back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cine este crin antonescu?

 


 
Pagini: << 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 16:11

De la: camioneros70, la data 2010-01-06 16:10:19smeni bine la exprimare si vocabular cu vasile_vali...
Onanistii , spune o vorba straveche , sunt obsedat de sex...!
Tu ai trecut de obsesie...

erata: semeni
obsedati
Tastatura defecta ce sa-i faci....!


9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 18:50

De la: camioneros70, la data 2010-01-06 14:55:32Aoleuuu , scuze !! Aici era vorba de crin !! Bai , da` voi nu-l mai bagati in seama pe crinutu asta ???
Strategul si neprihanitul politicii romanesti , de la Decebal ( si nu remes) incoace ?? Acest Zamolxe al culturii conceptului LIBERAL din tara noastra si de peste hotare....
Cus al amma ammak , u`utkea `ut fak !! Cu drag Nielu , pe romaneste !!


vEZI NU UMBLA CU CIOARA CA NU TINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DACA BASESCU E COMPROMIS PRIN COMPORTAMENTUL LUI HULIGANIC, PRIN MINCIUNILE SI INSCENARILE , PRIN FABRICARILE DE DOSARE, PRIN FRAUDA URIASA COMISA IN ALEGERI SI NU IN ULTIMUL RAND PRIN INFRACTIUNILE DE DREPT COMUN PE CARE LE ARE LA ACTIV, ASTA NU INSEAMNA SA TAVALIM PRIN ACEEASI CLOACA OAMENI CINSTITI SI VREDNICI DE TOATA ADMIRATIA!!!!!
CRIN ANTONESCU ESTE UN ADEVARAT DOMN, CARUIA AS FI BUCUROASA ORICAND SA-I STRANG MANA SI SA-L FELICIT PENTRU INTEGRITATEA SA.
iMAGINEAZA-TI DIFERENTA DINTRE UN OFITER SUPERIOR( CRIN ANTONESCU), SI UN MATELOT BAUT( TRAIAN BASESCU).
SI ACU`, BALACARESTE FRATE INAINTE, ORICUM NU STIU DACA AI OBSERVAT DAR PE FORUMISTI NU I-AI PREA CONVINS!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 19:34

De la: AZAZEL, la data 2010-01-06 15:14:53pt.gabigabi !
pai soru-mea, tu eshti de-a'mea...adica tot copila lu' Israel, asha-i ca te-am ghicit ?
de la chestia cu expresia aia relevanta; "cusher" !
ca doar mata n-o ai taiata ! (adica , botezata cu...briciu'). sau mai shtii ?


n-ai ghicit ,azazele ! sunt crestin ortodoxa si mai popescu decit mine nu-s decit alti popesti,ionesti si alte nume d'astea d'ale nostre ! cit despre termenul respectiv i l-am spus camionagiului ca tot ne-a spus el in evreieste nu'sh ce si ca apropos de cite de curata este acesta re-formare a statului cu care ne tot abureste Baselu'....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 20:10

Observ cu stupoare ca multi dintre voi vorbiti ebraica !! Nu pot decat sa ma bucur....
Nu am inteles pe cine ce trebuie sa conving pe forum...E vreo batalie , vreun concurs , ceva de castigat ???????? Pfoooaicaa mia , n-am stiut pana acum ????? Tradatorilor !!!

Cred ca m-a turbat sarbatoarea asta d`a trecut , ca vad ca eu tot aiurea , tot aiurea...Norocu` meu ca mai exista OAMENI adevarati pe lumea asta sa-mi deschida si mie ochii !! Vai steaua mea !!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 20:11

De la: 9am178165, la data 2010-01-06 18:50:08
De la: camioneros70, la data 2010-01-06 14:55:32Aoleuuu , scuze !! Aici era vorba de crin !! Bai , da` voi nu-l mai bagati in seama pe crinutu asta ???
Strategul si neprihanitul politicii romanesti , de la Decebal ( si nu remes) incoace ?? Acest Zamolxe al culturii conceptului LIBERAL din tara noastra si de peste hotare....
Cus al amma ammak , u`utkea `ut fak !! Cu drag Nielu , pe romaneste !!


vEZI NU UMBLA CU CIOARA CA NU TINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DACA BASESCU E COMPROMIS PRIN COMPORTAMENTUL LUI HULIGANIC, PRIN MINCIUNILE SI INSCENARILE , PRIN FABRICARILE DE DOSARE, PRIN FRAUDA URIASA COMISA IN ALEGERI SI NU IN ULTIMUL RAND PRIN INFRACTIUNILE DE DREPT COMUN PE CARE LE ARE LA ACTIV, ASTA NU INSEAMNA SA TAVALIM PRIN ACEEASI CLOACA OAMENI CINSTITI SI VREDNICI DE TOATA ADMIRATIA!!!!!
CRIN ANTONESCU ESTE UN ADEVARAT DOMN, CARUIA AS FI BUCUROASA ORICAND SA-I STRANG MANA SI SA-L FELICIT PENTRU INTEGRITATEA SA.
iMAGINEAZA-TI DIFERENTA DINTRE UN OFITER SUPERIOR( CRIN ANTONESCU), SI UN MATELOT BAUT( TRAIAN BASESCU).
SI ACU`, BALACARESTE FRATE INAINTE, ORICUM NU STIU DACA AI OBSERVAT DAR PE FORUMISTI NU I-AI PREA CONVINS!!!!


Pe forumisti nu , da` pe tine ...vad ca ...

Raporteaza abuz de limbaj
Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 20:14

De la: camioneros70, la data 2010-01-06 20:10:28Observ cu stupoare ca multi dintre voi vorbiti ebraica !! Nu pot decat sa ma bucur....
Nu am inteles pe cine ce trebuie sa conving pe forum...E vreo batalie , vreun concurs , ceva de castigat ???????? Pfoooaicaa mia , n-am stiut pana acum ????? Tradatorilor !!!

Cred ca m-a turbat sarbatoarea asta d`a trecut , ca vad ca eu tot aiurea , tot aiurea...Norocu` meu ca mai exista OAMENI adevarati pe lumea asta sa-mi deschida si mie ochii !! Vai steaua mea !!!


Lol...relax man! Chiar cã nu-i concurs! Nu trebuie sã demonstrezi nimãnui nimic!

Raporteaza abuz de limbaj
Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 20:32

Degeaba , am intrat in descompunere...cred ca si miros....Voi simtit ceva ??

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 20:41

De la: camioneros70, la data 2010-01-06 20:32:34Degeaba , am intrat in descompunere...cred ca si miros....Voi simtit ceva ??


Da. Simt eu un iz puternic de PD-L care se imprastie in jurul tau, am sa folosesc o terapie cu arome PNL-iste sa ne revenim din durere ca eram cu toti prabusiti in suferinta. Sarmanul de tine, nimeni, dar nimeni nu te intelege.......!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 20:46

Eu propun sa facem ceva nemaiauzit !!! O sa intram in istorie alaturi de einstein , antipa ...?!
Sa schimbam culoarea sangelui in...GALBEN...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 20:58

De la: camioneros70, la data 2010-01-06 20:46:11Eu propun sa facem ceva nemaiauzit !!! O sa intram in istorie alaturi de einstein , antipa ...?!
Sa schimbam culoarea sangelui in...GALBEN...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11


Stai linistit amice ca noi astia care nu suntem iubiti de putere pentru ca avem o mare hiba: spunem ce gandim deschis si fara menajamente, si nu cunoastem raspunsul corect: da sefu`,sa traiti!!!
Noi scumpul meu, nu lesinam de dorinta sa ne afisam cu galben, la acest capitol cred ca am depasit faza infantila a obsesiei portocalii.
Am convingerea ca am depasit acest stadiu, si am intrat in cel al oamenilor liberi, frumosi si demni, calmi si civilizati, inteligenti si educati, stapani pe ei insisi fara atatea reactii emotionale, cand agresive verbal poate si fizic( ca de, ce naste din pisica soareci mananca, altoirea oamenilor provine pe plan politic tocmai de la patronul matale), cand paranoici vazand conspiratite cronice, de genul Voiculescu.
Doriti-va frate putina libertate de gandire!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Dorinel

3855 mesaje
Membru din: 24/04/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 21:01

De la: 9am178165, la data 2010-01-06 20:58:53
De la: camioneros70, la data 2010-01-06 20:46:11Eu propun sa facem ceva nemaiauzit !!! O sa intram in istorie alaturi de einstein , antipa ...?!
Sa schimbam culoarea sangelui in...GALBEN...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11


Stai linistit amice ca noi astia care nu suntem iubiti de putere pentru ca avem o mare hiba: spunem ce gandim deschis si fara menajamente, si nu cunoastem raspunsul corect: da sefu`,sa traiti!!!
Noi scumpul meu, nu lesinam de dorinta sa ne afisam cu galben, la acest capitol cred ca am depasit faza infantila a obsesiei portocalii.
Am convingerea ca am depasit acest stadiu, si am intrat in cel al oamenilor liberi, frumosi si demni, calmi si civilizati, inteligenti si educati, stapani pe ei insisi fara atatea reactii emotionale, cand agresive verbal poate si fizic( ca de, ce naste din pisica soareci mananca, altoirea oamenilor provine pe plan politic tocmai de la patronul matale), cand paranoici vazand conspiratite cronice, de genul Voiculescu.
Doriti-va frate putina libertate de gandire!!!!!
Nu se poate. Sunt cipuiti ...

Raporteaza abuz de limbaj
Ori suntem capitalisti, ori nu mai suntem.
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 21:06

Ce sa zic mai fata 9am178... IUBITI-VA MULT

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 6 Ianuarie 2010, ora 21:10

Si sa-ti mai zic ceva 9am178... Eu , sunt asa dezimvolt ,pentru ca mananc bine , beau bine ...si iau multe LAXATIVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asta ca sa nu raman crispat intimpul zilei...


Da` eu oricum te iubesc !!! Parol !!

Raporteaza abuz de limbaj
sorinflorut1954

61 mesaje
Membru din: 23/01/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 02:56

Asa e cand vorbesc despre politica aceia care nu au habar despre ce vorbesc. confuzie de "camioneros" cam putin scolit. Ce e gresit din punct de vedere politic in a face o alianta intre stanga si dreapta? Mai ales ca s-au mai vazut si prin alte state. Sau nu mai e voie sa politicieni de stanga? Stanga si comunismul nu se pot confunda. Iar sa atribui crimele din anii 50 pesedistilor actuali e lipsa de minime cunostinte de cronologie.

Raporteaza abuz de limbaj
sorinflorut1954

61 mesaje
Membru din: 23/01/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 02:59

Erata
Sau nu mai e voie sa ai politicieni de stanga si sa faci politica de stanga? V-ati gasit voi sa fiti cenzorii ideilor si sa dati verdicte asupra felului de politica admisibil sau inadmisibil in Romania?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 11:51

De la: sorinflorut1954, la data 2010-01-07 02:56:52Asa e cand vorbesc despre politica aceia care nu au habar despre ce vorbesc. confuzie de "camioneros" cam putin scolit. Ce e gresit din punct de vedere politic in a face o alianta intre stanga si dreapta? Mai ales ca s-au mai vazut si prin alte state. Sau nu mai e voie sa politicieni de stanga? Stanga si comunismul nu se pot confunda. Iar sa atribui crimele din anii 50 pesedistilor actuali e lipsa de minime cunostinte de cronologie.


Tu , ca si deontolog , traiesti chinuit rau....ai cultul personalitatii iesit din comun !!
In istoria contemporana , toti identicii tai au avut o iesire din scena nu prea de laudat...!! Mai pustiulica , mai

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 12:32

De la: camioneros70, la data 2010-01-07 11:51:29
De la: sorinflorut1954, la data 2010-01-07 02:56:52Asa e cand vorbesc despre politica aceia care nu au habar despre ce vorbesc. confuzie de "camioneros" cam putin scolit. Ce e gresit din punct de vedere politic in a face o alianta intre stanga si dreapta? Mai ales ca s-au mai vazut si prin alte state. Sau nu mai e voie sa politicieni de stanga? Stanga si comunismul nu se pot confunda. Iar sa atribui crimele din anii 50 pesedistilor actuali e lipsa de minime cunostinte de cronologie.


Tu , ca si deontolog , traiesti chinuit rau....ai cultul personalitatii iesit din comun !!
In istoria contemporana , toti identicii tai au avut o iesire din scena nu prea de laudat...!! Mai pustiulica , mai


De cultul personalitatii sufera patronul matale amice camioneros, ala cu ...sa traiti bine la pastele cailor............, noi astia din opozitiei avem personalitati sanatoasa si demne, nu ca cei teleghidati mental din clubul matale portocaliu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
buni66

65 mesaje
Membru din: 24/11/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 12:56

De la: 9am178165, la data 2010-01-07 12:32:40
De la: camioneros70, la data 2010-01-07 11:51:29
De la: sorinflorut1954, la data 2010-01-07 02:56:52Asa e cand vorbesc despre politica aceia care nu au habar despre ce vorbesc. confuzie de "camioneros" cam putin scolit. Ce e gresit din punct de vedere politic in a face o alianta intre stanga si dreapta? Mai ales ca s-au mai vazut si prin alte state. Sau nu mai e voie sa politicieni de stanga? Stanga si comunismul nu se pot confunda. Iar sa atribui crimele din anii 50 pesedistilor actuali e lipsa de minime cunostinte de cronologie.


Tu , ca si deontolog , traiesti chinuit rau....ai cultul personalitatii iesit din comun !!
In istoria contemporana , toti identicii tai au avut o iesire din scena nu prea de laudat...!! Mai pustiulica , mai


De cultul personalitatii sufera patronul matale amice camioneros, ala cu ...sa traiti bine la pastele cailor............, noi astia din opozitiei avem personalitati sanatoasa si demne, nu ca cei teleghidati mental din clubul matale portocaliu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tot respectul pentru personalitatea sanatoasa si demna a lui Basescu, fiind singur impotriva tuturor! Si ce i-a mai ciuruit!!! In rest, am vazut ca atunci cand interesele o cer pana si Vadim se pupa cu ungurii, Geoana cu Antonescu etc. Cat despre Antonescu... chiar am avut o bruma de simpatie pentru el pana a demonstrat ca nu este altceva decat un crin ofilit sub ghimpii trandafirii ai lui Iliescu.
LA MULTI ANI si sa va fereasca Dumnezeu de alte ,,crize"!

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 13:05

De la: buni66, la data 2010-01-07 12:56:09
De la: 9am178165, la data 2010-01-07 12:32:40
De la: camioneros70, la data 2010-01-07 11:51:29
De la: sorinflorut1954, la data 2010-01-07 02:56:52Asa e cand vorbesc despre politica aceia care nu au habar despre ce vorbesc. confuzie de "camioneros" cam putin scolit. Ce e gresit din punct de vedere politic in a face o alianta intre stanga si dreapta? Mai ales ca s-au mai vazut si prin alte state. Sau nu mai e voie sa politicieni de stanga? Stanga si comunismul nu se pot confunda. Iar sa atribui crimele din anii 50 pesedistilor actuali e lipsa de minime cunostinte de cronologie.


Tu , ca si deontolog , traiesti chinuit rau....ai cultul personalitatii iesit din comun !!
In istoria contemporana , toti identicii tai au avut o iesire din scena nu prea de laudat...!! Mai pustiulica , mai


De cultul personalitatii sufera patronul matale amice camioneros, ala cu ...sa traiti bine la pastele cailor............, noi astia din opozitiei avem personalitati sanatoasa si demne, nu ca cei teleghidati mental din clubul matale portocaliu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tot respectul pentru personalitatea sanatoasa si demna a lui Basescu, fiind singur impotriva tuturor! Si ce i-a mai ciuruit!!! In rest, am vazut ca atunci cand interesele o cer pana si Vadim se pupa cu ungurii, Geoana cu Antonescu etc. Cat despre Antonescu... chiar am avut o bruma de simpatie pentru el pana a demonstrat ca nu este altceva decat un crin ofilit sub ghimpii trandafirii ai lui Iliescu.
LA MULTI ANI si sa va fereasca Dumnezeu de alte ,,crize"!



Personalitatea sanatoasa si demna a lui Basescu? Ha, Ha, Ha!
Cu tot respectul draga buni, cum poti sa spui asa ceva despre un individ care conduce baut masina; si care arunca sticle in multime, ca numai Dumnezeu a facut sa nu sparga capul cuiva!
Sau care da pumni in gura la copii! Sau care vinde intreaga flota a unei tari!!!!!
Sau care talhareste ziariste de bunurile proprii jignindu-le!!!
Te rog eu buni gandeste bine ca spui, ca pe un talhar ca Base intocmai ca odinioara pe Baraba ar trebui sa-l pregatim pentru executie. Te rog eu revino-ti!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
icarastoian

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 13:30

... SA TRAIESTI BINE!!!!... Iti place cum incepe idolul tau noul an in noul mandat?...

Raporteaza abuz de limbaj
buni66

65 mesaje
Membru din: 24/11/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 13:46

De la: icarastoian, la data 2010-01-07 13:30:18... SA TRAIESTI BINE!!!!... Iti place cum incepe idolul tau noul an in noul mandat?...

Pana una alta, nici Basescu, nici tatucul "miner sef" Iliescu, nici prostanacul de Geoana, nici Antonescu pe care-l invarte Patriciu cu cheita, nu ne vor aduce bunastare, pana nu vom avea alta atitudine in fata crizelor. Daca asteptam sa ne faca Basescu sa traim bine fara sa muncm bine, si nu facem altceva decat sa ne plangem de mila si sa asteptam sa ne pice ceva... de undeva...suntem pierduti!... Macar copii nostri sa aiba alta atitudine. Si, a-propos, nu am idoli! Cred in Dumnezeu si in puterea lui de a ne lumina mintile si de a ne curata inimile de ura!
O zi buna si o viata asa cum va doriti!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1055 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 14:49

De la: camioneros70, la data 2010-01-06 20:10:28Observ cu stupoare ca multi dintre voi vorbiti ebraica !! Nu pot decat sa ma bucur....
Nu am inteles pe cine ce trebuie sa conving pe forum...E vreo batalie , vreun concurs , ceva de castigat ???????? Pfoooaicaa mia , n-am stiut pana acum ????? Tradatorilor !!!

Cred ca m-a turbat sarbatoarea asta d`a trecut , ca vad ca eu tot aiurea , tot aiurea...Norocu` meu ca mai exista OAMENI adevarati pe lumea asta sa-mi deschida si mie ochii !! Vai steaua mea !!!


bai camionagiule !
i-a zi-i tu lu' baiatu' :
da' di ce portzi matalutza basmalutza ?
ca la mine-n mahala numa' bulangii poarta d'astea...sau , cumva , shi matale eshti d'ala !? (nu de altceva da' poate vrei sa te apelam cu...saru' mana conitza !?)
PS.hai nu te supara, am glumit numa' .....................................

Raporteaza abuz de limbaj
si electronica !
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 14:51

Buni , vezi ca aici sunt sustinatorii omului de baza al liberalismului ajuns pe cele mai inalte culmi ...!! Este , deci arhicunoscuta personalitatea marcanta de care a dat si da dovada in continuare , acest cavaler teuton al luptelor politice seculare...Si ... unde mai pui ca le si castiga..! Pacat insa , ca de data asta ii lipsesc inamicii , ca altfel ne arata el noua de ce este intradevar capabil...



Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 14:56

De la: AZAZEL, la data 2010-01-07 14:49:34
De la: camioneros70, la data 2010-01-06 20:10:28Observ cu stupoare ca multi dintre voi vorbiti ebraica !! Nu pot decat sa ma bucur....
Nu am inteles pe cine ce trebuie sa conving pe forum...E vreo batalie , vreun concurs , ceva de castigat ???????? Pfoooaicaa mia , n-am stiut pana acum ????? Tradatorilor !!!

Cred ca m-a turbat sarbatoarea asta d`a trecut , ca vad ca eu tot aiurea , tot aiurea...Norocu` meu ca mai exista OAMENI adevarati pe lumea asta sa-mi deschida si mie ochii !! Vai steaua mea !!!


bai camionagiule !
i-a zi-i tu lu' baiatu' :
da' di ce portzi matalutza basmalutza ?
ca la mine-n mahala numa' bulangii poarta d'astea...sau , cumva , shi matale eshti d'ala !? (nu de altceva da' poate vrei sa te apelam cu...saru' mana conitza !?)
PS.hai nu te supara, am glumit numa' .....................................


Bai , drace , de ce nu mi-ai glumi tu pe sub buric asa vreo doua ore?? Ca altfel ....cum sa-ti vorbesc ...ca acolo la tine nu-i zice mahala , bah ...ii zice cocina , cotet si mai gaseste tu sinonime ca pe mine m-ai plictisit...si ti-as mai zice si continuarea de la " m-ai plictisit " da` sunt sigur ca tu o sti pe de rost....Love !!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

3030 mesaje
Membru din: 16/06/2009
Oras: Brasov

Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 19:21

Antonescu a dezamagit tinerii care l-au votat si a reusit sa-i tradeze asociindu-se cu PSDul.Am avut incredere in el ca era conducatorul unui partid de dr., dar acum nu o mai am, dupa comportarea actuala .In loc sa contribuie la relansarea Economica a Romaniei prin contributia in Parlament ., refuza orice colaborare cu PDL.

Raporteaza abuz de limbaj
GINA
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 20:25

De la: 9am076753, la data 2010-01-07 19:21:16Antonescu a dezamagit tinerii care l-au votat si a reusit sa-i tradeze asociindu-se cu PSDul.Am avut incredere in el ca era conducatorul unui partid de dr., dar acum nu o mai am, dupa comportarea actuala .In loc sa contribuie la relansarea Economica a Romaniei prin contributia in Parlament ., refuza orice colaborare cu PDL.


AUZI FRATE DA` MAI TERMINATI CU BANDA ASTA STRICATA!
VEZI CA N-AI RETINUT EXACT TEXTU` DE LA SEDINTELE DE PARTID PORTOCALII: SI S-AU RASUCIT IN MORMANT MARII SI ILUSTRII INAINTASI SI IDEOLOGI LIBERALI VAZAND ACEASTA ALIANTA INSPAIMANTATOARE INTRE PALARIA LIBERALA SI BASCA PSDISTA.
DOM`LE DA` FITI CEVA MAI CREATIVI DOM`LE, CA DUPA CE NE-ATI TOCAT CU CONSPIRATITA VOASTRA CRONICA( DE GENUL : VOICULESCU, VANTU, ETC), ACUM SUNTETI TELEGHIDATI MENTAL PE FRAZA ASTA EXPIRATA CU ASOCIEREA DINTRE LIBERALI SI PSD. DE FAPT, CE MA MIR, DOAR LA INTELIGENTA GURULUI BASE, NU PUTETI EMITE DECAT O IDEE PE TRIMESTRU.
PAI UITE FRATELE MEU PDL-IST CA EU NU SUNT DEZAMAGITA DELOC DE ALIANTA ASTA SI SA STII CA TOTI TINERII LIBERALI GANDESC CAM LA FEL, DA FAPT V-ATI SPERIAT DE MOARTE DE EA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1055 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 7 Ianuarie 2010, ora 21:59

saru'mana conitza !
te-ai suparat ?
hai c-am glumit mai camionagiule...shi in fond fiecare face ce vrea cu c*ru' lui.
asha ca poarta basmalutza in continuare shi fa...ce-tzi place sa faci...

Raporteaza abuz de limbaj
si electronica !
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2010, ora 13:53

De la: 9am076753, la data 2010-01-07 19:21:16Antonescu a dezamagit tinerii care l-au votat si a reusit sa-i tradeze asociindu-se cu PSDul.Am avut incredere in el ca era conducatorul unui partid de dr., dar acum nu o mai am, dupa comportarea actuala .In loc sa contribuie la relansarea Economica a Romaniei prin contributia in Parlament ., refuza orice colaborare cu PDL.


hai las-o jos ca macane ! cind ai avut tu incredere in C.Antonescu ,draga ? tu,care din 3 in 3 ne mai spuneai ca ai incredere in T. Basescu ....iar si iar,ca o placa stricata ! hai, plimba ursul ,ca mi-e scirba de oamenii ca tine !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

2700 mesaje
Membru din: 10/06/2009
Postat pe: 8 Ianuarie 2010, ora 22:14

De la: 9am178165, la data 2010-01-07 20:25:27
De la: 9am076753, la data 2010-01-07 19:21:16Antonescu a dezamagit tinerii care l-au votat si a reusit sa-i tradeze asociindu-se cu PSDul.Am avut incredere in el ca era conducatorul unui partid de dr., dar acum nu o mai am, dupa comportarea actuala .In loc sa contribuie la relansarea Economica a Romaniei prin contributia in Parlament ., refuza orice colaborare cu PDL.


AUZI FRATE DA` MAI TERMINATI CU BANDA ASTA STRICATA!
VEZI CA N-AI RETINUT EXACT TEXTU` DE LA SEDINTELE DE PARTID PORTOCALII: SI S-AU RASUCIT IN MORMANT MARII SI ILUSTRII INAINTASI SI IDEOLOGI LIBERALI VAZAND ACEASTA ALIANTA INSPAIMANTATOARE INTRE PALARIA LIBERALA SI BASCA PSDISTA.
DOM`LE DA` FITI CEVA MAI CREATIVI DOM`LE, CA DUPA CE NE-ATI TOCAT CU CONSPIRATITA VOASTRA CRONICA( DE GENUL : VOICULESCU, VANTU, ETC), ACUM SUNTETI TELEGHIDATI MENTAL PE FRAZA ASTA EXPIRATA CU ASOCIEREA DINTRE LIBERALI SI PSD. DE FAPT, CE MA MIR, DOAR LA INTELIGENTA GURULUI BASE, NU PUTETI EMITE DECAT O IDEE PE TRIMESTRU.
PAI UITE FRATELE MEU PDL-IST CA EU NU SUNT DEZAMAGITA DELOC DE ALIANTA ASTA SI SA STII CA TOTI TINERII LIBERALI GANDESC CAM LA FEL, DA FAPT V-ATI SPERIAT DE MOARTE DE EA!!!!!!!!!!!!!!!!!

La cate postari inversunate ...si cu majuscula ...aceeasi placa , aceleasi versuri...
Ma rog , in fond si la urma urmei.... fiecare face ce vrea cu viata si cu sanatatea lui...
Pe cand o sedinta la un psihopupu...!

Raporteaza abuz de limbaj
Dorinel

3855 mesaje
Membru din: 24/04/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Ianuarie 2010, ora 10:17

De la: 9am076753, la data 2010-01-07 19:21:16Antonescu a dezamagit tinerii care l-au votat si a reusit sa-i tradeze asociindu-se cu PSDul.Am avut incredere in el ca era conducatorul unui partid de dr., dar acum nu o mai am, dupa comportarea actuala .In loc sa contribuie la relansarea Economica a Romaniei prin contributia in Parlament ., refuza orice colaborare cu PDL.
Bine face .... Acum la guvernare este PDL-ul.

Raporteaza abuz de limbaj
Ori suntem capitalisti, ori nu mai suntem.
Pagini: << 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Cine este Crin Antonescu?
Mergi la: