Info
x
Am cunoscut un tip,cu care nu m.am culcat inca.mi-am facut o alta adresa de mess vb cu el fara sa stie cine sunt .si vrea sa ne intalnim.mie imi spune altceva.clar vad ca minte.imi place si nu stiu ce sa fac.sa merg mai departe sau sa renunt?astept un sfa
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:00
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:56:52De la: Goku, la data 2011-04-01 20:51:45[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:04
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:00:13De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:56:52De la: Goku, la data 2011-04-01 20:51:45[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:09
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:04:10De la: Goku, la data 2011-04-01 21:00:13[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:12
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:09:41De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:04:10De la: Goku, la data 2011-04-01 21:00:13[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:16
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:12:14De la: Goku, la data 2011-04-01 21:09:41[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:19
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:16:08De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:12:14De la: Goku, la data 2011-04-01 21:09:41[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:24
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:19:17De la: Goku, la data 2011-04-01 21:16:08De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:12:14De la: Goku, la data 2011-04-01 21:09:41[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:27
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:24:15De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:19:17De la: Goku, la data 2011-04-01 21:16:08De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:12:14De la: Goku, la data 2011-04-01 21:09:41[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
|
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:30
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:27:07De la: Goku, la data 2011-04-01 21:24:15[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:54
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:30:36De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:27:07De la: Goku, la data 2011-04-01 21:24:15[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 21:56
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:54:02De la: Goku, la data 2011-04-01 21:30:36De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:27:07De la: Goku, la data 2011-04-01 21:24:15[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:02
De la: Goku, la data 2011-04-01 21:56:08De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:54:02De la: Goku, la data 2011-04-01 21:30:36De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 21:27:07De la: Goku, la data 2011-04-01 21:24:15[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:45
tocmai niciodata nu m,am lasat usor..si mi,am facut o alta adresa ca mi,am dat seama ca nu spune adevarul in intregime
Raporteaza abuz de limbaj |
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:50
ne.am vazut,si inca ma cauta,dar tocmai nu vreau sa ajung sa ma culc cu el si pe urma sa vad ca ma minte,ca ma lasa,asta am vrut sfaturi..a incercat si l.am refuzat,avem o sapt de cand iesim...si pe cealalta adresa ii zice ca vrea sa o cunoasca,si mie imi zice ca ma place si poate vom avea o relatie dar nus e arunca inainte....
Raporteaza abuz de limbaj |
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 22:57
va rasp tuturor am citit ce mi.ati scris toti..l.am cunoscut el s.a dat la mine si nu am vrut sa se intample nimic,ma gandesc ca el vrea doar sex ,eu vreau relatie serioasa,nu doar o np si atat...si nu stiam ce sa fac sa nu,i zic ca sunt eu si sa merg inainte cu el,poate vrea relatie cum zice,sau sa il las acum cand nu m,am legat inca la cap..in ceea ce priveste sexul o fac mereu protejat nu voi scrie pe sait ca am ramas..si dunt majora..ok am rasp tuturor
Raporteaza abuz de limbaj |
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:00
sunt destul de inteligenta nu cedez usor si ii testez ca acum pe toti...dar nu stiam daca sa il iert acum sau nu..mai ales ca incepem prin minciuni...
Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:07
De la: daria_00, la data 2011-04-01 22:45:11tocmai niciodata nu m,am lasat usor..si mi,am facut o alta adresa ca mi,am dat seama ca nu spune adevarul in intregime nici sa nu te lasi..papuse...barbatii in general sint mincinosi...cu mici exceptii. .pai daca tu simti ca minte la ce mai stai cu el.. ..increderea e totul intr-o relatie..la voi ce e?...inaripeazal pe bombonel...poate asa va fi sincer
Raporteaza abuz de limbaj |
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:10
nu sunt o fata usora..ati inteles gresit,eu vreau relatie de durata
Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:15
De la: daria_00, la data 2011-04-01 23:10:07nu sunt o fata usora..ati inteles gresit,eu vreau relatie de durata am spus sa nu ii cedezi..daca simti ca te minte...o relatie ideala este bazata pe INCREDERE... papuse..no da faci ce vrei si ce simti ca tre sa faci..tu sti mai bine cum e ..dac te supara..adul la inaripat
Raporteaza abuz de limbaj |
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:16
deci dupa ce i.am refuzat avansurile,mai ma cauta..ne.am vazut ,dar ma enervez ca mai accepta sa se vada si cu alte fete.....nu.i zic ca eu sunt si cealalta fata...
Raporteaza abuz de limbaj |
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:28
De la: daria_00, la data 2011-04-01 23:16:15deci dupa ce i.am refuzat avansurile,mai ma cauta..ne.am vazut ,dar ma enervez ca mai accepta sa se vada si cu alte fete.....nu.i zic ca eu sunt si cealalta fata... adica te vrea si pe tine..dar nu se multumeste...ignoral.. .asta vrea harem...nu stie respecte o femeie..
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:30
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:02:02De la: Goku, la data 2011-04-01 21:56:08[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:32
De la: Goku, la data 2011-04-01 23:30:07De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:02:02De la: Goku, la data 2011-04-01 21:56:08[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:32
De la: daria_00, la data 2011-04-01 22:57:33va rasp tuturor am citit ce mi.ati scris toti..l.am cunoscut el s.a dat la mine si nu am vrut sa se intample nimic,ma gandesc ca el vrea doar sex ,eu vreau relatie serioasa,nu doar o np si atat...si nu stiam ce sa fac sa nu,i zic ca sunt eu si sa merg inainte cu el,poate vrea relatie cum zice,sau sa il las acum cand nu m,am legat inca la cap..in ceea ce priveste sexul o fac mereu protejat nu voi scrie pe sait ca am ramas..si dunt majora..ok am rasp tuturor Atunci imi cer scuze :) am inteles gresit :) Pai ce mai astepti ?? spune-i ce ai de zis,si ca esti tu si ignor,asa te joci focul...si s-ar putea sa te arzi :) Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:33
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:32:40De la: Goku, la data 2011-04-01 23:30:07De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:02:02De la: Goku, la data 2011-04-01 21:56:08[quote Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:35
De la: Goku, la data 2011-04-01 23:33:49De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 23:32:40De la: Goku, la data 2011-04-01 23:30:07De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 22:02:02De la: Goku, la data 2011-04-01 21:56:08[quote Raporteaza abuz de limbaj |
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:41
l.am ignorat azi si si,a dat seama ca ceva nu merge,m.a sunat si i,am zis ce am gandit...acum vrea sa ne vedem si pe viitor sa,i zic cand ceva nu merge intre noi...l.am lasat masca.dar nu.i zic ca vb si cu mine pe cealalta adresa...pa nb
Raporteaza abuz de limbaj |
|
Fosta membra 9am.ro 7327 mesaje Membru din: 26/08/2009 Oras: Timisoara |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:48
De la: daria_00, la data 2011-04-01 23:41:44l.am ignorat azi si si,a dat seama ca ceva nu merge,m.a sunat si i,am zis ce am gandit...acum vrea sa ne vedem si pe viitor sa,i zic cand ceva nu merge intre noi...l.am lasat masca.dar nu.i zic ca vb si cu mine pe cealalta adresa...pa nb Eu cred ca de fapt n-ai curaj sa-i spui in fata :) Sa nu-mi spui tu mie ca dupa ce ii zici tu ca nu merge ( desi ma indoiesc ca ai s-o faci) nu vei mai vorbii cu el de pe celalalt id :) hai sa fim seriosi :P Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
|
|
yuppy016083 371 mesaje Membru din: 30/01/2015 |
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 23:48
De la: daria_00, la data 2011-04-01 23:41:44l.am ignorat azi si si,a dat seama ca ceva nu merge,m.a sunat si i,am zis ce am gandit...acum vrea sa ne vedem si pe viitor sa,i zic cand ceva nu merge intre noi...l.am lasat masca.dar nu.i zic ca vb si cu mine pe cealalta adresa...pa nb vezi..l-ai facut..sa judece..poate isi va da seama ce vrea si pe cine vrea..din cele 2 adrese ale tale ...noapte buna!!
Raporteaza abuz de limbaj |
|
daria_00 31 mesaje Membru din: 23/01/2011 |
Postat pe: 2 Aprilie 2011, ora 00:14
mai stau cateva zile sa vad cum se scalda...si ii zic verdictul..si dupa celalat id il sterg ca nu vreau aventuri,si daca suntem de abia la inceput nu am de ce sa.l mai controlez dupa ce decid sa ne despartim...
Raporteaza abuz de limbaj |
|
|
|

asa deci...e mare gradina..
sau e chiar el?
la reciclat..
voi fi aici..numai pentru el
nici sa nu te lasi..papuse...barbatii in general sint mincinosi...cu mici exceptii.
..increderea e totul intr-o relatie..la voi ce e?...inaripeazal pe bombonel...poate asa va fi sincer
noapte buna..merg la somn
vezi..l-ai facut..sa judece..poate isi va da seama ce vrea si pe cine vrea..din cele 2 adrese ale tale
...noapte buna!!