back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


relatiile- ecuatii cu una, doua sau mai multe necunoscute

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 12:50

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 12:48:00
De la: Goku, la data 2011-04-05 12:45:31
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 12:42:37
De la: Goku, la data 2011-04-05 12:30:31[quote
incantata..esti ok...tine-o asa...


Asemenea ms,si tu esti ok

mercy...si pentru cafea..a fost delicioasa


inseamna ca incep sa ma pricep sa vezi ce cioco fac :X

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 12:56

De la: Goku, la data 2011-04-05 12:50:23
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 12:48:00
De la: Goku, la data 2011-04-05 12:45:31
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 12:42:37
De la: Goku, la data 2011-04-05 12:30:31[quote
incantata..esti ok...tine-o asa...


Asemenea ms,si tu esti ok

mercy...si pentru cafea..a fost delicioasa


inseamna ca incep sa ma pricep sa vezi ce cioco fac :X

...si inca bine..ma faci curioasa...ma intorc mai tarziu ...dupa cioco..ceau!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 12:58

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 12:56:15
De la: Goku, la data 2011-04-05 12:50:23[quote
...si inca bine..ma faci curioasa...ma intorc mai tarziu ...dupa cioco..ceau!


sa nu devii prea curioasa take care

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
d_cori

2 mesaje
Membru din: 31/10/2008
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 16:45

Bun....sa va povestesc eu altceva....
Ne stiam de vreo 4 ani.Fusesem si colegi la un moment dat.Niciodata nu am depasit stadiul de "salut".M-a gasit pe facebook recent, am schimbat cateva vorbe si intr-un final mi-a cerut numarul de telefon. Am acceptat.Am vorbit la telefon cam o saptamana pana sa ne vedem.Conversatii lungi si intime de parca eram iubiti din totdeauna.A urmat si intalnirea...mai iesita din tipar.Am iesit cu prietenii lui intr-un club. Nu pot sa zic ca a fost cel mai reusit party ever dar ne-am simtit ok cu totii. Noi doi am flirtat toata seara....ne-am atins....in fine.Dimineata ne-am despartit ramanand ca a doua seara sa ma duc la el la un film.Am fost a doua seara la el la film, am mai povestit, am ras si in final am ramas sa dorm la el. Nu s-a intamplat nimic...a doua zi m-am dus acasa.Am mai vorbit la telefon ca dupa 3 zile sa-mi spuna ca el inca nu s-a desprins in totalitate de niste chestii din trecut.
1.Inteleg daca nu s-a refacut dupa fosta relatie (toti am trecut prin asta)
2.De ce s-a comportat ca "the perfect guy" timp de o saptamana ca apoi sa dea inapoi?
3.De ce s-a mai intalnit cu mine daca inca spera sa se impace cu ea?

Raporteaza abuz de limbaj
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 16:46

De la: nonameman13, la data 2011-04-03 19:41:38
De la: Nigma, la data 2011-04-03 19:32:49Asta e un pont de la un om batran si vanator prin natura lui..stii care e cea mai buna strategie?? Iti spun cea mai buna strategie e sa nu ai nici o strategie,sa lasi lucrurile sa se intample de la sine si fi tu insuti nu incepe cu inflorituri si aventuri..aratati defectele daca ramane cu tine cand le vede prima data crede-ma va fi incantata pentru calitatile ce le va descoperii pe viitor..


Obi-Wan iti salut ultimul mesaj in special ca daca te uiti la primul mesaj care l-am postat pe topicul asta incepe cu titlul "Celebrul sfat... fii u insuti" .


Din ciclul
.. invataturile lui nigma aka Yoda pentru 'fiul' sau nonameman alias Obi-Wan

Raporteaza abuz de limbaj
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 16:56

De la: d_cori, la data 2011-04-05 16:45:50Bun....sa va povestesc eu altceva....
Ne stiam de vreo 4 ani.Fusesem si colegi la un moment dat.Niciodata nu am depasit stadiul de "salut".M-a gasit pe facebook recent, am schimbat cateva vorbe si intr-un final mi-a cerut numarul de telefon. Am acceptat.Am vorbit la telefon cam o saptamana pana sa ne vedem.Conversatii lungi si intime de parca eram iubiti din totdeauna.A urmat si intalnirea...mai iesita din tipar.Am iesit cu prietenii lui intr-un club. Nu pot sa zic ca a fost cel mai reusit party ever dar ne-am simtit ok cu totii. Noi doi am flirtat toata seara....ne-am atins....in fine.Dimineata ne-am despartit ramanand ca a doua seara sa ma duc la el la un film.Am fost a doua seara la el la film, am mai povestit, am ras si in final am ramas sa dorm la el. Nu s-a intamplat nimic...a doua zi m-am dus acasa.Am mai vorbit la telefon ca dupa 3 zile sa-mi spuna ca el inca nu s-a desprins in totalitate de niste chestii din trecut.
1.Inteleg daca nu s-a refacut dupa fosta relatie (toti am trecut prin asta)
2.De ce s-a comportat ca "the perfect guy" timp de o saptamana ca apoi sa dea inapoi?
3.De ce s-a mai intalnit cu mine daca inca spera sa se impace cu ea?


Am citit in diagonala dar iti raspund drept :))

Nu s-a comportat ca the perfect guy,ci ca un simplu dumbass..In loc sa-ti ceara rapid o reintalnire ca sa vada exact cu cine are de-a face ..Gigel si-a pierdut vremea cu tine la telefon si facebook . Toate "de ce'urile" au un sg raspuns: atractie fizica zero. Simplu.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 16:57

De la: d_cori, la data 2011-04-05 16:45:50Bun....sa va povestesc eu altceva....
Ne stiam de vreo 4 ani.Fusesem si colegi la un moment dat.Niciodata nu am depasit stadiul de "salut".M-a gasit pe facebook recent, am schimbat cateva vorbe si intr-un final mi-a cerut numarul de telefon. Am acceptat.Am vorbit la telefon cam o saptamana pana sa ne vedem.Conversatii lungi si intime de parca eram iubiti din totdeauna.A urmat si intalnirea...mai iesita din tipar.Am iesit cu prietenii lui intr-un club. Nu pot sa zic ca a fost cel mai reusit party ever dar ne-am simtit ok cu totii. Noi doi am flirtat toata seara....ne-am atins....in fine.Dimineata ne-am despartit ramanand ca a doua seara sa ma duc la el la un film.Am fost a doua seara la el la film, am mai povestit, am ras si in final am ramas sa dorm la el. Nu s-a intamplat nimic...a doua zi m-am dus acasa.Am mai vorbit la telefon ca dupa 3 zile sa-mi spuna ca el inca nu s-a desprins in totalitate de niste chestii din trecut.
1.Inteleg daca nu s-a refacut dupa fosta relatie (toti am trecut prin asta)
2.De ce s-a comportat ca "the perfect guy" timp de o saptamana ca apoi sa dea inapoi?
3.De ce s-a mai intalnit cu mine daca inca spera sa se impace cu ea?


Cori daca spune ca nu s-a desprins in totalitate nu inseamna ca vrea sa mai revina la ea :) (sper)

Stii ai dreptate,chiar tu o ai spus-o ca toti am trecut prin asta,atunci stii cat de greu este sa treci peste,sau sa mai ai incredere in cineva :)

Este foarte posibil ca el sa incerce s-o inlocuiasca pe ea cu tine,sa incerce s-o uite,petrecand timpul cu tine,nemaigandidu-se la ea :)

Daca iti doresti sa ai o relatie cu el,de ce nu vorbesti cu el ?? sunt sigur ca este atras de tine,o luati usor,aveti timp...si cu timpul o va uita :)

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 17:02

Gokule, tu esti empatic si deloc practic ..pt domnisoara Cori

Raporteaza abuz de limbaj
wishmaster2006br

17 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Braila

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 19:09

De la: d_cori, la data 2011-04-05 16:45:50Bun....sa va povestesc eu altceva....
Ne stiam de vreo 4 ani.Fusesem si colegi la un moment dat.Niciodata nu am depasit stadiul de "salut".M-a gasit pe facebook recent, am schimbat cateva vorbe si intr-un final mi-a cerut numarul de telefon. Am acceptat.Am vorbit la telefon cam o saptamana pana sa ne vedem.Conversatii lungi si intime de parca eram iubiti din totdeauna.A urmat si intalnirea...mai iesita din tipar.Am iesit cu prietenii lui intr-un club. Nu pot sa zic ca a fost cel mai reusit party ever dar ne-am simtit ok cu totii. Noi doi am flirtat toata seara....ne-am atins....in fine.Dimineata ne-am despartit ramanand ca a doua seara sa ma duc la el la un film.Am fost a doua seara la el la film, am mai povestit, am ras si in final am ramas sa dorm la el. Nu s-a intamplat nimic...a doua zi m-am dus acasa.Am mai vorbit la telefon ca dupa 3 zile sa-mi spuna ca el inca nu s-a desprins in totalitate de niste chestii din trecut.
1.Inteleg daca nu s-a refacut dupa fosta relatie (toti am trecut prin asta)
2.De ce s-a comportat ca "the perfect guy" timp de o saptamana ca apoi sa dea inapoi?
3.De ce s-a mai intalnit cu mine daca inca spera sa se impace cu ea?


Hmmm destul e delicat ce spui tu. Ma gandesc totusi ca el a avut ceva intentii cu tine, asta inseamna ca ceva din exterior l-a facut sa se indeparteze de tine. O posibila cauza a comportamentului lui dupa cele 3 zile e ca fosta s-a hotarat sa se intoarca la el. El posibil inca o mai iubeste si poate s-a hotarat sa mai acorde o sansa relatiei lor. Acum e important ceea ce vrei tu. Adica sa astepti cateva zile/saptamani, sa vezi cum decurge relatia lor sau sa iti pui in gand ca nu esti un "back-up plan" si ca se poate intoarce la tine oridecateori se cearta cu EA.
Ca raspuns la intrebarile tale... nu stiu exact ce sa-ti spun . Ma gandesc el a vrut o relatie cu tine, dar sentimentele pentru fosta sunt mult mari de aceea ma gandesc ca a dat inapoi. Aici am raspuns si pentru al III lea punct. El nu spera sa se impace cu ea. Dar din moment ce ea a fost cea care s-a intors la el gasesc logic comportamentul lui ulterior.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 19:59

De la: Oksana_, la data 2011-04-05 16:46:43
De la: nonameman13, la data 2011-04-03 19:41:38
De la: Nigma, la data 2011-04-03 19:32:49Asta e un pont de la un om batran si vanator prin natura lui..stii care e cea mai buna strategie?? Iti spun cea mai buna strategie e sa nu ai nici o strategie,sa lasi lucrurile sa se intample de la sine si fi tu insuti nu incepe cu inflorituri si aventuri..aratati defectele daca ramane cu tine cand le vede prima data crede-ma va fi incantata pentru calitatile ce le va descoperii pe viitor..


Obi-Wan iti salut ultimul mesaj in special ca daca te uiti la primul mesaj care l-am postat pe topicul asta incepe cu titlul "Celebrul sfat... fii u insuti" .


Din ciclul
.. invataturile lui nigma aka Yoda pentru 'fiul' sau nonameman alias Obi-Wan

Noname nu poate sa fie Obi-wan..el e Anakin..cva de aia e young padawan Si scrie Nigma cu "N" nu cu n de vreme ce ai scris Yoda cu "Y"..

Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
d_cori

2 mesaje
Membru din: 31/10/2008
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 20:22

Pentru wishmaster2006br in special dar si pentru restul care mi-ati raspuns va multumesc. Aceeasi parere o aveam si eu ca si wishmaster2006br dar vroiam sa ma asigur ca e obiectiva.

All the best!

Raporteaza abuz de limbaj
ser

4151 mesaje
Membru din: 1/03/2011
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 20:50

De la: d_cori, la data 2011-04-05 20:22:04Pentru wishmaster2006br in special dar si pentru restul care mi-ati raspuns va multumesc. Aceeasi parere o aveam si eu ca si wishmaster2006br dar vroiam sa ma asigur ca e obiectiva.

All the best!


una subiectiva...daca-ti pun un P_redicat in fata, te deranjeaza?

Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 20:53

De la: Oksana_, la data 2011-04-05 17:02:25Gokule, tu esti empatic si deloc practic ..pt domnisoara Cori


Atunci fi tu mai buna...sau practica :)

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:07

De la: Nigma, la data 2011-04-05 19:59:15
Noname nu poate sa fie Obi-wan..el e Anakin..cva de aia e young padawan Si scrie Nigma cu "N" nu cu n de vreme ce ai scris Yoda cu "Y"..


Ok , Yoda cum nu are nume poate fi botezat oricum ...Luke Skywalker i se potriveste chiar mai bine

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:11

De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:07:57
De la: Nigma, la data 2011-04-05 19:59:15
Noname nu poate sa fie Obi-wan..el e Anakin..cva de aia e young padawan Si scrie Nigma cu "N" nu cu n de vreme ce ai scris Yoda cu "Y"..


Ok , Yoda cum nu are nume poate fi botezat oricum ...Luke Skywalker i se potriveste chiar mai bine

No bine de data asta cedez eu daca Luke vrei Luke Skywalker o sa fie kinderu ista ..Nonameman de azi esti Luke fiul lui ala mic ce sufla greu:P

Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:19

De la: Goku, la data 2011-04-05 12:58:28
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 12:56:15
De la: Goku, la data 2011-04-05 12:50:23[quote
...si inca bine..ma faci curioasa...ma intorc mai tarziu ...dupa cioco..ceau!


sa nu devii prea curioasa take care

e gata cioco?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:21

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:19:47
De la: Goku, la data 2011-04-05 12:58:28
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 12:56:15
De la: Goku, la data 2011-04-05 12:50:23[quote
...si inca bine..ma faci curioasa...ma intorc mai tarziu ...dupa cioco..ceau!


sa nu devii prea curioasa take care

e gata cioco?


Da,te servesc ca de obicei ??

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:23

De la: Nigma, la data 2011-04-05 21:11:33
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:07:57
De la: Nigma, la data 2011-04-05 19:59:15
Noname nu poate sa fie Obi-wan..el e Anakin..cva de aia e young padawan Si scrie Nigma cu "N" nu cu n de vreme ce ai scris Yoda cu "Y"..


Ok , Yoda cum nu are nume poate fi botezat oricum ...Luke Skywalker i se potriveste chiar mai bine

No bine de data asta cedez eu daca Luke vrei Luke Skywalker o sa fie kinderu ista ..Nonameman de azi esti Luke fiul lui ala mic ce sufla greu:P


mai ramane de vazut cine se va recomanda pt rolul lui Palpatine :))

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:24

De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:23:43
De la: Nigma, la data 2011-04-05 21:11:33
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:07:57
De la: Nigma, la data 2011-04-05 19:59:15
Noname nu poate sa fie Obi-wan..el e Anakin..cva de aia e young padawan Si scrie Nigma cu "N" nu cu n de vreme ce ai scris Yoda cu "Y"..


Ok , Yoda cum nu are nume poate fi botezat oricum ...Luke Skywalker i se potriveste chiar mai bine

No bine de data asta cedez eu daca Luke vrei Luke Skywalker o sa fie kinderu ista ..Nonameman de azi esti Luke fiul lui ala mic ce sufla greu:P


mai ramane de vazut cine se va recomanda pt rolul lui Palpatine :))

e preferatul meu..din razboi...

Raporteaza abuz de limbaj
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:25



De la: Goku, la data 2011-04-05 20:53:26
Atunci fi tu mai buna...sau practica :)


pai, tocmai practica ma face atat de (ne)buna :)

btw- fi...se scrie cu doi "i" la imperativ

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:26

De la: Goku, la data 2011-04-05 21:21:15
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:19:47
De la: Goku, la data 2011-04-05 12:58:28
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 12:56:15
De la: Goku, la data 2011-04-05 12:50:23[quote
...si inca bine..ma faci curioasa...ma intorc mai tarziu ...dupa cioco..ceau!


sa nu devii prea curioasa take care

e gata cioco?


Da,te servesc ca de obicei ??

esti ...un dragut

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:27

De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:23:43
De la: Nigma, la data 2011-04-05 21:11:33
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:07:57
De la: Nigma, la data 2011-04-05 19:59:15
Noname nu poate sa fie Obi-wan..el e Anakin..cva de aia e young padawan Si scrie Nigma cu "N" nu cu n de vreme ce ai scris Yoda cu "Y"..


Ok , Yoda cum nu are nume poate fi botezat oricum ...Luke Skywalker i se potriveste chiar mai bine

No bine de data asta cedez eu daca Luke vrei Luke Skywalker o sa fie kinderu ista ..Nonameman de azi esti Luke fiul lui ala mic ce sufla greu:P


mai ramane de vazut cine se va recomanda pt rolul lui Palpatine :))

pt Palpatine ne trebe unu sur pe cap si uracios,vierme pervers la personalitate..Ahh pe tine te fac master Windu:P

Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:27

De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:25:43

De la: Goku, la data 2011-04-05 20:53:26
Atunci fi tu mai buna...sau practica :)


pai, tocmai practica ma face atat de (ne)buna :)

btw- fi...se scrie cu doi "i" la imperativ


ma bucur pentru tine :P

and i dont care

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:28

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:26:02
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:21:15[quote
esti ...un dragut


Nu pot sa te contrazic :)))

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:29

De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:25:43

De la: Goku, la data 2011-04-05 20:53:26
Atunci fi tu mai buna...sau practica :)


pai, tocmai practica ma face atat de (ne)buna :)

btw- fi...se scrie cu doi "i" la imperativ

Si acum spune-mi ca "i"-ul ala nu e echivalentul sulitei lui Ahile infipta in lesul lui Hector ca sa te cred

Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:29

De la: Goku, la data 2011-04-05 21:28:18
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:26:02
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:21:15[quote
esti ...un dragut


Nu pot sa te contrazic :)))

nu ai cum... no si acum spun noapte buna!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:30

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:24:58
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:23:43
De la: Nigma, la data 2011-04-05 21:11:33
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:07:57
De la: Nigma, la data 2011-04-05 19:59:15
Noname nu poate sa fie Obi-wan..el e Anakin..cva de aia e young padawan Si scrie Nigma cu "N" nu cu n de vreme ce ai scris Yoda cu "Y"..


Ok , Yoda cum nu are nume poate fi botezat oricum ...Luke Skywalker i se potriveste chiar mai bine

No bine de data asta cedez eu daca Luke vrei Luke Skywalker o sa fie kinderu ista ..Nonameman de azi esti Luke fiul lui ala mic ce sufla greu:P


mai ramane de vazut cine se va recomanda pt rolul lui Palpatine :))

e preferatul meu..din razboi...

Hmm.. Preferatul meu e Han Solo :)

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:31

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:29:48
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:28:18
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:26:02
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:21:15[quote
esti ...un dragut


Nu pot sa te contrazic :)))

nu ai cum... no si acum spun noapte buna!!!


asa devreme ??

nb

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:35

De la: Goku, la data 2011-04-05 21:31:24
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:29:48
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:28:18
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:26:02
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:21:15[quote
esti ...un dragut


Nu pot sa te contrazic :)))

nu ai cum... no si acum spun noapte buna!!!


asa devreme ??

nb

se mai intampla...si asa devreme...la somn...cred ca decla raceala..mi se trage ..ceau...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:35

De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:30:05
Hmm.. Preferatul meu e Han Solo :)

Han Solo nu poti fi sorry postul ala nu se mai scoate la concurs anu asta e bloct de la guvernul republicii intergalactice...sunt 3 posturi de master jedi ,unu de Chewbacca,si ceva posturi de clona

Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
Pagini: << 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Relatiile- ecuatii cu una, doua sau mai multe necunoscute
Mergi la: