back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


relatiile- ecuatii cu una, doua sau mai multe necunoscute

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
 
wishmaster2006br

17 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Braila

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:36

Un prieten mi-a spus ca femeile(fetele) se agata in trei feluri:
1. Cu cheile de la masina sau cardul de credit(cele materialiste si superficiale-60%)
2. Cu un suc/un cocktail (cele dragute care deabia s-au despartit de prieten-30%)
3. Din vorbe (cele care au si ceva in cap si nu cauta doar barbatii cu muschi si cu un cont generos in banca - in proportie de 10% din nefericire).
Lumea ne ofera mai multe spatii de sociofuge decat sociopete, locurile prielnice pentru a-ti dezlantui alura ta de mascul feroce. Trebuie mentionat ca nu toate fetele cad pe spate la auzul unui claxon plin de hormoni sau al unui fluierat ostentativ. Aici mai sunt 2 categorii: cele care sunt flatate de aceste mici "atentii" si cele care se simt dezgustate si zambesc ironic. Niciuna nu va deveni insa prietena ta dupa acest gen de manisfestari.
Cand vine vorba de agatat ,noi barbatii , am cam ramas in pana de idei. E intradevar dificil. Daca vorbesti cu ea , nu prea aveti subiecte comune , insa pentru a ajunge la subiecte comune trebuie sa vorbiti. Aici e paradoxul.
Chiar nu poti sa incepi o discutie cu " - Ce parere ai despre imperativul categoric la Kant?
- Ii sustii mai degraba teoria lui Hegel cu privire la aceasta problema?".
Fata iti va arunca o privire care iti va strivi ego-ul instantaneu.

Sfaturile cu privire la agatat si la relatii sunt intotdeauna foarte penibile.
Baietii de la bere iti vor spune ca trebuie s-o vrajesti cu anumite gesturi de macho, s-o privesti intr-un anumit fel sau sa incepi discutia cu tot felul de replici gretoase . Nu ii asculta.
Fetele iti vor spune ca este bine sa fii tu insuti , ca orice tipa apreciaza sinceritatea mai mult decat orice , si ca asta ar fi drumul pe care trebuie sa mergi. Nu le asculta. Daca esti prea sincer , si ajungi sa-i povestesti cum te batea maica-ta cu facaletul cand erai mic sau cum ai dat foc la o masina cand aveai doar 13 ani, vei ajunge de rasul curcilor.
Un alt pas gresit al unei relatii poate fi introducerea iubitei in grupul tau social. Aici nu e vorba neaparat daca amicii tai o vor "accepta" sau nu, sau daca ea se va integra sau nu. Nu.
Problema e mult mai complexa. Tu esti altul cu ei si altul cu ea. Ei te cunosc intr-un fel (probabil si de mai mult timp , iti stiu toate secretele) , iar ea si-a format o cu totul alta imagine despre tine. Atunci cand tu o vei prezenta prietenilor tai, toata aceasta imagine , toate piesele de puzzle pe care te-ai chinuit sa le cladesti astfel incat sa se imbine perfect , se vor spulbera cat ai clipi.
Vei auzi replici de genul " Si credeam ca te cunosc...." insotite de priviri intelegatoare la inceput , dar care ascund in spate intrebari extrem de profunde in legatura cu relatia voastra si persoanalitatea ta.
Situatia poate genera chiar si mai rau. Daca ai niste prieteni idioti , total lipsiti de diplomatie , risti ca ei sa-i povesteasca toate fazele penibile prin care ai trecut de-a lungul vietii, escapadele tale de bufon sau esecurile in dragoste.
Scena ar arata cam asa: - ea total mirata si nerabdatoare sa afle cat mai mult despre viata ta " ascunsa" , tu inrosindu-te ca un rac si implorandu-ti amicii din priviri sa taca naibii din gura, ea insistand sa auda absolut tot , tu asigurand-o ca nu mai e nimic de auzit , prietenii negand, ea intrebandu-te pe un ton ironic " sper ca te-ai maturizat intre timp , nu?" , tu asigurand-o disperat ca acea perioada a vietii tale s-a sfarsit acum mult timp, prietenii povestindu-i o intamplare similara de saptamana trecuta, tu in pragul unei crize de nervi aprindu-ti o tigara, ea , complet siderata "cum , pui, nu te-ai lasat!", tie scapandu-ti o injuratura si dezvaluindu-i ca nu te-ai lasat si ca dupa ce va desparteati fumai pachete intregi, ea suparata si luand o mutra total patetica , tu incercand s-o linistesti , ea respingandu-ti afectiunea plina de ipocrizie , tu enervandu-te si plecand, rugand-o sa te lasa sa o conduci pana acasa, ea spunadu-ti ca o va duce unul din prietenii tai , tu injurand inca odata si blestemandu-ti soarta, ea (care nu bea niciodata din cate stii) comandand un whiskey cu gheata, tu aruncandu-i in scarba cinci sute de mii pe masa si apoi trantind usa in forta inainte ca ea sa apuce sa ti-i arunce inapoi.

Era doar o teorie .Nu o luati prea in serios.....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:40

Hai s-ati spun eu ce nu ti-a spus prietenul tau :)

O fata daca nu vrea s-o agati,pai n-o agati...poti sa faci tu ce vrei :)

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:58

De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 21:36:47Un prieten mi-a spus ca femeile(fetele) se agata in trei feluri:
1. Cu cheile de la masina sau cardul de credit(cele materialiste si superficiale-60%)
2. Cu un suc/un cocktail (cele dragute care deabia s-au despartit de prieten-30%)
3. Din vorbe (cele care au si ceva in cap si nu cauta doar barbatii cu muschi si cu un cont generos in banca - in proportie de 10% din nefericire).
Lumea ne ofera mai multe spatii de sociofuge decat sociopete, locurile prielnice pentru a-ti dezlantui alura ta de mascul feroce. Trebuie mentionat ca nu toate fetele cad pe spate la auzul unui claxon plin de hormoni sau al unui fluierat ostentativ. Aici mai sunt 2 categorii: cele care sunt flatate de aceste mici "atentii" si cele care se simt dezgustate si zambesc ironic. Niciuna nu va deveni insa prietena ta dupa acest gen de manisfestari.
Cand vine vorba de agatat ,noi barbatii , am cam ramas in pana de idei. E intradevar dificil. Daca vorbesti cu ea , nu prea aveti subiecte comune , insa pentru a ajunge la subiecte comune trebuie sa vorbiti. Aici e paradoxul.
Chiar nu poti sa incepi o discutie cu " - Ce parere ai despre imperativul categoric la Kant?
- Ii sustii mai degraba teoria lui Hegel cu privire la aceasta problema?".
Fata iti va arunca o privire care iti va strivi ego-ul instantaneu.

Sfaturile cu privire la agatat si la relatii sunt intotdeauna foarte penibile.
Baietii de la bere iti vor spune ca trebuie s-o vrajesti cu anumite gesturi de macho, s-o privesti intr-un anumit fel sau sa incepi discutia cu tot felul de replici gretoase . Nu ii asculta.
Fetele iti vor spune ca este bine sa fii tu insuti , ca orice tipa apreciaza sinceritatea mai mult decat orice , si ca asta ar fi drumul pe care trebuie sa mergi. Nu le asculta. Daca esti prea sincer , si ajungi sa-i povestesti cum te batea maica-ta cu facaletul cand erai mic sau cum ai dat foc la o masina cand aveai doar 13 ani, vei ajunge de rasul curcilor.
Un alt pas gresit al unei relatii poate fi introducerea iubitei in grupul tau social. Aici nu e vorba neaparat daca amicii tai o vor "accepta" sau nu, sau daca ea se va integra sau nu. Nu.
Problema e mult mai complexa. Tu esti altul cu ei si altul cu ea. Ei te cunosc intr-un fel (probabil si de mai mult timp , iti stiu toate secretele) , iar ea si-a format o cu totul alta imagine despre tine. Atunci cand tu o vei prezenta prietenilor tai, toata aceasta imagine , toate piesele de puzzle pe care te-ai chinuit sa le cladesti astfel incat sa se imbine perfect , se vor spulbera cat ai clipi.
Vei auzi replici de genul " Si credeam ca te cunosc...." insotite de priviri intelegatoare la inceput , dar care ascund in spate intrebari extrem de profunde in legatura cu relatia voastra si persoanalitatea ta.
Situatia poate genera chiar si mai rau. Daca ai niste prieteni idioti , total lipsiti de diplomatie , risti ca ei sa-i povesteasca toate fazele penibile prin care ai trecut de-a lungul vietii, escapadele tale de bufon sau esecurile in dragoste.
Scena ar arata cam asa: - ea total mirata si nerabdatoare sa afle cat mai mult despre viata ta " ascunsa" , tu inrosindu-te ca un rac si implorandu-ti amicii din priviri sa taca naibii din gura, ea insistand sa auda absolut tot , tu asigurand-o ca nu mai e nimic de auzit , prietenii negand, ea intrebandu-te pe un ton ironic " sper ca te-ai maturizat intre timp , nu?" , tu asigurand-o disperat ca acea perioada a vietii tale s-a sfarsit acum mult timp, prietenii povestindu-i o intamplare similara de saptamana trecuta, tu in pragul unei crize de nervi aprindu-ti o tigara, ea , complet siderata "cum , pui, nu te-ai lasat!", tie scapandu-ti o injuratura si dezvaluindu-i ca nu te-ai lasat si ca dupa ce va desparteati fumai pachete intregi, ea suparata si luand o mutra total patetica , tu incercand s-o linistesti , ea respingandu-ti afectiunea plina de ipocrizie , tu enervandu-te si plecand, rugand-o sa te lasa sa o conduci pana acasa, ea spunadu-ti ca o va duce unul din prietenii tai , tu injurand inca odata si blestemandu-ti soarta, ea (care nu bea niciodata din cate stii) comandand un whiskey cu gheata, tu aruncandu-i in scarba cinci sute de mii pe masa si apoi trantind usa in forta inainte ca ea sa apuce sa ti-i arunce inapoi.

Era doar o teorie .Nu o luati prea in serios.....

asa agati tu femeile?

Raporteaza abuz de limbaj
wishmaster2006br

17 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Braila

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:02

E doar o teorie !!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:05

De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:02:34E doar o teorie !!!!!


te-am inteles mane dar na...

o teorie mai scurta nu a gasit si ala ?? dupa primile 3 randuri mi s-a acrit

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:05

De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:02:34E doar o teorie !!!!!

mergi pe ea. ..vei capata noi cunostinte..in a agata femei...mai ai de invatat puisor

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:07

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:05:49
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:02:34E doar o teorie !!!!!

mergi pe ea. ..vei capata noi cunostinte..in a agata femei...mai ai de invatat puisor


Omul cat traieste invata :P deci valabil si pentru tine

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:07

De la: Goku, la data 2011-04-01 22:05:10
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:02:34E doar o teorie !!!!!


te-am inteles mane dar na...

o teorie mai scurta nu a gasit si ala ?? dupa primile 3 randuri mi s-a acrit

ehh..na a fugit puiul cu ata

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:09

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:07:06
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:05:10
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:02:34E doar o teorie !!!!!


te-am inteles mane dar na...

o teorie mai scurta nu a gasit si ala ?? dupa primile 3 randuri mi s-a acrit

ehh..na a fugit puiul cu ata


cu ata ?? :))) aici nu cred ca am inteles

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:09

De la: Goku, la data 2011-04-01 22:07:05
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:05:49
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:02:34E doar o teorie !!!!!

mergi pe ea. ..vei capata noi cunostinte..in a agata femei...mai ai de invatat puisor


Omul cat traieste invata :P deci valabil si pentru tine

astai o noua teorie. ..no ca pe mine are cine...si eu la randul meu..pe redbul

Raporteaza abuz de limbaj
wishmaster2006br

17 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Braila

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:11

Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:11

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:09:34
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:07:05[quote
astai o noua teorie. ..no ca pe mine are cine...si eu la randul meu..pe redbul


din cate vad eu esti cam sola deci multumeste-te cu ce ti se ofera,ca s-ar putea sa ramai cu ochisorii in soare

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:11

De la: Goku, la data 2011-04-01 22:09:09
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:07:06
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:05:10
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:02:34E doar o teorie !!!!!


te-am inteles mane dar na...

o teorie mai scurta nu a gasit si ala ?? dupa primile 3 randuri mi s-a acrit

ehh..na a fugit puiul cu ata


cu ata ?? :))) aici nu cred ca am inteles

acu no vrei sa iti si desenez

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:13

De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele.


tu chiar ma faci sa citesc tot romanu ala amice ??

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:14

De la: Goku, la data 2011-04-01 22:11:43
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:09:34
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:07:05[quote
astai o noua teorie. ..no ca pe mine are cine...si eu la randul meu..pe redbul


din cate vad eu esti cam sola deci multumeste-te cu ce ti se ofera,ca s-ar putea sa ramai cu ochisorii in soare

ce increzator esti.. .si ce anume se ofera..e la oferta

Raporteaza abuz de limbaj
wishmaster2006br

17 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Braila

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:15

Eu cred ca asa vei intelege exact ce am vrut sa arat. Nu cred ca vei face o alegere gresita daca il citesti.

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:17

De la: Goku, la data 2011-04-01 22:13:37
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele.


tu chiar ma faci sa citesc tot romanu ala amice ??

...e cumva gay pe aici

Raporteaza abuz de limbaj
wishmaster2006br

17 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Braila

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:19

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:17:41
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:13:37
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele.


tu chiar ma faci sa citesc tot romanu ala amice ??

...e cumva gay pe aici


Cine?! Ce ?! Cum?
Raspunsul acela iti era adresat tie dar se pare .. ca nu a iesit cum am vrut eu.

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:23

De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:19:47
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:17:41
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:13:37
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele.


tu chiar ma faci sa citesc tot romanu ala amice ??

...e cumva gay pe aici


Cine?! Ce ?! Cum?
Raspunsul acela iti era adresat tie dar se pare .. ca nu a iesit cum am vrut eu.

am citit puisor..stai usor sa nu faci atac de cord ca dupeaia te inaripez si te tine

Raporteaza abuz de limbaj
wishmaster2006br

17 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Braila

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:29

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:23:36
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:19:47
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:17:41
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:13:37
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele.


tu chiar ma faci sa citesc tot romanu ala amice ??

...e cumva gay pe aici


Cine?! Ce ?! Cum?
Raspunsul acela iti era adresat tie dar se pare .. ca nu a iesit cum am vrut eu.

am citit puisor..stai usor sa nu faci atac de cord ca dupeaia te inaripez si te tine


Slabe sanse. Ultimul control a aratat ca sunt perfect sanatos. Ai mult de lucru pana sa ma faci pe mine ingeras.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:30

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:14:41
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:11:43[quote
ce increzator esti.. .si ce anume se ofera..e la oferta


Ofertele sunt de nepretuit

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:31

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:23:36
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:19:47
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:17:41
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:13:37
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele.


tu chiar ma faci sa citesc tot romanu ala amice ??

...e cumva gay pe aici


Cine?! Ce ?! Cum?
Raspunsul acela iti era adresat tie dar se pare .. ca nu a iesit cum am vrut eu.

am citit puisor..stai usor sa nu faci atac de cord ca dupeaia te inaripez si te tine


tu esti un fel de sfantu petru?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:31

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:11:51
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:09:09[quote
acu no vrei sa iti si desenez


uimeste-ma

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:36

De la: rothmans, la data 2011-04-01 22:31:02
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:23:36
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:19:47
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:17:41
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:13:37
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele.


tu chiar ma faci sa citesc tot romanu ala amice ??

...e cumva gay pe aici


Cine?! Ce ?! Cum?
Raspunsul acela iti era adresat tie dar se pare .. ca nu a iesit cum am vrut eu.

am citit puisor..stai usor sa nu faci atac de cord ca dupeaia te inaripez si te tine


tu esti un fel de sfantu petru?

alta logica buna

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:37

De la: Goku, la data 2011-04-01 22:31:18
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:11:51
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:09:09[quote
acu no vrei sa iti si desenez


uimeste-ma

ai vrea tu...noapte buna!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:40

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:37:28
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:31:18
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:11:51
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:09:09[quote
acu no vrei sa iti si desenez


uimeste-ma

ai vrea tu...noapte buna!!


Cam devreme Nb

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:44


tu esti un fel de sfantu petru?


alta logica buna

ala se ocupa cu pusul aripilor

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:46

De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:29:48
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:23:36
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:19:47
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:17:41
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:13:37
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele.


tu chiar ma faci sa citesc tot romanu ala amice ??

...e cumva gay pe aici


Cine?! Ce ?! Cum?
Raspunsul acela iti era adresat tie dar se pare .. ca nu a iesit cum am vrut eu.

am citit puisor..stai usor sa nu faci atac de cord ca dupeaia te inaripez si te tine


Slabe sanse. Ultimul control a aratat ca sunt perfect sanatos. Ai mult de lucru pana sa ma faci pe mine ingeras.

yote eu acu vazui postarea.. .va sa zica asa..perfect sanatos..hmm puisor tensiunea... si asa deci ..ma provoci hai sa te inaripez..no sa vezi ce simplu ii..

Raporteaza abuz de limbaj
wishmaster2006br

17 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Braila

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:50

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:46:54
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:29:48
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:23:36
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:19:47
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:17:41
De la: Goku, la data 2011-04-01 22:13:37
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele.


tu chiar ma faci sa citesc tot romanu ala amice ??

...e cumva gay pe aici


Cine?! Ce ?! Cum?
Raspunsul acela iti era adresat tie dar se pare .. ca nu a iesit cum am vrut eu.

am citit puisor..stai usor sa nu faci atac de cord ca dupeaia te inaripez si te tine


Slabe sanse. Ultimul control a aratat ca sunt perfect sanatos. Ai mult de lucru pana sa ma faci pe mine ingeras.

yote eu acu vazui postarea.. .va sa zica asa..perfect sanatos..hmm puisor tensiunea... si asa deci ..ma provoci hai sa te inaripez..no sa vezi ce simplu ii..

O sa astept.

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:51

De la: rothmans, la data 2011-04-01 22:44:01
tu esti un fel de sfantu petru?


alta logica buna

ala se ocupa cu pusul aripilor

ehhh..el ma ajuta doar...sa dau aripi la ingerasi ..mai sinteti multi fratilor aripi facem rost..

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Relatiile- ecuatii cu una, doua sau mai multe necunoscute
Mergi la: