back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


esti apt cognitiv sa faci distinctie intre o tehnologie super-avansata si magie !?

 


 
Pagini: << 60 61 62 63 64 Sari la pagina:
 
Musetel

9787 mesaje
Membru din: 4/04/2012
Postat pe: 23 Octombrie 2017, ora 16:21

Ciao, Gabitzule!

Da-i pace, nu iti mai pune mintea cu el!

Zise cea care il ignora cu vehementa pe capiatul forumului!



''Esti apt cognitiv sa iti ceri scuze public pentru injuriile si persecutiile administrate in acest spatiu public?''

Cine nu este apt, se va scutura de niscaia euroi!




''Dacã ar trebui sã scriu o carte de moralã, primele 99 de pagini le-aº lãsa goale ºi pe a o suta aº scrie: "Existã o singurã datorie. Aceea de a iubi"". Albert Camus ''CONSTIINTA este marturia si dovada prezentei incontestabile a lui DUMNEZEU in OM ! '' Musetel deea ''Si tu diffères de moi, mon frère, loin de me léser, tu m'enrichis.'' Antoine de Saint Exupéry
Fosta membra 9am.ro

235 mesaje
Membru din: 23/10/2017
Postat pe: 24 Octombrie 2017, ora 08:59

S-a refacut conexiunea WWW la Salpetriere?
Ai foamete de euroi?
Du-te la munca, nu freca menta prin biserici, pe faceboock sau forumuri, zdruncinato!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 24 Octombrie 2017, ora 13:44

da' tu ce faci pe aici , ca vaz ca iar te-ai Reincarnat ?
dar ce Anume Cersesti ? ca si tu Provoci o reactie si ea e mereu aceeasi ....te Hranesti din efluviile negative nascute-n cei insultati de tine ! ?

P.S
si ca de obicei, ai ocolit raspunsul :
cei citati de mine, CUM te-au insultat ca sa-i umilesti si sa-i insulti asa cum ai facut-o si o faci in continuare sau asa ti-e "naturelul " de golan de forum ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

235 mesaje
Membru din: 23/10/2017
Postat pe: 24 Octombrie 2017, ora 14:38

Proasta de bubuie si chioara de se-mprastie in toate bortele.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 31 Octombrie 2017, ora 16:11

De la: -1075-, la data 2013-04-21 16:24:39Cum credeti ca ar fi interpretat omul de neanderthal o imagine de pe ecranul unui televizor?
Sau : cum credeti ca ar fi interpretat, ce ar fi crezut, un individ uman din Jerusalem, cu 2000 de ani in urma, daca i-ai fi oferit un computer si o conexiune internet pentru a comunica cu tribul de dincolo de Marea Moarta?


moiii televizorul ar fi putut fi pe baterii, deci e oarecum credibil ca tu ai fi aterizat din viitor cu un asa dar, dar CUM ai fi putut oferi , totusi, o conexiune internet ....nu-i cam mult chiar si ptr. tine , calatorule-n timp ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 31 Octombrie 2017, ora 17:12

pstttt....uite aici o intrebare ptr. tine, logicuta, care vi cu asemenea teme cretine s'apoi te superi ca nu ti se raspunde super- cognitiv !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

235 mesaje
Membru din: 23/10/2017
Postat pe: 1 Noiembrie 2017, ora 09:23

Daca ai citit si nu ai inteles intrebarile respective esti o analfabeta functional, bashca, o stulta nesimtita lipsita de logica, ratiune, gandire analitica, intuitie si imaginatie, identic cu orice enoriasa de teapa ta gripata intre copertile unei singure cartulii cu basme inepte, fantasme,elucubratii, miracole si fabulatii.
Factual, esti o esuata mintal aflata intr-o lume fantasmagorica de cea mai joasa speta.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 1 Noiembrie 2017, ora 13:17

De la: gabigabi2, la data 2017-10-31 16:11:29
De la: -1075-, la data 2013-04-21 16:24:39Cum credeti ca ar fi interpretat omul de neanderthal o imagine de pe ecranul unui televizor?
Sau : cum credeti ca ar fi interpretat, ce ar fi crezut, un individ uman din Jerusalem, cu 2000 de ani in urma, daca i-ai fi oferit un computer si o conexiune internet pentru a comunica cu tribul de dincolo de Marea Moarta?


moiii televizorul ar fi putut fi pe baterii, deci e oarecum credibil ca tu ai fi aterizat din viitor cu un asa dar, dar CUM ai fi putut oferi , totusi, o conexiune internet ....nu-i cam mult chiar si ptr. tine , calatorule-n timp ?


lasa, nu te mai scuza, ca te-am vazut cit de apt- functional esti atunci cind NU te-ai prins ca @ schraft NU era un vorbitor curent de lb. romana si nici cind am facut o analogie intre ura, dispretul si dorinta de a ni se-ntimpla tot ce-i mai rau pe lumea asta si atitudinea tiganului ajuns imparat si care-si taie parintii ca sa nu i se mai stie originea !
numai gura si ura care-ti invenineaza mintea-i de tine !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

235 mesaje
Membru din: 23/10/2017
Postat pe: 2 Noiembrie 2017, ora 10:07

Ramolisment oligofren miasmat, baga la tigva!
Tu, degeaba le ai: televizor-televiziune, computer-conexiune-www, esti cu mult mai involuata mintal decat anticii planetei care nu s-au putut bucura de cuceririle si succesele tehnico-stiintifice ale omenirii.
Trec informatiile stiintifice sau cunostintele stiintifice pe langa tigva ta cu viteza fotonului in vid si tu,neispravito mintal, tot o stulta nesimtita si cu mult mai proasta decat anticii planetei ai sa mori, intr-atat de fudula si retardata mintal esti.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 2 Noiembrie 2017, ora 14:54

ok ! suntem chit, Hakoane, caci si eu am EXACT aceeasi parere mizerabila despre tine, considerindu-te un Ratat ca Om ! .... numai ca a mea este INTEMEIATA pe ceea ce scrii si cum o faci, pe cind a ta este calpa : nu are nimic la baza, decit nebunelile din capul tau !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

235 mesaje
Membru din: 23/10/2017
Postat pe: 2 Noiembrie 2017, ora 15:33

.Pareroloage mintal fudule si nesimtite, de teapa ta , se gasesc raspandite prin toate latrinele si pe toate santurile, scursura infecta miasmata.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 2 Noiembrie 2017, ora 16:07

sa fie la tine ! de fapt, Chiar sunt cu duiumul si d'aia iti si raspindesti scursura mintii tale, in jurul tau ca hipopotamul , imputindu-ne pe toti !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 3 Noiembrie 2017, ora 15:55

moiiii, da' ca sa devi un Aptat Social si sa poti avea contacte normale cu oamenii si sa Socializezi in buna pace cu persoane necunoscute , fara a le insulta, cite diplome iti trbuiesc, hakoane ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 4 Noiembrie 2017, ora 14:25

pffff....si DEPENDENTA ta care e ? tragi pe nas ? te matrafoxezi sau iti exersezi vocabularul de derbedeu de forum ?
P.S
eu sunt pensionara si am timp de stat citeva ore pe internet, dar tu ?
tu n-ai servici ?
nici familie , prieteni si/ sau o viata sociala , de stai atirnat de net Numai ca sa ma Insulti pe mine sau, depinde cine-ti mai iese-n cale ? ce viata Trista ai, mai Hakoane....mila mi-e de tine, zau asa !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 4 Noiembrie 2017, ora 15:09

asta e : atit te duce capul, atita spui , ca de unde Altfel ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 4 Noiembrie 2017, ora 15:41

De la: gabigabi2, la data 2017-11-04 15:09:43asta e : atit te duce capul, atita spui , ca de unde Altfel ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 5 Noiembrie 2017, ora 14:17


P.S
eu sunt pensionara si am timp de stat citeva ore pe internet, dar tu ?
tu n-ai servici ?
n-ai nici familie , prieteni si/ sau o viata sociala , de stai atirnat de net Numai ca sa ma Insulti pe mine sau, depinde cine-ti mai iese-n cale ?
ce viata Trista ai, mai Hakoane ! ....mila mi-e de tine si inteleg de unde-ti vine ura si frustrarea si, nefiind un tip profund educat, iti scuipi veninu' peste tot ! [/quote]
problema e ca asta se-ntoarce spre tine - ca bumerangul - intarindu-ti si crescindu-ti doza de venin din minte si inima !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 6 Noiembrie 2017, ora 12:56

exact, caraghiosule ilogic pe nume Hak!
asa cum nu e treaba mea ce faci tu cu timpul tau si cum iti cistigi piinea, NICI A TA NU Este cum gindesc, ce spun si, in general , Nu te priveste viata mea privata !
ai inteles, Inaptule ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

235 mesaje
Membru din: 23/10/2017
Postat pe: 10 Noiembrie 2017, ora 14:28

ptiu!
a ta privata....pe care ti-ai expus-o cu: o prostie desantata, o fudulie nedisimulata si o nesimtire miasmata.... imputind comunitatea 9am.... pe toata.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 60 61 62 63 64 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Esti apt cognitiv sa faci distinctie intre o tehnologie super-avansata si magie !?
Mergi la: