back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Am cunoscut un tip,cu care nu m.am culcat inca.mi-am facut o alta adresa de mess vb cu el fara sa stie cine sunt .si vrea sa ne intalnim.mie imi spune altceva.clar vad ca minte.imi place si nu stiu ce sa fac.sa merg mai departe sau sa renunt?astept un sfa

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
 
daria_00

31 mesaje
Membru din: 23/01/2011
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 09:46

ce sa fac?





Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4000 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 10:05

De la: daria_00, la data 2011-04-01 09:46:05ce sa fac?





Stai jos respira adanc si "u will see the way of the force" adica un fel forma "go and get laid"

Raporteaza abuz de limbaj
�You either die as a hero, or live long enough to see yourself become the villain �
daria_00

31 mesaje
Membru din: 23/01/2011
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 11:51

ms.cam greu...imi place tipul mult...







Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 12:05

Sa fiu sincer cu tine :) sunt sigur ca esti o fata care se lasa destul de usor la pat :)

Ai zis ca ai cunoscut un tip cu care nu te-ai culcat inca...parca si tu te miri de lucrul asta...sa inteleg ca ceilalti cu care ai fost te-ai culcat :) ma rog nu-i treaba mea

Eu nu inteleg ce atata mister,daca iti place tipul spunei,si gata...ce te tot ascunzi in spatele unei adrese de mail false...si daca te minte poti sa-l judeci ?? cand baiatul vede ca fetele il cauta ce crezi ca va sta sa se gandeasca la tine ??

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

1479 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 12:38

De la: Goku, la data 2011-04-01 12:05:42Sa fiu sincer cu tine :) sunt sigur ca esti o fata care se lasa destul de usor la pat :)

Ai zis ca ai cunoscut un tip cu care nu te-ai culcat inca...parca si tu te miri de lucrul asta...sa inteleg ca ceilalti cu care ai fost te-ai culcat :) ma rog nu-i treaba mea

Eu nu inteleg ce atata mister,daca iti place tipul spunei,si gata...ce te tot ascunzi in spatele unei adrese de mail false...si daca te minte poti sa-l judeci ?? cand baiatul vede ca fetele il cauta ce crezi ca va sta sa se gandeasca la tine ??


poate va sta sa se gandeasca la ea daca are o calitate pe care celelalte nu o au, inteligenta

Raporteaza abuz de limbaj
Si suferinta e buna la ceva.O altfel de viata daca am avea, altfel ne-am bate joc de ea
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 12:41

De la: Corrrnell, la data 2011-04-01 12:38:37
De la: Goku, la data 2011-04-01 12:05:42Sa fiu sincer cu

poate va sta sa se gandeasca la ea daca are o calitate pe care celelalte nu o au, inteligenta


eu unul ma indoiesc :D tu ??

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

1479 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 12:44

De la: Goku, la data 2011-04-01 12:41:28
De la: Corrrnell, la data 2011-04-01 12:38:37
De la: Goku, la data 2011-04-01 12:05:42Sa fiu sincer cu

poate va sta sa se gandeasca la ea daca are o calitate pe care celelalte nu o au, inteligenta


eu unul ma indoiesc :D tu ??


daca nu, atunci poate are picoare fine, dar aici va avea concurenta mult mai mare

Raporteaza abuz de limbaj
Si suferinta e buna la ceva.O altfel de viata daca am avea, altfel ne-am bate joc de ea
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 12:50

De la: Corrrnell, la data 2011-04-01 12:44:40
De la: Goku, la data 2011-04-01 12:41:28[quote

daca nu, atunci poate are picoare fine, dar aici va avea concurenta mult mai mare


in ziua de azi toate le au fine :P trust me

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
nonameman13

618 mesaje
Membru din: 15/03/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 13:25

De la: daria_00, la data 2011-04-01 09:46:05ce sa fac?



Daria intrebarea este daca v-ati vazut pana acum fata in fata sau va stiti de pe vreun site de socializare?. Cat despre "clar vad ca minte" ar trebui sa-ti dai seama ca are impresia ca vb cu doua persoane diferite si a ales. E normal ce face el, e anormal ce faci u.

Sfatul meu este sa-i spui adevarul si sa suporti consecintele... mai stii poate o sa iasa bine.

Raporteaza abuz de limbaj
"Traieste-ti viata" a devenit cel mai nou viciu...
ingerashcolorat

534 mesaje
Membru din: 6/05/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 16:47

ce sa faci?? sa iesi in orash ca vine vara si poate cunosti o alta persoana de care sa iti placa. mai ai de crescut ca sa sti cui sa i te daruiesti. dar nu oricui!

Raporteaza abuz de limbaj
asds
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 19:01

De la: ingerashcolorat, la data 2011-04-01 16:47:04ce sa faci?? sa iesi in orash ca vine vara si poate cunosti o alta persoana de care sa iti placa. mai ai de crescut ca sa sti cui sa i te daruiesti. dar nu oricui!


Citeste mai atenta :) ma indoiesc ca mai este virgina,daca ea nici nu il cunoaste dar se gandeste ca inca nu s-a culcat cu el :) parerea mea :)

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:12

De la: Goku, la data 2011-04-01 19:01:06
De la: ingerashcolorat, la data 2011-04-01 16:47:04ce sa faci?? sa iesi in orash ca vine vara si poate cunosti o alta persoana de care sa iti placa. mai ai de crescut ca sa sti cui sa i te daruiesti. dar nu oricui!


Citeste mai atenta :) ma indoiesc ca mai este virgina,daca ea nici nu il cunoaste dar se gandeste ca inca nu s-a culcat cu el :) parerea mea :)


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:16

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:12:42
De la: Goku, la data 2011-04-01 19:01:06[quote


care parte nu ai inteles ?? :D

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppiy_ta

1297 mesaje
Membru din: 25/09/2010
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:17

De la: daria_00, la data 2011-04-01 09:46:05ce sa fac?






....de parca ai asculta de sfaturile cuiva de p-aici...dar, dupa modul in care pui problema sunt sigura k esti minora....faci ce crezi ca e mai bine pt tine, insa ai grija sa nu ajungi tot pe yuppy, cu alte pb gen: "am ramas gravida ...oare ce SA FAC?"
...... incearca WEBSEX e mai SAFE! (glm)

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:18

De la: Goku, la data 2011-04-01 20:16:01
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:12:42
De la: Goku, la data 2011-04-01 19:01:06[quote


care parte nu ai inteles ?? :D

partea cu ..virginitatea..ce varsta are tipa?...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:19

De la: yuppiy_ta, la data 2011-04-01 20:17:39
De la: daria_00, la data 2011-04-01 09:46:05ce sa fac?






....de parca ai asculta de sfaturile cuiva de p-aici...dar, dupa modul in care pui problema sunt sigura k esti minora....faci ce crezi ca e mai bine pt tine, insa ai grija sa nu ajungi tot pe yuppy, cu alte pb gen: "am ramas gravida ...oare ce SA FAC?"
...... incearca WEBSEX e mai SAFE! (glm)


nu-i dati idei poate inca nu ii la curent cu asa ceva :))

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:21

De la: daria_00, la data 2011-04-01 11:51:56ms.cam greu...imi place tipul mult...
ce varsta ai papuse?







Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:21

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:18:21
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:16:01
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:12:42
De la: Goku, la data 2011-04-01 19:01:06[quote


care parte nu ai inteles ?? :D

partea cu ..virginitatea..ce varsta are tipa?...


Pai uite-te la titlu...cand abia cunosti pe cineva,mai ales ca fata,si ea deja spune ca nu s-a culcat cu el IMCA...eu de aici inteleg ca,cu restu cu care a fost s-a culcat,si cu asta ar vrea :)

Si o fata de 18-20,nu cred ca mai apeleaza la id-uri false,si chestii de genu... :)

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:27

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:21:15
De la: daria_00, la data 2011-04-01 11:51:56ms.cam greu...imi place tipul mult...
ce varsta ai papuse?








la ce raspunsuri a primit cred ca o sa ia o pauza

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:29

De la: Goku, la data 2011-04-01 20:21:54
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:18:21
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:16:01
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:12:42
De la: Goku, la data 2011-04-01 19:01:06[quote


care parte nu ai inteles ?? :D

partea cu ..virginitatea..ce varsta are tipa?...


Pai uite-te la titlu...cand abia cunosti pe cineva,mai ales ca fata,si ea deja spune ca nu s-a culcat cu el IMCA...eu de aici inteleg ca,cu restu cu care a fost s-a culcat,si cu asta ar vrea :)

Si o fata de 18-20,nu cred ca mai apeleaza la id-uri false,si chestii de genu... :)

intimitatii...astea nu se comenteaza...cine crede ea ca e in masura..sa ii dea astfel de sfaturi?. .poate..tipul cu care vrea sa sio... ...unde esti ..dai un sfat la papuse...sa nu ti-o strice altu... .. no dupa

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:33

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:29:40
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:21:54
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:18:21
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:16:01[quote
intimitatii...astea nu se comenteaza...cine crede ea ca e in masura..sa ii dea astfel de sfaturi?. .poate..tipul cu care vrea sa sio... ...unde esti ..dai un sfat la papuse...sa nu ti-o strice altu... .. no dupa


este problema ei...

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppiy_ta

1297 mesaje
Membru din: 25/09/2010
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:34

De la: Goku, la data 2011-04-01 20:19:09
De la: yuppiy_ta, la data 2011-04-01 20:17:39
De la: daria_00, la data 2011-04-01 09:46:05ce sa fac?






....de parca ai asculta de sfaturile cuiva de p-aici...dar, dupa modul in care pui problema sunt sigura k esti minora....faci ce crezi ca e mai bine pt tine, insa ai grija sa nu ajungi tot pe yuppy, cu alte pb gen: "am ramas gravida ...oare ce SA FAC?"
...... incearca WEBSEX e mai SAFE! (glm)


nu-i dati idei poate inca nu ii la curent cu asa ceva :))


pai tu nu vezi ce idiotzenii scrie/gandeste??
....."am cunoscut un tip....vb cu el pe mess...." un om il cunosti, doar in mom in care te intalnesti face to face, dar....poate nici atunci, decat sa=ti faci o impresie/parere despre el....insa in ziua de azi TOTUL se face pe MESS...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:36

De la: yuppiy_ta, la data 2011-04-01 20:34:46
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:19:09[quote

pai tu nu vezi ce idiotzenii scrie/gandeste??
....."am cunoscut un tip....vb cu el pe mess...." un om il cunosti, doar in mom in care te intalnesti face to face, dar....poate nici atunci, decat sa=ti faci o impresie/parere despre el....insa in ziua de azi TOTUL se face pe MESS...


sau la telefoane =))

sunt curios daca ne va raspunde :)

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:40

De la: Goku, la data 2011-04-01 20:33:51
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:29:40
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:21:54
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:18:21
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:16:01[quote
intimitatii...astea nu se comenteaza...cine crede ea ca e in masura..sa ii dea astfel de sfaturi?. .poate..tipul cu care vrea sa sio... ...unde esti ..dai un sfat la papuse...sa nu ti-o strice altu... .. no dupa


este problema ei...

tocmai..a ei sa ramana..parsonala..si sa nu mai ceara astfel de sfaturi...papuse..fiecare..te indruma in felul lui...fa ce crezi de cuvinta..

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:43

De la: Goku, la data 2011-04-01 20:36:56
De la: yuppiy_ta, la data 2011-04-01 20:34:46
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:19:09[quote

pai tu nu vezi ce idiotzenii scrie/gandeste??
....."am cunoscut un tip....vb cu el pe mess...." un om il cunosti, doar in mom in care te intalnesti face to face, dar....poate nici atunci, decat sa=ti faci o impresie/parere despre el....insa in ziua de azi TOTUL se face pe MESS...


sau la telefoane =))

sunt curios daca ne va raspunde :)

deja ai devenit curios..te bate ingerasul la papuse...dac i-o strici..

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:45

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:40:58
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:33:51[quote
tocmai..a ei sa ramana..parsonala..si sa nu mai ceara astfel de sfaturi...papuse..fiecare..te indruma in felul lui...fa ce crezi de cuvinta..


tu ce ai face ?? uimeste-ne

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:46

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:43:57
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:36:56[quote
deja ai devenit curios..te bate ingerasul la papuse...dac i-o strici..


Pe mine sa ma bata ?? :))) =)))

pai daca ii pampalau...ce sa-i fac

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:48

De la: Goku, la data 2011-04-01 20:46:40
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:43:57
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:36:56[quote
deja ai devenit curios..te bate ingerasul la papuse...dac i-o strici..


Pe mine sa ma bata ?? :))) =)))

pai daca ii pampalau...ce sa-i fac

no..da de unde sti tu cai asa...nu sti treaba cu mutu

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7327 mesaje
Membru din: 26/08/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:51

De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:48:31
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:46:40[quote
no..da de unde sti tu cai asa...nu sti treaba cu mutu


Pai cum sa nu fie asa...daca se chinuie de nush cand sa se intalneasca cu 2 fete,care de fapt este una si aceasi =)))

Raporteaza abuz de limbaj
Sa fii ce vrei tu sa fii,nu ce vor altii,Sa faci ce vrei tu sa faci,nu ce fac altii,Sa gandesti cum gandesti tu,nu cum o fac altii,N-o sa ma vezi sa uit cine sunt da` o sa-i vezi p altii
yuppy016083

371 mesaje
Membru din: 30/01/2015
Postat pe: 1 Aprilie 2011, ora 20:56

De la: Goku, la data 2011-04-01 20:51:45
De la: yuppy016083, la data 2011-04-01 20:48:31
De la: Goku, la data 2011-04-01 20:46:40[quote
no..da de unde sti tu cai asa...nu sti treaba cu mutu


Pai cum sa nu fie asa...daca se chinuie de nush cand sa se intalneasca cu 2 fete,care de fapt este una si aceasi =)))

asa deci...e mare gradina.. .spui si cine-i fericitul?

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Am cunoscut un tip,cu care nu m.am culcat inca.Mi-am facut o alta adresa de mess vb cu el fara sa stie cine sunt .Si vrea sa ne intalnim.Mie imi spune altceva.Clar vad ca minte.Imi place si nu stiu ce sa fac.Sa merg mai departe sau sa renunt?astept un sfa
Mergi la: