back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Legea impotriva fumatului

 


 
Pagini: << 4 5 6 7 8 9 10 11 >> Sari la pagina:
 
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Aprilie 2009, ora 09:36

Sa nu mai fim trasi in piept.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

37 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 28 Aprilie 2009, ora 19:12

De la: dagaio, la data 2008-11-12 17:05:57Draga gaftonm,

ce am spus nu e doar parerea mea, ci e parerea tuturor nefumatorilor, doar ca ei au prea mult bun simt sa spuna asa cum eu am facut-o, adica franc in fata.

Poti sa imi explici ce nu este adevarat din ceea ce am scris in mesajul cu pricina?


este o atitudine cam radicala. fumatorii sunt si ei oameni. si eu am fumat si m am lasat. este simplu pentru o persoana care nu a fumat niciodata sa arunce cu piatra dar tigarile sunt printre cele mai adictive droguri legale. ai nevoie de ajutor ca sa renunti. eu am vrut sa ma las de trei ori si nu am reusit decat cu tratament specializat. chiar daca am fost fumatoare nu suportam fumul dar de aici si pana la a-mi fi sila de oameni este o cale foarte lunga.


Fosta membra 9am.ro

10 mesaje
Membru din: 10/04/2009
Postat pe: 2 Mai 2009, ora 23:12

De la: aadnanaaa, la data 2009-04-27 14:01:53
De la: 9am24018, la data 2009-04-27 01:55:45abea astept:))sa vad daca are curajul


iar de acum raspund numai si numai la persoane de caracter care sunt in stare sa-si accepte fata in fata cuvintele .nicidecum nu voi raspunde unor lasii,care prin intermediul unor taste inceara sa arate ca sunt tari,dar in realitate sunt niste oameni de nimic.

baga si tu macar un nume si o poza si dupa mai zi de restu ca is lasi


i-mi pare rau sa te dezamagesc insa referirea a fost numai si numai pt persoanele care au tupeul in fata unui monitor sa-si permita cuvinte grele la adresa unor oameni care nui cunosc, fiindule frica fata in fata sa faca acele afirmati.aici nu sunt la matrimoniale de aceea nu pun poza. deci nu am nevoie de asa ceva.las este acela care nu are curajul in realitate sa-si sustina cuvintele perverse.nume sau poze pot fi puse de orice fel ,asa ca nu'si au rostul.cred ca am facut o greseala foarte mare de a posta in acest forum astfel permitand cuvintele obscene si perverse acestui.....
cred ca va fi ultima postare,nu am nevoie de asa ceva.


Fosta membra 9am.ro

5013 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 3 Mai 2009, ora 01:04

De la: 9am24018, la data 2009-05-02 23:12:18
De la: aadnanaaa, la data 2009-04-27 14:01:53
De la: 9am24018, la data 2009-04-27 01:55:45abea astept:))sa vad daca are curajul


iar de acum raspund numai si numai la persoane de caracter care sunt in stare sa-si accepte fata in fata cuvintele .nicidecum nu voi raspunde unor lasii,care prin intermediul unor taste inceara sa arate ca sunt tari,dar in realitate sunt niste oameni de nimic.

baga si tu macar un nume si o poza si dupa mai zi de restu ca is lasi


i-mi pare rau sa te dezamagesc insa referirea a fost numai si numai pt persoanele care au tupeul in fata unui monitor sa-si permita cuvinte grele la adresa unor oameni care nui cunosc, fiindule frica fata in fata sa faca acele afirmati.aici nu sunt la matrimoniale de aceea nu pun poza. deci nu am nevoie de asa ceva.las este acela care nu are curajul in realitate sa-si sustina cuvintele perverse.nume sau poze pot fi puse de orice fel ,asa ca nu'si au rostul.cred ca am facut o greseala foarte mare de a posta in acest forum astfel permitand cuvintele obscene si perverse acestui.....
cred ca va fi ultima postare,nu am nevoie de asa ceva.

Eu una il stiu ceva mai bine peazazel si ce zice zice numai in gluma.Daca aveai simtul umorului poate intelegeai... asa ca nu e totul sa fii mare, totul e sa stii cate ceva nu am nimic personal cu tine, asa ca nu mi-o lua in nume de rau


Fosta membra 9am.ro

10 mesaje
Membru din: 10/04/2009
Postat pe: 4 Mai 2009, ora 03:16

De la: aadnanaaa, la data 2009-05-03 01:04:35

Eu una il stiu ceva mai bine peazazel si ce zice zice numai in gluma.Daca aveai simtul umorului poate intelegeai... asa ca nu e totul sa fii mare, totul e sa stii cate ceva nu am nimic personal cu tine, asa ca nu mi-o lua in nume de rau



intradevar poate'l cunosti mai bine si'l intelegi mai bine isa daca-ti scria inainte de'al cunoaste ca iti ofera trabucul sa-l gusti nu stiu cum ai fi reactionat.poate m-am exprimat gresit ,tu fiind de sex feminin ai fi avut aceeasi reactie ca a mea daca cineva de acelasi sex ca tine ti-ar scrie similarul la ce mia scris mie.sa vezi atunci ce bine este sa fi mare si puternica ,totul este sa pui la respect acele persoane de acest gen.nu am nimic personal cu tine, asa ca nu mi-o lua in nume de rau .cu aceasta replica nu am vrut( si cred ca ai inteles asta)sa te jignesc ci doar sa te pun in pielea mea. nu-mi mai scrie ca nu-ti raspund


Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 24 Mai 2009, ora 01:29

Fumatul este daunator,asta se stie,dar cei care fumeaza nu se pot lasa(unii).Tatal meu a fumat 15 ani si s-a lasat brusc intr-o anume zi,pentru ca asa a decis el....


nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Mai 2009, ora 21:32

Eu, fiindca mi-am dat seama ca e greu sa ma las de fumat, nu m-am apucat niciodata.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
9am023185

198 mesaje
Membru din: 28/03/2009
Postat pe: 25 Mai 2009, ora 19:08

De la: nastasemihail, la data 2009-05-24 21:32:51Eu, fiindca mi-am dat seama ca e greu sa ma las de fumat, nu m-am apucat niciodata.


Asta-i adevãrata înþelepciune !


nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Mai 2009, ora 06:34

De la: 9am023185, la data 2009-05-25 19:08:25
De la: nastasemihail, la data 2009-05-24 21:32:51Eu, fiindca mi-am dat seama ca e greu sa ma las de fumat, nu m-am apucat niciodata.


Asta-i adevãrata înþelepciune !


da, dar imi plac gratarele. Norocul meu ca m-au inconjurat blocurile ca in desenul ala animat, cind e unul inconjurat numai de masini. ca altfel tot afumat eram zilnic. Glumesc, nu am facut nici un gratar in Bucuresti.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Atahualpa

70 mesaje
Membru din: 25/05/2009
Postat pe: 26 Mai 2009, ora 07:05

Pentru toti fumatorii (adica si pentru mine), mai noi sau mai vechi, care abia au intrat in bransa sau care au de gand sa intre ... va ofer o dedicatie:

Sfarsitul Nu-i Aici

Cand necazuri te doboara
Si prieteni n-ai sa-i strigi,
Tine minte
sfarsitul nu-i aici.

Si ce slaveai in taina
E-asa cum nu-ti explici,
Tine minte
sfarsitul nu-i aici.

Nu-i aici, (nu, nu)
Nu-i aici, (nu, nu)
Tine minte
sfarsitul nu-i aici. (nu, nu)

Cand oprit la o rascruce,
Drumul nu stii sa-l prezici,
Tine minte
sfarsitul nu-i aici.

Cand nu mai ai nici vise
Si nu stii cum sa te ridici,
Tine minte
sfarsitul nu-i aici.

Nu-i aici, (nu, nu)
Nu-i aici, (nu, nu)
Tine minte
sfarsitul nu-i aici. (nu, nu)

Cand se-aduna norii negri,
Ploaia cade ca un brici,
Tine minte
sfarsitul nu-i aici.

Mangaiere n-ai, nu vezi acum
Maini intinse de amici
Tine minte
sfarsitul nu-i aici.

Nu-i aici, (nu, nu)
Nu-i aici, (nu, nu)
Tine minte
sfarsitul nu-i aici. (nu, nu)

Pomul vietii creste mandru
Unde spiritul e viu,
Lumineaza ea, salvarea,
Cerul gol si cenusiu.


Cand orasele-s in flacari,
Musuroaie de furnici,
Tine minte
sfarsitul nu-i aici.

Si cand cauti in zadar un om
Printre-atatea mii de venetici,
Tine minte
sfarsitul nu-i aici.



nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Mai 2009, ora 10:24

De la: nastasemihail, la data 2009-04-28 09:36:36Sa nu mai fim trasi in piept.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
made_by_angels

23 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 26 Mai 2009, ora 10:44

De la: skara0, la data 2008-11-12 11:18:54draga dagaio sau cum te-o chema,iti respect parerea in privinta fumatului,dar asta nu iti da nici un drept sa "iti fie sila".Sila sa iti fie de tine daca vorbesti asa.Sunt persoane ca tine care vorbesc si se comporta in asa fel incat iti este sila sa ii si privesti.Nu ma refer la tine in mod deosebit.





nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Mai 2009, ora 10:48

Sa nu mai fim trasi de piept.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
made_by_angels

23 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 26 Mai 2009, ora 10:49

De la: vladurash, la data 2008-11-11 10:18:27super tare ultimul post!sunt de acord
eu unul am fumat de 2 ori, a doua oara 10 tigari intr-o singura zi.eram tare suparat si credeam ca-mi face bine...am descoperit ca NU.asa ca....m-am lecuit si daca as putea, as face tot posibilul sa nu-i las pe cei din jurul meu sa nu fumeze.

persoana care ne tot umple forumul cu carnea de vitel, de porc sau cu petrolul: ce zici tu p'acolo poate ca e adevarat, dar tot la fel de adevarat este ca pt tine, o tigara fumata inseamna 5 minute de viata pierdute, pe langa celelalte 5 pierdute ca fumezi (adica esti total neproductiv!). si...daca tot platesti taxa de viciu cand iti cumperi tigari, te-ai intrebat vreodata daca taxa aia acopera si sanatatea celor din jurul tau care nu fumeaza, dar iti inhaleaza fumul din plamani?eu cred ca nu. pe tine te doare mai mult ca nu ti se da voie sa respiri doar aer imbacsit, ca esti obligat sa traiesti un pic mai sanatos. zici de batranii care au fumat sau au "baut" tutun...dragule...cred ca nici nu stii ce spui sau ce au fumat batranii de care zici tu! au fumat tigari carpati sau chestii de genul, fara filtru, dar in acelasi timp au avut o viata sanatoasa din pct de vedere alimentar+lipsa de stres ca in zilele noastre.

hai sa aveti o zi buna ca n-am timp sa mai scriu acum!
lasati fumul la o parte, ca nu va ajuta cu nimic!



Sa`ti fie sila de tine,e drept`ul fiecaruia sa faca absolut ce vrea!Ai grija ce scoti pe gura...chiar dak suntem pe un simplu forum..nu iti poti permite sa jignesti!Iar dak stiai sa vorbesti cizelat cu persoanele de la job cu siguranta nu mai aveai "fum in ochii"..

O zii buna!


Fosta membra 9am.ro

116 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tecuci

Postat pe: 27 Mai 2009, ora 18:57

M-a marcat un mesaj repetat pe un forum de catre un moderator, zice cam asa : Nu sunt prost...dar ma bucur zilnic de prostie! Sunt convins ca in viata de zi cu zi te poti bucura de toate. Iar adevarul contra fumatului, este ca a avea muncitori pe plantatie, salariati, drepturi, o turma necontrolabila, nu cadreaza cu, nu-i asa, elita care conduce. Asa ca s-au gandit sa ia niste masinarii care incap intr-o sufragerie, si sa impacheteze praf de creta la greu, uneori colorat, si sa-l recomande ca panaceu universal la toate bolilele si gripele inventate de ei. Iar masinaria este automata si nu se revolta. Cred ca mai aproape de adevar e asta. Si apoi trebuie sa ajunga fiecare sa cumpere numai produse controlate si fabricate de catre ei. Pai o tigara buna, imi cresc si in gradina. Da masinarie de facut medicamente, sa vand la fraieri nu pot avea.Cred ca politicienii au zilnic mai multe orgasme, datorita faptului ca se pot bucura in fiecare minut de prostia celor din jur.


Fosta membra 9am.ro

42 mesaje
Membru din: 29/05/2009
Postat pe: 29 Mai 2009, ora 10:09

VAND MANCARE PENTRU CAINI,170 LEI 20 KILOGRAME-TRANSPORT GRATUIT IN JURUL TITANULUI,IN RESTUL CAPITALEI INTRE 5-15 LEI LIVRAREA LA DOMICILIU-ADRESA DE CONTACT-VULTURUL_PLESUV95


Ebony

14969 mesaje
Membru din: 5/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 11 Iunie 2009, ora 20:45

As scoate daca as putea,toate tigarile de pe piata,sa nu mai existe nici urma de ele....dar, din pacate nu am acesta putere....cei dragi noua isi distrug sanatatea,si nu au vointa de a se lasa de tigari....TUTUNUL UCIDE...


nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 Iunie 2009, ora 04:48

De la: nicobekesi, la data 2009-06-11 20:45:00As scoate daca as putea,toate tigarile de pe piata,sa nu mai existe nici urma de ele....dar, din pacate nu am acesta putere....cei dragi noua isi distrug sanatatea,si nu au vointa de a se lasa de tigari....TUTUNUL UCIDE...

Dra inainte de a se da de tutunul din continentul american, oare cum era?
Fumatul e o prostie, a oamenilor slabi. Sa ma scuze fumatorii, dar asta e parerea mea.
Si eu am tras chiar si cite 5-6 tigari pe zi. Nu in piept. Si bineinteles nu am inteles nimic din ele. Nu m-am apucat niciodata de fumat.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

12 mesaje
Membru din: 14/06/2009
Postat pe: 29 Iunie 2009, ora 14:40

Mai eu asi face o lege sa lucreze toti fumatori in fabrica de tigari,si sa fumeze zi si noapte sa scapam de ei


Fosta membra 9am.ro

9751 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Iunie 2009, ora 14:44

De la: 9am074606, la data 2009-06-29 14:40:34Mai eu asi face o lege sa lucreze toti fumatori in fabrica de tigari,si sa fumeze zi si noapte sa scapam de ei


....betivii la fabrica de bere, mancaciosii la popote si bucatarii...etc, etc...

tu ce-ti alegi !?...


Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 29 Iunie 2009, ora 15:27

De la: mytcor, la data 2009-06-29 14:44:31
De la: 9am074606, la data 2009-06-29 14:40:34Mai eu asi face o lege sa lucreze toti fumatori in fabrica de tigari,si sa fumeze zi si noapte sa scapam de ei


....betivii la fabrica de bere, mancaciosii la popote si bucatarii...etc, etc...

tu ce-ti alegi !?...


Mytcor!! Eºti fumãtor???


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
Fosta membra 9am.ro

1639 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Mangalia

Postat pe: 1 Iulie 2009, ora 15:43

Eu nu inteleg . Se fac atatea campanii anti-fumat , se mediatizeaza peste tot ca fumatul este numai daunator sanatatii noastre si a celor din jurul nostru...si tigarile se gasesc peste tot la preturi cat de cat rezonabile. Sunt tari in Europa unde pretul tigarilor e si de 3 ori mai mare ca la noi.
Ar trebui sa se ia masuri ca aceste otravuri sa nu se mai gaseasca in comert sau sa-si nu mai permita oricine sa le cumpere.
Dar avand in vedere ca poate multi interlopi , politicieni si alti magraoni se imbogatesc din acest comert cu tigari...nu vom scapa niciodata de ele !


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 1 Iulie 2009, ora 20:25

De la: sandritza, la data 2008-10-19 10:16:14Mie, una legea asta mi se pare foarte buna, realmente.....Eu sunt bolnava si doctorul mi-a recomandat sa nu mai fumez sau sa stau in fum de tigara dar colegii mei nu inteleg sa renunte la fumat. Cand le-am facut observatie mi-au ras in nas!Am facut o reclamatie la politie si s-au luat masuri: dupa doua luni?!?!In timpul asta colegii fumau linistiti in sala profesorala...Dupa ce a fost chemata directoarea la protectia consumatorului a venit la scoala si mi-a facut mie un scandal de pomina ...Ca de ce am reclamat. Mai bine n-o faceam , zau asa...


Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Iulie 2009, ora 20:28

De la: mytcor, la data 2009-06-29 14:44:31
De la: 9am074606, la data 2009-06-29 14:40:34Mai eu asi face o lege sa lucreze toti fumatori in fabrica de tigari,si sa fumeze zi si noapte sa scapam de ei


....betivii la fabrica de bere, mancaciosii la popote si bucatarii...etc, etc...

tu ce-ti alegi !?...
io aleg sa fiu bucatar la popota catedralei neamului


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
silviu_m74

118 mesaje
Membru din: 7/09/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Iulie 2009, ora 20:45



www.4life-romania.ro
Irulan

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Timisoara

Postat pe: 26 Iulie 2009, ora 20:23

De la: dagaio, la data 2008-11-11 01:50:36DRAGI FUMATORI,

EGOISMUL CU CARE REUSITI SA INTELEGETI LUCRURILE SI SA VEDETI OAMENII DIN JURUL VOSTRU ESTE INADMISIBIL!

DAR CINE VA CREDETI VOI SA FITI SA NE IMBOLNAVITI PE TOTI, SA NE AFUMATI, SA NE DERANJATI CU PUTOAREA VOASTRA ORDINARA PRIN TOATE LOCURILE PUBLICE???? CINE VA DA DREPTUL ASTA????

DACA VOI VRETI SA MURITI IN TOATE FELURILE, N-AVETI DECAT. E TREABA VOASTRA. DAR SA NE PROVOCATI NOUA ACELEASI SUFERINTE, CU CE DREPT O FACETI????

AM UITAT. EU SUNT DE VINA PENTRU CA NU FUMEZ.
EU NU MA ADAPTEZ! NU MA ADAPTEZ SI REFUZ SA O FAC TURMEI DE IDIOTI TOTAL IRESPONSABILI SI PARSIVI.
DACA CINEVA VA SPUNE SA VA ARUNCATI IN FANTANA, PENTRU CA E "MISTO", INTERESANT SAU PLACUT, O FACETI????? ASA DE DES?????/

MOR MAI MULTI OAMENI CARE FUMEAZA PASIV DECAT CEI CA VOI PENTRU CA EI NU STIU SA SE PROTEJEZE.
CHIAR NU AVETI MUSTRARI DE CONSTIINTA, DELOC????
OMORATI-NE PE TOTI! E MAI SIMPLU CU O BOMBA ATOMICA. CE ZICETI?

SUNT SI, DIN PACATE VOR FI TOT MAI MULTI OAMENI ALERGICI LA FUM, NUMAI SI NUMAI DIN CAUZA VOASTRA!! EI SUFERA PENTRU CA EXISTA LANGA VOI SI PENTRU CA VOI NU GANDITI DELOC.

CATA IROSIRE, PROSTIE, SLABICIUNE SI EGOISM IN ULTIMA FAZA!!!!

MI-E SILA DE VOI!
MI-E SILA CA PUTE INGROZITOR LANGA VOI!
MI-E SILA CA SUNTETI NEGRI PE DINAUNTRU!
MI-E SILA CA VA CERTATI CU PERSOANELE IUBITE PENTRU ACESTE OTRAVURI!
MI-E SILA CA VA LASATI COPIII ORFANI DIN CAUZA ASTA!
MI-E SILA CA PROVOCATI ALERGII, SENSIBILITATI, SI DEPENDENTE COPIILOR VOSTRI!
MI-E SILA DE POLUAREA SI GUNOIUL VOSTRU PROVENITE DE LA ACEST VICIU!
MI-E SILA CA SUNTETI SLABI SI NU STITI SA VA OPRITI DUPA TERIBILISMUL PRIMELOR INCERCARI!
MI-E SILA CA NU VEDETI CINE VA IUBESTE SI VA DORESTE BINELE, DIN CAUZA FUMULUI "DE PE CREIER"!
Wow, ce vehementa esti draga! da' uite, eu sunt fata salon si-ti dau un sfat, for free: du-te repede la un psihiatru, chiar ai nevoie!


Excelenta nu contamineaza, dar uratul se ia.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Iulie 2009, ora 16:01

Daca apare un incendiu de padure, la ce categorie ar intra. Fumat, natura. E o problema.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Iulie 2009, ora 16:02

Oricum, sa nu mai fim trasi in piept.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Ana_carmen_baciu

989 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Iulie 2009, ora 22:49

De la: nastasemihail, la data 2009-05-24 21:32:51Eu, fiindca mi-am dat seama ca e greu sa ma las de fumat, nu m-am apucat niciodata.

un viciu trebuie sa aveti, totusi...


nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 2 August 2009, ora 04:59

De la: Ana_Carmen_Baciu, la data 2009-07-31 22:49:19
De la: nastasemihail, la data 2009-05-24 21:32:51Eu, fiindca mi-am dat seama ca e greu sa ma las de fumat, nu m-am apucat niciodata.


un viciu trebuie sa aveti, totusi...


Da, ma uit pe sub fuste la femei la nudisti....


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Pagini: << 4 5 6 7 8 9 10 11 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului legea impotriva fumatului
Mergi la: