back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Legea impotriva fumatului

 


 
Pagini: << 7 8 9 10 11 Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

2 mesaje
Membru din: 14/08/2010
Postat pe: 14 August 2010, ora 02:04

e clar ca sunt persoane sensibile la miros, alte persoane sensibile la zgomot, de ex mie imi place linistea si imi displace total cand o aud pe vecina razand impreuna cu rudele ei in hohote, cu usa de la intrare deschisa ...prietenul meu fumeaza foarte mult, chiar langa mine si nu ma deranjeaza absolut deloc, nici mirosul, respir normal nu am nici o problema de respiratie sau de miros ...ce ar trebui sa fac ? sa ma duc in padure sa traiesc, unde e liniste si aer curat ... cum eu am o problema cu oamenii 'zgomotosi' asa si cei care au miros prea sensibil au o 'problema' ... si 'sensibilitati' sunt multe, numai ca le constientizam doar pe cele care ne deranjeaza pe noi ... insa ce ma fac eu cu vecina, ca mi-a atras atentia ca o deranjeaza cand pustiul meu fumeaza pe hol [ mai pe romaneste sotul d-ei l-a bagat pe pusti in 'origine' si i-a ordonat sa intre in casa ], dar eu pot sa-i pun 'botnita' ? :))))


Fosta membra 9am.ro

2 mesaje
Membru din: 14/08/2010
Postat pe: 14 August 2010, ora 02:08

de 'prostie' ce spui ? sunt multe 'sensibilitati' care trebuie trecute la ilegalitati ...ne interzicem unul pe altul ... si ...nu mai respiram :))))

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 7 8 9 10 11 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului legea impotriva fumatului
Mergi la: