back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


O problema

 


 
 
Sweettest

6 mesaje
Membru din: 31/07/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Martie 2009, ora 15:51

mi s-a intamplat sa nu am erectie in pat cu o fata...ea arata bine.. dar nu stiu ce mi se intamplat.. cum pot combate repetarea acestui lucru :-s :">

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

267 mesaje
Membru din: 11/03/2009
Postat pe: 21 Martie 2009, ora 16:12

Stai bland,in adolescenta aproape toti am trecut macar odata printr-o faza de asta.Emotii...depinde cati ani.Si cum a fost,dupa ce a plecat gagica s-a sculat beton,de-ti venea s-o zdobesti sub pantof?

Raporteaza abuz de limbaj
Ce sa faci!La toti ni`greu!
sf_peter7

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Alba-Iulia

Postat pe: 21 Martie 2009, ora 16:16

daca statea si ea ca muta la...... normal ca nu se ridica nivelul

Raporteaza abuz de limbaj
Sweettest

6 mesaje
Membru din: 31/07/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Martie 2009, ora 23:31

intradevar... nici ea nu prea stia ce sa faca... dar totusi eu cred ca fost vina mea... nush dak de la emotii.. posibil.. ideea e k as vrea sa stiu cum s-ar putea rezolva problema... mai multa incredere.. ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Martie 2009, ora 01:50

De la: Sweettest, la data 2009-03-21 15:51:42mi s-a intamplat sa nu am erectie in pat cu o fata...ea arata bine.. dar nu stiu ce mi se intamplat.. cum pot combate repetarea acestui lucru :-s :">

Parerea mea e sa-ti tai pwla si sa o dai la caini, nu o sa-ti mai faci probleme din cauza erectiei vreodata .

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
Fosta membra 9am.ro

267 mesaje
Membru din: 11/03/2009
Postat pe: 22 Martie 2009, ora 08:36

De la: Sweettest, la data 2009-03-21 23:31:41intradevar... nici ea nu prea stia ce sa faca... dar totusi eu cred ca fost vina mea... nush dak de la emotii.. posibil.. ideea e k as vrea sa stiu cum s-ar putea rezolva problema... mai multa incredere.. ?[/quot


Pai hai sa vedem cat e de grav.Cati ani ai,ce experienta sexuala ai,daca s-a mai intamplat,daca ai dat rateuri cat de des,in ce circumstante etc.Si sa retii ceva,daca ti-se scoala in somn,sau te trezesti dimineata in trei picioare esti ok! N-ai nici o problema.
******************
Si fac o recomandare forumistilor,cand cineva vine cu o problema serioasa ,hai sa-l ajutam din ce stim si din experienta noastra,nu cred ca aici e caz de mistocareala,omul asta a pus doua posturi pe acelasi subiect.

Raporteaza abuz de limbaj
Ce sa faci!La toti ni`greu!
Sweettest

6 mesaje
Membru din: 31/07/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Martie 2009, ora 11:19

sincer nici eu nu ma gandeam la o problema grava mai ales k sunt "in floarea varstei" stiu k mai am multe chestii de invatzat si de aceea am postat aici.. sa am de unde sa invatz cv..

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

267 mesaje
Membru din: 11/03/2009
Postat pe: 24 Martie 2009, ora 08:41

mai nene intre noi si tine sunt 2 ecrane si o distanta ,esti anonim :) deci trebuie vb. deschis. Daca esti adolescent fara prea multa exp. sex. poate fi cauza unor rateuri timiditatea ceea ce nu-i mare scofala.Deci anii ,experienta,cate rateui si cum.Altfel vb. biscuiti.

Raporteaza abuz de limbaj
Ce sa faci!La toti ni`greu!
Sweettest

6 mesaje
Membru din: 31/07/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 24 Martie 2009, ora 09:13

am 17 ani :)) si experientza nema... sunt la inceput si a fost decat un rateu.. sper sa ramana doar unu..oky poate fii si de la timiditate la asta mam gandit si yo prima data.. sau poate k ma gandesc eu prea mult la prea multe si imi fac multe probleme inutile kre ma macina exact cand nu trb..

Raporteaza abuz de limbaj
ovi93

146 mesaje
Membru din: 3/02/2009
Postat pe: 2 Aprilie 2009, ora 21:33

Ii la fel peste tot,la fel ca si in viata noastra...probabil a facut greva juniorul si noah...da-i o marire de salar

Raporteaza abuz de limbaj
baytu_ionut

485 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Aprilie 2009, ora 14:42

Prietene stai linistit!bine-aivenit in lumea cica a barbatilor!!!tuturora nis-a intamplat !stai linistit seful tau te va mai face de rusine!o sa se scoale cand nu trebuie,si o sa doarma cand ar trebui sa fie treaz!!! cu timpul toate se rezolva ink esti tanar, cu cat esti mai crispat cu atat mai rau, nu te gandi la nimik,fi calm si no sa se mai intample!si dak tot n-a vrut sa se scoale trebuia sa-i spui la fata k poate poate face ceva,si cine stie,freaca lampa si duhul va iesi din ea!!!

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului o problema
Mergi la: