back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Femeia buna la pat

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
 
bebeoprea

28 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Martie 2009, ora 17:34

linda...esti tare cu raspunsul tau!


yuppy000225

14 mesaje
Membru din: 3/03/2009
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 20:42

bravo, bravo..este esential sa mai sarim putin calul

Raporteaza abuz de limbaj
yuppy000225

14 mesaje
Membru din: 3/03/2009
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 20:47

De la: nirolf_32, la data 2009-03-29 10:55:52trebuie sa fi o adepta a sexului total si fara prejudecati[]]]]]]]]]]]]ce inseamna "sex total";))?

Raporteaza abuz de limbaj
lungudaniel70

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 00:22

Cititi si invatati fetelor. Linda stie ce si cum...

Raporteaza abuz de limbaj
Leen

10 mesaje
Membru din: 30/03/2009
Oras: Constanta

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 00:53

De la: Haps, la data 2009-03-17 14:56:13"buna la pat" = sa fie pe aceeasi lungime de unda cu partenerul. sa se inteleaga prin miscari, gesturi, etc. o femeie poate sa fie buna la pat ptr unul si varza la pat ptr altul.

asa ca acest "buna la pat" e relativ si depinde in cea mai mare masura de experienta ei si intr-o oarecare masura si de partener.


Mda, Haps, corespunde.... Sunt de acord... Intotdeauna le-ai zis bine....

Raporteaza abuz de limbaj
adonis_adi04

43 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 02:21

De la: VYP3R, la data 2009-03-29 09:38:06ioanvirgilsavu ai conceptii mai proaste decat strabunicu meu, daca faci sex oral ori tu ori fata nu inseamna ca nu o respecti, dar tu esti mai lache, ramai in lumea ta si practica doar normal si doar misionar ca toti lachetzii. Probabil pe tine te-a refuzat femeia cu asa ceva spunandu-ti ca e lipsa de respect si alte vrajeli din gama asta, afla si tu ca daca tia zis asa e cea mai mare panarama si esti singuru care nu primeste oral din partea ei


Eu cred ca strabunicu tau era mai smecher, o femeie daca se respecta nu ajunge acolo, si nici tu daca te respecti nu o lingi in fund. Spun asta cu riscul sa-mi sara toate femeile dupa yuppy in cap.

P.S.: Se scrie ti-a

Raporteaza abuz de limbaj
OWA

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Deva

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 08:49



esti meseriasa 1..de acord cu tine !...SExul oral o necesitate ....in general inebuneste toti barbatii...

Raporteaza abuz de limbaj
george_mihnea

8 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 09:34

o femeie buna la pat!
nici odata nu o sa fie nevasta
o femeie buna la pat este amanta
ce faci cu amanta in pat nu faci cu nevasta chiar daca si nevasta stie ce stie sa faca si amanta face cu altul nu cu barbatul

Raporteaza abuz de limbaj
Namless

12 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 10:29

Nu stiu de ce anumite persoane au iesit mai devreme de la gradinita si au inceput sa posteze pe forum!
Hmm ce e cu atata negativism si raspunsuri rebele, daca voi nu aveti parte de "sex" de ce trebuie sa va exprimati pe acest forum postand impotriva unei persoane , am vazut atati sceptici si ironici incat imi vine sa fiu sarcastic ! sincer lasati posturile daca nu stiti ce sa scrieti in ele si nu va mai bagati in seama daca subiectul nu vi se pare destul de interesant!
P.S pentru moderatori siteu-lui ar trebuii sa faceti curatenie intre copii comunitatea yuppy e foarte buna dar fara minori, inca nu au capacitatea mentala sa inteleaga ca in lumea asta exista si alte probleme!

DACA NU SA INTELES MESAJU LASAT DRAQ POSTURILE DE OFTICOSI SI JIGNIRILE PERSONALE LA ADRESA MEMBRILOR, JUDECATI INAINTE SA SPUNETI UN *****


fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 10:31

De la: mihnea2, la data 2009-03-30 09:34:51o femeie buna la pat!
nici odata nu o sa fie nevasta
o femeie buna la pat este amanta
ce faci cu amanta in pat nu faci cu nevasta chiar daca si nevasta stie ce stie sa faca si amanta face cu altul nu cu barbatul


cata indoctrinare!!! tu chiar esti t_ampit!!!!!
uite de-asta am renuntat sa mai intru pe forum... dau numai peste d-astia!

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 13:13

De la: mihnea2, la data 2009-03-30 09:34:51o femeie buna la pat!
nici odata nu o sa fie nevasta
o femeie buna la pat este amanta
ce faci cu amanta in pat nu faci cu nevasta chiar daca si nevasta stie ce stie sa faca si amanta face cu altul nu cu barbatul




banuiesc ca tu nu faci anumite lucruri cu nevasta-ta, pt ca o respecti....aaahahaha!

iar ei ii este rusine sa-ti spuna ca ar vrea sa faca "anumite lucruri", ca nu cumva sa crezi tu despre ea ca ii trec prin minte ganduri "de taratura"...

fiecare intuieste gandurile celuilalt si ajungeti tacit la concluzia ca perversiunile sa le faceti in afara caminului conjugal, pe care, ca niste buni crestini ce sunteti, vreti sa-l pastrati nepatat....

tu iti faci amanta
nevasta-ta isi da seama, in cazul in care nu doarme pe ea... si isi gaseste si ea unul care "sa-i rupa gura", pt ca s-a saturat de respectul tau... si uite asa, o sa traiti fericiti, pana ajungeti pe la vreo 60 si o sa va dati seama ce destepti ati fost.

PAREREA MEA: o data ce ai pus gura pe alt organ genital decat al nevestii-ti, din start, ai spurcat si casa si casnicie si nevasta si copii si pe tine si tot... asa ca lasati-o mai moale cu "tipul" asta de respect!

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 13:28

@fm77roen @mikydutza @trahunt @picassent @shipper

ma bucur ca marea majoritate e deschisa la minte...

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 13:32

De la: adonis84, la data 2009-03-30 02:21:08
De la: VYP3R, la data 2009-03-29 09:38:06ioanvirgilsavu ai conceptii mai proaste decat strabunicu meu, daca faci sex oral ori tu ori fata nu inseamna ca nu o respecti, dar tu esti mai lache, ramai in lumea ta si practica doar normal si doar misionar ca toti lachetzii. Probabil pe tine te-a refuzat femeia cu asa ceva spunandu-ti ca e lipsa de respect si alte vrajeli din gama asta, afla si tu ca daca tia zis asa e cea mai mare panarama si esti singuru care nu primeste oral din partea ei


Eu cred ca strabunicu tau era mai smecher, o femeie daca se respecta nu ajunge acolo, si nici tu daca te respecti nu o lingi in fund. Spun asta cu riscul sa-mi sara toate femeile dupa yuppy in cap.

P.S.: Se scrie ti-a


domnu' ioan virgin savu si adonis84.... stati calmi! exista si femei ca voi... deci este pt toata lumea

Raporteaza abuz de limbaj
robertdobrescu

23 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 14:08

frati barbati, stimate doamne
Femeia buna la pat este ceva deosebit. Nu e rara. Mai rara e potrivirea dintre parteneri. femeia trebuie sa simta ce vrea barbatul. E nashpa sa ii spui tu : fa asha sau fa asha.... ar fim ca la curwe. E mishto sa simta: esti obosit sau iti e lene, e dimineata sau esti la meci - sa iti aplice tratamentul oral. esti in gradina sau dupa nbaie, in baie sau dupa munca...sa te "induca " spre un sex adevarat. ai chef de ceva nou...sa iti ofere o introspectie anala sau un sex in masina. Femeia buna l apat trebuie sa aiba chef sa fie harnica in pat, ca in rest stie ea ce are de facut.

Raporteaza abuz de limbaj
katita

1 mesaj
Membru din: 14/11/2007
Oras: Giurgiu

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 15:00

SA AIBA DE TOATE SI SA FACA DE TOATE.ASA SPUN UNII CEL PUTIN!

Raporteaza abuz de limbaj
apocalypse_yo

1172 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 15:50

De la: dasca777, la data 2009-03-29 10:51:12p.s. vreau coliva


am un tovaras care zicea intruna ca tn... pana la urma era sa mancam coliva de la el... asa ca ai mare grija

Raporteaza abuz de limbaj
apocalypse_yo

1172 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 15:52

De la: ioanvirgilsavu, la data 2009-03-29 08:52:41numai un om bolnav poate sa faca sex oral cu fata p care o respecta!!!


saracul de tine... cred ca esti tare nefericit...

Raporteaza abuz de limbaj
apocalypse_yo

1172 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 16:00

De la: adonis84, la data 2009-03-30 02:21:08
De la: VYP3R, la data 2009-03-29 09:38:06ioanvirgilsavu ai conceptii mai proaste decat strabunicu meu, daca faci sex oral ori tu ori fata nu inseamna ca nu o respecti, dar tu esti mai lache, ramai in lumea ta si practica doar normal si doar misionar ca toti lachetzii. Probabil pe tine te-a refuzat femeia cu asa ceva spunandu-ti ca e lipsa de respect si alte vrajeli din gama asta, afla si tu ca daca tia zis asa e cea mai mare panarama si esti singuru care nu primeste oral din partea ei


Eu cred ca strabunicu tau era mai smecher, o femeie daca se respecta nu ajunge acolo, si nici tu daca te respecti nu o lingi in fund. Spun asta cu riscul sa-mi sara toate femeile dupa yuppy in cap.

P.S.: Se scrie ti-a


cred ca tu esti mai nefericit decat ioanvirgilsavu... saracii de voi...

Raporteaza abuz de limbaj
apocalypse_yo

1172 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 16:03

De la: linda, la data 2009-03-30 13:28:48@fm77roen @mikydutza @trahunt @picassent @shipper

ma bucur ca marea majoritate e deschisa la minte...


o bila alba pt linda si cei specificati

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 16:20

De la: angel_demon10, la data 2009-03-30 10:31:29
De la: mihnea2, la data 2009-03-30 09:34:51o femeie buna la pat!
nici odata nu o sa fie nevasta
o femeie buna la pat este amanta
ce faci cu amanta in pat nu faci cu nevasta chiar daca si nevasta stie ce stie sa faca si amanta face cu altul nu cu barbatul


cata indoctrinare!!! tu chiar esti t_ampit!!!!!
uite de-asta am renuntat sa mai intru pe forum... dau numai peste d-astia!

Ce faci bre revii si tu cand trebuie sa plec eu....
Pe unde iti mai faci veacul ?!

ON TOPIC :
Se pare ca nu toti merg pe ideea "doamna in societate, gospodina in casa, curva in pat". Treaba ta! DAR atunci cand o dai in bara macar sa fii suficient de barbat sa realizezi ca tu esti de vina.
Lasa preconceptiile tampite pt copiii care si acum fac : cahh!! cahh!! e fata cahh!!

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
aprov

221 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 18:04

Mai dragilor, fata asta a intrebat pe bune.Poate chiar are un amic si e curioasa ce trebuie sa faca in pat ca sa se poata spune si despre ea cum a auzit ea baietii despre o alta ca ar fi foarte buna la pat.
E normal ca orice fata (femeie) la inceputul vietii sexuale sa vrea sa stie ce are de facut pt a fi catalogata ca fiind ,,buna la pat".Pt ca, hai sa fim sinceri, componenta sexuala conteaza peste 50% intr-o relatie.
Pana acum am citit aproape numai lucruri teoretice.Foarte putini au incercat sa-i sugereze sa arate bine, sa fie curata, ingrijita, fara limite in pat , foarte activa in schimb, sa-l faca sa se simta mascul, sa ia initiativa cateodata si chiar sa nu-i lipsesca din meniu sexul oral eventual facut reciproc si nu in ultimul rand sa se iubeasca mult.
Adaug la asta cateva chestiuni din umila mea experienta cu femeile:
- cel mai important lucru este cunoasterea, si practicarea exercitiilor Kegel in timpul actului sexual.Mai exact pt adolescente se refera la contractiile voluntare ale muschilor pelvieni in momentul cand simtiti ca masculul incepe sa erupa.Pt un barbat este cel mai puternic orgasm, cel in timpul caruia simti ca te stoarce ca si cum te-ar mulge incet.
N-o sa folosesc un limbaj de manastire dar sper sa nu fie si maici pe aici.
Am avut o relatie in care fata facea in timpul liber exercitii Kegel (isi fortifica musculatura chiar la birou stand pe scaun).E ca si cand vrei sa inrerupi urinarea.Din pacate fata respectiva nu vroia sub nici o forma sex oral(n-a acceptat nici macar cand m-am oferit sa-i fac eu, sperand apoi intr-o reciprocitate).Ne-am despartit dupa cativa ani (nu din cauza refuzului)dar era cea mai tare din punctul asta de vedere.
- a doua chestiune in ordinea importantei este, asa cum s-a spus mai sus ,,sa nu stea in pat ca vaca". Vreau sa spun ca e foarte important ca fata sa se miste dar nu trebuie exagerat.Am avut o relatie in care fata , probabil sfatuita prost, incerca sa se miste prea mult iar eu schimband ritmul era mereu in contrepied.Am preferat atunci s-o apuc de par si s-o tin nemiscata.Deci , miscati-va dar nu exagerati.E mult mai important ce faceti cu mainile (in cazul pozitiei misionarului) pe spatele si fesele lui.
- o a treia chestie este ca o fata muta in pat nu e chiar ce isi doreste un barbat.Gemetele de placere, cuvintele cu conotatii sexuale, eventual de imbarbatare au rolul lor intr-o erectie pe termen lung, eventual la un al doilea numar cand se stie clar ca atunci durata este aproape tripla.Nimeni nu-si doreste sa treziti vecinii, dar fermoarul la gura poate da senzatia ca abia astepti sa se termine.
- ridicati bazinul mai sus decat capul.Daca e sa va puneti o perna puneti-o sub fund nu sub cap.
- initiative spontane din partea voastra care sa-l lase cu gura cascata:vrei sa ma iei pe la spate? vrei sa ti-o trag eu in seara asta? Nu e cazul sa fiti vulgare, barbatii nu se dau in vant dupa fetele vulgare,dar o intrebare aparent nevinovata poate sa-i creasca brusc nivelul ,,colesterolului" chiar daca abia ati facut-o.
Faceam masaj unei fete dupa ce facusem dragoste cu ea, si asa goala cum era m-ar fi tentat inca o repriza de data asta pe la spate.I-am spus ca nu mai pot sa-i fac masaj pt ca-mi vine sa-i fac ceva pe la spate.Mi-a raspuns ,,si cine te opreste?". Doar aceste cuvinte ale ei mi-au adus o erectie spontana si desi eram vlaguiti a urmat ceva de vis.
M-as bucura ca vreuna din voi sa fi invatat ceva din cele de mai sus, iar eu s-o gasesc pe cea care le are pe toate acestea la un loc.
Sa va iubiti adanc!

Raporteaza abuz de limbaj
Sunt irezistibil,inamovibil, iresposabil, irecuperabil. Vorbesc Braille, si daca vreau trimit totul la dracu. Tocmai am ,,reusit" sa sterg Recycle Bin.
EVA_yuppy

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 18:07

De la: mihnea2, la data 2009-03-30 09:34:51o femeie buna la pat!
nici odata nu o sa fie nevasta
o femeie buna la pat este amanta
ce faci cu amanta in pat nu faci cu nevasta chiar daca si nevasta stie ce stie sa faca si amanta face cu altul nu cu barbatul


aaa, deci mai bine nevasta-ta e amanta altuia si i-o su ge aluia, dar te respecta pe tine si vice-versa.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 18:26

De la: %aprov%, la data 2009-03-30 18:04:14Mai dragilor, fata asta a intrebat pe bune.Poate chiar are un amic si e curioasa ce trebuie sa faca in pat ca sa se poata spune si despre ea cum a auzit ea baietii despre o alta ca ar fi foarte buna la pat.
E normal ca orice fata (femeie) la inceputul vietii sexuale sa vrea sa stie ce are de facut pt a fi catalogata ca fiind ,,buna la pat".Pt ca, hai sa fim sinceri, componenta sexuala conteaza peste 50% intr-o relatie.
Pana acum am citit aproape numai lucruri teoretice.Foarte putini au incercat sa-i sugereze sa arate bine, sa fie curata, ingrijita, fara limite in pat , foarte activa in schimb, sa-l faca sa se simta mascul, sa ia initiativa cateodata si chiar sa nu-i lipsesca din meniu sexul oral eventual facut reciproc si nu in ultimul rand sa se iubeasca mult.
Adaug la asta cateva chestiuni din umila mea experienta cu femeile:
- cel mai important lucru este cunoasterea, si practicarea exercitiilor Kegel in timpul actului sexual.Mai exact pt adolescente se refera la contractiile voluntare ale muschilor pelvieni in momentul cand simtiti ca masculul incepe sa erupa.Pt un barbat este cel mai puternic orgasm, cel in timpul caruia simti ca te stoarce ca si cum te-ar mulge incet.
N-o sa folosesc un limbaj de manastire dar sper sa nu fie si maici pe aici.
Am avut o relatie in care fata facea in timpul liber exercitii Kegel (isi fortifica musculatura chiar la birou stand pe scaun).E ca si cand vrei sa inrerupi urinarea.Din pacate fata respectiva nu vroia sub nici o forma sex oral(n-a acceptat nici macar cand m-am oferit sa-i fac eu, sperand apoi intr-o reciprocitate).Ne-am despartit dupa cativa ani (nu din cauza refuzului)dar era cea mai tare din punctul asta de vedere.
- a doua chestiune in ordinea importantei este, asa cum s-a spus mai sus ,,sa nu stea in pat ca vaca". Vreau sa spun ca e foarte important ca fata sa se miste dar nu trebuie exagerat.Am avut o relatie in care fata , probabil sfatuita prost, incerca sa se miste prea mult iar eu schimband ritmul era mereu in contrepied.Am preferat atunci s-o apuc de par si s-o tin nemiscata.Deci , miscati-va dar nu exagerati.E mult mai important ce faceti cu mainile (in cazul pozitiei misionarului) pe spatele si fesele lui.
- o a treia chestie este ca o fata muta in pat nu e chiar ce isi doreste un barbat.Gemetele de placere, cuvintele cu conotatii sexuale, eventual de imbarbatare au rolul lor intr-o erectie pe termen lung, eventual la un al doilea numar cand se stie clar ca atunci durata este aproape tripla.Nimeni nu-si doreste sa treziti vecinii, dar fermoarul la gura poate da senzatia ca abia astepti sa se termine.
- ridicati bazinul mai sus decat capul.Daca e sa va puneti o perna puneti-o sub fund nu sub cap.
- initiative spontane din partea voastra care sa-l lase cu gura cascata:vrei sa ma iei pe la spate? vrei sa ti-o trag eu in seara asta? Nu e cazul sa fiti vulgare, barbatii nu se dau in vant dupa fetele vulgare,dar o intrebare aparent nevinovata poate sa-i creasca brusc nivelul ,,colesterolului" chiar daca abia ati facut-o.
Faceam masaj unei fete dupa ce facusem dragoste cu ea, si asa goala cum era m-ar fi tentat inca o repriza de data asta pe la spate.I-am spus ca nu mai pot sa-i fac masaj pt ca-mi vine sa-i fac ceva pe la spate.Mi-a raspuns ,,si cine te opreste?". Doar aceste cuvinte ale ei mi-au adus o erectie spontana si desi eram vlaguiti a urmat ceva de vis.
M-as bucura ca vreuna din voi sa fi invatat ceva din cele de mai sus, iar eu s-o gasesc pe cea care le are pe toate acestea la un loc.
Sa va iubiti adanc!

Profesor %aprov% execitii Keg... cum ?!
Mai usor ca am ramas in urma.... draci... las liber si completez de la colegul mai tarziu...

Ca tot veni vorba de fwtai... ati experimentat vreodata o partida amuzanta de sex, in care mai mult razi decat te fwti ?!

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
Leen

10 mesaje
Membru din: 30/03/2009
Oras: Constanta

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 18:36

De la: DMark, la data 2009-03-30 18:26:40

Profesor %aprov% execitii Keg... cum ?!
Mai usor ca am ramas in urma.... draci... las liber si completez de la colegul mai tarziu...

Ca tot veni vorba de fwtai... ati experimentat vreodata o partida amuzanta de sex, in care mai mult razi decat te fwti ?!
[/quote]

Da, DMark....Referitor la "partide amuzante de sex"... Si a fost prea tare! Asta si pentru ca nu radeam de ce faceam acolo... ci ca nu ne puteam opri nici din ras, nici din sex....

Raporteaza abuz de limbaj
Leen

10 mesaje
Membru din: 30/03/2009
Oras: Constanta

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 18:38

Mi se pare mie sau in ultimul timp au aparut muuulte fete destepte pe forumul asta????

Raporteaza abuz de limbaj
apocalypse_yo

1172 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 22:08

De la: Leen, la data 2009-03-30 18:36:55
De la: DMark, la data 2009-03-30 18:26:40

Profesor %aprov% execitii Keg... cum ?!
Mai usor ca am ramas in urma.... draci... las liber si completez de la colegul mai tarziu...

Ca tot veni vorba de fwtai... ati experimentat vreodata o partida amuzanta de sex, in care mai mult razi decat te fwti ?!


Da, DMark....Referitor la "partide amuzante de sex"... Si a fost prea tare! Asta si pentru ca nu radeam de ce faceam acolo... ci ca nu ne puteam opri nici din ras, nici din sex.... [/quote]

cunosc! sunt printre cele mai lungi partide... si cele mai relaxante

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 30 Martie 2009, ora 22:24

De la: Leen, la data 2009-03-30 18:38:43Mi se pare mie sau in ultimul timp au aparut muuulte fete destepte pe forumul asta????


mmh... ma abtin dar ma bufneste rasu in ultimul hal. ca la gara iubita, ca la gara si nu altceva

@aprov, we know
or maybe i would say I KNOW you man!!! very good job!

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 31 Martie 2009, ora 00:48

sunt f sigura ca am dat'o'n balta rau de tot cu ultimul post

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 31 Martie 2009, ora 00:55

De la: Greenie, la data 2009-03-31 00:48:43sunt f sigura ca am dat'o'n balta rau de tot cu ultimul post


depinde la ce te referi...
daca te referi la mine, eu am considerat conflictul incheiat de la schimbul de mesaje pe privat...

dar daca fata de sus e ironica... si cumva ma are si pe mine in vizor ,sabia mea e tot timpul in teaca; niciodata nu atac prima.

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 31 Martie 2009, ora 00:57

De la: linda, la data 2009-03-31 00:55:24
De la: Greenie, la data 2009-03-31 00:48:43sunt f sigura ca am dat'o'n balta rau de tot cu ultimul post


depinde la ce te referi...
daca te referi la mine, eu am considerat conflictul incheiat de la schimbul de mesaje pe privat...

dar daca fata de sus e ironica... si cumva ma are si pe mine in vizor ,sabia mea e tot timpul in teaca; niciodata nu atac prima.


nu nuu.. nu'i vorba de tine. era numa de mine si de ce am scris.
pfff..gata, sunt prea obosita.
somn usor si zi faina maine!

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului femeia buna la pat
Mergi la: