back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Basescu-boc-oprea ,au onoare ?

 


 
Pagini: << 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Aprilie 2011, ora 20:44

De la: pescarul12345, la data 2011-04-10 15:20:41au pe aia mami lor de ...unu-i spanchi si betiv,altu-i mic si pitic si celalalt..., celalalt e o rama pupincuristdebasista.

SI TU .......DOAR UN BIET LIMBRIC IN FATA UNEI .....DILEME......ORI ESTI PROST ORI PROST ESTI ? UNA DIN DOUA.......ORICUM ,SE V'A VEDEA.......


… cã poþi numai sã reuºeºti, nu ai cum sã pierzi. Eºecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eºec. Nimic. Totul înainteazã in istoria umanitãþii precum se întâmplã ºi cu procesul ei evolutiv. Totul avanseazã de-a lungul cãlãtoriei tale.
Fosta membra 9am.ro

2146 mesaje
Membru din: 7/07/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Aprilie 2011, ora 11:42


Raporteaza abuz de limbaj
originala ...nu-mi plac copiile .
pescarul12345

17 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 13 Aprilie 2011, ora 09:10

mama m-a invatat sa ma feresc din dreapta de masini,din stanga de troleu,din spate de tramvai,din fata de motociclete iar de prosti... ,de PeDeListi din toate partile.

Raporteaza abuz de limbaj
LEAVE

5 mesaje
Membru din: 13/04/2011
Postat pe: 13 Aprilie 2011, ora 11:01

De la: galbeaza, la data 2011-01-15 01:49:14Cine poate da definitia ONOAREI ,citata de Gabriel Oprea,Traian Basescu si Emil Boc ?
In ceconditii aajuns Gabriel Oprea ,general cu 4stele ?

Niste sadomatochisti si onanisti !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 Aprilie 2011, ora 11:09

De la: LEAVE, la data 2011-04-13 11:01:20
De la: galbeaza, la data 2011-01-15 01:49:14Cine poate da definitia ONOAREI ,citata de Gabriel Oprea,Traian Basescu si Emil Boc ?
In ceconditii aajuns Gabriel Oprea ,general cu 4stele ?

Niste sadomatochisti si onanisti !

TE REFERI LA TUDY,NU ?

Raporteaza abuz de limbaj
… cã poþi numai sã reuºeºti, nu ai cum sã pierzi. Eºecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eºec. Nimic. Totul înainteazã in istoria umanitãþii precum se întâmplã ºi cu procesul ei evolutiv. Totul avanseazã de-a lungul cãlãtoriei tale.
Fosta membra 9am.ro

115 mesaje
Membru din: 6/09/2009
Postat pe: 13 Aprilie 2011, ora 14:17



E o intrebare total gresita ! aceste persoana nu merita nici macar sa se puna aceasta intrebare despre ei !
ZP.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 13 Aprilie 2011, ora 17:06

unde, la subþioarã? sunt prostituate pe bãþ

Raporteaza abuz de limbaj
ovidiuar

86 mesaje
Membru din: 21/10/2010
Oras: Arad

Postat pe: 14 Aprilie 2011, ora 18:49

practica invatatura ai primit insa sa nu te inrcezi in jugodii ce au fast la impaerirea cascavalui puterii.nu te-a invatat?!exemplificare USL-ul e osor dupa ce ai mancat usturoi,sa sustinini ca nu-ti mai miroase gura ecualiii guvenanti cel putin au incercat sa ne scoata din mocirla creizei cu riscul unor masuri impopulare ce vor fi taxate de plebe la momentul alegerilor e adevarat ca ei nu au luat comisioane precum Nastase 3case de la privatizarea Petrom


ovidiuar

86 mesaje
Membru din: 21/10/2010
Oras: Arad

Postat pe: 14 Aprilie 2011, ora 19:14

De la: ovidiuar, la data 2011-04-14 18:49:26practica invatatura ai primit insa sa nu te inrcezi in jugodii ce au fast la impaerirea cascavalui puterii.nu te-a invatat?!exemplificare USL-ul e osor dupa ce ai mancat usturoi,sa sustinini ca nu-ti mai miroase gura ecualiii guvenanti cel putin au incercat sa ne scoata din mocirla creizei cu riscul unor masuri impopulare ce vor fi taxate de plebe la momentul alegerilor e adevarat ca ei nu au luat comisioane precum Nastase 3case de la privatizarea Petrom


gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Aprilie 2011, ora 16:56

ce le mai trebuie comision cind au toata Tara si Bugetul pe mina ?
da' poate ne spui @ovidiu care-s masurile anticriza luate , ca de aici din tara nu se vede nimic ba , dimpotriva : au Adincit Criza aia de care Sefu zicea ca n-avem treaba cu ea, ca ori ne ocoleste , ori o sfidam ! IMBECILITATE MAXIMA !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

996 mesaje
Membru din: 26/08/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Aprilie 2011, ora 17:08

De la: gabigabi, la data 2011-04-15 16:56:01 ce le mai trebuie comision cind au toata Tara si Bugetul pe mina ?
da' poate ne spui @ovidiu care-s masurile anticriza luate , ca de aici din tara nu se vede nimic ba , dimpotriva : au Adincit Criza aia de care Sefu zicea ca n-avem treaba cu ea, ca ori ne ocoleste , ori o sfidam ! IMBECILITATE MAXIMA !
Asa este iar noi cu totii l-am crezut, inclusiv minunata opozitie . Nu-i asa Gabi? Doar idolul vostru Tericenelul era premier impreuna cu PSD atunci cand toata Europa se pregatea de criza iar Tericinel consuma si ultimii 4 miliarde de euroi cu clientela politica. Am eu dreptate? Cine trebuia sa-l imformeze pe presedinte despre acesta criza? Papa ori ,,dotatul'' premier PNL?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Aprilie 2011, ora 17:20

De la: corcodel, la data 2011-04-15 17:08:49
De la: gabigabi, la data 2011-04-15 16:56:01 ce le mai trebuie comision cind au toata Tara si Bugetul pe mina ?
da' poate ne spui @ovidiu care-s masurile anticriza luate , ca de aici din tara nu se vede nimic ba , dimpotriva : au Adincit Criza aia de care Sefu zicea ca n-avem treaba cu ea, ca ori ne ocoleste , ori o sfidam ! IMBECILITATE MAXIMA !
Asa este iar noi cu totii l-am crezut, inclusiv minunata opozitie . Nu-i asa Gabi? Doar idolul vostru Tericenelul era premier impreuna cu PSD atunci cand toata Europa se pregatea de criza iar Tericinel consuma si ultimii 4 miliarde de euroi cu clientela politica. Am eu dreptate? Cine trebuia sa-l imformeze pe presedinte despre acesta criza? Papa ori ,,dotatul'' premier PNL?


daca nici dupa tzeapa trasa de Baselu tau iubit , cind IL CONTRAZICEA pe tariceanu ca ba da :Sunt Bani , ca Nu vine nici-o Criza ; ca televiziunile mogulilor SPERIE lumea cu stiri alarmiste , de te-ai Imprumutat mergind pe mina lui, NU te-ai trezit, inseamna ca esti Iremediabil pierdut ! fraierimea care l-a votat si-a luat-o si EI ar trebui sa-i CEARA SOCOTEALA ptr. Minciuna Ordinara privind Situatia Tarii , ceilalti ne-am abtinut sa ne imprumutam sau sa facem investitii riscante si bine am facut !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

996 mesaje
Membru din: 26/08/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Aprilie 2011, ora 17:41

De la: gabigabi, la data 2011-04-15 17:20:21
De la: corcodel, la data 2011-04-15 17:08:49
De la: gabigabi, la data 2011-04-15 16:56:01 ce le mai trebuie comision cind au toata Tara si Bugetul pe mina ?
da' poate ne spui @ovidiu care-s masurile anticriza luate , ca de aici din tara nu se vede nimic ba , dimpotriva : au Adincit Criza aia de care Sefu zicea ca n-avem treaba cu ea, ca ori ne ocoleste , ori o sfidam ! IMBECILITATE MAXIMA !
Asa este iar noi cu totii l-am crezut, inclusiv minunata opozitie . Nu-i asa Gabi? Doar idolul vostru Tericenelul era premier impreuna cu PSD atunci cand toata Europa se pregatea de criza iar Tericinel consuma si ultimii 4 miliarde de euroi cu clientela politica. Am eu dreptate? Cine trebuia sa-l imformeze pe presedinte despre acesta criza? Papa ori ,,dotatul'' premier PNL?


daca nici dupa tzeapa trasa de Baselu tau iubit , cind IL CONTRAZICEA pe tariceanu ca ba da :Sunt Bani , ca Nu vine nici-o Criza ; ca televiziunile mogulilor SPERIE lumea cu stiri alarmiste , de te-ai Imprumutat mergind pe mina lui, NU te-ai trezit, inseamna ca esti Iremediabil pierdut ! fraierimea care l-a votat si-a luat-o si EI ar trebui sa-i CEARA SOCOTEALA ptr. Minciuna Ordinara privind Situatia Tarii , ceilalti ne-am abtinut sa ne imprumutam sau sa facem investitii riscante si bine am facut !
Gabi draga, trebuie sa-ti desenez ca sa poti intelege?
In primul rand, imprumutul l-am facut pentru a-mi dezvolta afacerea in anul 2007 si bine am facut, pentru ca daca nu-l faceam trebuia ori sa inchid atelierul, ori sa raman la comenzi mici si cu castig foarte mic.
Eu unul am cumparat utilaje draga Gabi, eu nu am cumparat ca tot fraierul tv , masina spalat, frigider etc, astea le aveam. Acum intelegi? Sigur intelegi?
Greseala mea a fost alta, m-am increzut in niste ctr care nu au mai venit odata cu noul guvern PDL( poti crede pe cuvant) si bineanteles cu schimbarea liderilor (primarilor) in anumite localitati unde reuseam sa-mi vand produsele si de unde faceam si rost de comenzi.
Atunci unde este sustinerea mea PDLista?
In concluzie, ori faci misto, dar nu-i cazul, ori nu intelegi ca eu nu sunt vreun fraier care traieste de azi pe maine cu imprumuturi la plasme etc.

Raporteaza abuz de limbaj
CR0N0S

1163 mesaje
Membru din: 5/06/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 15 Aprilie 2011, ora 17:57

De la: ana__totir, la data 2011-04-12 11:42:10




Raporteaza abuz de limbaj
gerard

1100 mesaje
Membru din: 11/06/2010
Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 00:22


Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Aprilie 2011, ora 15:46

De la: gerard, la data 2011-04-16 00:22:13


Just !

Raporteaza abuz de limbaj
dan1957

57 mesaje
Membru din: 13/12/2009
Postat pe: 21 Aprilie 2011, ora 08:19

PROPUN INITIEREA UNEI LEGI CARE SA INTERZICA MIGRATIA DE LA UN PARTID LA ALTUL IN TIMPUL MANDATULUI.
ASTFEL SE VA ELIMINA PE VIITOR RISCUL DE-A NE TREZI CONDUSI DE MAFIE.

Raporteaza abuz de limbaj
rebel
vasile_vali

2835 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Galati

Postat pe: 21 Aprilie 2011, ora 15:14

De la: ovidiuar, la data 2011-04-14 18:49:26practica invatatura ai primit insa sa nu te inrcezi in jugodii ce au fast la impaerirea cascavalui puterii.nu te-a invatat?!exemplificare USL-ul e osor dupa ce ai mancat usturoi,sa sustinini ca nu-ti mai miroase gura ecualiii guvenanti cel putin au incercat sa ne scoata din mocirla creizei cu riscul unor masuri impopulare ce vor fi taxate de plebe la momentul alegerilor e adevarat ca ei nu au luat comisioane precum Nastase 3case de la privatizarea Petrom


Daca te'au scos pe tine din Criza pedelacheii asta sa insemne ca toti o ducem bine? Daca voi, astia oranj'atii, mancati cu 3 guri sa insemne ca si noi mancam la fel? Cat de jos poti fi ca om, ca -dupa ce ca scrii ingrozitor romaneste- sa mai si emiti pareri pertinente? Aloo, ne crezi ebe, woodre sau botis'i?

"NIHIL SINE DEO!"


9am187740

190 mesaje
Membru din: 15/05/2010
Postat pe: 22 Aprilie 2011, ora 11:59

DACA STIE CINEVA CE INSEAMNA ONOARE, NU PUNE ASTFEL DE INTREBARI, REFERITOR LA BASESCU,BOC-OPREA-CSEKE -MENGELE.ACESTI OAMENI AU CONDAMNAT PESTE CINCI MILIOANE DE PENSIONARI, SARACI, BOLNAVI, BATRANI LA MOARTE SIGURA, PRIN TAIEREA PENSIILOR, SCUNPIRI, INCHIDEREA DE SPITALE.ACEST GEST A FOST FACUT IN ISTORIE DE HITLER-MENGELE DAR NU CU POPORUL LOR BASESCU-BOC -CSEKE O FACE CU POPOURUL LOR.DECI CRIMA CU PREMEDITARE.NOI NU PUTEM MERGE LA VIENA LA TRATAMENT, NU UNBLAM CU GEANTA, CEAS DE 10000 EURO, SI NU AVEM VENIT CU FURATUL DE 8400 RON(PENSIA A 8 MEDICI CU VECHIME DE 40ANI)CA FAMILIA BOTIS SI MULTI ALTI DE LA PUTERE CU AJUTORUL LUI BASESCU MORALISTUL.

Raporteaza abuz de limbaj
vasile_vali

2835 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Galati

Postat pe: 22 Aprilie 2011, ora 15:54

De la: 9am187740, la data 2011-04-22 11:59:11DACA STIE CINEVA CE INSEAMNA ONOARE, NU PUNE ASTFEL DE INTREBARI, REFERITOR LA BASESCU,BOC-OPREA-CSEKE -MENGELE.ACESTI OAMENI AU CONDAMNAT PESTE CINCI MILIOANE DE PENSIONARI, SARACI, BOLNAVI, BATRANI LA MOARTE SIGURA, PRIN TAIEREA PENSIILOR, SCUNPIRI, INCHIDEREA DE SPITALE.ACEST GEST A FOST FACUT IN ISTORIE DE HITLER-MENGELE DAR NU CU POPORUL LOR BASESCU-BOC -CSEKE O FACE CU POPOURUL LOR.DECI CRIMA CU PREMEDITARE.NOI NU PUTEM MERGE LA VIENA LA TRATAMENT, NU UNBLAM CU GEANTA, CEAS DE 10000 EURO, SI NU AVEM VENIT CU FURATUL DE 8400 RON(PENSIA A 8 MEDICI CU VECHIME DE 40ANI)CA FAMILIA BOTIS SI MULTI ALTI DE LA PUTERE CU AJUTORUL LUI BASESCU MORALISTUL.


Onoare, greu cuvant de definit in Romania...Onoare ar fi ca, daca esti dovedit ca imcompetent, sa nu tii cu dintii de scaun si te intorci la meseria de baza -daca ai vreuna. Onoare ar fi ca daca exista doar prezumtia ca esti patat, sa nu arunci anatema si asupra celorlalti si sa pleci. Onoare ar fi ca sa nu arunci vina asupra celor de dinaintea ta si sa'ti asumi greselile tale. Onoare ar fi sa uiti prieteniile celor care te magulesc ca sa obtina ceva de la tine si sa'ti intelegi misiunea stabilita de fisa postului. Ar mai fi si altele, dar nu vreau sa plictisesc cu definitiile mele acordate cuvantului "onoare"...Las si pe altii, poate mai putin subiectivi ca mine...

"NIHIL SINE DEO!"

Raporteaza abuz de limbaj
9am126042

88 mesaje
Membru din: 31/08/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Aprilie 2011, ora 22:32

Indiferent ce ar face turmentatii din parlament si Intunecimea-Sa-Basiescu(cu organizatia lui de fascisti din interior si exteriorul Romaniei) nu vor rezolva NIMIC impotriva Romaniei. Indiferent ce decizie va lua Intunecimea-Sa-Basiescu sa nu fie atins de vreo boala (excursii la vraci sau solicitarea vreunui ajutor catre mediumi -ex. clanul de excrocio Manolea-Aliodor Mardini, nu va scapa, pentru ca boala va veni mai abitir asupra lui de la blestemele poporului, si asta nu se va vindeca NICIODATA. Acum nu sunt timpurile evului mediu (asa cum vrea sa faca in Romania ) inrobind poporul roman ca sa plateasca biruri catre evreime. E VREMEA UNEI EVOLUTII pe care ei nu o pot intelege ca nu au structura interna divina. Orice actiune impotriva poporului roman i se va intoarce asupra-i.
Si important eset ca autoritatile statului sa inteleaga ce trebuie facut ca interesele Romaniei sa fie respectate.
La "revolutie" romanii au fost omorati, iar fortele fasciste din exterior au dat vina pe armata romaniei . Acum avem aceasta "experienta" si nu trebuie sa ne mai lasam inselati.

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 26 Aprilie 2011, ora 09:53

De la: ovidiuar, la data 2011-04-14 19:14:03
De la: ovidiuar, la data 2011-04-14 18:49:26practica invatatura ai primit insa sa nu te inrcezi in jugodii ce au fast la impaerirea cascavalui puterii.nu te-a invatat?!exemplificare USL-ul e osor dupa ce ai mancat usturoi,sa sustinini ca nu-ti mai miroase gura ecualiii guvenanti cel putin au incercat sa ne scoata din mocirla creizei cu riscul unor masuri impopulare ce vor fi taxate de plebe la momentul alegerilor e adevarat ca ei nu au luat comisioane precum Nastase 3case de la privatizarea Petrom



PENTRU TOTI POSTACII basisti PE CARE II RECUNOSC ATAT DE BINE:


Nu va mai chinuiti mai vanzatorilor de tara, de Transilvania si de evolutie nationala sanatoasa cu aburelile voastre ca adevarat va spun, va chinuiti degeaba!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nimeni nu va mai crede stupizeniile si denigrarile, deja toti romanii stiu CA VOI IMPREUNA CU CRIMINALUL VOSTRU STAPAN DE LA COTROCENI, NU VRETI CA ROMANIA SA EVOLUEZE FRUMOS DIN PUNCT DE VEDERE ECONOMIC, NU VRETI SA AVEM AUTOSTRAZI, NU VRETI SA AVEM CFR MODERN, SUNTETI HOTARATI SA MENTINETI ROMANIA CU ORICE PRET IN LUMEA A TREIA!!!!!!!!!!!!!
Cine sunteti voi??????????????
Voi sunteti serviciile romanesti de securitate conduse de securistul criminal de la Cotroceni, si numai voi stiti cine va plateste sa distrugeti aceasta tara, ORICUM, PENTRU TARA NOASTRA E CLAR CA NU LUCRATI, VANZATORILOR DE NEAM CE SUNTETI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


eurodacicus

47 mesaje
Membru din: 26/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Aprilie 2011, ora 14:47

PARODIE REALA:Si daca..... Si daca preturile cresc De se cutremur plopii, E ca de pâine si salam Sa nu te mai apropii Si daca mândrul nostru leu E astazi cât pisica E ca sa nu te mai alegi În viata cu nimica Si daca ne-aruncam în lac Strafundu-i atingându-l, E ca durerea sa-mi descarc Ministrul laudandu-l Si daca banii nu ne-ajung De trece ziua, luna, E ca aminte sa-mi aduc De Ceausescu-acuma !!!

Raporteaza abuz de limbaj
APARATOR AL CREDINTEI CRESTINE -IN TATAL,FIUL SI DUHUL SFANTI I UBITOR DE NEAM SI TARA IUBITOR AL NUMELUI SACRU DE ROMAN SI ROMANIA IUBITOR DE LIMBA ,OBICEIURI SI TRADITII ROMANESTI DUSMAN NEIMPACAT AL TRADATORILOR DE NEAM SI LIMBA,AL TRADATORILOR DE TERITORII SFANTE ROMANESTI -CARE TREBUIE ALIPITE LA PATRIA MAMA-NIMENI SA NU UITE ASTA
Fosta membra 9am.ro

283 mesaje
Membru din: 17/04/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 28 Aprilie 2011, ora 17:39

De la: corcodel, la data 2011-04-15 17:41:08
De la: gabigabi, la data 2011-04-15 17:20:21
De la: corcodel, la data 2011-04-15 17:08:49
De la: gabigabi, la data 2011-04-15 16:56:01 ce le mai trebuie comision cind au toata Tara si Bugetul pe mina ?
da' poate ne spui @ovidiu care-s masurile anticriza luate , ca de aici din tara nu se vede nimic ba , dimpotriva : au Adincit Criza aia de care Sefu zicea ca n-avem treaba cu ea, ca ori ne ocoleste , ori o sfidam ! IMBECILITATE MAXIMA !
Asa este iar noi cu totii l-am crezut, inclusiv minunata opozitie . Nu-i asa Gabi? Doar idolul vostru Tericenelul era premier impreuna cu PSD atunci cand toata Europa se pregatea de criza iar Tericinel consuma si ultimii 4 miliarde de euroi cu clientela politica. Am eu dreptate? Cine trebuia sa-l imformeze pe presedinte despre acesta criza? Papa ori ,,dotatul'' premier PNL?


daca nici dupa tzeapa trasa de Baselu tau iubit , cind IL CONTRAZICEA pe tariceanu ca ba da :Sunt Bani , ca Nu vine nici-o Criza ; ca televiziunile mogulilor SPERIE lumea cu stiri alarmiste , de te-ai Imprumutat mergind pe mina lui, NU te-ai trezit, inseamna ca esti Iremediabil pierdut ! fraierimea care l-a votat si-a luat-o si EI ar trebui sa-i CEARA SOCOTEALA ptr. Minciuna Ordinara privind Situatia Tarii , ceilalti ne-am abtinut sa ne imprumutam sau sa facem investitii riscante si bine am facut !
Gabi draga, trebuie sa-ti desenez ca sa poti intelege?
In primul rand, imprumutul l-am facut pentru a-mi dezvolta afacerea in anul 2007 si bine am facut, pentru ca daca nu-l faceam trebuia ori sa inchid atelierul, ori sa raman la comenzi mici si cu castig foarte mic.
Eu unul am cumparat utilaje draga Gabi, eu nu am cumparat ca tot fraierul tv , masina spalat, frigider etc, astea le aveam. Acum intelegi? Sigur intelegi?
Greseala mea a fost alta, m-am increzut in niste ctr care nu au mai venit odata cu noul guvern PDL( poti crede pe cuvant) si bineanteles cu schimbarea liderilor (primarilor) in anumite localitati unde reuseam sa-mi vand produsele si de unde faceam si rost de comenzi.
Atunci unde este sustinerea mea PDLista?
In concluzie, ori faci misto, dar nu-i cazul, ori nu intelegi ca eu nu sunt vreun fraier care traieste de azi pe maine cu imprumuturi la plasme etc.

NU TE MAI CHINUI ,TOVARASA INTELEGE GREU SI UITA REPEDE.............DEH,BATRANETEA II AJUNGE SI PE COMUNISTI,SI O DATA CU EA SI .......SCLEROZA........MAI BINE SPUNE'I CA I'AI ZIS,E TOT AIA...........

Raporteaza abuz de limbaj
Cu siguranþã ai cunoscut cel puþin o datã în viaþã liniºtea interioarã pe care o produce iertarea. Atunci când nu poþi ierta, simþi ceva greu în tine, precum o ancorã aruncatã în mijlocul mãrii care nu te lasã sã înaintezi cu barca vieþii.
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 2 Mai 2011, ora 01:19

Au des-onoare !

Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
Gabbiano68

14 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Galati

Postat pe: 9 Mai 2011, ora 14:20

.

Raporteaza abuz de limbaj
Gabbiano68

14 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Galati

Postat pe: 9 Mai 2011, ora 14:24

De la: vlad_639, la data 2011-01-17 20:43:05Dar Dnii Antonescu,Voiculescu si Ponta au onoare??

Tampita ,infantila si insinuanta tema de discutii.


si cu ce ti-au demonstrat domnii de tine enumerati ca nu ar avea onoare??? despre "onoarea" lui basescu,boc,oprea...putem sa scriem romane...dar nu inteleg de unde ai tras concluzia ca antonescu si ponta ar fi persoane lipsite de onoare.pe voiculescu ma feresc sa-l bag in aceiasi oala....eu cred altceva...ca esti doar un politruc portocaliu care incearca sa induca ideea ca toti sunt la fel ,ca de ce sa-i schimbam pe astia ca in fond toata clasa politica este la fel...lucru extrem de fals si care serveste doar clicii portocalii....oligofrenii astia de la putere au o nevoie disperata sa aduca usl-ul sub 50%..pe ei de fapt nu-i intereseaza ce procent are sa obtina pdl-ul...are sa aiba grija marlanul de la cotroceni sa-i tina la guvernare...am o intrebare directa ptr tine: esti sluga in modrogan cu simbrie sau din imbecilitate pura???

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

6780 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 9 Mai 2011, ora 14:44

De la: Gabbiano68, la data 2011-05-09 14:24:06....eu cred altceva...ca esti doar un politruc portocaliu care incearca sa induca ideea ca toti sunt la fel ,ca de ce sa-i schimbam pe astia ca in fond toata clasa politica este la fel...lucru extrem de fals si care serveste doar clicii portocalii....


Asta este ideea de baza a propagandei lor, si multi prosti au pus botul la ea ...

Raporteaza abuz de limbaj
pascu08_yahoo_com

1522 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Postat pe: 11 Mai 2011, ora 06:46

ONOARE????????????/
Nu la actualii/
Aceeasi marie / dar cu alta palarie/ cu ce sint mi buni decit cei ce pierdura alegerile?
Stiu sa FURE mai bine /
SUCCESURI.

Raporteaza abuz de limbaj
9am245807

6 mesaje
Membru din: 23/02/2011
Oras: Cernavoda

Postat pe: 14 Mai 2011, ora 13:37

Nu au onoare, respect pentru tara asta care s-a dus de rapa si inca merge inapoi.Totul merge prost.Unde conducerea este de 2 bani, la fel tara merge in ochii altor tari.Suntem in impas oameni buni.
Ar trebui ceva facut pentru viitorul copiilor nostri.Nu putem astepta ca cei pusi in functiiile care le detin sa-si bata pur si simplu joc de noi.Unde este unitatea de alta data?Timpurile au schimbat oamenii in rau, nu in bine.Ce ziceti?Facem ceva sau nu?

Raporteaza abuz de limbaj
camy
Pagini: << 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului BASESCU-BOC-OPREA ,AU ONOARE ?
Mergi la: