back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


relatiile- ecuatii cu una, doua sau mai multe necunoscute

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 Sari la pagina:
 
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:36

Gogule..adica te bucuri pt mine
si nu-ti pasa ca schingiuiesti lb romana sfatul meu pt tine este sa iubesti in mod egal si nediscriminatoriu toate literele din alfabet , inclusiv pe "i". Hai pa


Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:36

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:35:34
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:31:24
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:29:48
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:28:18
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:26:02
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:21:15[quote
esti ...un dragut


Nu pot sa te contrazic :)))

nu ai cum... no si acum spun noapte buna!!!


asa devreme ??

nb

se mai intampla...si asa devreme...la somn...cred ca de la raceala..mi se trage ..ceau...

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:38

De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:30:05
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:24:58
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:23:43
De la: Nigma, la data 2011-04-05 21:11:33
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:07:57
De la: Nigma, la data 2011-04-05 19:59:15
Noname nu poate sa fie Obi-wan..el e Anakin..cva de aia e young padawan Si scrie Nigma cu "N" nu cu n de vreme ce ai scris Yoda cu "Y"..


Ok , Yoda cum nu are nume poate fi botezat oricum ...Luke Skywalker i se potriveste chiar mai bine

No bine de data asta cedez eu daca Luke vrei Luke Skywalker o sa fie kinderu ista ..Nonameman de azi esti Luke fiul lui ala mic ce sufla greu:P


mai ramane de vazut cine se va recomanda pt rolul lui Palpatine :))

e preferatul meu..din razboi...

Hmm.. Preferatul meu e Han Solo :)

un film reusit...razboiul stelelor...

Raporteaza abuz de limbaj
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:41

De la: Nigma, la data 2011-04-05 21:35:38
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:30:05
Hmm.. Preferatul meu e Han Solo :)

Han Solo nu poti fi sorry postul ala nu se mai scoate la concurs anu asta e bloct de la guvernul republicii intergalactice...sunt 3 posturi de master jedi ,unu de Chewbacca,si ceva posturi de clona


Am zis ca imi place , nu ca vreau sa ocup postul Eu sunt eu .

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:45

De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:36:23Gogule..adica te bucuri pt mine
si nu-ti pasa ca schingiuesti lb romana sfatul meu pt tine este sa iubesti in mod egal si nediscriminatoriu toate literele din alfabet , inclusiv pe "i". Hai pa



Eu gresesc ca ma grabesc si scriu repede...nu-mi pasa ce .... manci tu acolo

Am si eu un sfat pentru tine : invata sa citesti mai bine,daca nu esti in stare mai scuteste-ne. Ciaules

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:46

De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:41:03
De la: Nigma, la data 2011-04-05 21:35:38
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:30:05
Hmm.. Preferatul meu e Han Solo :)

Han Solo nu poti fi sorry postul ala nu se mai scoate la concurs anu asta e bloct de la guvernul republicii intergalactice...sunt 3 posturi de master jedi ,unu de Chewbacca,si ceva posturi de clona


Am zis ca imi place , nu ca vreau sa ocup postul Eu sunt eu .

Am inteles master Wan-Oksana

Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
Oksana_

1552 mesaje
Membru din: 13/06/2010
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:56

De la: Goku, la data 2011-04-05 21:45:45
Eu gresesc ca ma grabesc si scriu repede.....

Am si eu un sfat pentru tine : invata sa citesti mai bine,daca nu esti in stare mai scuteste-ne. Ciaules


asta-i Gogule : te grabesti!

Eu am papat spanac si iti urez multa pofta buna la ce ai tu in 'farfurie' :))

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:03

De la: Goku, la data 2011-04-05 21:45:45
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:36:23Gogule..adica te bucuri pt mine
si nu-ti pasa ca schingiuesti lb romana sfatul meu pt tine este sa iubesti in mod egal si nediscriminatoriu toate literele din alfabet , inclusiv pe "i". Hai pa



Eu gresesc ca ma grabesc si scriu repede...nu-mi pasa ce .... manci tu acolo

Am si eu un sfat pentru tine : invata sa citesti mai bine,daca nu esti in stare mai scuteste-ne. Ciaules

si ce este gresit in asta...toti am invat lb. romana..si eu pap literele uneori ...scriu repede......tastatura..nu este ceva rau in asta .. ...tu tot un dragut ramai

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:06

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:03:41
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:45:45[quote
si ce este gresit in asta...toti am invat lb. romana..si eu pap literele uneori ...scriu repede......tastatura..nu este ceva rau in asta .. ...tu tot un dragut ramai


N-ai cu cine :))) ai dreptate,nu-i nimic rau fix de ce spune aia nu mai pot eu

Nu te mai bagi la nani ??

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:13

De la: Goku, la data 2011-04-05 22:06:44
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:03:41
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:45:45[quote
si ce este gresit in asta...toti am invat lb. romana..si eu pap literele uneori ...scriu repede......tastatura..nu este ceva rau in asta .. ...tu tot un dragut ramai


N-ai cu cine :))) ai dreptate,nu-i nimic rau fix de ce spune aia nu mai pot eu

Nu te mai bagi la nani ??

ehhh..na parca am fi..perfecti... nimeni nu este perfect...si eu..scriu cu viteza...luminiii ete ca imi fugi o tar de somn...vazui perfectiuni pe aci

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:15

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:13:42
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:06:44[quote
ehhh..na parca am fi..perfecti... nimeni nu este perfect...si eu..scriu cu viteza...luminiii ete ca imi fugi o tar de somn...vazui perfectiuni pe aci


Si o sa mai vezi :)))

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:20

De la: Goku, la data 2011-04-05 22:15:28
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:13:42
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:06:44[quote
ehhh..na parca am fi..perfecti... nimeni nu este perfect...si eu..scriu cu viteza...luminiii ete ca imi fugi o tar de somn...vazui perfectiuni pe aci


Si o sa mai vezi :)))

serios?..no..ma faci..chiar sa ma bag la somn..sper sa nu mai am ..onoarea...preferpe cei care sint..ei insasi..fara...scrupule si inhibitii...no acum chiar merg la somn... :sml-love0038

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:23

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:20:01
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:15:28[quote
serios?..no..ma faci..chiar sa ma bag la somn..sper sa nu mai am ..onoarea...preferpe cei care sint..ei insasi..fara...scrupule si inhibitii...no acum chiar merg la somn... :sml-love0038


Sweet dreams

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:26

De la: Goku, la data 2011-04-05 22:23:47
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:20:01
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:15:28[quote
serios?..no..ma faci..chiar sa ma bag la somn..sper sa nu mai am ..onoarea...preferpe cei care sint..ei insasi..fara...scrupule si inhibitii...no acum chiar merg la somn... :sml-love0038


Sweet dreams

mirobolante...sweet kiss

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:39

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:26:19
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:23:47
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:20:01
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:15:28[quote
serios?..no..ma faci..chiar sa ma bag la somn..sper sa nu mai am ..onoarea...preferpe cei care sint..ei insasi..fara...scrupule si inhibitii...no acum chiar merg la somn... :sml-love0038


Sweet dreams

mirobolante...sweet kiss


Damn vezi ca spre deosebire de Ser,mie nu-mi sta in caracter sa refuz :D

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:45

De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:26:19
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:23:47
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:20:01
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:15:28[quote
serios?..no..ma faci..chiar sa ma bag la somn..sper sa nu mai am ..onoarea...preferpe cei care sint..ei insasi..fara...scrupule si inhibitii...no acum chiar merg la somn... :sml-love0038


Sweet dreams

mirobolante...sweet kiss


Damn vezi ca spre deosebire de Ser,mie nu-mi sta in caracter sa refuz :D

ser..e unicat ..preferatul meu..inaripat...tu esti un dragut...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:51

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:45:38
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42[quote
ser..e unicat ..preferatul meu..inaripat...tu esti un dragut...


Da,ai dreptate :D chiar este

Ms :P


Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:59

De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:45:38
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42[quote
ser..e unicat ..preferatul meu..inaripat...tu esti un dragut...


Da,ai dreptate :D chiar este

Ms :P


e inaripat...zboara...acum... ...no si eu merg la somn..mi-am facut..datoria ceau!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:00

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:59:11
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42[quote
e inaripat...zboara...acum... ...no si eu merg la somn..mi-am facut..datoria ceau!!


ceau

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
ser

4151 mesaje
Membru din: 1/03/2011
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:05

De la: Goku, la data 2011-04-05 23:00:56
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:59:11
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42[quote
e inaripat...zboara...acum... ...no si eu merg la somn..mi-am facut..datoria ceau!!


ceau


ceaun

Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:10

De la: ser, la data 2011-04-05 23:05:08
De la: Goku, la data 2011-04-05 23:00:56[quote

ceaun


Poate iti dau un tun

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
ser

4151 mesaje
Membru din: 1/03/2011
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:11

De la: Goku, la data 2011-04-05 23:10:02
De la: ser, la data 2011-04-05 23:05:08
De la: Goku, la data 2011-04-05 23:00:56[quote

ceaun


Poate iti dau un tun


mai bine lasa!

Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:15

De la: ser, la data 2011-04-05 23:11:37
De la: Goku, la data 2011-04-05 23:10:02
De la: ser, la data 2011-04-05 23:05:08
De la: Goku, la data 2011-04-05 23:00:56[quote

ceaun


Poate iti dau un tun


mai bine lasa!


k :)))

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
ser

4151 mesaje
Membru din: 1/03/2011
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:18

De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:59:11
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:45:38
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42[quote
ser..e unicat ..preferatul meu..inaripat...tu esti un dragut...


Da,ai dreptate :D chiar este

Ms :P


e inaripat...zboara...acum... ...no si eu merg la somn..mi-am facut..datoria ceau!!


ce datorie,spala vasele alea si dupa, mai ai de executat cateva numere...la bara,de batut covorul,la sol de dat cu matura,la inele,de facut mie masaj...si apoi daca nu s-a luminat de ziua, sa pleci pe plantatie...bestie!

Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
9am054469

32 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: Braila

Postat pe: 6 Aprilie 2011, ora 08:29

Bravo voua, stati in fata monitorului si vb de una -alta, mai , ascultati la mine, va pierdeti tineretea, mai bine faceti ceva pe cale naturala si traditional lasati virtualul ca va innebuneste ....( lumea a lut-o razna! , nu vedeti? luptati sa revina la loc cum este normal!)( fiecare din noi poate sa fie un exemplu ptr revenirea la " poz VERTICALA" o lumii !)

Raporteaza abuz de limbaj
ser

4151 mesaje
Membru din: 1/03/2011
Postat pe: 6 Aprilie 2011, ora 08:34

De la: yuppy001840, la data 2011-04-06 08:29:16 Bravo voua, stati in fata monitorului si vb de una -alta, mai , ascultati la mine, va pierdeti tineretea, mai bine faceti ceva pe cale naturala si traditional lasati virtualul ca va innebuneste ....( lumea a lut-o razna! , nu vedeti? luptati sa revina la loc cum este normal!)( fiecare din noi poate sa fie un exemplu ptr revenirea la " poz VERTICALA" o lumii !)


...eu zic sa mai schimbi pozitia! ...incearca kamasutra,poate-ti vin idei!

Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 6 Aprilie 2011, ora 10:39

De la: ser, la data 2011-04-05 23:18:58
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:59:11
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:45:38
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42 );'>www.youtube.com/watch?v=fHC05_9b0gw&feature=related


ser

4151 mesaje
Membru din: 1/03/2011
Postat pe: 17 Aprilie 2011, ora 20:14

De la: yuppy016083, la data 2011-04-06 10:39:20
De la: ser, la data 2011-04-05 23:18:58
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:59:11
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:45:38
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42 );'>www.youtube.com/watch?v=fHC05_9b0gw&feature=related



bine,gata m-am hotarat,te las...hai apleaca-te!



nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
VLADESCUMONICA

3 mesaje
Membru din: 1/02/2015
Postat pe: 27 Martie 2013, ora 14:00

Hm...la agatat toti se pricep, sunt experti...mai greu e cu "pastratul" ....ei si aici alta poveste cu alte procentaje (60,30,10)....

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Relatiile- ecuatii cu una, doua sau mai multe necunoscute
Mergi la: