back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Am cunoscut un tip,cu care nu m.am culcat inca.mi-am facut o alta adresa de mess vb cu el fara sa stie cine sunt .si vrea sa ne intalnim.mie imi spune altceva.clar vad ca minte.imi place si nu stiu ce sa fac.sa merg mai departe sau sa renunt?astept un sfa

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:00

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:56:52
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:51:45[quote
asa deci...e mare gradina.. .spui si cine-i fericitul?


eu cred ca baiatul nostru este cam nefericit =))))

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:04

De la: Goku, la data 2011-04-01 21:00:13
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:56:52
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:51:45[quote
asa deci...e mare gradina.. .spui si cine-i fericitul?


eu cred ca baiatul nostru este cam nefericit =))))

sa nu imi spui ca inaripatul e la mijloc sau e chiar el?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:09

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:04:10
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:00:13[quote
sa nu imi spui ca inaripatul e la mijloc sau e chiar el?


mey eu sper sa nu =))) nu vreau sa se agite ca un Redbull

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:12

De la: Goku, la data 2011-04-01 21:09:41
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:04:10
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:00:13[quote
sa nu imi spui ca inaripatul e la mijloc sau e chiar el?


mey eu sper sa nu =))) nu vreau sa se agite ca un Redbull

si dac da...se agita..pina ii dispare acidul...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:16

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:12:14
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:09:41[quote
si dac da...se agita..pina ii dispare acidul...


pai dupa nu mai este bun de nimic...=)) si asa este vai si-a mar de el =))) apai daca mai dispare si acidul..

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:19

De la: Goku, la data 2011-04-01 21:16:08
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:12:14
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:09:41[quote
si dac da...se agita..pina ii dispare acidul...


pai dupa nu mai este bun de nimic...=)) si asa este vai si-a mar de el =))) apai daca mai dispare si acidul..

la reciclat..

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:24

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:19:17
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:16:08
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:12:14
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:09:41[quote
si dac da...se agita..pina ii dispare acidul...


pai dupa nu mai este bun de nimic...=)) si asa este vai si-a mar de el =))) apai daca mai dispare si acidul..

la reciclat..


si inlocuitor de unde ??

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:27

De la: Goku, la data 2011-04-01 21:24:15
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:19:17
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:16:08
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:12:14
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:09:41[quote
si dac da...se agita..pina ii dispare acidul...


pai dupa nu mai este bun de nimic...=)) si asa este vai si-a mar de el =))) apai daca mai dispare si acidul..

la reciclat..


si inlocuitor de unde ??

la..imprimanta..

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:30

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:27:07
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:24:15[quote
la..imprimanta..


asti-a nu is buni de nimic... :)) is ca prezervativul...=)) il folosesti odata si dupa il arunci

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:54

De la: Goku, la data 2011-04-01 21:30:36
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:27:07
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:24:15[quote
la..imprimanta..


asti-a nu is buni de nimic... :)) is ca prezervativul...=)) il folosesti odata si dupa il arunci

ehhh si tu..ce vrei..sa poata fi folosit mereu...redbul oricum capata aripi

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:56

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:54:02
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:30:36
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:27:07
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:24:15[quote
la..imprimanta..


asti-a nu is buni de nimic... :)) is ca prezervativul...=)) il folosesti odata si dupa il arunci

ehhh si tu..ce vrei..sa poata fi folosit mereu...redbul oricum capata aripi


da,pai cred ca ai dreptate mai bine mai tarziu decat niciodata :))

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:02

De la: Goku, la data 2011-04-01 21:56:08
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:54:02
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:30:36
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:27:07
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:24:15[quote
la..imprimanta..


asti-a nu is buni de nimic... :)) is ca prezervativul...=)) il folosesti odata si dupa il arunci

ehhh si tu..ce vrei..sa poata fi folosit mereu...redbul oricum capata aripi


da,pai cred ca ai dreptate mai bine mai tarziu decat niciodata :))

voi fi aici..numai pentru el

Raporteaza abuz de limbaj
daria_00

31 mesaje
Membru din: 23/01/2011
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:45

tocmai niciodata nu m,am lasat usor..si mi,am facut o alta adresa ca mi,am dat seama ca nu spune adevarul in intregime

Raporteaza abuz de limbaj
daria_00

31 mesaje
Membru din: 23/01/2011
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:50

ne.am vazut,si inca ma cauta,dar tocmai nu vreau sa ajung sa ma culc cu el si pe urma sa vad ca ma minte,ca ma lasa,asta am vrut sfaturi..a incercat si l.am refuzat,avem o sapt de cand iesim...si pe cealalta adresa ii zice ca vrea sa o cunoasca,si mie imi zice ca ma place si poate vom avea o relatie dar nus e arunca inainte....

Raporteaza abuz de limbaj
daria_00

31 mesaje
Membru din: 23/01/2011
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:57

va rasp tuturor am citit ce mi.ati scris toti..l.am cunoscut el s.a dat la mine si nu am vrut sa se intample nimic,ma gandesc ca el vrea doar sex ,eu vreau relatie serioasa,nu doar o np si atat...si nu stiam ce sa fac sa nu,i zic ca sunt eu si sa merg inainte cu el,poate vrea relatie cum zice,sau sa il las acum cand nu m,am legat inca la cap..in ceea ce priveste sexul o fac mereu protejat nu voi scrie pe sait ca am ramas..si dunt majora..ok am rasp tuturor

Raporteaza abuz de limbaj
daria_00

31 mesaje
Membru din: 23/01/2011
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:00

sunt destul de inteligenta nu cedez usor si ii testez ca acum pe toti...dar nu stiam daca sa il iert acum sau nu..mai ales ca incepem prin minciuni...

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:07

De la: daria_00, la data 2011-04-01 22:45:11tocmai niciodata nu m,am lasat usor..si mi,am facut o alta adresa ca mi,am dat seama ca nu spune adevarul in intregime

nici sa nu te lasi..papuse...barbatii in general sint mincinosi...cu mici exceptii. .pai daca tu simti ca minte la ce mai stai cu el.. ..increderea e totul intr-o relatie..la voi ce e?...inaripeazal pe bombonel...poate asa va fi sincer

Raporteaza abuz de limbaj
daria_00

31 mesaje
Membru din: 23/01/2011
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:10

nu sunt o fata usora..ati inteles gresit,eu vreau relatie de durata

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:15

De la: daria_00, la data 2011-04-01 23:10:07nu sunt o fata usora..ati inteles gresit,eu vreau relatie de durata

am spus sa nu ii cedezi..daca simti ca te minte...o relatie ideala este bazata pe INCREDERE... papuse..no da faci ce vrei si ce simti ca tre sa faci..tu sti mai bine cum e ..dac te supara..adul la inaripat

Raporteaza abuz de limbaj
daria_00

31 mesaje
Membru din: 23/01/2011
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:16

deci dupa ce i.am refuzat avansurile,mai ma cauta..ne.am vazut ,dar ma enervez ca mai accepta sa se vada si cu alte fete.....nu.i zic ca eu sunt si cealalta fata...

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:28

De la: daria_00, la data 2011-04-01 23:16:15deci dupa ce i.am refuzat avansurile,mai ma cauta..ne.am vazut ,dar ma enervez ca mai accepta sa se vada si cu alte fete.....nu.i zic ca eu sunt si cealalta fata...

adica te vrea si pe tine..dar nu se multumeste...ignoral.. .asta vrea harem...nu stie respecte o femeie..

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:30

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:02:02
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:56:08[quote
voi fi aici..numai pentru el


este foarte norocos.... :)))

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:32

De la: Goku, la data 2011-04-01 23:30:07
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:02:02
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:56:08[quote
voi fi aici..numai pentru el


este foarte norocos.... :)))

si tu oi fi gelos no noapte buna..merg la somn

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:32

De la: daria_00, la data 2011-04-01 22:57:33va rasp tuturor am citit ce mi.ati scris toti..l.am cunoscut el s.a dat la mine si nu am vrut sa se intample nimic,ma gandesc ca el vrea doar sex ,eu vreau relatie serioasa,nu doar o np si atat...si nu stiam ce sa fac sa nu,i zic ca sunt eu si sa merg inainte cu el,poate vrea relatie cum zice,sau sa il las acum cand nu m,am legat inca la cap..in ceea ce priveste sexul o fac mereu protejat nu voi scrie pe sait ca am ramas..si dunt majora..ok am rasp tuturor


Atunci imi cer scuze :) am inteles gresit :)

Pai ce mai astepti ?? spune-i ce ai de zis,si ca esti tu si ignor,asa te joci focul...si s-ar putea sa te arzi :)

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:33

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:32:40
De la: Goku, la data 2011-04-01 23:30:07
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:02:02
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:56:08[quote
voi fi aici..numai pentru el


este foarte norocos.... :)))

si tu oi fi gelos no noapte buna..merg la somn


nu pot fi gelos pe cine nu cunosc ;))

Nb

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:35

De la: Goku, la data 2011-04-01 23:33:49
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:32:40
De la: Goku, la data 2011-04-01 23:30:07
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:02:02
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:56:08[quote
voi fi aici..numai pentru el


este foarte norocos.... :)))

si tu oi fi gelos no noapte buna..merg la somn


nu pot fi gelos pe cine nu cunosc ;))

Nb

nb

Raporteaza abuz de limbaj
daria_00

31 mesaje
Membru din: 23/01/2011
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:41

l.am ignorat azi si si,a dat seama ca ceva nu merge,m.a sunat si i,am zis ce am gandit...acum vrea sa ne vedem si pe viitor sa,i zic cand ceva nu merge intre noi...l.am lasat masca.dar nu.i zic ca vb si cu mine pe cealalta adresa...pa nb

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:48

De la: daria_00, la data 2011-04-01 23:41:44l.am ignorat azi si si,a dat seama ca ceva nu merge,m.a sunat si i,am zis ce am gandit...acum vrea sa ne vedem si pe viitor sa,i zic cand ceva nu merge intre noi...l.am lasat masca.dar nu.i zic ca vb si cu mine pe cealalta adresa...pa nb


Eu cred ca de fapt n-ai curaj sa-i spui in fata :)

Sa nu-mi spui tu mie ca dupa ce ii zici tu ca nu merge ( desi ma indoiesc ca ai s-o faci) nu vei mai vorbii cu el de pe celalalt id :) hai sa fim seriosi :P

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:48

De la: daria_00, la data 2011-04-01 23:41:44l.am ignorat azi si si,a dat seama ca ceva nu merge,m.a sunat si i,am zis ce am gandit...acum vrea sa ne vedem si pe viitor sa,i zic cand ceva nu merge intre noi...l.am lasat masca.dar nu.i zic ca vb si cu mine pe cealalta adresa...pa nb

vezi..l-ai facut..sa judece..poate isi va da seama ce vrea si pe cine vrea..din cele 2 adrese ale tale ...noapte buna!!

Raporteaza abuz de limbaj
daria_00

31 mesaje
Membru din: 23/01/2011
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 00:14

mai stau cateva zile sa vad cum se scalda...si ii zic verdictul..si dupa celalat id il sterg ca nu vreau aventuri,si daca suntem de abia la inceput nu am de ce sa.l mai controlez dupa ce decid sa ne despartim...

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Am cunoscut un tip,cu care nu m.am culcat inca.Mi-am facut o alta adresa de mess vb cu el fara sa stie cine sunt .Si vrea sa ne intalnim.Mie imi spune altceva.Clar vad ca minte.Imi place si nu stiu ce sa fac.Sa merg mai departe sau sa renunt?astept un sfa
Mergi la: