Info
x
relatiile- ecuatii cu una, doua sau mai multe necunoscute
|
wishmaster2006br 17 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Braila |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:52
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:51:09De la: rothmans, la data 2011-04-01 22:44:01 Mai tine minte totusti cineva care era subiectul topicului? Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:55
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:50:04De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:46:54De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:29:48De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:23:36De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:19:47De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:17:41De la: Goku, la data 2011-04-01 22:13:37De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele. no..tu chiar nu te lasi..o cauti puisor
Raporteaza abuz de limbaj |
|
wishmaster2006br 17 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Braila |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:56
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:55:31De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:50:04De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:46:54De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:29:48De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:23:36De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:19:47De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:17:41De la: Goku, la data 2011-04-01 22:13:37De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele. Caut dar de multe ori nu te gasesc !!!
Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:59
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:52:50De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:51:09De la: rothmans, la data 2011-04-01 22:44:01 ehh no interesant pentru tine... dar cu agatatu inaripatilor nu sint topice p'aci..sai zboare toti odata..
Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:01
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:56:48De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:55:31De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:50:04De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:46:54De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:29:48De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:23:36De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:19:47De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:17:41De la: Goku, la data 2011-04-01 22:13:37De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 22:11:16Din cate obeserv esti o femeie si e normal sa-ti aperi sexul. Chestia dubioasa ca textul e bazat pe activitatea mea si prietenilor mei. Care poate ti se va parea greu de crezut sunt si fete. Crede-ma majoritatea dintre ele au fost de acord cu textul. Ele au fost cele care au dat procentele. ete ca ne-am intalnit
Raporteaza abuz de limbaj |
|
wishmaster2006br 17 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Braila |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:04
Ce noroc pe capul meu. Care sunt sansele? 1 din 1000 poate mai mici?!
Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:10
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:04:07Ce noroc pe capul meu. Care sunt sansele? 1 din 1000 poate mai mici?! piticot . ..corasonul iao incet c-o dai in bara puisor
Raporteaza abuz de limbaj |
|
wishmaster2006br 17 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Braila |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:16
Stai chill tanti. Nu ma avant prea tare. Desi imi plac senzatiile extreme. Mai ales ca stii cum se spune gaina batrana si morcovul tanar fac ciorba buna.
Raporteaza abuz de limbaj |
|
|
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:18
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:16:22Stai chill tanti. Nu ma avant prea tare. Desi imi plac senzatiile extreme. Mai ales ca stii cum se spune gaina batrana si morcovul tanar fac ciorba buna. deja ai capatat aripioare...vezi ce simplu ii sa vezi ce te morcovesc eu pe tine
Raporteaza abuz de limbaj |
|
wishmaster2006br 17 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Braila |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:21
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:18:46De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:16:22Stai chill tanti. Nu ma avant prea tare. Desi imi plac senzatiile extreme. Mai ales ca stii cum se spune gaina batrana si morcovul tanar fac ciorba buna. Da da.. Vezi sa nu !!!
Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:23
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:21:36De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:18:46De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:16:22Stai chill tanti. Nu ma avant prea tare. Desi imi plac senzatiile extreme. Mai ales ca stii cum se spune gaina batrana si morcovul tanar fac ciorba buna.
Raporteaza abuz de limbaj |
|
wishmaster2006br 17 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Braila |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:31
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:23:16De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:21:36De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:18:46De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:16:22Stai chill tanti. Nu ma avant prea tare. Desi imi plac senzatiile extreme. Mai ales ca stii cum se spune gaina batrana si morcovul tanar fac ciorba buna. Nu-mi spune .... ca ai ramas speechless !!! Incepuse sa-mi placa.
Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:38
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:31:18De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:23:16De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:21:36De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:18:46De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:16:22Stai chill tanti. Nu ma avant prea tare. Desi imi plac senzatiile extreme. Mai ales ca stii cum se spune gaina batrana si morcovul tanar fac ciorba buna. mai spiti gonzales ce pisici mei iti place..ca nu ai facut nk..doar ..cum spuneam..mai multe de invatat puisor esti inca in puf ..no dute la somn. .sa mai cresti
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:41
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:38:19De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:31:18 Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
wishmaster2006br 17 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Braila |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:41
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:38:19De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:31:18De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:23:16De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:21:36De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:18:46De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:16:22Stai chill tanti. Nu ma avant prea tare. Desi imi plac senzatiile extreme. Mai ales ca stii cum se spune gaina batrana si morcovul tanar fac ciorba buna. Multe ai de spus. Dar se pare ca la mine nu merg. O tragi intruna cu "puisor" , dar nu stii mai nimic despre mine. In plus tu esti cea care acum ceva zeci de minute se pregatea de somn. EU abia acum imi incep activitatea. Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:58
De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:41:31De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:38:19De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:31:18De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:23:16De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:21:36De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:18:46De la: wishmaster2006br, la data 2011-04-01 23:16:22Stai chill tanti. Nu ma avant prea tare. Desi imi plac senzatiile extreme. Mai ales ca stii cum se spune gaina batrana si morcovul tanar fac ciorba buna. pai cum vrei sa iti spun bai..p**lica.. ..am fost modesta . .da vad ca o cauti si nu ma cunosti...bai p**lica...no nu te uit..
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 00:06
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:58:06[quote name='wishmaster2006br' date='2011-04-01 mey dar ce vulgar vorbesti... ti-a sarit somnu ?? sau nu ai cu cine
Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
wishmaster2006br 17 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Braila |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 00:15
Te rog sa numai fi complexata de faptul ca te-ai regasit intre procentele din postul meu. Era si normal. Dar tu te repeti si faci orice sa iesi in evidenta. Asta nu e un lucru bun. Crede-ma. Desi crezi ca esti superioara, venind cu texte de genul celui de mai sus nu faci alceva decat sa atragi numai antipatie fata de tine.
Dar lipsa de .... duce la manifestari de gen.
Raporteaza abuz de limbaj |
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 03:16
Celebrul sfat... fii tu insuti.
Eu privesc lucrurile in felul urmator. Dintre toate femeile din lume cu un anumit procent esti compatibil. Acum din procentul respectiv, atata timp cat nu esti un idiot, ai sanse mari cu toate daca ai grija la subtilitati. Sa nu includem in calcul cele care sunt intr-o relatie s.a.m.d.. Subtilitati pentru ca fiecare persoana este diferita(experienta, fel de a fi s.a.m.d.). Cat despre agatat am trecut pe acolo si nu e genul meu... desi cu mai multa practica nu ar fi o problema. Consider agatatul ca un pas normal al dezvoltarii si personal am trecut peste destul de repede. By the way puteai sa faci mai scurta analiza...
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
Oksana_ 1552 mesaje Membru din: 13/06/2010 |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 17:59
Cat de amuzanti
dar n-am timp acum ..
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 4000 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Cluj |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 18:01
De la: Oksana_, la data 2011-04-02 17:59:51Cat de amuzanti De necunoscute sau ecuatii??
Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
|
|
Oksana_ 1552 mesaje Membru din: 13/06/2010 |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 15:27
de interpretarile lor referitoare la 'fii tu insuti' :))
Raporteaza abuz de limbaj |
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 17:36
De la: Oksana_, la data 2011-04-03 15:27:59de interpretarile lor referitoare la 'fii tu insuti' :)) Corecteaza-ne unde gresim... unii (ca mine) sunt mai tineri si dornici sa invete
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
Fosta membra 9am.ro 4000 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Cluj |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 18:12
De la: nonameman13, la data 2011-04-03 17:36:03De la: Oksana_, la data 2011-04-03 15:27:59de interpretarile lor referitoare la 'fii tu insuti' :)) Oh doamne si fix pe yuppy vrei sa inveti??Incerca practica e cea mai buna invatatura..:D Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
|
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 18:15
De la: Nigma, la data 2011-04-03 18:12:49De la: nonameman13, la data 2011-04-03 17:36:03De la: Oksana_, la data 2011-04-03 15:27:59de interpretarile lor referitoare la 'fii tu insuti' :)) dar cine a zis ca nu practic? Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
Fosta membra 9am.ro 4000 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Cluj |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 18:31
De la: nonameman13, la data 2011-04-03 18:15:19De la: Nigma, la data 2011-04-03 18:12:49De la: nonameman13, la data 2011-04-03 17:36:03De la: Oksana_, la data 2011-04-03 15:27:59de interpretarile lor referitoare la 'fii tu insuti' :)) Si rezultatele sunt pozitive sau negative??
Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
|
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 18:36
De la: Nigma, la data 2011-04-03 18:31:25 Si rezultatele sunt pozitive sau negative?? [/quote]pff... buna intrebare. Rezultatele din Martie sunt negative.
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
Fosta membra 9am.ro 4000 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Cluj |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 18:49
De la: nonameman13, la data 2011-04-03 18:36:45De la: Nigma, la data 2011-04-03 18:31:25 pff... buna intrebare. Rezultatele din Martie sunt negative. [/quote]Las ca cele din Aprilie au sa fie mai satisfacatoare..stii tu vine pastele ..osa gasesti pe cineva care sa-ti zica sa pasti fericit..tu o dai pe credinta ea in spiritul crestinatatii se da pe tine si uite asa ..in continuare iti folosesti imaginatia..
Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
|
|
nonameman13 618 mesaje Membru din: 15/03/2011 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 19:08
De la: Nigma, la data 2011-04-03 18:49:36Las ca cele din Aprilie au sa fie mai satisfacatoare..stii tu vine pastele ..osa gasesti pe cineva care sa-ti zica sa pasti fericit..tu o dai pe credinta ea in spiritul crestinatatii se da pe tine si uite asa ..in continuare iti folosesti imaginatia.. Ea se da pe mine, eu tin post ... trece pastele si eu ma dau pe ea, ea nu vrea sa pacatuiasca in noaptea de paste
Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
|
|
Fosta membra 9am.ro 4000 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Cluj |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 19:14
De la: nonameman13, la data 2011-04-03 19:08:32De la: Nigma, la data 2011-04-03 18:49:36Las ca cele din Aprilie au sa fie mai satisfacatoare..stii tu vine pastele ..osa gasesti pe cineva care sa-ti zica sa pasti fericit..tu o dai pe credinta ea in spiritul crestinatatii se da pe tine si uite asa ..in continuare iti folosesti imaginatia.. Vezi de ce nu vrea tocmai ai gresit toata strategia de fuziune si politica de marketing..In noaptea de inviere mergi si tu cu o lumanare sa iei lumina divina ,ii esti alaturi devorati amandoi piciorul de mielut nu o devorezi pe ea..lasi o impresie buna prin abstineta la care nu se astepta si dupa aia ataci produsul la sfarsitul campaniei de paste.. Da inainte citeste instructiunile de folosire
Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
|
|
|
|

ehhh..el ma ajuta doar...sa dau aripi la ingerasi
..mai sinteti multi fratilor
aripi facem rost..
..corasonul iao incet c-o dai in bara puisor
Incepuse sa-mi placa.
..cum spuneam..mai multe de invatat puisor esti inca in puf