back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce sanse are principele radu al romaniei la alegerile prezidentiale?

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
Corinash

34 mesaje
Membru din: 25/07/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 15:01

Principele Radu isi anunta va candidatura la alegerile prezidentiale in aceasta seara, la Palatul Elisabeta.


poedelaetc

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 15:05

0 (zero)! Cine-i principele Radu?


stefan70gabriel

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tg Mures

Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 15:16



In sfarsit sper ca dupa 20 de ani vom avea un conducator pentru tara asta, saracita de cei care au administrat-o pana acum.
PERSONAL, AM CONSIDERAT SI LA PRECEDENTELE ALEGERI PREZIDENTIALE, CA NUMAI CADIDATURA PRINCIPELUI RADU DUDA VA PUTEA ADUCE MODIFICARI CU ADEVARAT DEMOCRATICE IN ROMANIA, FARA INFLUIENTELE COMUNISTE ALE CELOR CE NE-AU CONDUS PANA ACUM.
CU SIGURANTA DOMNIA SA VA BENEFICIA DE VOTUL MEU, FARA SA MAI FIU DEZAMAGIT DE ALEGEREA FACUTA.
BRAVO PENTRU DECIZIA LUATA DE A OPRI TAVALUGUL COMUNIST PERPETUAT IN ULTIMII 20 DE ANI LA CONDUCEREA ROMANIEI.

BRAVOS, BRAVOS SI IAR BRAVOS !!!

PUTETI CONTA PE VOTUL MEU, ALTETA !!!


criuletzu21

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 15:26


ma bucur... e o alegere foarte buna... Domnia sa v a avea cu siguranta votul meu... l am urmarit recent intr o emisiune televizata... e un om cult, spre deosebire de alti politicieni de la noi, si inspira incredere...e o schimbare de care avem nevoie bravo!


iulcar

152 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 15:52

EU IL VOTEZ.


last_but_one

70 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Suceava

Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 15:55

Sanse, din cate vad pe forum, ar avea cateva dar trebuie sa ne intrebam multe:
Oare nu ne va vinde tara de tot, va lua ce a mai ramas de luat si vom ajunge sclavi in totalitate?
Oare nu va fi la fel ca ceilalti sau chiar mai rau?
Ce urmareste prin candidatura sa la presedentie?
Este un om cult, multe carti scrise, teatru... Dar isi va folosi calitatile pentru a scoate, cat de cat, tara din rahat sau va face la fel ca toti ceilalti?
etc.
Din cate stiu eu nu are partid, ceea ce e numai bine la un presendinte.
M-am saturat de toti "-escu", care au furat si indatorat tara cu mult peste limite.
Ca sa revin la subiect... lumea satula de toti parvenitii astia si cu dorinta de a scapa de ei, l-ar vota.
Ii rog pe toti cei cu drept de vot, sa dea un vot responsabil si cu multa atentie, suntem la fund cu totul inca un mandat aiurea si chiar nu stiu ce se va intampla cu noi.


Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 15:58

De la: Corinash, la data 2009-04-09 15:01:45Ce sanse are principele radu al romaniei la alegerile prezidentiale?




AR TREBUI sa aiba sanse mari tinand cont ca este practic de departe cel mai bun dintre candidati ,echidistant fata de partide cum trebuie sa fie un presedinte ,educat,inteligent si cu multa influenta in Europa si USA .Problemele dansului insa provin de la intoxicarea indelungata facuta impotriva sa si a familiei regale de catre comunisti si neocomunisti ,din interactiunea cu un eventual candidat PNL caruia ii va lua din voturi, si din faptul ca este membru al Casei Regale care candideaza la presedentie .Pana la urma aceste lucruri se pot rezolva ,deocamdata insa par niste probleme destul de serioase .


larababydoll

24 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 16:08

Eu il votez!
In sfarsit am cu cine vota!!!


gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 16:24

dedulciti la hahaieli si la un limbaj mai din popor- sau topor- romanii s-ar putea sa nu-l voteze ,caci este derutanta hotarirea ca un membru a casei regale sa se orienteze spre conducerea unei republici ! dar, are calitatile pe care ni le dorim ; are prestanta si demnitate ;inteligenta si charisma ! vom vedea ! daca si PNL si PNT vor ajunge la un consens sa-l sprijine,s-ar putea caci pare a fi omul !


lefteroviciv

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 17:25

Imi doresc sa castige alegerile si le va castiga. In sfarsit un candidat demn si onest. Dumnezeu sa il apere pe rege si sa binecuvanteze acest popor.


adrianatelea

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 17:27

Ma bucur ca avem un candidat educat si civilizat. eu il votez, sper sa iasa la vot toti cei care isi doresc o persoana educata sa ne reprezinte tara.
tin pumnii si hai cat mai multi la vot


manuelaiutes

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 17:32

Ma tem ca cei multi nu-l vor vota! Din pacate! Eu am sa-l votez si-i voi sustine din toate fortele candidatura!


razvan_rinder

19 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Braila

Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 17:40

Avand in vedere gramada asta de rahat de la noi, care poarta denumirea de clasa politica, candidatura principelui Radu vine tocmai ca un balon de oxigen. Insa ma indoiesc ca romanii s-au desteptat asa, deodata, si-l vor vota. Eu unul am s-o fac si poate o vor face cat mai multi.


Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 17:45

v-ati gasit toti frustratii,cretinii si afonii sa votati un actoras poponar de mana a treia,fara creier,fara sentimente,doar cu orgolii de neamuri proaste,mars la loc in pesteri,retarzilor,s-auzim numai de bine!


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
dan_todireanu

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 18:04

Intr-adevar, in sfarshit am avea un PRESEDINTE: dupa un comunist disperat,un geolog demagog si un capitan-gospodar a sosit vremea unui presedinte gentelman.....sa speram.
Ar fi o adevarata dovata de evolutzie a democratziei din Romania. Dar,dar,problemele Romaniei nu stau in alegerea presedintelui ci in demolarea si reconstructzia tuturor institutziilor...la modul propriu.
M-as mandri cu un PRESEDINTE-BARBAT care sa ne reprezinte asa cum suntem (mai exact cum am fost), adica educatzi,cu traditzie si de ce nu..... chipesi.
Ok, baga mare Radule, ca eu te votez (plus voturile de mai sus.....ai ajuns la 11).


corneliuticlos

8 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 18:08

Sa traiti Majestate, aveti 6 voturi din partea familiei mele. Si poate vor fi chiar mai multe inca nu am vorbit si cu membrii de rang 2. :)
Mai rau de atat nu o putem duce. Asa ca vom alege raul cel mai mic dintre toate. Poate taranii isi vor aduce aminte de vremea regilor si vor vota cu el pt ca au cam fost indobitociti de toti de alde "-escu".

Cat despre ciobanul de "florin_bad_boy2006", as vrea sa il intreb cate clase are si apoi sa se duca in gaura din care a iesit.


neagoedan2002

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 18:12

In sfarsit o candidatura serioasa, e sansa ROMANIEI si a cetatenilor ei de a scapa de mafioti, de nemernici si de securisti.


gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 18:13

florinas, am respect ptr.parerile tale si as vrea cinstit,fara patima sau ura sa spui de ce te opui ? care ar fi motivele si argumenteaza,te rog ! ...pe base stiu ca nu-l placi ;nici pe crin;nici pe geoana ! ai o alta propunere ? care ?


corneliuticlos

8 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 18:14

florin_bad_boy2006 - bine ca esti tu singurul destept si noi restu prosti. De-a Domnu' sa fie cati mai putini "destepti" al de tine. Crezi ca daca ai umplut forumul 9AM cu mesaje esti vreo "valoare"? Din cauza valorilor ca tine care au votat cu Basescu traim noi asa de bine.
Nu vezi ca doar tu esti impotriva???


Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 18:58

De la: corneliuticlos, la data 2009-04-09 18:14:05florin_bad_boy2006 - bine ca esti tu singurul destept si noi restu prosti. De-a Domnu' sa fie cati mai putini "destepti" al de tine. Crezi ca daca ai umplut forumul 9AM cu mesaje esti vreo "valoare"? Din cauza valorilor ca tine care au votat cu Basescu traim noi asa de bine.
Nu vezi ca doar tu esti impotriva???
pustiulica,cap ai minte ce-ti mai trebe?stai potol,voteaza dude si halesti scaieti ,s-auzim numai de bine!


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 19:00

De la: gabigabi, la data 2009-04-09 18:13:32florinas, am respect ptr.parerile tale si as vrea cinstit,fara patima sau ura sa spui de ce te opui ? care ar fi motivele si argumenteaza,te rog ! ...pe base stiu ca nu-l placi ;nici pe crin;nici pe geoana ! ai o alta propunere ? care ?
gabi,lasa-i pe retarzii astia sa viseze,cand se vor trezi sa vezi ce cosmar ii asteapta,promit sa te sun maine seara sa-ti explic pe de-antregul scenariul cu dude si scaieti,ok?


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
alexandrucrintea

1 mesaj
Membru din: 12/11/2008
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 19:04

MULTE!!! In sfarsit o schimbare....este exact ce are nevoie Romania....in sfarsit cineva educat, o persoana cu clasa, nu numai marinari si oieri!!!! Poate reusim sa scoatem tara asta la suprafata! Pentru cine nu stiu cine e Principele Radu sa se duca sa citeasca, nu sa raspunda repede ca nu are sanse. De aia am ajuns aici unde suntem, din cauza arogantei unora.... Mi se pare logic inloc sa votam aceeasi netrebnici pe care i-am votat si pana acum sa deschidem putin ochii si sa dam o sansa unor oameni care ar putea face diferenta!!! Asta cu speranta ca va fi o persoana integra...ceea ce e putin cam greu in politica romaneasca (si nu numai)!!


chiraanamaria

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 23:39

Si eu tot ii dau votul meu!


Fosta membra 9am.ro

440 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tg Jiu

Postat pe: 9 Aprilie 2009, ora 23:55

De la: corneliuticlos, la data 2009-04-09 18:14:05florin_bad_boy2006 - bine ca esti tu singurul destept si noi restu prosti. De-a Domnu' sa fie cati mai putini "destepti" al de tine. Crezi ca daca ai umplut forumul 9AM cu mesaje esti vreo "valoare"? Din cauza valorilor ca tine care au votat cu Basescu traim noi asa de bine.
Nu vezi ca doar tu esti impotriva???
N-ar trebui sa fii asa nervos.Crezi ca doar florin e impotriva?Atunci,bucura-te!Sincer,duda are 1,5% sanse,si e foarte bine ca-i asa.Nu cred ca un monarhist intreg la minte il va vota.


Fosta membra 9am.ro

239 mesaje
Membru din: 24/03/2009
Postat pe: 10 Aprilie 2009, ora 00:49

De la: iulcar, la data 2009-04-09 15:52:19 EU IL VOTEZ.

Scuze, esti ....dus, ce ai?
Cine ma rog este?
Stai sa vezi cine e si apoi sa-l stampilezi.Sunt sigura ca si aici e ceva necurat la mijloc.Pai asta nu e fiul Regelui, e ginerele, si din cate am ineles nu a fost acceptat asa usor in familie??
Spuneau astia ca a fost actor??Asa o fi?
Votati-l pe asta, impartiti voturile ca sa iasa "rosii" sa mai stam iar indirect sub cizma lui Iliescu si comunistii lui.


Fosta membra 9am.ro

239 mesaje
Membru din: 24/03/2009
Postat pe: 10 Aprilie 2009, ora 00:52

De la: alexandrucrintea, la data 2009-04-09 19:04:56MULTE!!! In sfarsit o schimbare....este exact ce are nevoie Romania....in sfarsit cineva educat, o persoana cu clasa, nu numai marinari si oieri!!!! Poate reusim sa scoatem tara asta la suprafata! Pentru cine nu stiu cine e Principele Radu sa se duca sa citeasca, nu sa raspunda repede ca nu are sanse. De aia am ajuns aici unde suntem, din cauza arogantei unora.... Mi se pare logic inloc sa votam aceeasi netrebnici pe care i-am votat si pana acum sa deschidem putin ochii si sa dam o sansa unor oameni care ar putea face diferenta!!! Asta cu speranta ca va fi o persoana integra...ceea ce e putin cam greu in politica romaneasca (si nu numai)!!


Pai Iliescu era marinar, oier? Mai treziti-va, ha, va duceti repede sa-l votati, pai stii ceva despre el?Ce proiecte are, ce vrea sa faca???
Votati-l bre !!!


Fosta membra 9am.ro

239 mesaje
Membru din: 24/03/2009
Postat pe: 10 Aprilie 2009, ora 00:54

De la: corneliuticlos, la data 2009-04-09 18:14:05florin_bad_boy2006 - bine ca esti tu singurul destept si noi restu prosti. De-a Domnu' sa fie cati mai putini "destepti" al de tine. Crezi ca daca ai umplut forumul 9AM cu mesaje esti vreo "valoare"? Din cauza valorilor ca tine care au votat cu Basescu traim noi asa de bine.
Nu vezi ca doar tu esti impotriva???


Aha, si ma rog cu cine tb sa votez cu Nastase???
Ce "oferta" am avut????
Mai, decat sa votati aiurea stati mai acasa si faceti altceva mai bun pt tara asta, mai bine spune o rugaciune, ca daca ai fi vrut sa iasa Nastase.....esti...no coment


Fosta membra 9am.ro

239 mesaje
Membru din: 24/03/2009
Postat pe: 10 Aprilie 2009, ora 00:57

Ce sanse are principele radu al romaniei la alegerile prezidentiale?

Nici una!
Vadim posibil sa scoata mai multe voturi decat el


Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Aprilie 2009, ora 03:17

Lupta împotriva Europei pentru un stat cu numele de ROMÂNIA.

Eu am mai multe drepturi asupra acestui pământ decât voi asupra Constantinopolului; eu n-am făcut decât să recapăt ceea ce strămoșii mei au posedat odinioară. Voi ați năpădit într-o cetate și într-un imperiu în care nu aveți nici un drept. De altfel eu dețin în mod legal coroana din mâna pontifului suveran, în timp ce acela ce se intitulează basileus de Constantinopol, n-a făcut decât să o urzurpe pe a sa. Prin urmare imperiul trebuie să-mi revină mai degrabă mie decât lui. Eu pot să combat cu încredere sub baniera și cheile Sf. Petru pe acești latini care poartă cruci false pe umerii lor. Ei m-au provocat, eu am fost obligat să mă apăr.
(Ioniță Caloian)


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Aprilie 2009, ora 03:22

papleaca,ai trait degeaba,mi-e mila de prosti ca tine,sa traiesti asa cum gandesti[asa sa-ti ajute DUMNEZEU]


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Ce sanse are Principele Radu al Romaniei la alegerile prezidentiale?
Mergi la: