back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Basescu-boc-oprea ,au onoare ?

 


 
Pagini: << 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >> Sari la pagina:
 
9am187740

190 mesaje
Membru din: 15/05/2010
Postat pe: 15 Mai 2011, ora 11:09

CE ONOARE , CAND MILIOANE DE PENSIONARI, SOMERI, BOLNAVI SUNT CONDAMNATI LA MOARTE DE BASESCU-BOC-OPREA-CSEKE-HUNOR.CHIAR CREDETI CA ACEST OAMMENI AU UN PIC DE ONOARE???CE ONOARE ARE HOATA NATIUNI PAZIT DE 6 SPP-ISTI LA COAFOR DUPOA CE A FURAT VOTUL PENSIEI IN 15 SEP, 2010???????/CE OAMENI SUNT ASTIA CAND PENTRU NISTE INVINUIRUI INCHIPIUITE SOTII CEUSESCU AU FOST INPUDCATI FARA JUDECATA.ACUM CONDAMNAND 5 MILIOANE DE PENSIONARI ANASTASE E FELLICITAT DE SLUGA LUI BASESCU-DOLFI, NUMIT BOC, CA SI CSEKE-MENGELE SUSTINUT DE PARTIDUL GENOCIDUULUI NUMIT PDL.OARE CAND SCAPAM DE ACEST PARAZITI A NEAMULUI.


9am179084

3 mesaje
Membru din: 20/12/2009
Postat pe: 16 Mai 2011, ora 14:35

basescu un comunist frustat boc utecist incapatinat oprea tradator necondamnat

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

10086 mesaje
Membru din: 11/06/2010
Postat pe: 17 Mai 2011, ora 12:29



Troica prostilor....aleasa de "destepti"

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 18 Mai 2011, ora 12:39

Din ciclul: "Ce mai face boc", am aflat ocupatia favorita a lui emil boc:


BOC VORBESTE ZI DE ZI CU FECIOARA MARIA

Emil Boc a declarat recent pentru times.ro ca obisuieste sa vorbeasca in fiecare zi cu Fecioara Maria, mai ales despre economie, dar si despre chestiuni profesionale.

"Stau la birou si de-odata ma apuca. Raman cu ochii ficsi, privind in gol. Si-atunci aud vocea Prea-Curatei: Emile, Emile! Mareste taxele! Baga taxa de pod la Cernavoda, Emile!", a precizat Emil Boc pentru times.ro.

Patriarhul Daniel sustine ca acest lucru e absolut normal si ca Emil trebuie sa se supuna indicatiilor pe care i le da Fecioara Maria, oricare ar fi acestea, mai ales in privinta taxelor si impozitelor.

Mai mult, Patriarhul sustine necesitatea infiintarii unui nou post de radio, similar cu Trinitas, insa pe chestiuni politice, radio la care sfintii si proorocii sa-si prezinte platforma-program, pe teme economice si sociale.

Pana in prezent, Fecioara Maria nu a putut fi contactata pentru a infirma sau confirma stirea ca Emil Boc discuta zi de zi cu Majestatea Sa.

Ce ziceti voi postaci devotati "reformei", de toate astea???
Va cautati schizofrenicul?? Poftim, vi l-am gasit!!!!
Sta la birou in Palatul Victoria si vorbeste zi de zi cu Fecioara Maria!!!!!!!!!!!!!!!! Asta maniac!!!

Raporteaza abuz de limbaj
9am187740

190 mesaje
Membru din: 15/05/2010
Postat pe: 19 Mai 2011, ora 11:52

CINEVA INTREBA RETORIC DACA PONTA, ANTONESCU AU ONOARE????CRED CA ESTE UN TALIBAN DE LA PDL, UNUL CU ETNOBATANICE, UNUL CU ALCOOLUL, UNUL CU BANI BINE PLATITI DE GUVERNUL BASESCU.SI ASTA NU CA NU POTI AVEA OPINIE, DAR NU PONTA, ANTONESCU NE-A TAIAT SALARIUL CU 25%, INPOZITAT PENSIIA CU 5.%% A MARIT TVA LA 24%, A INCHIS SPITALELE A SPUS CA SUNTEM PIUTUROSI, BETIVI,LENESI, POMANAGI(DUPA 41 ANI MUNCA SI 6 ANI FACULTATE,4 LUNI SCOALA DE OFITER IN REZERVA,11 ANI SCOALA)SI CA STATUL NU E STAT SOCIAL, DECI PUTERM MURI, CI BASESCU-BASESCU-BASESCU-BASESCU-BASESCU IDOLUL CELOR FARA JUDECATA, BINE PLATITI DIN PENSIILE TAIATE, GAZ, CURENT SCUNP PENTRU CAMARILA LUI BASESCU-BASESCU-BASESCU, NU PONTA, SI ANTONESCU.MULTI AU NEVOIE DE PSIHIATRU, PSIHOLOG SI DE MULTA DECNTA PE LANGA CEI 7 ANI DE ACASA.

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 19 Mai 2011, ora 13:25

De la: 9am187740, la data 2011-05-19 11:52:21CINEVA INTREBA RETORIC DACA PONTA, ANTONESCU AU ONOARE????CRED CA ESTE UN TALIBAN DE LA PDL, UNUL CU ETNOBATANICE, UNUL CU ALCOOLUL, UNUL CU BANI BINE PLATITI DE GUVERNUL BASESCU.SI ASTA NU CA NU POTI AVEA OPINIE, DAR NU PONTA, ANTONESCU NE-A TAIAT SALARIUL CU 25%, INPOZITAT PENSIIA CU 5.%% A MARIT TVA LA 24%, A INCHIS SPITALELE A SPUS CA SUNTEM PIUTUROSI, BETIVI,LENESI, POMANAGI(DUPA 41 ANI MUNCA SI 6 ANI FACULTATE,4 LUNI SCOALA DE OFITER IN REZERVA,11 ANI SCOALA)SI CA STATUL NU E STAT SOCIAL, DECI PUTERM MURI, CI BASESCU-BASESCU-BASESCU-BASESCU-BASESCU IDOLUL CELOR FARA JUDECATA, BINE PLATITI DIN PENSIILE TAIATE, GAZ, CURENT SCUNP PENTRU CAMARILA LUI BASESCU-BASESCU-BASESCU, NU PONTA, SI ANTONESCU.MULTI AU NEVOIE DE PSIHIATRU, PSIHOLOG SI DE MULTA DECNTA PE LANGA CEI 7 ANI DE ACASA.



Raporteaza abuz de limbaj
Siena

89 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Mai 2011, ora 11:55

De la: _KARPOV, la data 2011-05-17 12:29:32

Troica prostilor....aleasa de "destepti"


Bravisimo !

Raporteaza abuz de limbaj
... ganduri scrise pe frunze de mesteacan ...
Fosta membra 9am.ro

4841 mesaje
Membru din: 14/12/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Mai 2011, ora 13:38

De la: 9am178165, la data 2011-05-18 12:39:15Din ciclul: "Ce mai face boc", am aflat ocupatia favorita a lui emil boc:


BOC VORBESTE ZI DE ZI CU FECIOARA MARIA

Emil Boc a declarat recent pentru times.ro ca obisuieste sa vorbeasca in fiecare zi cu Fecioara Maria, mai ales despre economie, dar si despre chestiuni profesionale.

"Stau la birou si de-odata ma apuca. Raman cu ochii ficsi, privind in gol. Si-atunci aud vocea Prea-Curatei: Emile, Emile! Mareste taxele! Baga taxa de pod la Cernavoda, Emile!", a precizat Emil Boc pentru times.ro.

Patriarhul Daniel sustine ca acest lucru e absolut normal si ca Emil trebuie sa se supuna indicatiilor pe care i le da Fecioara Maria, oricare ar fi acestea, mai ales in privinta taxelor si impozitelor.

Mai mult, Patriarhul sustine necesitatea infiintarii unui nou post de radio, similar cu Trinitas, insa pe chestiuni politice, radio la care sfintii si proorocii sa-si prezinte platforma-program, pe teme economice si sociale.

Pana in prezent, Fecioara Maria nu a putut fi contactata pentru a infirma sau confirma stirea ca Emil Boc discuta zi de zi cu Majestatea Sa.

Ce ziceti voi postaci devotati "reformei", de toate astea???
Va cautati schizofrenicul?? Poftim, vi l-am gasit!!!!
Sta la birou in Palatul Victoria si vorbeste zi de zi cu Fecioara Maria!!!!!!!!!!!!!!!! Asta maniac!!!


Taie-ti venele si du-te si cere-i parerea Fecioarei Maria! Sper sa ajungi acolo, desi locul tau e in cazanul cu smoala. Ai totusi sanse, pentru ca se spune: "Fericiti cei saraci cu duhul, caci a lor va fi imparatia cerurilor!", iar tu esti paupera rau din punctul asta de vedere.

Ia tu in deradere lucrurile sfinte si sa te vad cum o sa mai razi cand o sa te loveasca norocul! Dumnezeu nu da cu parul, ti-a luat mintile dar mai e loc si de alte pedepse!

Raporteaza abuz de limbaj
"No man is an island entire of itself; every man is a piece of the continent, a part of the main... And therefore never send to know for whom the bell tolls; it tolls for thee." - John Donne
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 21 Mai 2011, ora 15:28

Prieteni, va avertizez ca postacul basist Black Friday sa comporta ca un porc!!! Mi-a trimis un mesaj obscen, absolut mizerabil in privat!!!!!!!!!!!!!
Feriti-va de individ pentru ca repet, E UN PORC!!!!!!!!!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

76 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Arad

Postat pe: 23 Mai 2011, ora 10:11

9am178165 Si ce ai vrea sa facem noi postacii, cu ce sa te ajutam noi pe tine, ce treaba avem noi cu laturile tale pe care le mananci de foame sau nefoame. la ce te asteptai ma rog, daca nu ai alta treaba este unul ca si tine care-si da cu parerea cu mii de mesaje la activ, pe care l-ai enervat
Cand polemizezi cu toata lumea trebuie sa-ti asumi si consecintele.Pe noi postacii ne doare-n c...r
de tine si de neantelegerile tale. Lasa dracului internetul si apucate de o treaba serioasa.

Raporteaza abuz de limbaj
eurodacicus

47 mesaje
Membru din: 26/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Mai 2011, ora 15:27

AI FOST CUMVA LA SAPOCA DE CRITICI PE BABESCU SI BOC???EI SUNT CEI CARE VA SCOT DIN CRIZA----

NU ITI ESTE RUSINE SA CRITICI CE AI VOTAT???
LA SAPOCA-N VALE/ SA TE DUCI PE CALE/CU TRADAI DE NEAN/CARE LATRA -HAM/SA VII CAND O INTARCA/FATA MARE PISICA/NEPOTUL MEU CAPRA SI VECINUL OAIA/SI PE INSERAT LA DILII IN SAT/SA MAI SPUI ODAT/CA MAMINCI RAHAT./CA DE-O FI SA MORI /MAINE IN ZORI/LA CANTAT COCORI/SA STII CA DE PROST/AI MURIT PE POST./SI CA TINE-S MULTI/DU-TE SA-I ASMUTI.


Raporteaza abuz de limbaj
APARATOR AL CREDINTEI CRESTINE -IN TATAL,FIUL SI DUHUL SFANTI I UBITOR DE NEAM SI TARA IUBITOR AL NUMELUI SACRU DE ROMAN SI ROMANIA IUBITOR DE LIMBA ,OBICEIURI SI TRADITII ROMANESTI DUSMAN NEIMPACAT AL TRADATORILOR DE NEAM SI LIMBA,AL TRADATORILOR DE TERITORII SFANTE ROMANESTI -CARE TREBUIE ALIPITE LA PATRIA MAMA-NIMENI SA NU UITE ASTA
eurodacicus

47 mesaje
Membru din: 26/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Mai 2011, ora 15:30

ESTI CUMVA FRUSTRATA BABA COCOSATA???
CA PE INSERAT AI TIMPIT LA CAP SI VORBESTI PROSTII/SUTE,MII DE MII/DU-TE LA CRATITA -N VALE/SA FACI BACLAVALE SAU CUMVA SARMALE

Raporteaza abuz de limbaj
APARATOR AL CREDINTEI CRESTINE -IN TATAL,FIUL SI DUHUL SFANTI I UBITOR DE NEAM SI TARA IUBITOR AL NUMELUI SACRU DE ROMAN SI ROMANIA IUBITOR DE LIMBA ,OBICEIURI SI TRADITII ROMANESTI DUSMAN NEIMPACAT AL TRADATORILOR DE NEAM SI LIMBA,AL TRADATORILOR DE TERITORII SFANTE ROMANESTI -CARE TREBUIE ALIPITE LA PATRIA MAMA-NIMENI SA NU UITE ASTA
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 23 Mai 2011, ora 15:36

da' cine te-a bagat in rahatul asta, nu te-ntrebi ? foarte bine, nu-ti mai chinui ce n-ai !

Raporteaza abuz de limbaj
9am176831

67 mesaje
Membru din: 9/12/2009
Postat pe: 24 Mai 2011, ora 15:43

Ah ce-mi plac glumele mele .....

Raporteaza abuz de limbaj
9am176831

67 mesaje
Membru din: 9/12/2009
Postat pe: 24 Mai 2011, ora 15:52

Ah ce-mi plac glumele mele....!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Mai 2011, ora 07:01

ei, acu-i acu' : isi da Boc demisia sau nu ? daca da, e o recunoastere ca politica lui a fost gresita .....saracul ! si cind ma gindesc ca el n-a facut altceva decit sa EXECUTE ce i-a ORDONAT marele Jucator !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

677 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Buzau

Postat pe: 25 Mai 2011, ora 17:49

De la: 9am178165, la data 2011-05-21 15:28:32Prieteni, va avertizez ca postacul basist Black Friday sa comporta ca un porc!!! Mi-a trimis un mesaj obscen, absolut mizerabil in privat!!!!!!!!!!!!!
Feriti-va de individ pentru ca repet, E UN PORC!!!!!!!!!!!!!!!!!

Abia acum ai aflat ca tot PDL ul si presedintele sunt porci ?

Raporteaza abuz de limbaj
Cit este Basescu in floare,nici in tocuri nu ma doare !
CIPRIOTU

1445 mesaje
Membru din: 9/11/2008
Oras: Odorheiul Secuiesc

Postat pe: 26 Mai 2011, ora 12:48

De la: 9am178165, la data 2011-05-21 15:28:32Prieteni, va avertizez ca postacul basist Black Friday sa comporta ca un porc!!! Mi-a trimis un mesaj obscen, absolut mizerabil in privat!!!!!!!!!!!!!
Feriti-va de individ pentru ca repet, E UN PORC!!!!!!!!!!!!!!!!!


Are și coarne?
Are și urechi altoite?

Raporteaza abuz de limbaj
CIPRIOTU

1445 mesaje
Membru din: 9/11/2008
Oras: Odorheiul Secuiesc

Postat pe: 26 Mai 2011, ora 13:00

De la: Petrachel, la data 2011-05-23 10:11:489am178165 Si ce ai vrea sa facem noi postacii, cu ce sa te ajutam noi pe tine, ce treaba avem noi cu laturile tale pe care le mananci de foame sau nefoame. la ce te asteptai ma rog, daca nu ai alta treaba este unul ca si tine care-si da cu parerea cu mii de mesaje la activ, pe care l-ai enervat
Cand polemizezi cu toata lumea trebuie sa-ti asumi si consecintele.Pe noi postacii ne doare-n c...r
de tine si de neantelegerile tale. Lasa dracului internetul si apucate de o treaba serioasa.


Nea petrãkele da bãtrân mai ești,pardon vechi și deodatã cu IISUS ai cont și internet exact din anul 0001 dar n-ai precizat înainte sau dupa Hristos.
Apropoo am auzit de unul petrake lupu cel sfânt


9am247462

4 mesaje
Membru din: 27/05/2011
Postat pe: 27 Mai 2011, ora 06:31

De la: galbeaza, la data 2011-01-15 01:49:14Cine poate da definitia ONOAREI ,citata de Gabriel Oprea,Traian Basescu si Emil Boc ?
In ceconditii aajuns Gabriel Oprea ,general cu 4stele ?[/quoNISTE TIRITURI POLITICE ORDINARE

Raporteaza abuz de limbaj
ADOR POZITIA 69
necunoscut

4 mesaje
Membru din: 27/05/2011
Postat pe: 27 Mai 2011, ora 15:39

Definitia ONOAREI la 3 porci e greu de dat probabil ceva spus cu gura plina de laturi politicianiste, probabil ceva din frumusetea unui span chior, a unui pitic si a unui libidinos ghiftuit cu stlele pentru care s-a facut serv, dar la ei hotia si minciuna ramande baza

Raporteaza abuz de limbaj
pascu08_yahoo_com

1522 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Postat pe: 27 Mai 2011, ora 23:33

De la: eurodacicus, la data 2011-05-23 15:27:37AI FOST CUMVA LA SAPOCA DE CRITICI PE BABESCU SI BOC???EI SUNT CEI CARE VA SCOT DIN CRIZA----

NU ITI ESTE RUSINE SA CRITICI CE AI VOTAT???
LA SAPOCA-N VALE/ SA TE DUCI PE CALE/CU TRADAI DE NEAN/CARE LATRA -HAM/SA VII CAND O INTARCA/FATA MARE PISICA/NEPOTUL MEU CAPRA SI VECINUL OAIA/SI PE INSERAT LA DILII IN SAT/SA MAI SPUI ODAT/CA MAMINCI RAHAT./CA DE-O FI SA MORI /MAINE IN ZORI/LA CANTAT COCORI/SA STII CA DE PROST/AI MURIT PE POST./SI CA TINE-S MULTI/DU-TE SA-I ASMUTI.


RAHAT CU APA RECE /

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 30 Mai 2011, ora 16:50

De la: galbeaza, la data 2011-01-15 01:49:14Cine poate da definitia ONOAREI ,citata de Gabriel Oprea,Traian Basescu si Emil Boc ?
In ceconditii aajuns Gabriel Oprea ,general cu 4stele ?


basescu-boc-oprea inspira O-RO-A-RE!!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4841 mesaje
Membru din: 14/12/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 30 Mai 2011, ora 21:27

De la: JEFUIT_DE_FESENEI, la data 2011-05-26 12:48:11
De la: 9am178165, la data 2011-05-21 15:28:32Prieteni, va avertizez ca postacul basist Black Friday sa comporta ca un porc!!! Mi-a trimis un mesaj obscen, absolut mizerabil in privat!!!!!!!!!!!!!
Feriti-va de individ pentru ca repet, E UN PORC!!!!!!!!!!!!!!!!!


Are și coarne?
Are și urechi altoite?


Are ceva si pentru tine, praziliene! Daca te mananca soriciul, are el cu ce sa te scarpine!

Mai canti tu 'M-a facut muica oltean"? Hai nu mai fi suparat pe ea, se intampla sa se mai nasca si handicapati!

Raporteaza abuz de limbaj
"No man is an island entire of itself; every man is a piece of the continent, a part of the main... And therefore never send to know for whom the bell tolls; it tolls for thee." - John Donne
Fosta membra 9am.ro

76 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Arad

Postat pe: 31 Mai 2011, ora 12:47

Asta jefuit de FSN- Ma bucur ca ai auzit ceva despre Petrache de la Maglavit, sunt multi care nu au auzit.. pana o sa te invechesti ca mine o sa auzi multe tare si o sa fii uimit de foarte multe ori. In orice caz am un sentiment placut si o stare de bine ca ceea ce am vazut ma intarit si mi-a dat curaj sa merg mai departe. Apropo tac-to este vechi cumva si el/ Sper din tot sufletul sa ajungi si tu.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4841 mesaje
Membru din: 14/12/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Mai 2011, ora 13:31

De la: Petrachel, la data 2011-05-31 12:47:25Asta jefuit de FSN- Ma bucur ca ai auzit ceva despre Petrache de la Maglavit, sunt multi care nu au auzit.. pana o sa te invechesti ca mine o sa auzi multe tare si o sa fii uimit de foarte multe ori. In orice caz am un sentiment placut si o stare de bine ca ceea ce am vazut ma intarit si mi-a dat curaj sa merg mai departe. Apropo tac-to este vechi cumva si el/ Sper din tot sufletul sa ajungi si tu.


Este vechi, pentru ca este pensionar. A lucrat la CFR, ca impegat de miscare, munca grea, raspundere...ciordea din vagoane, motorina, grau...ce pica! A, am uitat ca batea tigancile si le confisca semintele prajite. El se lauda ca le si amenda, dar e vrajeala, ca doar nu era militian, desi cu mintea nu e departe de fostii militieni.
Si mai este si din Prazilia, acolo unde se consuma ceapa la metru si se obtin icrele negre prin incrucisarea stiucii cu cioara.

Raporteaza abuz de limbaj
"No man is an island entire of itself; every man is a piece of the continent, a part of the main... And therefore never send to know for whom the bell tolls; it tolls for thee." - John Donne
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Mai 2011, ora 15:44

De la: Black_Friday, la data 2011-05-31 13:31:50
De la: Petrachel, la data 2011-05-31 12:47:25Asta jefuit de FSN- Ma bucur ca ai auzit ceva despre Petrache de la Maglavit, sunt multi care nu au auzit.. pana o sa te invechesti ca mine o sa auzi multe tare si o sa fii uimit de foarte multe ori. In orice caz am un sentiment placut si o stare de bine ca ceea ce am vazut ma intarit si mi-a dat curaj sa merg mai departe. Apropo tac-to este vechi cumva si el/ Sper din tot sufletul sa ajungi si tu.


Este vechi, pentru ca este pensionar. A lucrat la CFR, ca impegat de miscare, munca grea, raspundere...ciordea din vagoane, motorina, grau...ce pica! A, am uitat ca batea tigancile si le confisca semintele prajite. El se lauda ca le si amenda, dar e vrajeala, ca doar nu era militian, desi cu mintea nu e departe de fostii militieni.
Si mai este si din Prazilia, acolo unde se consuma ceapa la metru si se obtin icrele negre prin incrucisarea stiucii cu cioara.

bre, tu esti de la Cadre ,de le stii atit de bine despre toti si toate ?

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

4 mesaje
Membru din: 27/05/2011
Postat pe: 31 Mai 2011, ora 16:11

Oprea a fost ismanar in Armata. Geneneral de 3 stele a ajuns la Apelul de seara sau La facutul bocancilor.Merite de ismanar ce ar trebui decorat in partea din spate intre picioare cu 4 stele de c...t.Doar asta e materialul lui, nu mananca toata ziua?l

Raporteaza abuz de limbaj
9am246251

1 mesaj
Membru din: 14/03/2011
Postat pe: 31 Mai 2011, ora 17:00

Ce fel de onoare? aceea de a mintii oameni in pragul alegerilor.Oprea care Oprea?cel care cersea voturi l
tiganii de la Stefanesti impreuna cu asa zisul general Iordanescu. Basescu care Base, cel care plange in fata celor care au avut incredere in el.Si excelenta sa Boc care Boc 3-4-5-2 s-au al nustiu mai care,sa le fie rusine de aceasta natiune... si sa Nu uite! eeeiiiiiii nu sunt Romani,Unde or pleca dupa aceeasta??

Raporteaza abuz de limbaj
CIPRIOTU

1445 mesaje
Membru din: 9/11/2008
Oras: Odorheiul Secuiesc

Postat pe: 31 Mai 2011, ora 18:14

De la: Black_Friday, la data 2011-05-31 13:31:50
De la: Petrachel, la data 2011-05-31 12:47:25Asta jefuit de FSN- Ma bucur ca ai auzit ceva despre Petrache de la Maglavit, sunt multi care nu au auzit.. pana o sa te invechesti ca mine o sa auzi multe tare si o sa fii uimit de foarte multe ori. In orice caz am un sentiment placut si o stare de bine ca ceea ce am vazut ma intarit si mi-a dat curaj sa merg mai departe. Apropo tac-to este vechi cumva si el/ Sper din tot sufletul sa ajungi si tu.


Este vechi, pentru ca este pensionar. A lucrat la CFR, ca impegat de miscare, munca grea, raspundere...ciordea din vagoane, motorina, grau...ce pica! A, am uitat ca batea tigancile si le confisca semintele prajite. El se lauda ca le si amenda, dar e vrajeala, ca doar nu era militian, desi cu mintea nu e departe de fostii militieni.
Si mai este si din Prazilia, acolo unde se consuma ceapa la metru si se obtin icrele negre prin incrucisarea stiucii cu cioara.


Negrule de suparare sau de necaz ori de prostie, eu nu le am cu ciordeala asa cum le ai tu,pentru ca vad ca stii de unde ai manglit dar, cati litrii de motorina sau kg de grau am furat eu atatea zile sa mai traiasca al de a furat,sau cel care zice ,mai bine zis,ce zici te juri?

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului BASESCU-BOC-OPREA ,AU ONOARE ?
Mergi la: