Info
x
Am cunoscut un tip,cu care nu m.am culcat inca.mi-am facut o alta adresa de mess vb cu el fara sa stie cine sunt .si vrea sa ne intalnim.mie imi spune altceva.clar vad ca minte.imi place si nu stiu ce sa fac.sa merg mai departe sau sa renunt?astept un sfa
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:14
hai ca am scris cu greseli..
Raporteaza abuz de limbaj |
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:15
De la: daria_00, la data 2011-04-02 11:12:58 I-ai spus faza cu id-ul de mess? Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:16
De la: daria_00, la data 2011-04-02 11:14:42 Relax ca la mine e aproape o regula asta
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:17
Raporteaza abuz de limbaj |
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:22
De la: daria_00, la data 2011-04-02 11:17:50 Ce faci mai? Aplauzi ca nu stiu sa scriu?
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:23
nu.i voi spune despre id fals..dar vad ca ma minte si cred ca.i voi spune..el intra pe un sait de socializare si acolo cunoaste pe alte fete...daca ma mai enerveaza ii zic de id fals..el zice ca facand dragoste ne mai aproape.si atuncii ii voi spune de id...ieri trebuia sa se intalneasca cu mine de pe id fals,,si i.am dat teapa ca nici tel nu i,am dat si m.a cautat pe mine si eram plina de nervi,toata ziua l.am ignorat,isi daduse seama ca ceva nu e in regula...sunt curioasa cum va reactiona cand va auzi ca l.am spionat
vreau sa vad pana unde merge,dar asta inseamna pierdere timpului meu si stres..ca eu pun la suflet
Raporteaza abuz de limbaj |
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:26
am gresit emocotionul..vroam sa te imbratisez..dar vezi aici scriu repede si numai verific..trimit direct
Raporteaza abuz de limbaj |
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:30
De la: daria_00, la data 2011-04-02 11:26:44am gresit emocotionul..vroam sa te imbratisez..dar vezi aici scriu repede si numai verific..trimit direct Fara imbratisari ca pui suflet... si eu pun suflet. Nu vreau sa ma urmaresti cu id-uri false... just kidding
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
|
|
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:31
De la: daria_00, la data 2011-04-02 11:23:29nu.i voi spune despre id fals..dar vad ca ma minte si cred ca.i voi spune..el intra pe un sait de socializare si acolo cunoaste pe alte fete...daca ma mai enerveaza ii zic de id fals..el zice ca facand dragoste ne mai aproape.si atuncii ii voi spune de id...ieri trebuia sa se intalneasca cu mine de pe id fals,,si i.am dat teapa ca nici tel nu i,am dat si m.a cautat pe mine si eram plina de nervi,toata ziua l.am ignorat,isi daduse seama ca ceva nu e in regula...sunt curioasa cum va reactiona cand va auzi ca l.am spionat Acum inteleg de ce nu vrei sa-i spui de id-ul fals. Interesanta ar fi reactia lui la o asa veste. Cred ca la 35 are raspuns pentru toate... oare si pt asta? Incearca sa nu mai pui suflet si sa te distrezi... am impresia ca merita tot ceea ce primeste. Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:34
iti e teama de spioni incerc sa ma distrez...
Raporteaza abuz de limbaj |
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:38
De la: daria_00, la data 2011-04-02 11:34:30 Vream sa zic sa nu ne urmarim reciproc cu id-uri false
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:39
De la: nonameman13, la data 2011-04-02 11:38:27De la: daria_00, la data 2011-04-02 11:34:30 si mai tarziu sa primesti add =)))))
Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:41
De la: Goku, la data 2011-04-02 11:39:47De la: nonameman13, la data 2011-04-02 11:38:27De la: daria_00, la data 2011-04-02 11:34:30 La naiba, m-ai prins
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:44
De la: nonameman13, la data 2011-04-02 11:41:42De la: Goku, la data 2011-04-02 11:39:47[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:47
nu m.a urmarit nimeni..ce tare ar fi...ahahahaha..ce te faci daca iubita te spioneaza??si ai afla??
Raporteaza abuz de limbaj |
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:48
De la: daria_00, la data 2011-04-02 11:47:09 As reactiona defensiv... "nu ai incredere in mine?" chestii in gen. Acum depinde si cat de mult am gresit
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:49
De la: Goku, la data 2011-04-02 11:44:36De la: nonameman13, la data 2011-04-02 11:41:42De la: Goku, la data 2011-04-02 11:39:47[quote Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:51
De la: nonameman13, la data 2011-04-02 11:49:40De la: Goku, la data 2011-04-02 11:44:36[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
rothmans_yuppy 7870 mesaje Membru din: 1/05/2010 Oras: Baia Mare |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:53
.ce te faci daca iubita te spioneaza??si ai afla??
nu ai vrea sa afli
Raporteaza abuz de limbaj |
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 11:53
De la: Goku, la data 2011-04-02 11:51:20De la: nonameman13, la data 2011-04-02 11:49:40De la: Goku, la data 2011-04-02 11:44:36[quote Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 12:05
De la: nonameman13, la data 2011-04-02 11:53:44De la: Goku, la data 2011-04-02 11:51:20De la: nonameman13, la data 2011-04-02 11:49:40De la: Goku, la data 2011-04-02 11:44:36[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
ingerashcolorat 534 mesaje Membru din: 6/05/2008 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 12:06
daca ii spui de id ul fals sa nu te trezesti cu multe injuraturi. nush ce sa spun dar mie nu imi place caracterul tau, pe motiv ca am impresia k. vrei sa il imparti si cu altele. cred ca iti convine situatia in care te aflii, atata timp cat nu i.ai dat papucii.
off off Raporteaza abuz de limbaj
asds
|
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 12:11
De la: Goku, la data 2011-04-02 12:05:50De la: nonameman13, la data 2011-04-02 11:53:44De la: Goku, la data 2011-04-02 11:51:20De la: nonameman13, la data 2011-04-02 11:49:40De la: Goku, la data 2011-04-02 11:44:36[quote Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 12:13
De la: nonameman13, la data 2011-04-02 12:11:07De la: Goku, la data 2011-04-02 12:05:50[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
adnas 152 mesaje Membru din: 9/10/2010 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 13:50
Daca mergi pe principul minte-ma dar minte-ma frumos ,mergi mai departe daca iti doresti o aventura asta vei avea,dar cu siguranta vei ramane cu un gust amar,unii ar spune sa faci ce simti dar e cam riscant,eu iti spun sa te mai gindesti..........cu siguranta vei cunoaste si o poveste frumoasa pentru sufletul tau
. Raporteaza abuz de limbaj |
|
edy_sword 166 mesaje Membru din: 30/11/-0001 |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 17:16
stai odata si ai plecat
Raporteaza abuz de limbaj |
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 10:22
categoric nu vreau sa ma minta,nu suport asta...si nici o aventura cu el nu vreau.am crezut ca pot trece peste chestia ca el mai cauta si alte fete pe saituri...e normal sa ascunda asta sa isi atinga scopul...cred ca multi dintre baieti procedeaza asa..am tacut sa vad ce are in cap,am vrut sa.l inteleg ...ma vrea si pe mine si pe altele...aici era dilema,de ce ma mai cauta din moment ce nu.i ofer ce vrea..nu vrea sa.l impart cu altcineva,vreau sa am o relatie de durata...
Raporteaza abuz de limbaj |
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 10:25
m.am gandit ca poate cunoscandu.ma nu va mai cauta alte fete...dar poate asa e obisnuit sa faca...
Raporteaza abuz de limbaj |
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 10:27
De la: daria_00, la data 2011-04-03 10:22:47categoric nu vreau sa ma minta,nu suport asta...si nici o aventura cu el nu vreau.am crezut ca pot trece peste chestia ca el mai cauta si alte fete pe saituri...e normal sa ascunda asta sa isi atinga scopul...cred ca multi dintre baieti procedeaza asa..am tacut sa vad ce are in cap,am vrut sa.l inteleg ...ma vrea si pe mine si pe altele...aici era dilema,de ce ma mai cauta din moment ce nu.i ofer ce vrea..nu vrea sa.l impart cu altcineva,vreau sa am o relatie de durata... Daca e genul care sa poata sa aiba orice femeie, cum spuneai mai sus, cu siguranta e vorba de orgoliu. Asta ori il atrage faptul ca il respingi. Ambele variante nu sunt bune pentru tine...
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 10:28
De la: daria_00, la data 2011-04-03 10:25:48m.am gandit ca poate cunoscandu.ma nu va mai cauta alte fete...dar poate asa e obisnuit sa faca... Crezi? Sigur...
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
|
|

hai ca am scris cu greseli..
chiar nu sunt disperata,eram suparata cand am aflat cum procedeaza..aseara i,am zis ce nu mi.a placut pana acum la el..si vrea sa ne intalnim...i.am zis ca poate ma vad cu el..si mi,a zis ca pe viitor sa.i zic cand observ ceva si nu imi convine,stii am mai intalnit baieti care zic ca vor ceva de durata,pt a arata ei ca sunt seriosi,dar asta e o vrajeala...
incerc sa ma distrez...