back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


esti apt cognitiv sa faci distinctie intre o tehnologie super-avansata si magie !?

 


 
Pagini: << 56 57 58 59 60 61 62 63 64 >> Sari la pagina:
 
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 17 Octombrie 2013, ora 17:41

De la: _1075_, la data 2013-10-17 17:30:37
De la: gabigabi2, la data 2013-10-17 16:27:51
De la: _1075_, la data 2013-10-17 15:28:52
De la: gabigabi2, la data 2013-10-17 15:22:43 sunt inapta- cognitiv si recunosc faptul ca in timp ce eu ma chinui sa-mi recapat contul de pe facebook, caci nu mi se recunoaste parola tu, te joci cu avatarurile si ti-l schimbi din 1705 in 1075 sau, il reiei ! Cum faci ? ai o pila la adm . ?



nu, n-am pile la admin9am, am fost apt cognitiv si am luat bac-ul , licenta, si toate celelalte fara copiute sau spaga.
hai, la treaba Madam Tigaie, mana pe carte si studiu, neica !

iete, fleosc !
si eu am luat bacul , mi-am facut si o sc. tehnica si n-am copiat nici eu si nici spaga nu am dat , dar e clar ca nu esti suficient de cognitiv , daca nu ti-ai dat seama de substratul intrebarii mele !....hai, pune mina pe ceva....nu stiu ce, dar poate-ti vine mintea la cap !



nu te mai agita, madam tigaie !
www.youtube.com/watch?v=Nmy6OaZEAhE



ai vrut sa-mi dai la "gioale"si sa ma impresionezi mortal , dar ti-ai dat-o singur , caci chiar ca le-a venit mintea la cap alora, fara sa mai puna mina....doar vizionind ce avea Scotlandul de aratat !


Fosta membra 9am.ro

678 mesaje
Membru din: 9/09/2013
Postat pe: 17 Octombrie 2013, ora 17:54

De la: gabigabi2, la data 2013-10-17 17:41:05
De la: _1075_, la data 2013-10-17 17:30:37
De la: gabigabi2, la data 2013-10-17 16:27:51
De la: _1075_, la data 2013-10-17 15:28:52
De la: gabigabi2, la data 2013-10-17 15:22:43 sunt inapta- cognitiv si recunosc faptul ca in timp ce eu ma chinui sa-mi recapat contul de pe facebook, caci nu mi se recunoaste parola tu, te joci cu avatarurile si ti-l schimbi din 1705 in 1075 sau, il reiei ! Cum faci ? ai o pila la adm . ?



nu, n-am pile la admin9am, am fost apt cognitiv si am luat bac-ul , licenta, si toate celelalte fara copiute sau spaga.
hai, la treaba Madam Tigaie, mana pe carte si studiu, neica !

iete, fleosc !
si eu am luat bacul , mi-am facut si o sc. tehnica si n-am copiat nici eu si nici spaga nu am dat , dar e clar ca nu esti suficient de cognitiv , daca nu ti-ai dat seama de substratul intrebarii mele !....hai, pune mina pe ceva....nu stiu ce, dar poate-ti vine mintea la cap !



nu te mai agita, madam tigaie !
www.youtube.com/watch?v=Nmy6OaZEAhE



ai vrut sa-mi dai la "gioale"si sa ma impresionezi mortal , dar ti-ai dat-o singur , caci chiar ca le-a venit mintea la cap alora, fara sa mai puna mina....doar vizionind ce avea Scotlandul de aratat !




my1111wish.files.wordpress.com/2013/05/kiss-my-ass1.jpg


Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 17 Octombrie 2013, ora 19:35

mare om, mare caracter , felicitar !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

678 mesaje
Membru din: 9/09/2013
Postat pe: 17 Octombrie 2013, ora 19:52




Thank you, God bless you for it!
Oricand, cu deosebita placere !


Te-ai emotzionat, lipseste un i !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 18 Octombrie 2013, ora 15:03

De la: _1075_, la data 2013-10-17 19:52:48


Thank you, God bless you for it!
Oricand, cu deosebita placere !


Te-ai emotzionat, lipseste un i !


nu lipseste nici-un I ....asa spunea un simpaticut membru al juriului de la " Dansez pentru tine", el fiind originar din nu stiu care tara din America Latina !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

168 mesaje
Membru din: 17/12/2014
Postat pe: 26 Decembrie 2014, ora 16:18

Asa sunt "unii", coerico-sangvini, nu suporta prostia, minciuna, ipocrizia si nesimtirea crasa, atunci cand au de-a face cu prosti care se cred destepti !


Atunci and au de-a face cu analfabeti stiintifici care pretind a fi cercetatori insa nu detin cunostinte elementare din domeniul /subiectul pe care incearca sa-l abordeze, mai mult, arunca pe forum afirmatii eronate, apoi fug, uitand sa-si asume raspunderea afirmatiilor inepte pe care le-au emis or in cazul in care il tragi de maneca si-i ceri sa argumenteze, sa-si sustina ineptele afirmatii pe care le-a vehiculat, prostul fudul , ofticat si invidios, repeta aceleasi ineptii cu o nesimtire crasa sau iti raspund explicit ca: nu doresc/nu vrea sa argumenteze.

Atunci cand au de-a face cu analfabeti functionali care sunt incapabili sa inteleaga definitiile termenilor pe care ii folosesc sau sa distinga intre o informatie reala si una eronata.


Asa se intampla cand am de-a face cu bipede sclerozare si senile, proasti patentati si nesimtiti fuduli, care n-au altceva de facut decat sa bata tasta de-a-n pulea cu tot felul de scenarite speculative absurde, afirmatii eronate, asumptii stupide, pe care le doresc a fi percepute realitati/evidente, in asemenea spete si fata de asemenea personaje, cand ai de-a face cu asemenea bipede de-o prostie si nesimtire colosale, este suficient sa-i atragi atentia ca bate campii si, te-ai ars !


Paranormala credincioasa se-apuca sa-ti rastalmaceasca totul, sa vehiculeze multiple insinuari abjecte, apoi, trece pe nivelul urmator, genereaza insidios diferite comparatii infecte sau epitete abjecte, pe care se grabeste sa le adreseze fara pic de jena sau mai bine spus, demonstrand cu maxima acuratete crasa nesimtire si prostia absoluta in care ii balteste acea tigva sclerozata si senila, iar daca si aceasta strategie esueaza, sclerozata nesimtita, trece la etichetari abjecte, ad hominemuri implicite sau explicite, intr-un limbaj de mahalagioaica consacrata si reputata, ceea ce este foarte interesant, insa acest aspect nu ma mira catusi de putin, reuseste sa-si racoleze si adepti care sa-i sustina minciunile, utopicele scenarite insidioase, ad hominemurile si mahalagismele, delirul rastalmacitor, prostia si ineptiile pe care le debiteaza si chiar sa-i sustina, aprecieze si incurajeze : prostia, ipocrizia si nesimtirea , pe care le expune zilnic pe forum.


Toti acesti indivizi "umani" pe care- in virtual-, ii injur de le merg fulgii, in realitate, face-to-face, te-asigur: ar renunta instant la practicile abjecte , la prostia crasa si nesimtirea absoluta pe care le-au inradacinat pe acest forum, te asigur, aceste personaje infecte care aici isi fac mendrele dupa bunul lor plac, in prostia si nesimtirea asoluta in care se complac, in realitate, n-ar indrazni sa-si ridice privirile din varful propriului bombeu si M-AR SCUTI, probabil, sa folosesc vreo metodica coercitiva pentru a le potoli setea de prostie, ipocrizie si nesimtire crasa.



SIKTIR, IMBECILILOR !


9am, pastreaza-ti PODOABELE bipede, dupa doi ani, consider ca sunt intrunite conditiile, in ceea ce ma priveste, pentru a te abandona pentru o perioada de timp, si constat in acelasi timp ca: extinctia intreprinderii tale virtuale se apropie cu pasi grabiti., daca vei mai exista, probabilistic ai putine sanse, intr-un viitor ar fi posibil sa ne reintalnim.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 26 Decembrie 2014, ora 16:45

tot e bine ca " unii " au ajuns la stadiu de biped !
tu esti un nevertebrat si vad ca te maninca-n gura de evacuare si n-a fost de ajuns c-ai postat pe un topic, acum iti risipesti fecalele pe tot forumul !
da' parca ziceai ceva de unii ca-s repetitivi si fara imaginatie

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 26 Decembrie 2014, ora 16:49

cognitivule, mai periaza putin textul adresat 9 AM, ca-i cam haotic !....da-i o forma mai inteligibila ca nu stiu ce sa cred : se-ndreapta site.ul spre a nu mai fi ? da' nu-nteleg, atunci, cum s-ar mai putea sa va intilniti ? unde vreti sa va-ntilniti, in neant ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

168 mesaje
Membru din: 17/12/2014
Postat pe: 26 Decembrie 2014, ora 16:59

Pentru o analfabeta functional si-o stulta de notorietate cosmica,este dificil sa inteleagi ceea ce citesti, insa ai cateva variante ajutatoare, suna-ti idiotul, contacteaza-l pe cel care iti sustine ineptiile pe care le debitezi, incearca sa te concentrezi , dar f putin probabil sa reusesti, eventual, ai sa beneficiezi de nesperata sansa de-a avea vreo revelatie edificatoare sau, in cea mai nefericita situatie posibila, resemneaza-te, pargurgi existential o Karma deosebit de PROASTA.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

168 mesaje
Membru din: 17/12/2014
Postat pe: 26 Decembrie 2014, ora 17:05


Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 26 Decembrie 2014, ora 17:13

De la: Ha4Kon, la data 2014-12-26 16:18:09Asa sunt "unii", coerico-sangvini, nu suporta


9am, pastreaza-ti PODOABELE bipede, dupa doi ani, consider ca sunt intrunite conditiile, in ceea ce ma priveste, pentru a te abandona pentru o perioada de timp, si constat in acelasi timp ca: extinctia intreprinderii tale virtuale se apropie cu pasi grabiti., daca vei mai exista, probabilistic ai putine sanse, intr-un viitor ar fi posibil sa ne reintalnim.



deci : ce zici colea ? ca ce ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 26 Decembrie 2014, ora 17:18

imi vine sa cred ca ma iubesti si numa' asa stiu " unii coerico- sangvini" sa faca unei femei, curte: cu bita si injuraturi ! d'aia esti singur, beyyyy ....schimba modelul de curtare- comunicare ca o sa ajungi sa vorbesti cu peretii si aia capitonati ! !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

168 mesaje
Membru din: 17/12/2014
Postat pe: 26 Decembrie 2014, ora 17:30


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

168 mesaje
Membru din: 17/12/2014
Postat pe: 26 Decembrie 2014, ora 19:22


Raporteaza abuz de limbaj
Black_Friday_

4276 mesaje
Membru din: 23/08/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Decembrie 2014, ora 21:54

Nu pleca kaneleeeeeee!!!!! Ca ca tine nu mai gasim pe altul....

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Decembrie 2014, ora 06:56

De la: Ha4Kon, la data 2014-12-26 16:18:09Asa sunt "unii", coerico-sangvini, nu suporta prostia, minciuna, ipocrizia si nesimtirea crasa, atunci cand au de-a face cu prosti care se cred destepti !


Atunci and au de-a face cu analfabeti stiintifici care pretind a fi cercetatori insa nu detin cunostinte elementare din domeniul /subiectul pe care incearca sa-l abordeze, mai mult, arunca pe forum afirmatii eronate, apoi fug, uitand sa-si asume raspunderea afirmatiilor inepte pe care le-au emis or in cazul in care il tragi de maneca si-i ceri sa argumenteze, sa-si sustina ineptele afirmatii pe care le-a vehiculat, prostul fudul , ofticat si invidios, repeta aceleasi ineptii cu o nesimtire crasa sau iti raspund explicit ca: nu doresc/nu vrea sa argumenteze.

Atunci cand au de-a face cu analfabeti functionali care sunt incapabili sa inteleaga definitiile termenilor pe care ii folosesc sau sa distinga intre o informatie reala si una eronata.


Asa se intampla cand am de-a face cu bipede sclerozare si senile, proasti patentati si nesimtiti fuduli, care n-au altceva de facut decat sa bata tasta de-a-n pulea cu tot felul de scenarite speculative absurde, afirmatii eronate, asumptii stupide, pe care le doresc a fi percepute realitati/evidente, in asemenea spete si fata de asemenea personaje, cand ai de-a face cu asemenea bipede de-o prostie si nesimtire colosale, este suficient sa-i atragi atentia ca bate campii si, te-ai ars !


Paranormala credincioasa se-apuca sa-ti rastalmaceasca totul, sa vehiculeze multiple insinuari abjecte, apoi, trece pe nivelul urmator, genereaza insidios diferite comparatii infecte sau epitete abjecte, pe care se grabeste sa le adreseze fara pic de jena sau mai bine spus, demonstrand cu maxima acuratete crasa nesimtire si prostia absoluta in care ii balteste acea tigva sclerozata si senila, iar daca si aceasta strategie esueaza, sclerozata nesimtita, trece la etichetari abjecte, ad hominemuri implicite sau explicite, intr-un limbaj de mahalagioaica consacrata si reputata, ceea ce este foarte interesant, insa acest aspect nu ma mira catusi de putin, reuseste sa-si racoleze si adepti care sa-i sustina minciunile, utopicele scenarite insidioase, ad hominemurile si mahalagismele, delirul rastalmacitor, prostia si ineptiile pe care le debiteaza si chiar sa-i sustina, aprecieze si incurajeze : prostia, ipocrizia si nesimtirea , pe care le expune zilnic pe forum.


Toti acesti indivizi "umani" pe care- in virtual-, ii injur de le merg fulgii, in realitate, face-to-face, te-asigur: ar renunta instant la practicile abjecte , la prostia crasa si nesimtirea absoluta pe care le-au inradacinat pe acest forum, te asigur, aceste personaje infecte care aici isi fac mendrele dupa bunul lor plac, in prostia si nesimtirea asoluta in care se complac, in realitate, n-ar indrazni sa-si ridice privirile din varful propriului bombeu si M-AR SCUTI, probabil, sa folosesc vreo metodica coercitiva pentru a le potoli setea de prostie, ipocrizie si nesimtire crasa.



SIKTIR, IMBECILILOR !


9am, pastreaza-ti PODOABELE bipede, dupa doi ani, consider ca sunt intrunite conditiile, in ceea ce ma priveste, pentru a te abandona pentru o perioada de timp, si constat in acelasi timp ca: extinctia intreprinderii tale virtuale se apropie cu pasi grabiti., daca vei mai exista, probabilistic ai putine sanse, intr-un viitor ar fi posibil sa ne reintalnim.


Este ca te crezi mai destept decit tot forumul?
Am observat de cind am intrat pe acest forum ....cit de inteligent erai, spunind ca ...se desteapta si astia. Esti altruist ce mai daca le dai voie si altora sa fie destepti.
Cuvintelele tale de om foooooarte "inteligent".

Problema ta nu e ca esti inteligent sau te crezi, ci ca o sa mori devreme, conform proverbului, ce e deja legiferat.

Nici nu mai ai ptr ce sa traiesti, inalt preadesteptaciunea ta.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Decembrie 2014, ora 07:00

Apropo de ai destepti, ieri pe la 2 era sa dea peste mine 2 ce s-au ciocnit in mijlocul strazii si apoi au venit impreunati sa intre in mine, eu fiind pe trotuar.

Am scapat ca....normal sint mai prost decit acest harachiri.

Si i-am si pozat pe aia.

Pe mine ma trag ingerii din situatii din astea, pe harachiri il lasa sa demonstreze intii ca mai merita sa traiasca si apoi il trag.
Deh....inteligentii trebuie sa vina cu argumentatii.


Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

294 mesaje
Membru din: 11/06/2015
Postat pe: 22 Iunie 2015, ora 18:07

SIKTIR !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 23 Iunie 2015, ora 17:29

brava mai @1075 , actualul Hak iata CINE jignea utilizatorii acestui forum inca de acum 2-3 ani si acum spune ca el doar se razbuna, uitind vorbulita aia popolara ca " Razbunarea-i arma prostului ?

imi pare rau ptr. tine dar, cognitiv asa cum te crezi si ai vrut sa ne dovedesti asta, ai ratat demonstratia , aratindu-te ca esti exact vitavercea si te-ai cam facut de rusine !
P.S
si, dat fiindca , experienta asta ti-a fost umilitoare ptr. super- ego,ul tau , de ce ai redeschis topicul , totusi ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 6 Iulie 2015, ora 15:07

normaaal ce alt raspuns mai cognitiv puteai tu da, ca sa fie pe-ntelesul tuturor ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 7 Iulie 2015, ora 17:12

De la: gabigabi2, la data 2015-07-06 15:07:29 normaaal ce alt raspuns mai cognitiv puteai tu da, ca sa fie pe-ntelesul tuturor ?


ca orice " cognitiv " care se respecta esti repetitiv , previzibil si plictisitor la culme !
da-i-nainte , nu te intimida !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 7 Iulie 2015, ora 17:50

" si prostul Insista " si Insista , scufundind-se-n minciuna, pina incepe si el, in tulburarea mintii lui , sa creada ce spune , sperind ca Minciuna Rostogolita pin' la saturatie, sa prinda !
NU PRINDE, baaaa, ca se vede diferenta , dintre tine si mine, de abordare si atitudine !
da' i-nainte si fa-te de rusine , devenind mascariciul forumului , ce-mi pasa mie ?!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 8 Iulie 2015, ora 14:01

" ramine asa cum am vorbit ! "

Raporteaza abuz de limbaj
Black_Friday_

4276 mesaje
Membru din: 23/08/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Iulie 2015, ora 20:18

Premiul intai cu coronita, kakanele! Nu mai intreba cine este cel mai mahalagiu de pe aici. Tu esti castigatorul detasat!

La cate mizerii si mitocanii reversi din tine, e de porc sa mai acuzi pe cineva ca este mahalagiu. Te tradeaza vocabularul de lingurar.

Ba eu, dupa manifestarile tale, te suspectez ca de fapt tu esti femeie. O femeie care are sindromul "NeFe" si din cauza hormonilor care au luat-o razna, esti isterica si sarita de pe fix.

Raporteaza abuz de limbaj
Black_Friday_

4276 mesaje
Membru din: 23/08/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Iulie 2015, ora 20:18

Premiul intai cu coronita, kakanele! Nu mai intreba cine este cel mai mahalagiu de pe aici. Tu esti castigatorul detasat!

La cate mizerii si mitocanii reversi din tine, e de porc sa mai acuzi pe cineva ca este mahalagiu. Te tradeaza vocabularul de cocalar oligofren.

Ba eu, dupa manifestarile tale, te suspectez ca de fapt tu esti femeie. O femeie care are sindromul "NeFe" si din cauza hormonilor care au luat-o razna, esti isterica si sarita de pe fix.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

294 mesaje
Membru din: 11/06/2015
Postat pe: 8 Iulie 2015, ora 22:10



Insistenta si tenacitatea IDIOTULUI care ii sustine ineptiile si cufireala idioatei nesimtite INGALATA.



20:19 Premiul intai cu coronita, kakanele! Nu mai intreba cine este cel mai mahalagiu de pe aici. Tu esti castigatorul detasat!...
20:18 Premiul intai cu coronita, kakanele! Nu mai intreba cine este cel mai mahalagiu de pe aici. Tu esti castigatorul detasat!...
20:16 Premiul intai cu coronita, kakanele! Nu mai intreba cine este cel mai mahalagiu de pe aici. Tu esti castigatorul detasat!...
20:11 Premiul intai cu coronita, kakanele! Nu mai intreba cine este cel mai mahalagiu de pe aici. Tu esti castigatorul detasat!...


Culegeti si primiti exact ceea ce ati semanat, promovat si adresat diverslor utilizatori, eu, imi respect promisiunea si va tratez ca pe niste scsuri umane ordinare, mahalagiilor nesimtiti insistenti !
Ce nu-ti convine IDIOTULE, esti senil, ai uitat magariile , obscenitatile, injuriile si jignirile pe care le-ati adresat?
SIKTIR, GUNOIULE INFECT !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

509 mesaje
Membru din: 21/09/2014
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 8 Iulie 2015, ora 23:15

De la: Black_Friday_, la data 2015-07-08 20:18:08

Ba eu, dupa manifestarile tale, te suspectez ca de fapt tu esti femeie. O femeie care are sindromul "NeFe" si din cauza hormonilor care au luat-o razna, esti isterica si sarita de pe fix.





www.youtube.com/watch?v=bc2ZsCy9pNg







Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 9 Iulie 2015, ora 07:50

conf. unei constatari facuta de popor de'alungul timpului si deci, verificata : Cine zice ala e !
car' va sa zica, ai grija ce spui Hakoane, ca despre tine spui !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

294 mesaje
Membru din: 11/06/2015
Postat pe: 11 Iulie 2015, ora 05:53

De la: gabigabi2, la data 2015-07-09 07:50:05conf. unei constatari facuta de popor de'alungul timpului si deci, verificata : Cine zice ala e !
car' va sa zica, ai grija ce spui Hakoane, ca despre tine spui !





Fantastic !

Tu, o BABETA mahalagioaica PROASTA, JEGOASA si NESIMTITA, impreuna cu IDIOTUL "multinational" INFECT, incercati sa va auto-caracterizati si eu n-am observat,


I'm sorry !



De la: -1075-, la data 2013-05-04 12:34:16



Of-of mai Daniela, te-ai suparat numai de/din atat !?...

Totusi, e o nimica toata pe linga ceea ce am primit, sau pe langa cadorisirea pe care mi-au facut-o pe acest topic.


Am considerat, consider, si voi considera ratiunea un bun comun al tuturor fiintelor umane, nu este monopolizata de vreo persoana sau grup de indivizi umani, toti putem avea acces la ratiune si este disponibila tuturor, iar in ceea ce priveste stiinta, accesul este liber, neingradit de cineva, dar este de indeplinit o minima conditie, sa existe doritori reali, sinceri, onesti, si chiar daca acesti doritori sinceri uneori gresesc, sau comit erori, se poate invata si din erorile pe care le-ar comite cineva, sau tu insuti, dar iarasi exista o minima conditie, sa fie apt cognitiv pentru a-si corecta propriile erori, si acel cineva sau oricine, sa nu insiste in aceeasi eroare tot timpul deoarece, isi expune si demonstreaza totdeodata propria ignoranta in vazul tuturor.


Daniela, n-ai motiv sa te superi!... nici eu nu m-am suparat pe individ e.g.



hallmark&delivery Mr.Black


"cel care pune intrebari cat mai alambicat posibile
Norocul nostru cu tine geniule neinteles
zero barat
un baiat de zahar!Dar pentru ca eu sunt la regim, ma irita...
Un topic stupid, cu o intrebare care nu este intrebare ci afirmatie, marca Cocosila.

In loc sa dam banii la popi, vrei sa-ti dam tie?
Presteaza ceva,Incearca sa ne distrezi,fa tumbe si da-ti singur suturi in popou...
Iar daca tu vrei sa ne convingi ca tu te tragi dintr-un maimutoi, nu te mai chinui degeaba, pentru ca este evident.
Poate prin Cuaternar maimuta o fi avut si urechi lungi si ragea prin copaci...
traieste fericit in lumea ta intunecata, rece si plina de frustrari si lasa-i pe primitivi sa-si traiasca viata lor mizera asa cum pot.
Daca nu am fi noi, astia primitivi si subdezvoltati sa facem muncile primitive, voi, savantii si ganditorii apti-cognitiv ai acestei lumi, v-ati ineca in mizerii.

esti nobody, fara prieteni, fara o ruda langa tine, un imigrant
nu realizezi nici macar in ce epoca traiesti
Imi dai impresia ca ai fost criogenat in Evul Mediu si te-ai dezghetat acum,altfel nu imi explic cerbicia asta a ta de a demonstra cat de nociva este credinta.
Partidul Comunist care te-a indoctrinat...

cred ca TU nu realizezi pe ce lume traiesti!
Cum tu ma inveti sa nu cred nimic fara sa cercetez, nu le iau in considerare.
Cu chestii din astea te dau afara si de la gradinita!
tu vii cu teorii din astea din vremea Evului Mediu, sau a oracolului din Dephi
Esti pierdut in timp, traiesti intr-o alta epoca.


Sa fii un bun crestin inseamna sa te temi sa faci fapte rele, sa iti ajuti semenii si sa crezi in puterea rugaciunilor si in grija lui Dumnezeu fata de tine, in rasplata pe care o vei primi pentru faptele tale bune. Ce este rau in asta? Rugaciunea este o forma de meditatie. Prim meditatie poti accesa capacitati ale propriului spirit de care nu esti constient, imbunatatirea starii psihice de care este legata si starea fizica a organismului tau.

Din pacate eu nu pot sa te numesc domn.
L-ai ghicit Gabi! Este ori "Femela Politica" ori un Gica-contra din aceeasi categorie de sociopati,...gen familia Adams, ca si ei erau la fel de fixati pe chestia asta cu religia.
Probabil ca a facut Academia Fane Gheorghiu si a ramas cu sechele...Nu e de ras, ci de compatimit.
Sunt blocati in gandire ca o placa de patefon zgariata. Dupa ce ca sunt asa cum sunt, nu au nici un pic de logica in ceea ce afirma, doar iti rejecteaza argumentele tale...

N-ai cu cine ba niste tarani part1 :X reclama cavadoro

1705, nu o mai zgudui aiurea!

Dar ce exemplu mi-ai dat! Mi-ai inchis gura cu asta!
Omule, tu esti hazliu rau de tot cu textele astea puerile! Chiar ma intreb cati ani poti sa ai...Nu cumva tu esti Karpovel?

Esti completamente pierdut musiu!
Ai o capacitate cognitiva foarte defazata maestre!
As putea spune fara sa fie intentia mea sa te jignesc, ca esti un rebut al societatii.
O minte ratacita, un om fara repere morale, un inadaptat.

Musiu, esti din ce in ce mai ridicol cu alba-neagra asta cognitiva
Ai reusit sa te umpli de respect cu dumele pe care le-ai dat
ambitia ta puerila de a demonstra cat de valoros esti tu si ce prosti este ceilalti
Tu esti Gica contra din oficiu, le stii pe toate, esti polivalent, un fel de Nea Nicu II, Geniul Carpatilor!
Ai tupeul sa ma intrebi daca eu am dreptul sa-l judec pe Mengele sau pe Einstein...dar cine esti tu ca sa ma judeci pe mine pentru ca eu cred in Dumnezeu?

lasa-ne ca ne-ai plictisit cu bazaconiile tale de frustrat.

Cocosila, nu avem noi medici, juristi, ingineri, finantisti...dar avem totusi noroc. Soarta nu a fost atat de vitrega, pentru ca ni te-a dat pe tine, Geniul Carpatilor, Savantul de renume mondial, Cocalarul de valoare.

Du-te frate si lasa-ne ca ne-ai plictisit cu figurile astea de prost gust! Tu chiar nu iti dai seama cat de penibil esti cu figurile astea de Buftea?

Idiotule
dementule...
esti un handicapat
Du-te (dracu) de manelist cretin!
gunoi uman care murdareste totul in jurul lui
Nu ii sunt dator cu nimic mascariciului
pretentiile unor descreierati
toti bolnavii mintali
Cocalarule
Du-te bai Auslander
Vezi-ti de valoarea ta de manelist."


In concluzie, Daniela,nu putem fi mai mult decat ceea ce putem exprima oral, sau in scris.





Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

294 mesaje
Membru din: 11/06/2015
Postat pe: 11 Iulie 2015, ora 09:41

De la: 9am_4421, la data 2015-07-08 23:15:15
De la: Black_Friday_, la data 2015-07-08 20:18:08

Ba eu, dupa manifestarile tale, te suspectez ca de fapt tu esti femeie. O femeie care are sindromul "NeFe" si din cauza hormonilor care au luat-o razna, esti isterica si sarita de pe fix.





www.youtube.com/watch?v=bc2ZsCy9pNg









www.youtube.com/watch?v=hENcgnQchOU

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 56 57 58 59 60 61 62 63 64 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Esti apt cognitiv sa faci distinctie intre o tehnologie super-avansata si magie !?
Mergi la: