back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cum se comporta zodiile in pat???

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
mauinboots

92 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 14 Noiembrie 2008, ora 01:58

Eram sigura ca voi starni discutii cu postul meu,insa erau doar pareri pur si simplu si nu stiu ce vi se pare asa mult 9 parteneri in cursul a cativa ani,in fine nu asta era ideea!Ideea era ca nu am dat nume si nu e vorba de a jigni pe cineva,pur si simplu era vorba de zodii si de cum sunt ele in pat!ATATA TOT!
Nu stiu de ce se agita asa lumea...


anaeva_yuppy

13 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 14 Noiembrie 2008, ora 03:46

stai linistita mauinboots,postul tau nu a fost deplasat,din contra :) cat despre diferenta intre o tarfa si femeile normale care fac sex,un barbat cu creier ar trebui sa-si dea seama cum sta treaba iar unul cu prejudecati din secolul trecut nu va fi multumit nici de o virgina daca saraca are un stil aparte si atragator de a-si da jos hainutele:)

ps:ce ar trebui sa faca o femeie normala care are mai multe relatii de-a lungul timpului? (precizez: nu one-night standuri!) sa stea si jumatate de an cu un barbat si sa zica "eu nu fac sex ca nu pot trece la nr 3,as deveni tarfa" ....?!

ps:fetelor,mai asteptam postari cu experiente ;)

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 14 Noiembrie 2008, ora 09:26

De la: anaeva, la data 2008-11-14 03:46:15stai linistita mauinboots,postul tau nu a fost deplasat,din contra :) cat despre diferenta intre o tarfa si femeile normale care fac sex,un barbat cu creier ar trebui sa-si dea seama cum sta treaba iar unul cu prejudecati din secolul trecut nu va fi multumit nici de o virgina daca saraca are un stil aparte si atragator de a-si da jos hainutele:)

ps:ce ar trebui sa faca o femeie normala care are mai multe relatii de-a lungul timpului? (precizez: nu one-night standuri!) sa stea si jumatate de an cu un barbat si sa zica "eu nu fac sex ca nu pot trece la nr 3,as deveni tarfa" ....?!

ps:fetelor,mai asteptam postari cu experiente ;)


Pai tu poti sa te culci si cu 100, nu asta e problema. Problema e ca te lauzi cu cei 100 si ii imparti dupa zodii si le faci fisa de prestatie. Asta nu se face oricat de open minded ai fi. O lady nu ar face asta Daca ar vedea tactu te-ar lua de ciunf.
Ceea ce nu intelegeti voi astea din generatia "toate suntem femei fatale" e ca inocenta feminina (si nu ma refer la virginitate) nu s-a demodat si nu se va demoda niciodata, numai ca acum va vindeti usor ca asa e moda domne.

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 14 Noiembrie 2008, ora 10:18

name='Greenie' date='2008-11-13 21:09:28']nick (carter?) muhaha

chiar eram tare curioasa ce vei spune de taur :))

eu am zis mai sus undeva, printre paginile astea, cum se comporta taurii in pat (din perspectiva mea bineinteles, si din pasiunea desfasurata in pat de partener ;)

varsator?? ce spune varsatorul din tine despre sexualitatea masculina din pat?

ps: vinul fiert inca nu l'am gasit, dar nu m'am chinuit prea tare sa'l caut, a fost mai bun un Redds

nu nu chiar nick carter mai am pana acolo am citit despre tauri din comentariile tale mi-a placut chiar
sexualitatea masculina a varsatorului la intrebarea asta nu pot raspunde la cat de rau am fost "tavalit" in alte comentarii mai bine ma abtin fiecare crede ce vrea pana nu vezi cu ochii tai exceptia de la regula stai cu o parere gresita
iar despre vin stiu eu un loc perfect pe la foisorul de foc sau un vin de la tara facut de tata ai bea cald pana faci pe tine

Raporteaza abuz de limbaj
rap_boy

573 mesaje
Membru din: 30/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 14 Noiembrie 2008, ora 19:27

De la: TheGoDz, la data 2008-11-12 16:03:55Acum nu se mai pune intrebarea care e tarfa, ci care NU este. Vremuri grele, toate cauta sa traiasca bine. Unele fac trotoarul dar isi castiga banii pe munca, altele au sponsori, tot prin munca(mall-uri, cafenele, cluburi etc) isi castiga banii. Unele au jeep-uri de lux, si sunt doamne, altele viseaza sa fie si ele ca alea cu jeep-uri. Unele stau in dreapta si fac fite, altele iau metroul. Unele fac felatie in BMW si recunosc, altele nu recunosc. Cate dintre voi am nimerit aici?


bine zis TheGodz!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Blaze two then call me in the mornin' PEAAAAAAAAAACE !
mauinboots

92 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 14 Noiembrie 2008, ora 23:00

dap asa thegods FOARTE BINE SPUS!
E si aici pot sa spun mandra ca eu nu am nevoie de nimic de la nimeni si mi castig banii singura pe munca mea si munca mea nu include sex si nici linguseli pe langa vreun barbat care ma sponsorizeaza...asa ca postul meu un pic deplasat pentru unii nu denota cine stie ce personalitate mai tramp de a mea!

Raporteaza abuz de limbaj
mauinboots

92 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 14 Noiembrie 2008, ora 23:04

De la: anaeva, la data 2008-11-14 03:46:15stai linistita mauinboots,postul tau nu a fost deplasat,din contra :) cat despre diferenta intre o tarfa si femeile normale care fac sex,un barbat cu creier ar trebui sa-si dea seama cum sta treaba iar unul cu prejudecati din secolul trecut nu va fi multumit nici de o virgina daca saraca are un stil aparte si atragator de a-si da jos hainutele:)

ps:ce ar trebui sa faca o femeie normala care are mai multe relatii de-a lungul timpului? (precizez: nu one-night standuri!) sa stea si jumatate de an cu un barbat si sa zica "eu nu fac sex ca nu pot trece la nr 3,as deveni tarfa" ....?!

ps:fetelor,mai asteptam postari cu experiente ;)

DAP mersi de sustinere Anaeva!
Dar chiar nu am vrut sa expun intr-un mod urat si sa i pun pe standarde pe cei cu care am fost,nici macar nu am dat nume nimica,pur si simplu am catalogat zodiile asa cat am cunoscut eu,ca am facut-o intr-un mod mai neortodox na din prisma faptului ca sunt femeie si nu ar trebui sa fac asta pentru ca automat imi pierd inocentza feminina ,asta e problema mea!Asta nu ma incadreaza intr-o anumita categorie de tarfa sau nu !
Dar in fine eu nu am nimic cu nimeni si respect pareriile tutor,fiecare are dreptate din punctul lui de vedere asa ca...
numai bine!

Raporteaza abuz de limbaj
felix_gabriel

13 mesaje
Membru din: 25/10/2008
Postat pe: 16 Noiembrie 2008, ora 07:29

greenie,dar despre sagatatori c stii?!!

Raporteaza abuz de limbaj
edy_sword

166 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Noiembrie 2008, ora 11:00

nu stie nimic ca astia sunt cei mai periculosi au imaginatie si chiar vor s o faca la greu

Raporteaza abuz de limbaj
dac21477

99 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 16 Noiembrie 2008, ora 17:22

Eu stiam ca asta se refera la capricorni.

Raporteaza abuz de limbaj
zori_albastre

1 mesaj
Membru din: 27/01/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Noiembrie 2008, ora 01:18

desi sunt taur si cica nu ma potrivesc cu gemenii cel mai bun amant al meu a fost un geaman...cred ca am si fost compatibili in pat (si doar ATAT) dar si el era...stia cum sa ma faca sa renunt la "principiile" mele stupide...caposeniile tipice zodiei (daca tot ne ghidam dupa zodie)
Berbecii sunt cam grabiti iar taurii un pic reci, un pic complexati chiar daca nu arata.. dar poate asa mi s-a parut doar mie
Sunt curioasa cum sunt capricornii

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 17 Noiembrie 2008, ora 11:31

De la: felix_gabriel, la data 2008-11-16 07:29:38greenie,dar despre sagatatori c stii?!!


nimic.. :) inca nu am avut deloc tangente cu unul. haha

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

43 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 17 Noiembrie 2008, ora 15:52

De la: Greenie, la data 2008-09-27 16:12:01eu sunt "...tauroaica... imi place sa detin controlul dar intr-un mod fantastic,imi place sa fiu dominata.. sunt f pasionala si imi place la nebunie sa il fac pe el sa fie in culmea placerii si sa imi zambeasca dupa'aia prin singurul mod cu care'l face si sa ma simt asa de mandra ca eu i-am dat zambetul ala pe buze
sunt perversa atunci cand stiu ca lui ii convine, dar ma supun atunci cand stie el cum sa ma ia... "

Sunt Capricorn..mi-au placut pestioacele sunt fanteziste, salbatice..dar stiu sa aprecieze si un moment de romantism, dornice sa te satisfaca..ACUM cred ca vreau sa intalnesc o tauroaica ..bravo Greenie, daca esti asa cum ai zis esti o femeie adevarata si vei avea TOTUL de la un barbat

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

43 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 17 Noiembrie 2008, ora 16:00

De la: Greenie, la data 2008-09-27 16:12:01eu sunt tauroaica... imi place sa detin controlul dar intr-un mod fantastic,imi place sa fiu dominata.. sunt f pasionala si imi place la nebunie sa il fac pe el sa fie in culmea placerii si sa imi zambeasca dupa'aia prin singurul mod cu care'l face si sa ma simt asa de mandra ca eu i-am dat zambetul ala pe buze
sunt perversa atunci cand stiu ca lui ii convine, dar ma supun atunci cand stie el cum sa ma ia...


Sunt Capricorn. Am avut cateva pestoaice deci pot sa subliniez un numitor comun. Sunt pasionale, fanteziste, salbatice..dar savureaza cu placere si un moment de romantism...cel mai bine se simt cand sunt conduse..chiar mai brutal cateodata (si sexual dar si in viata de zi cu zi), dornice sa te satisfaca. Pot sa zic ca pana acum cele mai bune au fost pestoaicele..dar ACUM vreau sa incerc o tauroaica. Bravo Greenie, daca esti asa inseamna ca esti o femeie adevarata, si poti avea TOTUL de la un barbat

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

43 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 17 Noiembrie 2008, ora 16:24

Greenie: "...eu sunt tauroaica... imi place sa detin controlul dar intr-un mod fantastic,imi place sa fiu dominata.. sunt f pasionala si imi place la nebunie sa il fac pe el sa fie in culmea placerii si sa imi zambeasca dupa'aia prin singurul mod cu care'l face si sa ma simt asa de mandra ca eu i-am dat zambetul ala pe buze
sunt perversa atunci cand stiu ca lui ii convine, dar ma supun atunci cand stie el cum sa ma ia... "

Sunt Capricorn. Mai multe pestoaice am avut deci pot sa subliniez anumite similitudini: sunt pasionale, fanteziste, salbatice, dar savureaza cu placere si momentele de romantism, dornice sa-si satisfaca partenerul, le place sa fie conduse..cateodata chiar si mai brutal ;) (sexual , dar si in viata de zi cu zi). Daca este sa vorbim, pt Capricornul de mine, Pestoaicele au fost cele mai bune, dar ACUM vreau sa incerc o tauroaica..bravo Greenie. Daca esti cum zici, inseamna ca esti o femeie adevarata si poti avea TOTUL de la un barbat..probabil ca deja ai

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

43 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 17 Noiembrie 2008, ora 19:51

1 2 1 2 proba proba....

Raporteaza abuz de limbaj
romica_2000_2001

158 mesaje
Membru din: 18/11/2008
Postat pe: 18 Noiembrie 2008, ora 15:30

si eu sunt curios ce parere au celelalte zodii despre Capricorni ca deh...doar sunt unul dintre ei:))

Raporteaza abuz de limbaj
romica_2000_2001

158 mesaje
Membru din: 18/11/2008
Postat pe: 18 Noiembrie 2008, ora 15:33

despre zodia mea (capricorn) nimik?

Raporteaza abuz de limbaj
anaeva_yuppy

13 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 18 Noiembrie 2008, ora 18:02

pt utilizatorul cu prejudecati: nu cred ca-mi pierd inocenta feminina postand cateva experiente clasificate pe zodii.. este si asta un mod de a vedea lucrurile,tu poate imparti femeile in blonde si brunete,asa cum fac multi barbati sau in grase si fotomodele...cu ce sunt superioare aceste clasificari fata de cea in functie de zodie?

ps:cred ca inocenta mi-am pierdut-o demult,cand mi-am mancat papara de la viata,cand am dat cu capul de pragul de sus de atatea ori incat s-a spart :)))

Raporteaza abuz de limbaj
anaeva_yuppy

13 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 18 Noiembrie 2008, ora 18:04

pt utilizatorul cu prejudecati: nu cred ca-mi pierd inocenta feminina postand cateva experiente clasificate pe zodii.. este si asta un mod de a vedea lucrurile,tu poate imparti femeile in blonde si brunete,asa cum fac multi barbati sau in grase si fotomodele...cu ce sunt superioare aceste clasificari fata de cea in functie de zodie?

ps:cred ca inocenta mi-am pierdut-o demult,cand mi-am mancat papara de la viata,cand am dat cu capul de pragul de sus de atatea ori incat s-a spart :)))

Raporteaza abuz de limbaj
san

48 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Oras: Iasi

Postat pe: 19 Noiembrie 2008, ora 16:20

E destul de subiectiv acest topic, eu cred ca toate zodiile is bune in pat daca sunt cu persoana potrivita si sunt normale din ptc de vedere mental. Personal mi-a placut cel mai tare cu balanta si sagetator, poate ca sunt si eu balanta si am ascendent in sagetator? dar cum a scris mai sus, nu conteaza zodia cat personalitatea sexuala si compatibilitatea.

Raporteaza abuz de limbaj
AnOnIm_

25 mesaje
Membru din: 8/11/2008
Postat pe: 20 Noiembrie 2008, ora 19:26

voi chiar credeti ca au legatura stelele cu personalitatea unui om, cu comportamentul sau sexual, sau cu orice altceva ce apartine omului??? daca da inseamna ca e grav!!!

Raporteaza abuz de limbaj
madalinu_comp

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 20 Noiembrie 2008, ora 22:19

salutare....sunt taur si vreau sa va spun k din toate zodiile cea care m-a impresionat cel mai mult este tautoaik m-a marcat felul ei de a fi in pat senzuala...feminina...atragatoare felul in care se misca toate astea m-au facut sa nu o pot uita niciodata si atunci cand era langa me nu conta unde eram ..pur si simplu imi crestea adrenalina si o faceam oriunde si oricand nu ne mia saturam unu de celalalt o faceam chiar si de 3 ori pe zi si tot eram nemultumiti...vreau sa zic k si ea avea aceleasi simptome chiar mi-a zis k nu imi poate reszista..acelasi lucru simtandu-l si io.Se lasa condusa apoi vroia ea sa conduca avea tot felul de fantezii pe care vroia sa le aplice cu me....sa ma lege sa o facem pe deal ziua...sa o facem in lift in toaleta in club..pe masina de spalat,in buc.,pe hol,in scara,in masina,in padure,chiar si la telefon...aceste fantezii au devenit realitate una cate una...vreau sa spun k odata intrat in arena unui taur...nu mai iesi viu...in rest celelalte zodii foarte sarace din punct de vedere al diversitatii...pestoaicele sunt fiinte care se lasa dominate mult prea usor si nu le place k ele sa conduca prefera partenerii sa faca mai totul iar asta mie nu imi place...fecioarele sunt de tipul stii sunt virgina e prima oara....cea ce vreau sa subliniez e k dupa parerea mea si dupa propria experienta zodie pe zodie o fac cel mai bine

Raporteaza abuz de limbaj
madalinu_comp

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 20 Noiembrie 2008, ora 22:34

salutare....sunt taur si vreau sa va spun k din toate zodiile cea care m-a impresionat cel mai mult este tautoaik m-a marcat felul ei de a fi in pat senzuala...feminina...atragatoare felul in care se misca toate astea m-au facut sa nu o pot uita niciodata si atunci cand era langa me nu conta unde eram ..pur si simplu imi crestea adrenalina si o faceam oriunde si oricand nu ne mia saturam unu de celalalt o faceam chiar si de 3 ori pe zi si tot eram nemultumiti...vreau sa zic k si ea avea aceleasi simptome chiar mi-a zis k nu imi poate reszista..acelasi lucru simtandu-l si io.Se lasa condusa apoi vroia ea sa conduca avea tot felul de fantezii pe care vroia sa le aplice cu me....sa ma lege sa o facem pe deal ziua...sa o facem in lift in toaleta in club..pe masina de spalat,in buc.,pe hol,in scara,in masina,in padure,chiar si la telefon...aceste fantezii au devenit realitate una cate una...vreau sa spun k odata intrat in arena unui taur...nu mai iesi viu...in rest celelalte zodii foarte sarace din punct de vedere al diversitatii...pestoaicele sunt fiinte care se lasa dominate mult prea usor si nu le place k ele sa conduca prefera partenerii sa faca mai totul iar asta mie nu imi place...fecioarele sunt de tipul stii sunt virgina e prima oara....cea ce vreau sa subliniez e k dupa parerea mea si dupa propria experienta zodie pe zodie o fac cel mai bine

Raporteaza abuz de limbaj
pablo_di_thule

68 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 21 Noiembrie 2008, ora 12:51

Interesant este faptul ca este o mica eroare in ceea ce numim noi zodii.
Hai sa fim pt 1 min oameni de stiintza:cand mama si tata s-au pus pe treaba "sa ma fabrice" a avut loc fenomenul de fecundatie clipa in care astrele materialul genetic au trasat relieful ADN ...au trecut 9 luni si hopa.
CONCLUZII zodia trebuie calculata in felul urmator:scazi din luna in care te-ai nascut 9 luni si vei vedea ce zodie esti.
VErificarea este simpla ..cand te nasti ai deja ochii verzi pt ca au fost creati in ziua fecundarii...QED

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

11 mesaje
Membru din: 12/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Noiembrie 2008, ora 08:58

Mai, desi eu cred in zodii, nu asta este principalul 'criteriu' dupa care poti cataloga pe cineva cand e vorba de sex. Eu sunt racoaica si ... desi se spune ca suntem mai invechite, pudice ... si ca ne dam hainele jos greu, eu am in general o pofta nebuna de ... si ma aprind usor, iar in pat sunt destul de dezlantuita si in orice caz nu stau sa despic firul in patru daca trebuie sa fac ceva, daca aia vreau. Insa cred ca tine de partener totul. Au fost cazuri cand iubeam, dar omul era mega plictisitor si cazuri cand nu era nimic intre noi, eram pe genul 'amanti', dar era o chimie intre noi extraordinara si ieseau scantei. Cred ca mai tine si de partener cat de tare poate sa-ti stimuleze imaginatia, simturile ... cat de tare te face sa-ti doresti mai mult si mai mult.Scuzati-mi expresia, dar daca mi-a pus o mana pe .... si mi-a tras o limba in ureche, asta nu inseamna automat ca mi-a si starnit valuri de pasiune. In general depinde de cum 'pui' problema

Raporteaza abuz de limbaj
jaar

9 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 25 Noiembrie 2008, ora 08:40

in nici un caz nu cred ca este vorba de zodii.si sa va dau un exemplu,de ceva vreme,am avut parte numai de pestoaice si fiecare cu pasarelele ei.

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 25 Noiembrie 2008, ora 17:15

De la: carcos, la data 2008-11-20 22:34:49salutare....sunt taur si vreau sa va spun k din toate zodiile cea care m-a impresionat cel mai mult este tautoaik m-a marcat felul ei de a fi in pat senzuala...feminina...atragatoare felul in care se misca toate astea m-au facut sa nu o pot uita niciodata si atunci cand era langa me nu conta unde eram ..pur si simplu imi crestea adrenalina si o faceam oriunde si oricand nu ne mia saturam unu de celalalt o faceam chiar si de 3 ori pe zi si tot eram nemultumiti...vreau sa zic k si ea avea aceleasi simptome chiar mi-a zis k nu imi poate reszista..acelasi lucru simtandu-l si io.Se lasa condusa apoi vroia ea sa conduca avea tot felul de fantezii pe care vroia sa le aplice cu me....sa ma lege sa o facem pe deal ziua...sa o facem in lift in toaleta in club..pe masina de spalat,in buc.,pe hol,in scara,in masina,in padure,chiar si la telefon...aceste fantezii au devenit realitate una cate una...vreau sa spun k odata intrat in arena unui taur...nu mai iesi viu...in rest celelalte zodii foarte sarace din punct de vedere al diversitatii...pestoaicele sunt fiinte care se lasa dominate mult prea usor si nu le place k ele sa conduca prefera partenerii sa faca mai totul iar asta mie nu imi place...fecioarele sunt de tipul stii sunt virgina e prima oara....cea ce vreau sa subliniez e k dupa parerea mea si dupa propria experienta zodie pe zodie o fac cel mai bine


GRRROArrrrrr



Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

43 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 25 Noiembrie 2008, ora 17:40

De la: jaar, la data 2008-11-25 08:40:02in nici un caz nu cred ca este vorba de zodii.si sa va dau un exemplu,de ceva vreme,am avut parte numai de pestoaice si fiecare cu pasarelele ei.


DE ACORD..pana la urma fiecare cu pasarelele..sau ai vrut sa zici pasaricile lor

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 25 Noiembrie 2008, ora 23:04

De la: Immortal, la data 2008-11-17 16:24:44Greenie: "...eu sunt tauroaica... imi place sa detin controlul dar intr-un mod fantastic,imi place sa fiu dominata.. sunt f pasionala si imi place la nebunie sa il fac pe el sa fie in culmea placerii si sa imi zambeasca dupa'aia prin singurul mod cu care'l face si sa ma simt asa de mandra ca eu i-am dat zambetul ala pe buze
sunt perversa atunci cand stiu ca lui ii convine, dar ma supun atunci cand stie el cum sa ma ia... "

Sunt Capricorn. Mai multe pestoaice am avut deci pot sa subliniez anumite similitudini: sunt pasionale, fanteziste, salbatice, dar savureaza cu placere si momentele de romantism, dornice sa-si satisfaca partenerul, le place sa fie conduse..cateodata chiar si mai brutal ;) (sexual , dar si in viata de zi cu zi). Daca este sa vorbim, pt Capricornul de mine, Pestoaicele au fost cele mai bune, dar ACUM vreau sa incerc o tauroaica..bravo Greenie. Daca esti cum zici, inseamna ca esti o femeie adevarata si poti avea TOTUL de la un barbat..probabil ca deja ai


el inca nu vede asta. e prea orb, iar femeile sunt in general surde..
tocmai d'aia uneori relatiile sunt cum sunt.
dar nu ma plang. inca nu l'am gasit p'ala care sa ma vada fara nici o masca.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului cum se comporta zodiile in pat???
Mergi la: