back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce parere aveti despre swing?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
 
lorela33

181 mesaje
Membru din: 15/02/2010
Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 13:40


Raporteaza abuz de limbaj
crissalberto

5 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 14:43

Am fost la cluburi de swing in Olanda, singur si impreuna cu amanta.
Pot spune ca este o experienta deosebita(oricum in multe cupluri oricum ce-l putin una din persoane insala).Daca analizam prin cate emotii si peripetii trec amantii din timpul de azi , preferabil este sa mergi la swingclub , acolo totul este la vedere ,poti face orice dupa care totul decurge normal in familie.

Raporteaza abuz de limbaj
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 15:44

De la: izabelasalma, la data 2010-12-06 10:55:27oare cum as putea sa ma uit in ochii prietenului meu stiin ca mi-a calarit nevasta ?

esti casatorita cu o femeie?

Raporteaza abuz de limbaj
miss_darine

1799 mesaje
Membru din: 26/03/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 16:17

De la: rothmans, la data 2010-12-06 15:44:03
De la: izabelasalma, la data 2010-12-06 10:55:27oare cum as putea sa ma uit in ochii prietenului meu stiin ca mi-a calarit nevasta ?

esti casatorita cu o femeie?

e undercover

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

4095 mesaje
Membru din: 24/10/2011
Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 16:29

De la: darrom, la data 2010-12-06 06:29:42CRISTAL cristalin, p'asta ai cam luat-o in plin...da' nu-i nimica ca pana ti faci tu maricica si termini si cartili alilea di la nenia...ti trece...

Asta e viata mai cristal.Eu am mai spus-o si la altii: "cand te aventurezi sa mergi la inot, oricat de maestru ai fi e bine sa tii cont ca vei gasi mai multa apa decat poti sa bei"

lasati fata in pace !!!!! ce va luati toti de ea???

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 16:42

De la: Salut_Sunt_Sandu_, la data 2010-12-06 05:22:31
Carla,Carla....
De ce ma obligi tu pi mini,sa marturisesc icisa,ca sunt un las?...Unul ce nu are deloc curajul de a propune un topic interesant?
Lumeeee!...Sunt un las! Na,e bine?..
Si totusi,daca fetita aceasta ar avea curajul si intelepciunea ta,sa gandeasca si sa propuna acel topic,
multe lucruri interesante s-ar afla.Interesante pt.cei tineri,caci eu sunt deja prea batran sa nu le stiu.

Ah,sa nu uit:Observai ca primisi o invitatie la un swing,nu ma lasi pe mine la duduca?...

Pupici Carla,peste tot pe unde vrei tu!Sa nu uit:Ma apuca ora 0.30 minute al acestei nopti,numai din dorin- ta de a scrie MAI frumos ca tine,pe topicu acela cu povestiri erotice.
Si surpriza,pagina nu rula in sus, sa-l pot copia.Am incercat sa-l postez asa,si iar surpriza..nu a fost primit.Crez eu,ca ai tu pile si pe acolo....

Sandu A.X.303023.

-deschide topicul ala interesant...si la lumea sa comenteze...
-de la cien am primit invitatii, ca am citit de sus pana jos si n-am vazut.... ca poate ma duc....si nu te las pe tine...
-eu cand am ceva mai mult de postat, scriu in word si apoi copii ca sa postez... sa nu se piarda...daca tu nu stii sa umbli cu mousul n-am ce-ti face....oi avea eu pile si nu stiu...dar daca vrei, apeleaza la mine.....
- ce ti-a facut cristal??? de ce te iei asa rau de ea?....la ce ai postat, putea lumea sa inteleaga orice....daca tot ai facut glume, puteai sa glumesti si cu ea, nu sa o trimiti la biblioteca...nici tie nu cread ca ti-ar placea acest mod de abordare... ai mancar scaieti azi noapte????

Raporteaza abuz de limbaj
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 16:45

De la: carla111, la data 2010-12-06 16:42:02
De la: Salut_Sunt_Sandu_, la data 2010-12-06 05:22:31
Carla,Carla....
De ce ma obligi tu pi mini,sa marturisesc icisa,ca sunt un las?...Unul ce nu are deloc curajul de a propune un topic interesant?
Lumeeee!...Sunt un las! Na,e bine?..
Si totusi,daca fetita aceasta ar avea curajul si intelepciunea ta,sa gandeasca si sa propuna acel topic,
multe lucruri interesante s-ar afla.Interesante pt.cei tineri,caci eu sunt deja prea batran sa nu le stiu.

Ah,sa nu uit:Observai ca primisi o invitatie la un swing,nu ma lasi pe mine la duduca?...

Pupici Carla,peste tot pe unde vrei tu!Sa nu uit:Ma apuca ora 0.30 minute al acestei nopti,numai din dorin- ta de a scrie MAI frumos ca tine,pe topicu acela cu povestiri erotice.
Si surpriza,pagina nu rula in sus, sa-l pot copia.Am incercat sa-l postez asa,si iar surpriza..nu a fost primit.Crez eu,ca ai tu pile si pe acolo....

Sandu A.X.303023.

-deschide topicul ala interesant...si la lumea sa comenteze...
-de la cien am primit invitatii, ca am citit de sus pana jos si n-am vazut.... ca poate ma duc....si nu te las pe tine...
-eu cand am ceva mai mult de postat, scriu in word si apoi copii ca sa postez... sa nu se piarda...daca tu nu stii sa umbli cu mousul n-am ce-ti face....oi avea eu pile si nu stiu...dar daca vrei, apeleaza la mine.....
- ce ti-a facut cristal??? de ce te iei asa rau de ea?....la ce ai postat, putea lumea sa inteleaga orice....daca tot ai facut glume, puteai sa glumesti si cu ea, nu sa o trimiti la biblioteca...nici tie nu cread ca ti-ar placea acest mod de abordare... ai mancar scaieti azi noapte????


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 16:58

am scris aiurea....da' m-am ienervat la niervi !!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
labutzaa2

16 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 17:00

nustiu dastea

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 17:06

De la: rothmans, la data 2010-12-06 15:44:03
De la: izabelasalma, la data 2010-12-06 10:55:27oare cum as putea sa ma uit in ochii prietenului meu stiin ca mi-a calarit nevasta ?

esti casatorita cu o femeie?

...si are un prieten.....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 17:06

De la: adriano33, la data 2010-12-06 17:00:03 nustiu dastea

lasa ca inveti aici...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 17:08

De la: izabelasalma, la data 2010-12-06 10:55:27oare cum as putea sa ma uit in ochii prietenului meu stiin ca mi-a calarit nevasta ?

nu fa swing cu prietenul...fa cu un strain...

Raporteaza abuz de limbaj
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 17:12

De la: carla111, la data 2010-12-06 17:06:09
De la: rothmans, la data 2010-12-06 15:44:03
De la: izabelasalma, la data 2010-12-06 10:55:27oare cum as putea sa ma uit in ochii prietenului meu stiin ca mi-a calarit nevasta ?

esti casatorita cu o femeie?

...si are un prieten.....

ala s-o fi intituland amant?

Raporteaza abuz de limbaj
andalexkor

66 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 18:05


Raporteaza abuz de limbaj
andalexkor

66 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 6 Decembrie 2010, ora 18:08

cum adica cu ce ochi poti privi la prieten cand iti calareste nevasta?!! ori iti este prieten ori ba? tot ce ai mai bun...imparti cu prietenii ...ca doar si el se uita la tine la ochi cand ii calaresti nevasta, asa ar fi fair-play

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

304 mesaje
Membru din: 18/11/2010
Oras: Timisoara

Postat pe: 7 Decembrie 2010, ora 03:13

De la: izabelasalma, la data 2010-12-06 10:55:27oare cum as putea sa ma uit in ochii prietenului meu stiin ca mi-a calarit nevasta ?


Mmmm cred ca e o senzatie unica...

Raporteaza abuz de limbaj
"Everything happens for a reason."
Fosta membra 9am.ro

630 mesaje
Membru din: 30/07/2010
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 7 Decembrie 2010, ora 03:22

Eu nu stiu daca as fi atat de curios de culoarea si sclipirea din ochii "prietenului"... cred ca as fi mult mai fascinat sa vad cum se produc imaginile in creierii lui, sa vad cum si pe unde circula sangele de la inima la creierul mic si invers...as putea continua cu exemple dar nu cred ca voi sunteti atrasi de zoofilie cum sunt eu

Raporteaza abuz de limbaj
De obicei pun deshtu cand ma iscalesc...CU RESPECT DARROM.
Fosta membra 9am.ro

65 mesaje
Membru din: 8/08/2010
Postat pe: 7 Decembrie 2010, ora 20:52

Carla,
Invitatia catre tine vine de la pagina 3,user 014415.Persoana are la avatar poza unei fete,dar in profil este de sex masculin.
Na belea!...Ce ne facem acum?..

SanduA.X. 303023.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 7 Decembrie 2010, ora 21:36

De la: Salut_Sunt_Sandu_, la data 2010-12-07 20:52:32Carla,
Invitatia catre tine vine de la pagina 3,user 014415.Persoana are la avatar poza unei fete,dar in profil este de sex masculin.
Na belea!...Ce ne facem acum?..

SanduA.X. 303023.

ahaaaaaaaa....e Ion...un "pretin" mai vechi !!! dar la cum scrie, nici nu m-am uitat... ....bine, te las pe tine, cu el !!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 7 Decembrie 2010, ora 21:42

De la: andalexkor, la data 2010-12-06 18:08:26cum adica cu ce ochi poti privi la prieten cand iti calareste nevasta?!! ori iti este prieten ori ba? tot ce ai mai bun...imparti cu prietenii ...ca doar si el se uita la tine la ochi cand ii calaresti nevasta, asa ar fi fair-play


Raporteaza abuz de limbaj
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 7 Decembrie 2010, ora 21:46

De la: carla111, la data 2010-12-07 21:42:23
De la: andalexkor, la data 2010-12-06 18:08:26cum adica cu ce ochi poti privi la prieten cand iti calareste nevasta?!! ori iti este prieten ori ba? tot ce ai mai bun...imparti cu prietenii ...ca doar si el se uita la tine la ochi cand ii calaresti nevasta, asa ar fi fair-play


nu fi rea!

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy007759

7 mesaje
Membru din: 2/02/2015
Postat pe: 7 Decembrie 2010, ora 21:55

pt Sandu...

nu poti insela cu sufletul...dar daca unii dintre noi au coloana vertebrala cat o au nevertebratele (adica deloc)...poti face orice si oricum. eu ma refer la OAMENII in adevaratul sens al cuvantului. Si unii de pe acest form stiu despre ce vorbesc.

ps: s-a descoperit gena infidelitatii..o au 1 din 4 persoane. sa va duceti sa va faceti analizele :)))))
v-am pupat!

Raporteaza abuz de limbaj
rothmans_yuppy

7870 mesaje
Membru din: 1/05/2010
Oras: Baia Mare

Postat pe: 7 Decembrie 2010, ora 22:02

De la: yuppy007759, la data 2010-12-07 21:55:51pt Sandu...

nu poti insela cu sufletul...dar daca unii dintre noi au coloana vertebrala cat o au nevertebratele (adica deloc)...poti face orice si oricum. eu ma refer la OAMENII in adevaratul sens al cuvantului. Si unii de pe acest form stiu despre ce vorbesc.

ps: s-a descoperit gena infidelitatii..o au 1 din 4 persoane. sa va duceti sa va faceti analizele :)))))
v-am pupat!

chiar asa sa fie?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 7 Decembrie 2010, ora 22:13

De la: rothmans, la data 2010-12-07 21:46:46

nu fi rea![/quote]
din contra...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7554 mesaje
Membru din: 24/12/2012
Postat pe: 7 Decembrie 2010, ora 22:13

De la: rothmans, la data 2010-12-07 22:02:37
De la: yuppy007759, la data 2010-12-07 21:55:51pt Sandu...

nu poti insela cu sufletul...dar daca unii dintre noi au coloana vertebrala cat o au nevertebratele (adica deloc)...poti face orice si oricum. eu ma refer la OAMENII in adevaratul sens al cuvantului. Si unii de pe acest form stiu despre ce vorbesc.

ps: s-a descoperit gena infidelitatii..o au 1 din 4 persoane. sa va duceti sa va faceti analizele :)))))
v-am pupat!

chiar asa sa fie?

gena o fi...dar nu e musai sa fie folosita

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1479 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 8 Decembrie 2010, ora 16:00



in primul rand swingul nu este ca si inselatul.
2lea rand nu este impotriva naturii ba chiar invers monogamia este impotiva naturii
3lea rand "iar daca o comiti mai devreme sau mai tarziu platesti" ce platesti taxe? nu platesti absolut nimik iar la faza cu inselatul partenerului ... singura nenorocire pe care o poti patii este sa te omoare constiinta sa iti bage "elefantul" in camera cu partenera/ul.
iar punchline-ul tau sa stii ca e genul de gandire care a tinut sclavii in lant de marii corporatisti si de dictatori si mai ales de Inventatorii si Practicantii RELIGIEI. din cauza la oameni care gandesc ca "Sfatul meu: stati cuminti, totul se plateste cu varf si indesat." nu a mai evoluat rasa umana

over and out[/quote]



da, swingul nu e ca inselatul pt ca trebuie sa fie amandoi partenerii de acord, dar sa stii ca genul tau de gandire a tinut sclavii in lanturi, genul asta de gandire care spune ca nu e nimic rau intr-un lucru evident obscen, oribil sau mai stiu eu cum, genul asta de gandire ii fac pe soldati ca in razboi sa violeze femeile si sa omoare fara mila, ca de, in cel mai rau caz ii mustra constiinta, si oameni cu o asa gandire sunt peste tot



Raporteaza abuz de limbaj
Si suferinta e buna la ceva.O altfel de viata daca am avea, altfel ne-am bate joc de ea
Fosta membra 9am.ro

65 mesaje
Membru din: 8/08/2010
Postat pe: 8 Decembrie 2010, ora 19:36

Draga Yuppy 007759,

De ce oare cred eu despre tine ca nu ai mai mult de 30
ani?...Oare doar pt.ca simt, ca nu prea ai experienta de viata?...
Ah!...Nu ai vrea mata sa-ti pui un nume de user?Imi dai voie sa-ti aleg eu unul?..Uite: Optimista!Eeei?...Ceeee ziiiiiici?..
Stii draga mea,ar fi fantastic de frumos, sa fie si-n viata cum este prin unele filme..doar ca...viata este viata,fir-ar ea sa fie de parsiva.
Cu multi ani in urma,pe parcursul unei discutii,un prieten ma intreaba la un moment dat:Stii tu care femei nu-si vor insela niciodata sotul?...
Iata un subiect la care nu ma gandisem niciodata...si,am
ramas descumpanit.Zambind,acesta mi-a raspuns:Doar cele ce-si iubesc cu adevarat sotul.
In acest moment,am convingerea ca in acest punct esti
tu.Ti-as fi recunoscator daca mi-ai raspunde, daca am nimerit-o sau nu.Ok?...
Si inca ceva:Aceasta remarca este valabila si pt.barba-
ti.Nu am s-o mai intreb pe domnisoara-doamna Optimista,va intreb pe voi toti ceilalti:Din experienta domniilor voastre,a celor din jurul vostru,procentual,
in cate cazuri ambii parteneri sunt la fel de mult de indragostiti unul de celalalt?... Suta la suta?..Poate cinzeci la suta?...Poate doar zece la suta?..
Eu cred draga doamna,ca nu are nimic deaface sufletul cu coloana vertebrala...si,hai
te rog frumos,nu incerca sa creezi impresia ca doar barbatii sunt cei ce inseala.
Parsiva aceea despre care vorbeam mai devreme, poate
lasa uneori doi tineri sa se casatoreasca la fel de indragostiti unul de altul,iar pe la 25 de ani sotul sa aiba un accident,in urma careia sa ramana inactiv sexual.
Tanara doamna va rezista 2-3-5-9 ani fara o relatie extraconjugala,dar cu totii stim ca vin momente in care
iti vine sa urci pe pereti deeee...stiti voi.Si,in marea majoritate a cazurilor o va face.La inceput f.f.discret, mai apoi discret,mai apoi...
Dragoste,casnicie,copii,respect,noroc,fericire.ghinion,
dezamagire,ura,extaz,implinire....Haide-ti sa le punem pe toate acestea intr-un bol,sa le amestecam bine-bine.
Stim noi pana pe la 60-65, de ani de ce anume vom avea parte?
Draga mea prea optimista,asteapta sa implinesti 65 de ani.Ai dori sa vorbim atunci?...Daca da,eu te voi astepta....
Cu toata stima,Sandu A.X.303023.


Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

22546 mesaje
Membru din: 8/10/2008
Oras: Craiova

Postat pe: 8 Decembrie 2010, ora 20:08

De la: Salut_Sunt_Sandu_, la data 2010-12-08 19:36:59Draga Yuppy 007759,

De ce oare cred eu despre tine ca nu ai mai mult de 30
ani?...Oare doar pt.ca simt, ca nu prea ai experienta de viata?...

Dragoste,casnicie,copii,respect,noroc,fericire.ghinion,
dezamagire,ura,extaz,implinire....Haide-ti sa le punem pe toate acestea intr-un bol,sa le amestecam bine-bine.
Stim noi pana pe la 60-65, de ani de ce anume vom avea parte?
Draga mea prea optimista,asteapta sa implinesti 65 de ani.Ai dori sa vorbim atunci?...Daca da,eu te voi astepta....
Cu toata stima,Sandu A.X.303023.



Ia uite de cine dau eu aici...si pe ce topic!!!

Dincolo de uimirea (placuta, de altfel!) de a te revedea activ, Sandu, pot spune ca acest p.d.v. (si aici ma refer la acela de a avea puterea de a recunoaste ca toti putem gresi) apartine, de regula, celor cu o anumita experienta de viata, celor care au inteles ca poti avea surprize de orice natura, ca lucrurile nu sunt doar in alb si negru, ci au o multime de culori, si fiecare culoare are o multime de nuante, iar viata, parsiva asta de viata (cum bine i-ai spus), te poate pune in ipostaze pe care nici nu le-ai fi banuit, si, cu atat mai putin, le-ai fi acceptat! Da, ai dreptate (si imi permit sa iti raspund si eu, nu doar persoana interpelata), doar cei care iubesc nu inseala, sau, daca imi dai voie sa completez, si cei care se respecta pe sine insusi!
Cu ce nu sunt de acord insa...exemplul ales de tine (cel in care barbatul are un accident care duce la impotenta) nu mi se pare a fi cel mai potrivit, pt ca in acest caz femeia nu poate fi judecata si condamnata, iar in aceasta situatie nu cred ca s-ar pune problema inselatului, ci doar a satisfacerii unei anumite necesitati fiziologice pe care toti, dar absolut toti, o au!

Raporteaza abuz de limbaj
www.nixservers.ro - Gazduire web / VPS / servere dedicate
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 8 Decembrie 2010, ora 20:11

De la: Salut_Sunt_Sandu_, la data 2010-12-08 19:36:59Draga Yuppy 007759,

De ce oare cred eu despre tine ca nu ai mai mult de 30
ani?...Oare doar pt.ca simt, ca nu prea ai experienta de viata?...
Ah!...Nu ai vrea mata sa-ti pui un nume de user?Imi dai voie sa-ti aleg eu unul?..Uite: Optimista!Eeei?...Ceeee ziiiiiici?..
Stii draga mea,ar fi fantastic de frumos, sa fie si-n viata cum este prin unele filme..doar ca...viata este viata,fir-ar ea sa fie de parsiva.
Cu multi ani in urma,pe parcursul unei discutii,un prieten ma intreaba la un moment dat:Stii tu care femei nu-si vor insela niciodata sotul?...
Iata un subiect la care nu ma gandisem niciodata...si,am
ramas descumpanit.Zambind,acesta mi-a raspuns:Doar cele ce-si iubesc cu adevarat sotul.
In acest moment,am convingerea ca in acest punct esti
tu.Ti-as fi recunoscator daca mi-ai raspunde, daca am nimerit-o sau nu.Ok?...
Si inca ceva:Aceasta remarca este valabila si pt.barba-
ti.Nu am s-o mai intreb pe domnisoara-doamna Optimista,va intreb pe voi toti ceilalti:Din experienta domniilor voastre,a celor din jurul vostru,procentual,
in cate cazuri ambii parteneri sunt la fel de mult de indragostiti unul de celalalt?... Suta la suta?..Poate cinzeci la suta?...Poate doar zece la suta?..
Eu cred draga doamna,ca nu are nimic deaface sufletul cu coloana vertebrala...si,hai
te rog frumos,nu incerca sa creezi impresia ca doar barbatii sunt cei ce inseala.
Parsiva aceea despre care vorbeam mai devreme, poate
lasa uneori doi tineri sa se casatoreasca la fel de indragostiti unul de altul,iar pe la 25 de ani sotul sa aiba un accident,in urma careia sa ramana inactiv sexual.
Tanara doamna va rezista 2-3-5-9 ani fara o relatie extraconjugala,dar cu totii stim ca vin momente in care
iti vine sa urci pe pereti deeee...stiti voi.Si,in marea majoritate a cazurilor o va face.La inceput f.f.discret, mai apoi discret,mai apoi...
Dragoste,casnicie,copii,respect,noroc,fericire.ghinion,
dezamagire,ura,extaz,implinire....Haide-ti sa le punem pe toate acestea intr-un bol,sa le amestecam bine-bine.
Stim noi pana pe la 60-65, de ani de ce anume vom avea parte?
Draga mea prea optimista,asteapta sa implinesti 65 de ani.Ai dori sa vorbim atunci?...Daca da,eu te voi astepta....
Cu toata stima,Sandu A.X.303023.



de ce oare cred eu despre tine ca te cheama Sandu ???!!!

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
yuppy007759

7 mesaje
Membru din: 2/02/2015
Postat pe: 8 Decembrie 2010, ora 22:25

draga Sandu,

nu-mi pun nume pt ca oricum nu este relevant. nu ajuta cu nimic. optimista de fel nu sunt, dar asa cum fac majoritatea..atunci cand judeci pe cineva, sau o situatie, o treci prin filtrul tau de gandire.. Rezonezi sau nu cu acel "Cineva" sau "ceva". pt mine varsta nu conteaza, deoarece nu prea conteaza anii trecuti cat calitatea lor. Ei ceea ce spun oamenii despre tine dupa ce ai parasit incaperea. ma gandesc ca nu vreau sa le fie rusine copiilor mei cu mine. noi suntem exemplul lor. dar poate doar asa simt femeile. nu stiu. tine de respectul fata de mine si de bunul simt. pe care unii il au sau nu.
nu am spus niciodata ca doar barbatii inseala , proportia e egala. ps: chelul isi pune mana in cap. Nu am 65 de ani si sincer la varsta aia mi-as dori sa nu am timp sa stau sa scriu pe forum. Acum intr-o pauza de pictat imi permit.. :P
nu sunt nici optimista , nici visatoare. Am vorbit despre mine atat. si oricum nu am vazut nicio femeie ca se urca pe pereti ca nu are parte de sex, dar ma bucur ca ai vazut tu asta. noul Matrix.
si din fericire am vazut si oameni care se iubesc..si s-au iubit pt totdeauna. si asta imi permite sa sper.
referitor la viata parsiva. ea e frumoasa, noi suntem elementele parsive din ea. noi ne jucam intre noi..pana se joaca si ea cu noi.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Ce parere aveti despre SWING?
Mergi la: