back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Femeia buna la pat

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
 
hadd3n

1 mesaj
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 11:01

Pai o femeie buna la pat?Eu sunt de parere ca o femeie buna la pat, este aceea femeie care iti arata cat de mult te iubeste, cat de mult te doreste, toate aceastea facandu-le in pat.Eu zic ca o femeie buna la pat e ceea care face dragoste, si nu "sex" cu iubitul ei.


fm77roen

3 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 11:02

De la: dasca777, la data 2009-03-29 10:51:12p.s. vreau coliva


dragul meu homosexual! din pacate pentru prostie, impertinenta( obraznicie- sunt convinsa ca nu sti ce inseamna) si aroganta de 'jmeker de garsoniera de ferentari, nu s-au inventat inca medicamente, sti de ce?! pentru ca noi, restul, abia asteptam sa dati coltzu' si sa vb de voi ca de dinozauri.... ne pare rau ca au disparut, dar stim cu totii ca e mai bine fara ei...

Raporteaza abuz de limbaj
fm77roen

3 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 11:06

De la: linda, la data 2009-03-17 14:37:22ce-o sa fac eu acum, nu este tocmai definitia femeii bune la pat, dar, as putea sa zic ce se poate face pt ca barbatul tau sa se simta bine cu tine:

1. nu tre' sa fii stresata de ideea ca sexul TREBUIE sa iasa perfect (cu cat te gandesti mai mult, cu atat te impiedici mai des)

2. intre voi trebuie sa fie neaparat atractie fizica si deja sunteti la jumatatea drumului spre succes

3.daca il doresti cu fiecare celula din corpul tau, nu incerca sa maschezi "un pic" asta, ca nu cumva sa creada ca esti vreo destrabalata ;fii dezinhibata si fa tot ce vrei sa faci; daca nu-ti pune mana unde trebuie, ia-i-o tu si pune-o acolo; daca nu-ti place ritmul lui, urca TU "in sa" si da-i o idee...

4. fa-i sex oral de fiecare data, dar nu trebuie s-o faci pt ca te simti obligata, trebuie sa-ti faca si tie placere s-o faci...

5. cand faceti sex, fii cat mai naturala; nu trebuie sa tipi si sa gemi sa se cutremure peretii, desi el se misca intr-un mod delicat; daca-ti vine sa gemi, fa-o, daca nu, nu...

6.daca se ridica deasupra ta, pe ultima 100 de metri spre "eruptie", incordat, incruntat, scapat de sub control si tu ai impresia ca niciodata n-ai avut in fata ochilor o imagine o imagine mai sexy si mai excitanta, spune-i-o si lui (ex: "Ahhh!! ce sexy esti asa..."

dar nu cred ca se poate face sex frumos urmand sfaturile cuiva, trebuie sa-ti vina natural...

bafta


Bravas! te apreciez mult pentru efortul tau si pentru sinceritate! ai perfecta dreptate si mi-ar place sa incerci sa scrii un eseu despre asta! pun pariu ca o gramada de femei si barbati l-ar citi pe nerasuflate dar vor pastra acest lucru secret! ;) nimeni nu are argumente sa te contrazica, ci unii doar se simt amenintati..."'ui la ea mah! daca emai buna ca mine?!"

Raporteaza abuz de limbaj
Andreutzu

3 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Martie 2009, ora 11:11

ramai tu sanatos si lasa-ne pe noi bolnvi, vezi ca fata pe care o respecti s-ar putea sa nu fie pe aceeasi lungime de unde, sau poate sa fie daca sunteti pocaiti.


referitor la "buna la pat" sunt de parere ca femeia e atat de buna la pat cat ii permite comportamentul tau, si invers.....

Raporteaza abuz de limbaj
roxy_rox19

48 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 11:18

De la: dasca777, la data 2009-03-29 10:51:12p.s. vreau coliva


impusca-te si lasa-ne si scuteste-ne si pe noi de a ne mai obosi creierul in a-ti citi aberatiile si deliratul.in afara de faptul ca esti prost de mori degeaba te lauzi ca ai facut cinci facultati mai esti si un drogat betiv ordinar.nu esti nici interesant asa cum ai vrea sa pari,nici iesit din comun.esti doar un prost care delireaza...scuteste-ne ,te rog...asadar,daca vrei coliva impusca-te si o sa ai cata doresti.Aaa,si nu incerca sa ma injuri in stilul-ti caracteristic caci oricum nu raspund la provocari inutile si idioate.Adio
Greselile de ortografie nu le luati in considerare,doar suntem pe un forum si nu la Oxford.o zi buna tuturor

Raporteaza abuz de limbaj
Boagiu

37 mesaje
Membru din: 1/03/2009
Oras: Craiova

Postat pe: 29 Martie 2009, ora 11:42

NU-TI FA PROBLEME,DEPINDE PE CINE AI PARTENER.DACA ESTE UNUL CARE SE GANDESTE NUMAI LA EL NU AI NICI O SANSA,EL SE VA SIMTI BINE IAR TIE ITI VA SPUNE CA MAI AI DE INVATAT.DE ASEMENEA PARTENERI FUGI CAT POTI, PROBLEMA NU ESTE LA TINE ASA CUM AR VREA EL SA CREZI, PROBLEMA ESTE LA EL.

Raporteaza abuz de limbaj
filipov_alexandru

471 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 12:01

De la: linda, la data 2009-03-17 14:37:22ce-o sa fac eu acum, nu este tocmai definitia femeii bune la pat, dar, as putea sa zic ce se poate face pt ca barbatul tau sa se simta bine cu tine:

1. nu tre' sa fii stresata de ideea ca sexul TREBUIE sa iasa perfect (cu cat te gandesti mai mult, cu atat te impiedici mai des)

2. intre voi trebuie sa fie neaparat atractie fizica si deja sunteti la jumatatea drumului spre succes

3.daca il doresti cu fiecare celula din corpul tau, nu incerca sa maschezi "un pic" asta, ca nu cumva sa creada ca esti vreo destrabalata ;fii dezinhibata si fa tot ce vrei sa faci; daca nu-ti pune mana unde trebuie, ia-i-o tu si pune-o acolo; daca nu-ti place ritmul lui, urca TU "in sa" si da-i o idee...

4. fa-i sex oral de fiecare data, dar nu trebuie s-o faci pt ca te simti obligata, trebuie sa-ti faca si tie placere s-o faci...

5. cand faceti sex, fii cat mai naturala; nu trebuie sa tipi si sa gemi sa se cutremure peretii, desi el se misca intr-un mod delicat; daca-ti vine sa gemi, fa-o, daca nu, nu...

6.daca se ridica deasupra ta, pe ultima 100 de metri spre "eruptie", incordat, incruntat, scapat de sub control si tu ai impresia ca niciodata n-ai avut in fata ochilor o imagine o imagine mai sexy si mai excitanta, spune-i-o si lui (ex: "Ahhh!! ce sexy esti asa..."

dar nu cred ca se poate face sex frumos urmand sfaturile cuiva, trebuie sa-ti vina natural...

bafta


AI vorbit ca o adevarat profesoara

Bravo Bune sfaturi....dar eu m as rezuma la incercarea de a afla ce i place barbatului respectiv...ca si barbatii sunt diferiti ca si femeile chiar daca nu in aceeasi masura...mie daca imi zice o tipa punctul 6 s-a terminat treaba

Raporteaza abuz de limbaj
filipov_alexandru

471 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 12:05

De la: yuppy000624, la data 2009-03-17 17:46:03Buna. Eu am intrebat deoarece am auzit barbati afirmand despre cate o femeie ca "e buna la pat", dar nu reuseau sa spuna concret prin ce sau de ce.Asa ca m-am gandit ca voi gasi raspuns pe yuppy.



O femeie buna la pat este aceea care se adapteaza perfect situatiei si care isi da imediat seama cum ar trebui sa isi satisfaca partenerul. Chestia asta vine odata cu experienta...nimeni nu se naste invatat. Ce poti tu sa faci e sa comunici cu partenerul, sa vezi ce ii place si sa bagi la cap

Mult noroc, si daca vrei cobai sa stii ca se gasesc multi pe forum

Raporteaza abuz de limbaj
filipov_alexandru

471 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 12:10

De la: Greenie, la data 2009-03-26 19:25:07
De la: linda, la data 2009-03-17 14:37:22ce-o sa fac eu acum, nu este tocmai definitia femeii bune la pat, dar, as putea sa zic ce se poate face pt ca barbatul tau sa se simta bine cu tine:

1. nu tre' sa fii stresata de ideea ca sexul TREBUIE sa iasa perfect (cu cat te gandesti mai mult, cu atat te impiedici mai des)

2. intre voi trebuie sa fie neaparat atractie fizica si deja sunteti la jumatatea drumului spre succes

3.daca il doresti cu fiecare celula din corpul tau, nu incerca sa maschezi "un pic" asta, ca nu cumva sa creada ca esti vreo destrabalata ;fii dezinhibata si fa tot ce vrei sa faci; daca nu-ti pune mana unde trebuie, ia-i-o tu si pune-o acolo; daca nu-ti place ritmul lui, urca TU "in sa" si da-i o idee...

4. fa-i sex oral de fiecare data, dar nu trebuie s-o faci pt ca te simti obligata, trebuie sa-ti faca si tie placere s-o faci...

5. cand faceti sex, fii cat mai naturala; nu trebuie sa tipi si sa gemi sa se cutremure peretii, desi el se misca intr-un mod delicat; daca-ti vine sa gemi, fa-o, daca nu, nu...

6.daca se ridica deasupra ta, pe ultima 100 de metri spre "eruptie", incordat, incruntat, scapat de sub control si tu ai impresia ca niciodata n-ai avut in fata ochilor o imagine o imagine mai sexy si mai excitanta, spune-i-o si lui (ex: "Ahhh!! ce sexy esti asa..."

dar nu cred ca se poate face sex frumos urmand sfaturile cuiva, trebuie sa-ti vina natural...

bafta


spune'mi tu..... te consideri buna in pat? asa'i?


Dar tu Greenie

Raporteaza abuz de limbaj
filipov_alexandru

471 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 12:14

De la: yuppy000699, la data 2009-03-29 08:39:46vino sa ne gasim si nati voi exsplica ce anseamna sa vii bunala pat



uuuuu...avem combinatii pe Yuppy mai nou????

Raporteaza abuz de limbaj
filipov_alexandru

471 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 12:18

De la: dasca777, la data 2009-03-29 10:50:50
De la: yuppy000624, la data 2009-03-16 15:21:48buna, sunt nou inscrisa in comunitatea yuppy. Am si eu o neclaritate/nedumerire si rog reprezentati ai sexului tare si nu numai sa-mi raspunda la aceste intrebari: ce inseamna o femeie buna la pat??!! ce trebuie sa faca/aiba??!!




dc faci un infact si mori sub el asa sg o sa fii buna in pat....pt ca o fem buna e una moarta...MORI in plm si taci



Una birra per dasca777

Raporteaza abuz de limbaj
liviu_lw

6 mesaje
Membru din: 18/03/2009
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 12:21

O femeie buna la pat trebuie sa fie spontana,pasionala,sanatoasa si curata.Linda,din postul tau e destul de usor de inteles ca omul de langa tine e printre barbatii norocosi.Presupun ca esti o femeie care stie sa aiba grija de ea.Pe scurt,esti femeia pe care si-o doreste aproape orice barbat.Problema e ca aici,nimeni n-a pomenit nimic de igiena,un aspect deosebt de important.Poate fi dorinta la cote maxime,insa daca esti izbit violent de o halena puternica sau cine stie ce arome de "branza veche",iti trece tot cheful. IoanVirgilSavu,tie nu prea am ce sa-ti spun pt.ca oricum n-ai intelge nimic.Mai bine lasa-te.Sexul nu e chiar pt.oricine

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 12:35

De la: mikydutza, la data 2009-03-29 12:10:08
De la: Greenie, la data 2009-03-26 19:25:07
De la: linda, la data 2009-03-17 14:37:22ce-o sa fac eu acum, nu este tocmai definitia femeii bune la pat, dar, as putea sa zic ce se poate face pt ca barbatul tau sa se simta bine cu tine:

1. nu tre' sa fii stresata de ideea ca sexul TREBUIE sa iasa perfect (cu cat te gandesti mai mult, cu atat te impiedici mai des)

2. intre voi trebuie sa fie neaparat atractie fizica si deja sunteti la jumatatea drumului spre succes

3.daca il doresti cu fiecare celula din corpul tau, nu incerca sa maschezi "un pic" asta, ca nu cumva sa creada ca esti vreo destrabalata ;fii dezinhibata si fa tot ce vrei sa faci; daca nu-ti pune mana unde trebuie, ia-i-o tu si pune-o acolo; daca nu-ti place ritmul lui, urca TU "in sa" si da-i o idee...

4. fa-i sex oral de fiecare data, dar nu trebuie s-o faci pt ca te simti obligata, trebuie sa-ti faca si tie placere s-o faci...

5. cand faceti sex, fii cat mai naturala; nu trebuie sa tipi si sa gemi sa se cutremure peretii, desi el se misca intr-un mod delicat; daca-ti vine sa gemi, fa-o, daca nu, nu...

6.daca se ridica deasupra ta, pe ultima 100 de metri spre "eruptie", incordat, incruntat, scapat de sub control si tu ai impresia ca niciodata n-ai avut in fata ochilor o imagine o imagine mai sexy si mai excitanta, spune-i-o si lui (ex: "Ahhh!! ce sexy esti asa..."

dar nu cred ca se poate face sex frumos urmand sfaturile cuiva, trebuie sa-ti vina natural...

bafta


spune'mi tu..... te consideri buna in pat? asa'i?


Dar tu Greenie

de acord cu linda

Raporteaza abuz de limbaj
wr450f

10 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 12:43

De la: ioanvirgilsavu, la data 2009-03-29 08:52:41numai un om bolnav poate sa faca sex oral cu fata p care o respecta!!!



prietene, esti un pic off topic cu postul asta.. s-a discutat in alta parte despre sexul oral. oricum, daca tot ai deschis discutia, pot atata sa iti spun: in pat nu exista respect. exista pasiune, dragoste placere. s-ar putea ca nici partenera ta sa nu aprecieze prea mult respectul asta, venit din partea ta. si cu prima ocazie, cand se va gasi unul care, dovedind o lipsa crasa de respect, o sa i-o indese bine in gura, dupa care o sa o duca in paradis, tu s-ar putea sa ramai cu doar cu respectul.si nu o sa intelegi de ce. nu stiu ce varsta ai, dar poate ar trebui sa treci prin paturile catorva femei adevarate, experimentate, ca sa iti faci ucenicia. apoi poate mai vorbim.

Raporteaza abuz de limbaj
talentatul

8 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 12:47

adepta a sexului total. nu e rau
dar daca s-a ca o putoare si nu se misca deloc
si nu incearca sa experimenteze cate ceva nou, si la final dupa cum termina partenerul iti dai seama cat de buna ai fost

Raporteaza abuz de limbaj
vipera85

4 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Martie 2009, ora 13:02

super tare topicul! numai ca toata lumea vine cu idei care mai de care departe de subiect. banuiesc ca fata stie ca tre sa faca dus inainte si dupa, geme daca poate, daca nu, nu tre sa se prefaca; intr-adevar sexul oral impreuna cu celelalte "puncte de lucru" fac deliciul unei seri de dragoste. ca tre sa fii inventiva asta e altceva...un vibrator, catuse, bici etc si putina atitudine cred ca rezulta efectul scontat......parerea mea.

Raporteaza abuz de limbaj
apocalypse_yo

1172 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 13:04

in primu rand sa nu stea ca vaca!!! daca asta nu e cazul si femeia mai este si fara inhibitii iese ceva calumea... garantat!

Raporteaza abuz de limbaj
Namless

12 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 13:51

Nu stiu daca eu sunt cel mai experimentat si nu stiu cat de mult ar trebuii sa asculti tu sfaturi de la noi! Ai deschis un topic destul de bun dar retoric! aceasta intrebare nu are raspuns pentru barbati "o femeie buna la pat" e si vecina de la 3 si femeia noastra care nu ne da jos din pat toata noaptea depinde la ce sens te referi si cu cine vorbesti subiectul!In principal o femeie buna la pat din punctul meu de vedere e cea care vorbeste!Nu conteaza cum se simte barbatul,in general, de obicei barbatul primeste satisfactia suprema cand te vede pe tine ca te simti bine cu el(asta daca e barbat adevarat si nu un mucos care si-o cauta in boxeri). Incearca sa fii deschisa comunicarii, receptiva si intelegatoare . Vei gasii barbati care urla mai rau ca femeile sau beiti finuti care te vor face sa urci pe pereti, depinde cat de bine ii alegi in rest nu exista limite, decat imaginatie si punere in aplicare! Bafta si spers sa dai de un finut.... cauta-l bine ca nu se mai gasesc multi!

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 13:57

De la: Namless, la data 2009-03-29 13:51:49Nu stiu daca eu sunt cel mai experimentat si nu stiu cat de mult ar trebuii sa asculti tu sfaturi de la noi! Ai deschis un topic destul de bun dar retoric! aceasta intrebare nu are raspuns pentru barbati "o femeie buna la pat" e si vecina de la 3 si femeia noastra care nu ne da jos din pat toata noaptea depinde la ce sens te referi si cu cine vorbesti subiectul!In principal o femeie buna la pat din punctul meu de vedere e cea care vorbeste!Nu conteaza cum se simte barbatul,in general, de obicei barbatul primeste satisfactia suprema cand te vede pe tine ca te simti bine cu el(asta daca e barbat adevarat si nu un mucos care si-o cauta in boxeri). Incearca sa fii deschisa comunicarii, receptiva si intelegatoare . Vei gasii barbati care urla mai rau ca femeile sau beiti finuti care te vor face sa urci pe pereti, depinde cat de bine ii alegi in rest nu exista limite, decat imaginatie si punere in aplicare! Bafta si spers sa dai de un finut.... cauta-l bine ca nu se mai gasesc multi!


sigur ai doar 18 ani? :-)
ai o bere (cu drept de vot)

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 13:57

De la: Namless, la data 2009-03-29 13:51:49Nu stiu daca eu sunt cel mai experimentat si nu stiu cat de mult ar trebuii sa asculti tu sfaturi de la noi! Ai deschis un topic destul de bun dar retoric! aceasta intrebare nu are raspuns pentru barbati "o femeie buna la pat" e si vecina de la 3 si femeia noastra care nu ne da jos din pat toata noaptea depinde la ce sens te referi si cu cine vorbesti subiectul!In principal o femeie buna la pat din punctul meu de vedere e cea care vorbeste!Nu conteaza cum se simte barbatul,in general, de obicei barbatul primeste satisfactia suprema cand te vede pe tine ca te simti bine cu el(asta daca e barbat adevarat si nu un mucos care si-o cauta in boxeri). Incearca sa fii deschisa comunicarii, receptiva si intelegatoare . Vei gasii barbati care urla mai rau ca femeile sau beiti finuti care te vor face sa urci pe pereti, depinde cat de bine ii alegi in rest nu exista limite, decat imaginatie si punere in aplicare! Bafta si spers sa dai de un finut.... cauta-l bine ca nu se mai gasesc multi!


sigur ai doar 18 ani? :-)
ai o bere (cu drept de vot)

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

14 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Martie 2009, ora 14:24

De la: linda, la data 2009-03-17 14:37:22ce-o sa fac eu acum, nu este tocmai definitia femeii bune la pat, dar, as putea sa zic ce se poate face pt ca barbatul tau sa se simta bine cu tine:

1. nu tre' sa fii stresata de ideea ca sexul TREBUIE sa iasa perfect (cu cat te gandesti mai mult, cu atat te impiedici mai des)

2. intre voi trebuie sa fie neaparat atractie fizica si deja sunteti la jumatatea drumului spre succes

3.daca il doresti cu fiecare celula din corpul tau, nu incerca sa maschezi "un pic" asta, ca nu cumva sa creada ca esti vreo destrabalata ;fii dezinhibata si fa tot ce vrei sa faci; daca nu-ti pune mana unde trebuie, ia-i-o tu si pune-o acolo; daca nu-ti place ritmul lui, urca TU "in sa" si da-i o idee...

4. fa-i sex oral de fiecare data, dar nu trebuie s-o faci pt ca te simti obligata, trebuie sa-ti faca si tie placere s-o faci...

5. cand faceti sex, fii cat mai naturala; nu trebuie sa tipi si sa gemi sa se cutremure peretii, desi el se misca intr-un mod delicat; daca-ti vine sa gemi, fa-o, daca nu, nu...

6.daca se ridica deasupra ta, pe ultima 100 de metri spre "eruptie", incordat, incruntat, scapat de sub control si tu ai impresia ca niciodata n-ai avut in fata ochilor o imagine o imagine mai sexy si mai excitanta, spune-i-o si lui (ex: "Ahhh!! ce sexy esti asa..."

dar nu cred ca se poate face sex frumos urmand sfaturile cuiva, trebuie sa-ti vina natural...

bafta



Este perfect. Stiu eu ce zic

Raporteaza abuz de limbaj
corinaluciamartin

57 mesaje
Membru din: 15/01/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 29 Martie 2009, ora 14:31

Buna la pat... te lasa Dumnezeu. Asa cum te lasa frumoasa sau urita-desteapta..sau mai putin. Nu intelegi? instinctul, asta e secretul

Raporteaza abuz de limbaj
mihai5_2

291 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 14:42

De la: yuppy000624, la data 2009-03-16 15:21:48 buna...sa-mi raspunda la aceste intrebari: ce inseamna o femeie buna la pat??!!....!!
Înþeleg cã de fapt ai vrut sã pui o altfel de întrebare: Ce sã fac sã nu (mai) par o proastã în pat. Tot ce am citit aici - cu nesemnificative microexcepþii, mi s-a pãrut foarte adevãrat ºi mai ales de bun simþ. Mã aºteptam la mai multe mojicisme - prefer sã cred cã nici nu au apãrut - ºi nu cã le-au ºters moderatorii. Mã cred(eam) "doctor în femei", dar vãd cã cei mai tineri (decît mine) au prins în general schema: atunci eºti bunã în pat, cãnd te simþi tu bine în pat cu cel pe care-l faci sã se simtã "tare" în pat. În rest, reiau doar douã idei: sã nu fi vacã în pat ºi sã nu te gîndeºti deloc în pat cum o fi fãcînd altele sau "ailaltã". ªi tu dacã tu te simþi cu adevãrat bine, sigur eºti mai bunã ca "alealalte". (Ca o parantezã: am cunoscut fete virgine, care dupã ce douã-trei luni au fãcut sex doar cu mine, au depãºit în "bunãtate la pat" pe toate celor cu mult mai multã "experienþã". E adevãrat, mai intrase ºi dragostea pe fir. Cît de greu mi-a fost cînd ne-am despãrþit....)

Raporteaza abuz de limbaj
antonio_yuppy

18 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 29 Martie 2009, ora 14:44

Unele femei spun ca sunt bune la pat, insa un singur lucru trebuie mentionat ... trebuie sa ajungi cu ea in pat, si numai dupa aceea poti sa confirmi sau sa infirmi ceea ce a spus ea :-) Din vorbe nimeni nu isi poate da seama cum e o femeie la pat :-) Practica spune totul, ;-) Asadar ... KEEP FUCKING !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

391 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 29 Martie 2009, ora 14:57

De la: samitmisa, la data 2009-03-29 14:42:16
De la: yuppy000624, la data 2009-03-16 15:21:48 buna...sa-mi raspunda la aceste intrebari: ce inseamna o femeie buna la pat??!!....!!
Înþeleg cã de fapt ai vrut sã pui o altfel de întrebare: Ce sã fac sã nu (mai) par o proastã în pat. Tot ce am citit aici - cu nesemnificative microexcepþii, mi s-a pãrut foarte adevãrat ºi mai ales de bun simþ. Mã aºteptam la mai multe mojicisme - prefer sã cred cã nici nu au apãrut - ºi nu cã le-au ºters moderatorii. Mã cred(eam) "doctor în femei", dar vãd cã cei mai tineri (decît mine) au prins în general schema: atunci eºti bunã în pat, cãnd te simþi tu bine în pat cu cel pe care-l faci sã se simtã "tare" în pat. În rest, reiau doar douã idei: sã nu fi vacã în pat ºi sã nu te gîndeºti deloc în pat cum o fi fãcînd altele sau "ailaltã". ªi tu dacã tu te simþi cu adevãrat bine, sigur eºti mai bunã ca "alealalte". (Ca o parantezã: am cunoscut fete virgine, care dupã ce douã-trei luni au fãcut sex doar cu mine, au depãºit în "bunãtate la pat" pe toate celor cu mult mai multã "experienþã". E adevãrat, mai intrase ºi dragostea pe fir. Cît de greu mi-a fost cînd ne-am despãrþit....)


CORECT rationamentul. Unde ai captat toata aceasta intelepciune, in MISA? Erau destule virgine acolo, bietele de ele

Raporteaza abuz de limbaj
ank_ungureanu

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 15:05

De la: yuppy000624, la data 2009-03-16 15:21:48buna, sunt nou inscrisa in comunitatea yuppy. Am si eu o neclaritate/nedumerire si rog reprezentati ai sexului tare si nu numai sa-mi raspunda la aceste intrebari: ce inseamna o femeie buna la pat??!! ce trebuie sa faca/aiba??!!



O altã idioþenie pe forum...Chiar vrei sã ºtii cum sã fii bunã la pat sau doar întrebi ºi tu aºa...Acesta e topicul proºtilor, idioþilor ºi limitaþilor? Ia uite, fata are o neclaritate...Si e nouã pe forum...si asteaptã rãspuns de la reprezentanþii sexului tare...Sper sã te AJUTE mult rãspunsurile primite...

Raporteaza abuz de limbaj
toto_intel

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 15:10

Femeia este buna inainte sa ajunga in pat si nu isi pierde aceasta calitate nici acolo decat daca mimeaza...Restul e diferit de la cuplu la cuplu...cat de strengari sunt
daca nu se implica "serios"amandoi nu iese nimic.Sinceritatea poate fi leacul mestesugului in dragoste:daca-i marturisesti partenerului cam ce ti-ar place, se poate sa ai placuta surpriza sa reinventezi sexul...
IUBITI-VA MULT!

Raporteaza abuz de limbaj
edy_sword

166 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 15:13

nu exista asa ceva ci doar potrivirea dintre parteneri atunci cind au o relatie mai indelungata dupa care se fac comparatii intre partenerii pe care i au avut asta cred ca dezleaga acest mister

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Martie 2009, ora 15:33

Femeia buna la pat e cea care nu se foieste cand te culci langa ea si daca te enervezi si te muti la capatul celalalt al patului sa scapi de sforaitul ei nu iti tranteste picioarele in brate si iti baga degetele in nas... femeia buna la pat e cea legata de pat .

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
tudoradf

143 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 17:23

De la: ioanvirgilsavu, la data 2009-03-29 08:52:41numai un om bolnav poate sa faca sex oral cu fata p care o respecta!!!

...Pai inseamna:1 - ca 90% din barbatii de pe Pamant nu-si respecta prietenele/amantele/sotiile.
2 - ca toate femeile din lume sunt nerespectate si nu se respecta.

Voi, ceilalti de pe Yuppy, voi va respectati partenerele? Ca eu nu...

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului femeia buna la pat
Mergi la: