat cu el :) parerea mea :) Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:12
De la: Goku, la data 2011-04-01 19:01:06De la: ingerashcolorat, la data 2011-04-01 16:47:04ce sa faci?? sa iesi in orash ca vine vara si poate cunosti o alta persoana de care sa iti placa. mai ai de crescut ca sa sti cui sa i te daruiesti. dar nu oricui!
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:16
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:12:42De la: Goku, la data 2011-04-01 19:01:06[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppiy_ta 1297 mesaje Membru din: 25/09/2010 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:17
De la: daria_00, la data 2011-04-01 09:46:05ce sa fac? ....de parca ai asculta de sfaturile cuiva de p-aici...dar, dupa modul in care pui problema sunt sigura k esti minora....faci ce crezi ca e mai bine pt tine, insa ai grija sa nu ajungi tot pe yuppy, cu alte pb gen: "am ramas gravida ...oare ce SA FAC?" ...... incearca WEBSEX e mai SAFE! (glm)
Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:18
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:16:01De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:12:42De la: Goku, la data 2011-04-01 19:01:06[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:19
De la: yuppiy_ta, la data 2011-04-01 20:17:39De la: daria_00, la data 2011-04-01 09:46:05ce sa fac? nu-i dati idei poate inca nu ii la curent cu asa ceva :))
Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:21
De la: daria_00, la data 2011-04-01 11:51:56ms.cam greu...imi place tipul mult... Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:21
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:18:21De la: Goku, la data 2011-04-01 20:16:01De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:12:42De la: Goku, la data 2011-04-01 19:01:06[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
rothmans_yuppy 7870 mesaje Membru din: 1/05/2010 Oras: Baia Mare |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:27
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:21:15De la: daria_00, la data 2011-04-01 11:51:56ms.cam greu...imi place tipul mult... la ce raspunsuri a primit cred ca o sa ia o pauza
Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:29
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:21:54De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:18:21De la: Goku, la data 2011-04-01 20:16:01De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:12:42De la: Goku, la data 2011-04-01 19:01:06[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:33
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:29:40De la: Goku, la data 2011-04-01 20:21:54De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:18:21De la: Goku, la data 2011-04-01 20:16:01[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppiy_ta 1297 mesaje Membru din: 25/09/2010 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:34
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:19:09De la: yuppiy_ta, la data 2011-04-01 20:17:39De la: daria_00, la data 2011-04-01 09:46:05ce sa fac? pai tu nu vezi ce idiotzenii scrie/gandeste??....."am cunoscut un tip....vb cu el pe mess...." un om il cunosti, doar in mom in care te intalnesti face to face, dar....poate nici atunci, decat sa=ti faci o impresie/parere despre el....insa in ziua de azi TOTUL se face pe MESS...
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:36
De la: yuppiy_ta, la data 2011-04-01 20:34:46De la: Goku, la data 2011-04-01 20:19:09[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:40
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:33:51De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:29:40De la: Goku, la data 2011-04-01 20:21:54De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:18:21De la: Goku, la data 2011-04-01 20:16:01[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:43
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:36:56De la: yuppiy_ta, la data 2011-04-01 20:34:46De la: Goku, la data 2011-04-01 20:19:09[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:45
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:40:58De la: Goku, la data 2011-04-01 20:33:51[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:46
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:43:57De la: Goku, la data 2011-04-01 20:36:56[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:48
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:46:40De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:43:57De la: Goku, la data 2011-04-01 20:36:56[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:51
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:48:31De la: Goku, la data 2011-04-01 20:46:40[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:56
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:51:45De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:48:31De la: Goku, la data 2011-04-01 20:46:40[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
|
|

incearca WEBSEX e mai SAFE!
partea cu ..virginitatea..ce varsta are tipa?...
poate inca nu ii la curent cu asa ceva :))
..dai un sfat la papuse...sa nu ti-o strice altu...
.. no dupa