back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Astept sugestii

 


 
 
iulia_30

67 mesaje
Membru din: 19/02/2009
Oras: Cluj

Postat pe: 22 Martie 2009, ora 11:58

imi doresc o vacanta exotica, de vis....astept sugestii de la cei care au fost intr-o asemenea vacanta

Raporteaza abuz de limbaj
zumzetalbastru

147 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Martie 2009, ora 14:26

cred ca exista site-uri pt asa ceva ... cu foarte multe informatii despre diverse locuri ...


Raporteaza abuz de limbaj
iulia_30

67 mesaje
Membru din: 19/02/2009
Oras: Cluj

Postat pe: 22 Martie 2009, ora 17:55

De la: VirtLoop, la data 2009-03-22 14:26:30cred ca exista site-uri pt asa ceva ... cu foarte multe informatii despre diverse locuri ...


ms de sfat stiam si eu acest lucru, dar eu vreu pareri despre diferite destinatii de vacanta....de la cei care au fost acolo, ca reclama se face si la TV nu numai pe "site".agentiile de turism la fel isi vand pachetele cele mai naspha, acum dupa targul de turism din BUc sa vad poate vin cu ceva noutati...si apropo daca tot ai postat puteai sa dai un raspun "On topic"

Raporteaza abuz de limbaj
baytu_ionut

485 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 28 Martie 2009, ora 21:55

Defineste exotik!!! deoarece destinatie exotica poate fi si la polul nord si nu stiu cat de incitant ar fi, dar iti pot recomanda o saptamana cu trenul de la moscova la vladovostok!!!cu transiberianul, pare naspa da e super fain!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 28 Martie 2009, ora 21:58

du'te in insulele MAURITIUS!
n'are cum sa nu iti placa!

eu acolo vreau sa ma duc cu barbatul meu

e locul ideal!singurul! raiul pe pamant ce trebuie simtit doar in doi :)

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 29 Martie 2009, ora 00:39

eeeeeeeextraordinar...ai facut un topic in care sa te dai mare ca vrei sa pleci intr-o vacanta exotica...de parca fara parerea celor de pe forum nu gaseai nici un loc

si acum ca mi-am facut norma de rautate sa fiu si on topic : mie unu imi suna bine Bora Bora si Japonia.

dar cel mai bine imi suna Dubai. Un var de-al meu a stat 6 luni acolo si s-a intors cu multe laude

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 29 Martie 2009, ora 14:51

De la: iulia_30, la data 2009-03-22 11:58:40imi doresc o vacanta exotica, de vis....astept sugestii de la cei care au fost intr-o asemenea vacanta

Vii la mine pe in_SULA ca avem di tatiiii...
Sejur 3 zile all included
Activitati placute :
- fugit de canibali
- dat mana la/cu prietenul acvativ din Falci
- fugit de omul negru care incearca sa te violeze (nu recunosc)
Nu e nevoie de bani, pe canibali ii multumim, pe rechin il multumim si eu nu recunosc dar cred ca ma multumesti.

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
| Varianta pentru tiparire a topicului astept sugestii
Mergi la: