back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Basescu

 


 
Pagini: << 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >> Sari la pagina:
 
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 04:42

De la: mytcor, la data 2008-10-13 12:51:22
De la: sbucur, la data 2008-10-13 10:57:54Basescu is the best !
For the romanian people !
Vote for Basescu ! Vote for you !


..." Aici sunt banii dumneavoastra ".! ! ! ...

Sbucur dac-o faci gratuit, atunci chiar c-ai devenit penibil !....nu mai spun nimic despre dracusor, el ,....vai steaua lui !....dar Dv ?!....ce naiba.asta-i idolatrie pe fata conasule, sa traiesti republican de la Ploiesti !...vorba lu' conu' Iancu.
`


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 04:43

De la: marian_bd_rotaru, la data 2008-10-14 11:06:03Am mai spus si in alta parte . Il apreciez pe Domnul Presedinte Basescu , pentru ca este singurul sef de stat roamn de dupa 1947 , care frecventeaza targurile de carte . Prin asta ofera un bun exemplu tineretului !


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 04:44

De la: Atotputernicul, la data 2008-10-17 06:04:50Basescu sa fie ales !
Sunt pro-Basescu !
Va fac un pronostic mic.
L-au incarcerat pe Stanculescu pentru 15 ani.
Presedintele il poate gratia.
Daca il va gratia va fi injurat de antenele voiculesciene prin trompetele de serviciu, ca de ce l-a gratiat pe acest criminal ticalos ...
Daca nu-l va gratia va fi injurat de aceleasi personaje sinistre pentru ca nu intervine sa fie eliberat un erou al revolutiei fara de care n-am fi fost astazi liberi ....
Oameni buni, (dac-o-ti fi existand) nu rpicepeti ca astia din presa din asta traiesc ? Din vrajba, din scandal, din balamuc. Daca nu-l au il creaza ei !
Stiti vreun presedinte incepand cu Iliescu, care sa nu fie balacarit de catre toti derbedeii din presa indiferent de ce ar fi facut ?

Asta este, mie Basescu mi se pare cel mai bun !
Votati pe cine doriti, eu o sa-l votez pe Basecu si PDL de dragul lui !
Ma retrag de pe forum pentru ca nu mai am ce sa va spun si nu doresc sa ma iau in coarne cu nici unul care e anti-Basescu. Treaba voastra.
Daca vor fi in urna doar doua voturi pro-Basescu, sa stiti ca unul e al meu cu siguranta. Celalalt nu stiu al cui ar putea fi ...


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 04:44

De la: dracusor, la data 2008-10-17 15:39:04radu, tot raman pdl-ul si basescu cele mai bune variante de vot, tu te legi de faptul ca si-au schimbat parerea intre timp? asa si? nu este ceva ilegal, si din nou ma repet n-am zis ca pdl-ul e curat ca lacrima : berceanu, videanu, udrea, razvan margineanu sunt doar cateva nume, dar opinia mea este ca e singurul partid serios din momentul de fata , ok? vine cu propuneri realiste (si din nou , ma repet nu ma refer la cele populiste cu km de autostrada si salarii medii, alea sunt oferte standard pe care le face orice partid ca sa-si asigure un electorat cat mai mare ) si are foarte multi oamenii de valoare: stolojan, macovei, boc, prigoana(da om de afaceri cu interese imobiliare , dar care stie si foarte multe si chiar vrea sa se implice in progresul romaniei), etc.


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 04:45

De la: marygeo2006, la data 2008-10-18 15:33:48 ;;;;;;;DA L-AM ;;REVOTAT;; CAND A FOST PE ;;BASESCU!


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 04:45

De la: adycucu_85, la data 2008-10-18 13:51:12Maria Oprea.... tu insati esti o bomba. De ce nu explodezi ? Eu unul tin cu Basescu. Mi se pare singurul presedinte care s-a straduit sa faca ceva. Din pacate a fost adesea impiedicat de Parlament, forul legislativ unde sunt cei mai multi oameni care fac rau Romaniei, cheltuind banii publici in mod risipitor si fara sa le pese ca unii oameni nu au ce pune pe masa, altii nu au un acoperis deasupra capului iar tinerii nu au posibilitati de a-si intemeia o familie.


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 04:46

De la: cassonaimpexsrl, la data 2008-10-18 17:18:01Ce vrei sa spui cu " se duce tara de rapa?". Care este vina lui basescu ?


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 04:47

De la: Atotputernicul, la data 2008-10-19 18:22:51Mai nenea istoria din Petrosani,
Bati campii facand un personaj de prim-plan din Basescu anilor '90 ... Ai lucrat cumva la judeteana de partid din Petrosani ?


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 04:48

De la: Atotputernicul, la data 2008-10-20 19:58:24Batem apa-n piua.
Eu sunt pro-Basescu si toate povestile si scenariile trecute ma lasa rece. Ma intereseaza viitorul.


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 04:49

De la: dracusor, la data 2008-10-21 06:17:20lascivo, flroin e de-al tau (adica de-al psd-ului) nu mai pata imaginea pdl-ului ;)


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 04:51

De la: adycucu_85, la data 2008-10-22 12:18:19Bai baieti haideti ca ati reusit sa ma enervati rau ! Unde il vedeti voi pe Basescu ipocrit ? Ce rau a facut Basescu acestei tari ? Ce legatura are el cu Mafia din Parlament ? Parlamentul a vrut sa il destituie fara niciun drept constitutional. Se vede clar si cu ochiul liber ca s-a format o coalitie pt. a-l destitui ilegal si imoral. Si se vede si mai clar faptul ca POPORUL il vrea. Asa cum e el, chior, dar il vrea ! Voi astia care sunteti anti Basescu ar trebui sa ii luati in vizor mai intai pe Iliescu, Nastase, MItrea, Tariceanu etc care chiar au dus si inca duc tara asta pe fagasul iadului. Asta e realitatea !!!


gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 07:35

evreii au o vorba : daca n-ai stiut sa-ti alegi prima nevasta,a doua va fi si mai rea decit prima ....daca n-am stiut sa ne alegem primul presedinte,urmatorii au fost din rau in mai rau,iar de ne vom procopsi cu Jiji sau d'alde Vadim,am pus capacul !


Fosta membra 9am.ro

1491 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 08:53

Mai mortiimatii,
Mergi de te pisa pe mortiimatii ! Ma plictisesti ingrozitor ....


Acum nu e momentul !
adycucu_85

259 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 16:23

Pt. ala micu' care tot injura acolo de zor. Tocmai ti-am raportat abuz de limbaj. Pt. toti ceilalti cu care se poate discuta omeneste si civilizat: FORZA BASESCU, FORZA STOLOJAN, FORZA PD-L !!!


va_ciuruim

225 mesaje
Membru din: 10/11/2008
Oras: Turnu Magurele

Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 20:11

CU PROBLEMA APEI asa am mostenito de la BASESCU,CIT AM FOST EU PRIMAR ,AM SFATUIT TOATE CUNOSTINTELE SA NU CONSUME APA DE LA CHIUVETA
cit PRIVESTE CU FORZA CUM FACE URARLE TINARUL adycucu,SPERANTA ESTE SLABA,UNUL ESTE APROAPE CHIOR,ALTUL CAM SPERIETOARE VIE,cit despre PD-L o aglomerare de hrapareti care vor sa puna botul pe CIOLAN,dar nu pre mai au simpatizanti,nici membri in partid,doar cu propaganda si promisiunile sa mai pacalim citiva dar nici cu PSD ul ,PC ul ,punreul,PNGul nu prea vad sa aiba sansa,mai degraba VADIM ca are priza mare Si asa tara este exfoliata ,lasam sa-si rupa gitul cu datoriile facute de noi


conform cercetarilor facute sa stabilit ca black-friday și silver9am ,apartin aceluiaș ID,,o persoana care vrea sa compromita PDL ul prin prezentarea de afirmații oneroase și injuri ,cautași sa-l izolați.
adycucu_85

259 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 17:24

stai calm batrane ca Basescu are priza la public si romanii inteligenti il iubesc. PD-L-ul e in contiunua urcare in timp de PNL, PSD, si PC au luat-o la vale bine de tot. stiai ca i se prgateste suspendare dupa uninominal. De ce ? Pt. ca incomodeaza Mafia de la putere si le zice pe fata. Eu unul si multi atlii ca mine il sustinem si te asiguram ca mai are de dus la capat inca un mandat !!!


ghneagu

8 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Iasi

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 21:03

Base e un rau necesar in aceasta tara.Nu se potriveste nimeni altul ca el.La asa natie asa conducator.O sa mai pierdem 20 de ani si apoi poate ca ...
Dar nu am inteles ce trebuie sa faca Base k sa ne fie bine?
Astept propuneri concrete (numai de la cei care se pricep).


minerul

50 mesaje
Membru din: 22/10/2008
Oras: Petrosani

Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 21:16

sa nu se mai tina de prostii,sa vada realitatea din tara nu interesele amicilor si dorinta de dictator sa se lase de intocmit dosare penale adversarilor politici,fara motive intemeiate,procedeu invatat pe vremea cind intocmea dosare de securitate sa-si tina cuvintul ,fara minciuni sa se implice numai cind este nevoie si in interesul populatiei ,nu sa provoace scandaluri cu partinire pentru grupurile clientelare pe care le tine sub protectie


gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 09:22

" gura pacatosului adevar graieste " ! asa zisa lovitura de stat,care-nseamna cu totul altceva decit ce zice el, este pe cale s-o dea tocmai domnia sa la adresa Democratiei ! pina nu va fi cum vrea el,nu va fi liniste-n tara si scandalurile se vor tine snur si ,hai sa zicem ca,pina la urma ,PDL va deveni un partid unic si va da un guvern s-un prim-ministru ....buuun ! si ce urmeaza ? o curatare si la propriu si la figurat a clasei politice,da ? si a trusturilor ? si a mass-mediei ? da, in asa fel incit sa dispara opozitia ! buun ! si pe urma ? ca sa multumeasca profesorii cu cei 50% si pe altii ca ei mai conteaza cele deja 11 miliarde de euro datorie ? nu mai conteaza,ne vom mai imprumuta,ca de unde bani altfel ? ...are balta peste ! va avea acest guvern un program care,intr-adevar, ne va aduce acel "sa traiti bine" ?
P.S si comunistii au promis ca vom trai bine si au adus numai durere !


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 09:29

De la: gabigabi, la data 2008-11-12 09:22:08 " gura pacatosului adevar graieste " ! asa zisa lovitura de stat,care-nseamna cu totul altceva decit ce zice el, este pe cale s-o dea tocmai domnia sa la adresa Democratiei ! pina nu va fi cum vrea el,nu va fi liniste-n tara si scandalurile se vor tine snur si ,hai sa zicem ca,pina la urma ,PDL va deveni un partid unic si va da un guvern s-un prim-ministru ....buuun ! si ce urmeaza ? o curatare si la propriu si la figurat a clasei politice,da ? si a trusturilor ? si a mass-mediei ? da, in asa fel incit sa dispara opozitia ! buun ! si pe urma ? ca sa multumeasca profesorii cu cei 50% si pe altii ca ei mai conteaza cele deja 11 miliarde de euro datorie ? nu mai conteaza,ne vom mai imprumuta,ca de unde bani altfel ? ...are balta peste ! va avea acest guvern un program care,intr-adevar, ne va aduce acel "sa traiti bine" ?
P.S si comunistii au promis ca vom trai bine si au adus numai durere !


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 09:30

FOARTE ADEVARAT,GABI,SE VEDE CA NU AI TRAIT DE POMANA,MULTA SANATATE


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 10:18

daca D-nul Basescu nu se amesteca in treburile PDL,Noi aveam sansa sa reusim
Domnia Sa ,are o fixatie cu partidul unic ,cu dictatura presedintelui,fapt care nu este pe placul tuturor romanilor prefera sa fie inconjurat de oameni slabi pe care sa-i manipuleze,de curve care sa aiba influnta la tineret,dar neglijeaza necazurile reale ale populatiei,nivelul cel mai scazut de trai din Europa al romanilor,NU STA IN PREOCUPARILE LUI Sa traiti bine ,este un fel de injuratura a presedintelui adresata subtil poporului roman


necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 12:16

toti cei care aveti probleme de natura civila,comerciala,legat de codul familiei sau legislatia muncii[conflicte de munca,nerespectarea drepturilor salariatilor etc.]si domiciliaza in bucuresti,va rog sa ma contactati la nr.tel.0720.614.514


NESIMTITUL

786 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: Cluj

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 19:10

la noi in Cluj am cumparat mii de voturi asa ca PDL CLUJ sta bine ,miticii din Bucuresti sa-i vad ca Stolojan,Blaga ,Videanu ,Stoica ,Mantale,i-si cam fac de cap si se compromit si nu inteleg ce aveti cu Elena Udrea ca-i dama buna si lasciva


NESIMTITUL

786 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: Cluj

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 19:25

atotputernicule dece esti mojic si vorbesti urit cu doamnele,daca ai ceva personal scrie la contact@mariananedelcu.ro sau suna la 0744779031 valabil si pentru dracusor,sa nu mai compromiteti PDL ul


gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 19:50

he,he ! @ S de la Silviu : dar "noi cu voi" cine sunt ? dar " ei cu ei" ? si eu care nu fac parte din nici-un partid politic ,eu cine sunt ? sunt "ei " sau "voi " ?... ti se pare corecta aceasta imparteala cara da de inteles " ca cine nu-i cu noi,e impotriva noastra",deci dusman al poporului si trebuie stirpit ? spre ce suntem impinsi ?


Fosta membra 9am.ro

394 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 22:29

ai grija gabi ca si iubiti tai psd-isti au facut "imparteala" asta copiind miseleste sloganul pdl-ului, iti trimit poze daca nu crezi dar cred c aai vazut si tu panourile


Fosta membra 9am.ro

394 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Noiembrie 2008, ora 22:30

atotputernicule, cordelutza este lasciva una si aceasi persoana, deasemenea buldog, bordura, partid1, minerul, lasciva, popescu z ioan , cifra 66 si cordeluta sunt toate aceasi persoana, ca sa sti si tu


gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 Noiembrie 2008, ora 09:46

pentru stiinta ta ,am circulat ceva timp pe forum sub numele de " o baba liberala"....asa ca,lasa-ma frate ! dupa tine toti sunt psd.isti si innafara de tine ,de mine si de atotputernicul,restul sunt una si aceeasi persoana,desi,crede-ma ,e aberant ce spui ! ....dar,ia spune-mi cum e cu Lovitura De Stat ....la scaunul de presedinte ? simte ca-i este tras de sub funduletz si tipa dupa ajutor ? viteaz om !


bilbe

409 mesaje
Membru din: 9/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 Noiembrie 2008, ora 15:28

PDL face un apel la toti userii sa pastreze un vocabular decent de asemeni va atentionam ca numai Domnul Basescu poate folosi un vocabular marinaresc-cazon in calitate de PRESEDINTE al ROMANIEI, Acum dupa ce in acesti ultimi 4 ani a-ti trait bine ,lasatii si pe cei de la PDL sa traiasca bine,nu cereti prea multi euro pe vot,cum a facut primarul PDL CARE A CERUT 5000 EURO PENTRU 50 DE VOTURI-sintem in perioada reducerilor


Pagini: << 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului basescu
Mergi la: