Info
x
relatiile- ecuatii cu una, doua sau mai multe necunoscute
|
Oksana_ 1552 mesaje Membru din: 13/06/2010 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:36
Gogule..adica te bucuri pt mine
si nu-ti pasa ca schingiuiesti lb romana sfatul meu pt tine este sa iubesti in mod egal si nediscriminatoriu toate literele din alfabet , inclusiv pe "i". Hai pa Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:36
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:35:34De la: Goku, la data 2011-04-05 21:31:24De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:29:48De la: Goku, la data 2011-04-05 21:28:18De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:26:02De la: Goku, la data 2011-04-05 21:21:15[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:38
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:30:05De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 21:24:58De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:23:43De la: Nigma, la data 2011-04-05 21:11:33De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:07:57De la: Nigma, la data 2011-04-05 19:59:15 un film reusit...razboiul stelelor...
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Oksana_ 1552 mesaje Membru din: 13/06/2010 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:41
De la: Nigma, la data 2011-04-05 21:35:38De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:30:05 Am zis ca imi place , nu ca vreau sa ocup postul Eu sunt eu .
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:45
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:36:23Gogule..adica te bucuri pt mine Eu gresesc ca ma grabesc si scriu repede...nu-mi pasa ce .... manci tu acolo Am si eu un sfat pentru tine : invata sa citesti mai bine,daca nu esti in stare mai scuteste-ne. Ciaules Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
Fosta membra 9am.ro 4000 mesaje Membru din: 22/11/2007 Oras: Cluj |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:46
De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:41:03De la: Nigma, la data 2011-04-05 21:35:38De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:30:05 Am inteles master Wan-Oksana
Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
|
|
Oksana_ 1552 mesaje Membru din: 13/06/2010 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 21:56
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:45:45 asta-i Gogule : te grabesti! Eu am papat spanac si iti urez multa pofta buna la ce ai tu in 'farfurie' :)) Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:03
De la: Goku, la data 2011-04-05 21:45:45De la: Oksana_, la data 2011-04-05 21:36:23Gogule..adica te bucuri pt mine si ce este gresit in asta...toti am invat lb. romana..si eu pap literele uneori ...scriu repede......tastatura..nu este ceva rau in asta .. ...tu tot un dragut ramai
Raporteaza abuz de limbaj |
|
|
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:06
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:03:41De la: Goku, la data 2011-04-05 21:45:45[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:13
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:06:44De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:03:41De la: Goku, la data 2011-04-05 21:45:45[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:15
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:13:42De la: Goku, la data 2011-04-05 22:06:44[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:20
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:15:28De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:13:42De la: Goku, la data 2011-04-05 22:06:44[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:23
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:20:01De la: Goku, la data 2011-04-05 22:15:28[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:26
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:23:47De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:20:01De la: Goku, la data 2011-04-05 22:15:28[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:39
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:26:19De la: Goku, la data 2011-04-05 22:23:47De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:20:01De la: Goku, la data 2011-04-05 22:15:28[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:45
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:26:19De la: Goku, la data 2011-04-05 22:23:47De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:20:01De la: Goku, la data 2011-04-05 22:15:28[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:51
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:45:38De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 22:59
De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:45:38De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:00
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:59:11De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
ser 4151 mesaje Membru din: 1/03/2011 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:05
De la: Goku, la data 2011-04-05 23:00:56De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:59:11De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42[quote Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:10
De la: ser, la data 2011-04-05 23:05:08De la: Goku, la data 2011-04-05 23:00:56[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
ser 4151 mesaje Membru din: 1/03/2011 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:11
De la: Goku, la data 2011-04-05 23:10:02De la: ser, la data 2011-04-05 23:05:08De la: Goku, la data 2011-04-05 23:00:56[quote Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:15
De la: ser, la data 2011-04-05 23:11:37De la: Goku, la data 2011-04-05 23:10:02De la: ser, la data 2011-04-05 23:05:08De la: Goku, la data 2011-04-05 23:00:56[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
ser 4151 mesaje Membru din: 1/03/2011 |
Postat pe: 5 Aprilie 2011, ora 23:18
De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:59:11De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:45:38De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42[quote Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
|
|
9am054469 32 mesaje Membru din: 20/05/2009 Oras: Braila |
Postat pe: 6 Aprilie 2011, ora 08:29
Bravo voua, stati in fata monitorului si vb de una -alta, mai , ascultati la mine, va pierdeti tineretea, mai bine faceti ceva pe cale naturala si traditional lasati virtualul ca va innebuneste ....( lumea a lut-o razna! , nu vedeti? luptati sa revina la loc cum este normal!)( fiecare din noi poate sa fie un exemplu ptr revenirea la " poz VERTICALA" o lumii !)
Raporteaza abuz de limbaj |
|
ser 4151 mesaje Membru din: 1/03/2011 |
Postat pe: 6 Aprilie 2011, ora 08:34
De la: yuppy001840, la data 2011-04-06 08:29:16 ...eu zic sa mai schimbi pozitia! ...incearca kamasutra,poate-ti vin idei!
Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 6 Aprilie 2011, ora 10:39
De la: ser, la data 2011-04-05 23:18:58De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:59:11De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:45:38De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42 );'>www.youtube.com/watch?v=fHC05_9b0gw&feature=related |
|
ser 4151 mesaje Membru din: 1/03/2011 |
Postat pe: 17 Aprilie 2011, ora 20:14
De la: yuppy016083, la data 2011-04-06 10:39:20De la: ser, la data 2011-04-05 23:18:58De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:59:11De la: Goku, la data 2011-04-05 22:51:42De la: yuppy016083, la data 2011-04-05 22:45:38De la: Goku, la data 2011-04-05 22:39:42 );'>www.youtube.com/watch?v=fHC05_9b0gw&feature=related
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
|
|
VLADESCUMONICA 3 mesaje Membru din: 1/02/2015 |
Postat pe: 27 Martie 2013, ora 14:00
Hm...la agatat toti se pricep, sunt experti...mai greu e cu "pastratul" ....ei si aici alta poveste cu alte procentaje (60,30,10)....
Raporteaza abuz de limbaj |
|
|
|

sfatul meu pt tine este sa iubesti in mod egal si nediscriminatoriu toate literele din alfabet , inclusiv pe "i". Hai pa
esti ...un dragut
nu ai cum...
Si scrie Nigma cu "N" nu cu n de vreme ce ai scris Yoda cu "Y"..
cum nu are nume poate fi botezat oricum ...Luke Skywalker i se potriveste chiar mai bine
e preferatul meu..din razboi...
un film reusit...razboiul stelelor...
asta-i Gogule : te grabesti!
ehhh..na parca am fi..perfecti...
nimeni nu este perfect...si eu..scriu cu viteza...luminiii