Info
x
Am cunoscut un tip,cu care nu m.am culcat inca.mi-am facut o alta adresa de mess vb cu el fara sa stie cine sunt .si vrea sa ne intalnim.mie imi spune altceva.clar vad ca minte.imi place si nu stiu ce sa fac.sa merg mai departe sau sa renunt?astept un sfa
|
rothmans_yuppy 7870 mesaje Membru din: 1/05/2010 Oras: Baia Mare |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 10:36
De la: daria_00, la data 2011-04-03 10:22:47categoric nu vreau sa ma minta,nu suport asta...si nici o aventura cu el nu vreau.am crezut ca pot trece peste chestia ca el mai cauta si alte fete pe saituri...e normal sa ascunda asta sa isi atinga scopul...cred ca multi dintre baieti procedeaza asa..am tacut sa vad ce are in cap,am vrut sa.l inteleg ...ma vrea si pe mine si pe altele...aici era dilema,de ce ma mai cauta din moment ce nu.i ofer ce vrea..nu vrea sa.l impart cu altcineva,vreau sa am o relatie de durata... intreaba un vanator de ce urmareste vanatul cel mai greu de obtinut
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Oksana_ 1552 mesaje Membru din: 13/06/2010 |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 15:25
de plictiseala ...amuzament...lipsa de altceva ...vanatorului i-or fi dansand prea multi pitici in mansarda pierdere de timp ...
Raporteaza abuz de limbaj |
|
venus2509 2390 mesaje Membru din: 27/04/2010 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 3 Aprilie 2011, ora 15:30
Pffff...era sa vars ciocolata pe mine...
Raporteaza abuz de limbaj
om
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 4 Aprilie 2011, ora 08:09
De la: venus2509, la data 2011-04-03 15:30:46Pffff...era sa vars ciocolata pe mine... Si eu vreau ciocooo
Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 4 Aprilie 2011, ora 08:22
De la: Goku, la data 2011-04-04 08:09:00De la: venus2509, la data 2011-04-03 15:30:46Pffff...era sa vars ciocolata pe mine... salutare eu o cafea
Raporteaza abuz de limbaj |
|
venus2509 2390 mesaje Membru din: 27/04/2010 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 4 Aprilie 2011, ora 08:36
De la: Goku, la data 2011-04-04 08:09:00De la: venus2509, la data 2011-04-03 15:30:46Pffff...era sa vars ciocolata pe mine... Bine, bine...iti fac si tie ...dar pe sfat, nu aici!
Raporteaza abuz de limbaj
om
|
|
venus2509 2390 mesaje Membru din: 27/04/2010 Oras: ALTA LOCALITATE |
Postat pe: 4 Aprilie 2011, ora 08:38
De la: yuppy016083, la data 2011-04-04 08:22:21De la: Goku, la data 2011-04-04 08:09:00De la: venus2509, la data 2011-04-03 15:30:46Pffff...era sa vars ciocolata pe mine... Dincolo...pe sfat e locul de cafele...aici...probleme existentiale...
Raporteaza abuz de limbaj
om
|
|
monaco 1609 mesaje Membru din: 13/03/2008 Oras: Constanta |
Postat pe: 4 Aprilie 2011, ora 09:20
De la: daria_00, la data 2011-04-02 10:58:35am constat ca baietii din ziua de azi vor doar sex si atat..altceva nu.i mai intereseaza..mai sunt si femei maritate care calca stramb si nu le inteleg..de fapt nu.i inteleg pe cei casatoriti de ce calca stramb...eu sunt o familista convinsa.tipul a fost insurat si a divortat.eu nu am fost niciodata si caut ceva serios...cam naiva sa cred ca mai exista baieti care se gandesc la ce ma gandesc si eu.. Ce sa citez mai intai ?.. O sa fiu concisa, ciufuta cum vrei sa-mi spui..( dar cu intentie buna), ca azi n-am timp de "fineturi" : 1. Desi biologic ai peste 20 de ani..., mintea ta e ~ 14.. 2. Folosesti termenul "baieti".. Pai, la 35 de ani, asta e BARBAT !! 3. Controland un BARBAT NU o sa-l poti tine alaturi de tine. ( fiind o scorpie care cauta sa-i arate ca greseste nu faci decat sa-l gonesti DEPARTEEE ) 4. De ce vrei sa-i intelegi pe cei care calca stramb ? 5. Cauti nod in papura...si ai toate sansele sa-l gasesti ca ..poate asta iti si doresti, dar inca nu-ti dai seama... (se numeste ambivalenta: as vrea cutare lucru, dar poate are vreun defect si nu mai trebuie sa-l iau...).Concluzia: Fii o FEMEIE atat de atragatoare (nu e vb. doar de aspect)incat el sa nu mai vrea sa caute alta. Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..."
Daca se simte ..cineva....:
atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti...
TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
|
|
|
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 4 Aprilie 2011, ora 09:59
De la: venus2509, la data 2011-04-04 08:36:47De la: Goku, la data 2011-04-04 08:09:00De la: venus2509, la data 2011-04-03 15:30:46Pffff...era sa vars ciocolata pe mine... unde vrei tu
Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
ser 4151 mesaje Membru din: 1/03/2011 |
Postat pe: 17 Aprilie 2011, ora 22:15
De la: daria_00, la data 2011-04-01 23:10:07nu sunt o fata usora..ati inteles gresit,eu vreau relatie de durata daca nu esti usoara inseamna ca esti o balena si nu mai prezinti interes!
Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 17 Aprilie 2011, ora 22:22
De la: ser, la data 2011-04-17 22:15:29De la: daria_00, la data 2011-04-01 23:10:07nu sunt o fata usora..ati inteles gresit,eu vreau relatie de durata ce porc esti mah,magarul dracului Asa se vorbeste cu o domnisoara ?? Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
ser 4151 mesaje Membru din: 1/03/2011 |
Postat pe: 17 Aprilie 2011, ora 22:32
De la: Goku, la data 2011-04-17 22:22:11De la: ser, la data 2011-04-17 22:15:29De la: daria_00, la data 2011-04-01 23:10:07nu sunt o fata usora..ati inteles gresit,eu vreau relatie de durata taci ma cracanatule...pun pariu ca tu nici titlul topicului nu l-ai putea ridica,atat de bazata-i pitzipoanaca!
Raporteaza abuz de limbaj
nimeni nu se poate numi om mare,daca si-a pierdut sufletul de copil!
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 17 Aprilie 2011, ora 22:39
De la: ser, la data 2011-04-17 22:32:42De la: Goku, la data 2011-04-17 22:22:11[quote name='ser' Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
Fosta membra 9am.ro 231 mesaje Membru din: 22/11/2010 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 18 Aprilie 2011, ora 00:55
De la: daria_00, la data 2011-04-01 09:46:05ce sa fac? Raporteaza abuz de limbaj |
|
adnas 152 mesaje Membru din: 9/10/2010 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 18 Aprilie 2011, ora 16:22
Draga mea daca ai cunoscut un tip cu care nu te-ai culcat ce mai astepti ,dupa cum vad asta iti doresti,dar fi atenta poti avea o partida de sex dar mai departe nu te gindii,si mai mult de atit sa nu ai si o surpriza mai neplacuta ,si asa cum il placi tu poate il place si sotia lui sau...........multe altele,e dreptul tau sa risti.
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 1701 mesaje Membru din: 17/02/2011 |
Postat pe: 18 Aprilie 2011, ora 16:41
Mai fa-ti o adresa falsa, de baiat, imprieteneste-te cu el si intreaba-l care din fufele cu care vorbeste ii place, si de ce.
Avantaj - macar vezi care- i problema Risc - poate vrea sa se culce cu baiatul.
Raporteaza abuz de limbaj
Am gusturi simple. M� mul�umesc cu ce-i mai bun. Oscar Wilde
|
|
yuppiy_ta 1297 mesaje Membru din: 25/09/2010 |
Postat pe: 18 Aprilie 2011, ora 17:43
De la: Emm_, la data 2011-04-18 16:41:09Mai fa-ti o adresa falsa, de baiat, imprieteneste-te cu el si intreaba-l care din fufele cu care vorbeste ii place, si de ce. LOl in ziua de azi totul e posibil...mai stii?
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 27 mesaje Membru din: 4/05/2011 Oras: Timisoara |
Postat pe: 13 Mai 2011, ora 00:11
"Vad ca minte"..si mai intrebi ce sa faci. Bine spunea cineva pe aici ca nici nu-ti pasa, de fapt...Ma intreb de ce nu doare prostia ? Sa doara cumplit, pana ii scoate din circuit pe toti idiotii.
Raporteaza abuz de limbaj |
|
DCristianC 6 mesaje Membru din: 5/01/2011 Oras: Iasi |
Postat pe: 14 Mai 2011, ora 11:30
daca-ti place de el eu zic sa te culci cu el si vedeti daca va potriviti daca nu, nu-l mai cauta si inca ceva nu face bine la sanatate multe urmariri. succes
Raporteaza abuz de limbaj |
|
rothmans_yuppy 7870 mesaje Membru din: 1/05/2010 Oras: Baia Mare |
Postat pe: 14 Mai 2011, ora 11:40
De la: DCristianC, la data 2011-05-14 11:30:34daca-ti place de el eu zic sa te culci cu el si vedeti daca va potriviti daca nu, nu-l mai cauta si inca ceva nu face bine la sanatate multe urmariri. succes da, culcati-va maica, dar sa nu faceti prostii
Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy019116 1 mesaj Membru din: 17/01/2012 |
Postat pe: 17 Ianuarie 2012, ora 19:53
Depinde cat de serioasa a devenit relatia voastra.Daca tu crezi ca sunteti apropiati(si mentionez ca nu trebuie neaparat sa te culci cu cineva pt a deveni mai apropiati)si te minte, lasa-l.
In legautra cu invitatia joca-l mai departe si dute la intalnire, sa vezi ce mutra face
Raporteaza abuz de limbaj |
|
monaco 1609 mesaje Membru din: 13/03/2008 Oras: Constanta |
Postat pe: 20 Ianuarie 2012, ora 19:49
Nu-ti mai capul domnita (?) ..,
ca fata o fi rezolvat problema demult... P.s. pentru Emm: Esti..."cri mi na laaaa "!!
Raporteaza abuz de limbaj
"necompletat..,necompletat..,fara comentarii pe forum ..."
Daca se simte ..cineva....:
atunci, de ce vrei prieteni aici? Dupa avatar?? Cred ca glumesti...
TRADUCERE : NU colectionarilor de avatare !
|
|
jean_luc_picard 220 mesaje Membru din: 16/01/2012 Oras: BUCURESTI |
Postat pe: 14 Februarie 2012, ora 06:48
De la: Emm_, la data 2011-04-18 16:41:09Mai fa-ti o adresa falsa, de baiat, imprieteneste-te cu el si intreaba-l care din fufele cu care vorbeste ii place, si de ce. radeti voi dar obiceiul asta de a-ti face N adrese si identitati e o obisnuinta pe nett. se foloseste frecvent si aici pe forum unde zilnic apar noi conturi ce sunt de fapt tot ale userilor vechi. Chiar eu am folosit metoda acum vreo doi ani cand l-am facut pe batranul Spider si pe inca doi trei masculi sa creada ca sunt o pitipoanca tanara cu mancarimi grave in zona pubiana!
Raporteaza abuz de limbaj
analizez, judec si dau verdicte !
|
|
yuppy_175080 3 mesaje Membru din: 23/09/2013 |
Postat pe: 23 Septembrie 2013, ora 16:43
In primul rand, sunteti la inceput.Cum i-ai incitat curiozitatea prima oara, asa ai facut--o si a2a oara. Deci nimic neasteptat aici. Totusi ai grija, caci te joci cu focul si s-ar putea sa nu te incante rezultatul.
Raporteaza abuz de limbaj
see my blog http://blog.mamfirme.pl/tworzenie-stron-internetowych/
|
|
A-Mirela 142 mesaje Membru din: 28/11/2014 |
Postat pe: 20 Ianuarie 2015, ora 19:32
De parca tu nu ai mai vorbi si cu altii ! :)) iti place, simte-te bine, nu ezita !
Raporteaza abuz de limbaj |
|
|
|

de plictiseala ...amuzament...lipsa de altceva ...vanatorului i-or fi dansand prea multi pitici in mansarda
pierdere de timp ...
eu o cafea