back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Cum poti recapata increderea partenerului

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 >> Sari la pagina:
 
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 11:33

De la: Sasha2000, la data 2008-12-12 11:21:59II dau dreptate fetei.........am trecut si eu prin asa ceva, ai dat-o afara din casa?ai fost violent cu ea?..........daca da, chestia asta o sa recidiveze, in cazul impacarii cu ea.......am avut si eu un baiat de 21 de ani si n-a putu fi cu mine pe motiv ca parintii nu-l lasau(in fine). pe viitor incearca sa nu mai umbli cu fete asa de mici, cauta pe cineva apropiat de varsta ta. si e posibil ca fata sa nu mai vrea sa aiba de-a face cu tine. Imi pare sincer rau sa vad ca pe zi ce trece tot mai prost merg relatiile in cuplu, nu mai e cum era odata....






In primul rand eu eram cel mic, ea mai mare.
hop deja ai mers prea departe, eu nu sunt violent fata de femei si nici nu pun gura pe bautura, in afara de o bere ocazional.


parintii nu`s o problema eu stau singur de mult timp.





Am fost acuzat de indiferenta atat.





Vreau sa va aud parerile, cand mai apare cineva nou... care il cunosti doar de pe mess si te intelegi super fara sa te fi intalnit in prealabil? CE FACI??





ascult cu interes maxim. o ecuatie cu 2 necunoscute. Procesati


What's cookin`, good lookin`?
david117

4 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 11:39

Cred ca ai procedat corec. Putini suntem cei care avem taria sa punem punct unei relatii atunci cand trebuii, preferam sa ne amagim, sa speram ca merge si asa, ca maine va fi altfel, continuam sa ne amagim si sfarsim casatoriti ( dovada este rata divorturilor in Romania ). Sa nu iti para rau de ce a fost, nu ai pierdut nimic, ai castigat experienta.

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 11:52



necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:07

De la: berila, la data 2008-12-12 11:33:43
De la: Sasha2000, la data 2008-12-12 11:21:59II dau dreptate fetei.........am trecut si eu prin asa ceva, ai dat-o afara din casa?ai fost violent cu ea?..........daca da, chestia asta o sa recidiveze, in cazul impacarii cu ea.......am avut si eu un baiat de 21 de ani si n-a putu fi cu mine pe motiv ca parintii nu-l lasau(in fine). pe viitor incearca sa nu mai umbli cu fete asa de mici, cauta pe cineva apropiat de varsta ta. si e posibil ca fata sa nu mai vrea sa aiba de-a face cu tine. Imi pare sincer rau sa vad ca pe zi ce trece tot mai prost merg relatiile in cuplu, nu mai e cum era odata....


In primul rand eu eram cel mic, ea mai mare.
hop deja ai mers prea departe, eu nu sunt violent fata de femei si nici nu pun gura pe bautura, in afara de o bere ocazional.
parintii nu`s o problema eu stau singur de mult timp.

Am fost acuzat de indiferenta atat.

Vreau sa va aud parerile, cand mai apare cineva nou... care il cunosti doar de pe mess si te intelegi super fara sa te fi intalnit in prealabil? CE FACI??

ascult cu interes maxim. o ecuatie cu 2 necunoscute. Procesati


bun venit celei noi iti capteaza atentia, iti ocup timpul? super ok pentru moment mai bine de atat nici nu cred ca se putea

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

29 mesaje
Membru din: 27/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:09

hello

Raporteaza abuz de limbaj
bruny'
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:10

De la: david117, la data 2008-12-12 11:39:24Cred ca ai procedat corec. Putini suntem cei care avem taria sa punem punct unei relatii atunci cand trebuii, preferam sa ne amagim, sa speram ca merge si asa, ca maine va fi altfel, continuam sa ne amagim si sfarsim casatoriti ( dovada este rata divorturilor in Romania ). Sa nu iti para rau de ce a fost, nu ai pierdut nimic, ai castigat experienta.


nimeni nu putea sa o spuna mai bine...

Raporteaza abuz de limbaj
adyangelo

38 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:16

Salut berila,am citit doar primul post al tau,si am trecut si eu prin ceva asemanator,am avut o relatie de 2 ani jumate cu o fata din republica moldova,numai k nu era diferenta de varsta,eu am 23 ea tot 23,nu puteam sa fim unu langa altu la popriu desi sa intamplat sa locuesc cu ea 2 saptamani,nu puteam fi unu langa altu pt ca vizele pt moldoveni se obtin greu si bla bla...nu vreau sa intru in amanunt...La fel si ea ma parasit,pe motiv ca intr-o seara ne-am certat rau,pt ca eu i-am spus ca nu sunt de acord sa onoreze o nunta,si a inceput: ca sunt gelos ca se teme de un viitor cu mine...eu am incercat sa o inteleg insa ma dispera...de cateva sambete ma tot suna si imi spunea: stii in seara asta tre sa onorez o nunta.Nu am spus nimic nu am certat-o am inteles-o,nu-s ursuz,turc...insa asta se intampla tot mai des,Am inteles-o 1 sambata ...2....3 pana la unu in care mi-a sarit "tandara" nu mi se pare corect tu fata singura sa mergi la nunta singura.Ne-am despartit,eu am incercat tot,la fel ca tine am fost si romantic,si rece,si indiferent si degeaba,nu am putut sa o aduc inapoi.Desi au trecut 6 luni fara ea inca o iubsc si foarte mult,si atunci cand mi-e lumea mai draga,ma suna ma cauta,exact atunci cand ma "limpezesc" putin cand ma linistesc ea apare.Si la fel ca tine nu o inteleg ce vrea!Am in lista de mes o fata de la ea din sat si mai vorbim din cand in cand,fata aia e maritata,doar vorbim...mai intreb ce face Aliona caci asa o chema pe fosta...si pana nu demult aflu ca fosta o suna pe fata asta cu care eu vorbesc ca sa intrebe de mine...pe motiv ca vezi doamne nu vrea sa ma sune sau sa ma caute ea pt ca eu voi crede ca umbla din urma mea,dupa mine...Ca o concluzie,si sper sa nu sara fetele de pe acest forum pe mine,desi am doar 23de ani mi-am dat seama de multe si ma consider matur...femeile nu stiu ce vor! sunt indecise,se tem de multe si le trebuiesc siguranta! se gandesc foarte departe in viata pe mine ma socat fosta cat de departe mergea cu:" dar daca va fi...daca nu va fi sa,daca tu vei" am ramas preplex.Nu-mi pot incepe nici o relatie...o alta relatie pt ca ea ma tot cauta,si numarul nu vreau sa mi-l schimb pt ca il am de foarte mult timp mi-e foarte greu sa renunt la el am numarul de vreo 7 ani,plus ca inca o iubesc foarte mult,si desi nu-mi face bine sa o aud sau sa ma sms-uiesc cu ea o fac pt ca-mi pasa si vreau sa stiu ce mai face daca e bine,daca are probleme,cum ii merge cu serviciul.Dar cred ca voi scoate numarul din "functiune" o buna perioada ca sa scap de ea,oricat m-ar durea trebuie sa o fac pt ca si asa cum sunt acum...mai tare imi fac rau,mai mult ma chinui,eu am si unele probleme cardiace si numai de stres si suparari nu am nevoie acum.Numai bine va doresc la toti si sper sa ma intelege-ti si sa nu sariti in capsorul meu :D

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

29 mesaje
Membru din: 27/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:22

eu am o relatie de 4 ani. treptat am inceput sa imi pierd increderea in el gasind diverse nr de tel il agenda lui, mesaje, iesiri cu baietii mai dese, noi id uri in lista lui, lucru de care m am prefacut k nu stiu. de atunci nu mai am incredere maxima in el cum am avut la inceput. cand suntem impreuna ma alinta, imi vb frumos, a rarit extrem de mult iesirile cu baietii, insa el vb si cu diverse fete pe mess(nu sunt din acelasi oras fetele alea, deci exclus sa se vada cu ele) ba kiar unora le cere nr de tel spunandu le k vrea sa le auda, sa le mai trm cate un msg seara. am aflat k ii place si sexul virtual si kiar l a practicat. am mom knd vreau sa termin absolut tot si mom in care ma simt asa singura si imi spun kfara el n as putea, k il iubesc prea mult si incerc sa ma calmez singura gandidu ma k face asta doar din plictiseala...as vrea niste sfaturi va rog pt k in ultimul timp m am dedicat f mult in a-l controla si asta pe zi ce trece ma consuma din ce in ce mai mult.. va pup pe toti si astept orice fel de com, oricat de dur ar fi, trebuie sa ia uo decizie.

Raporteaza abuz de limbaj
bruny'
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:26

adyangelo! hoho.. ce viata dificila in relatia cu respectiva...
nici nu iti imaginezi cate lucruri si intorsaturi pot exista intr'o relatie, si ne mai dorim si o viata simpla......linistita!
cum naiba???? cand noi o sucim pe toate partile, nesatisfacuti ce suntem!! nemernici suntem cu totii!
simplu si direct, scurt si la obiect.
"impusca-le" pe toate si gata! poate asta e "secretul" pt a ramane cu fruntea sus!

si ref. la tine, hai sa facem un alt topic(numai pt tine).... totusi.............

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:31

sincer sa fiu am invatat ceva...despartirea e buna,,,cateodata e bine sa te desparti ,pt ca iti dai seama ca ai talente ascunse care nu le puteai dezvolta cat erai cu acea persoana...stiu pe cineva care atata timp cat era cu prietena nu putea sa se manifeste asa cum vroia pt ca trebuia sa para cumva pt ea...dupa ce s-a despartit a inceput sa invete sa traga cu arma,sa manuiasca un cutit,si multe alte moduri de a omori ...acum e mult mai intelept ,dupa cateva procese si dupa ce si-a riscat viata aiurea doar de plictiseala a devenit intelept ...si dupa ce a vazut-o pe proasta aia ,o cu.va care se combinma cu toti ratatii de frica sa nu fie singura...si-a dat sema ca nu cauta increderea partenerului ,ci cauta sa aiba el incredere in altii...deci pe scurt ,nu cred ca vrea vreounu din noi sa recapete increderea partenerului ci increderea lui in partener..cateodata sunteti mai castigati daca sunteti despartiti

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:32

De la: bruny_girl, la data 2008-12-12 12:22:34eu am o relatie de 4 ani. treptat am inceput sa imi pierd increderea in el gasind diverse nr de tel il agenda lui, mesaje, iesiri cu baietii mai dese, noi id uri in lista lui, lucru de care m am prefacut k nu stiu. de atunci nu mai am incredere maxima in el cum am avut la inceput. cand suntem impreuna ma alinta, imi vb frumos, a rarit extrem de mult iesirile cu baietii, insa el vb si cu diverse fete pe mess(nu sunt din acelasi oras fetele alea, deci exclus sa se vada cu ele) ba kiar unora le cere nr de tel spunandu le k vrea sa le auda, sa le mai trm cate un msg seara. am aflat k ii place si sexul virtual si kiar l a practicat. am mom knd vreau sa termin absolut tot si mom in care ma simt asa singura si imi spun kfara el n as putea, k il iubesc prea mult si incerc sa ma calmez singura gandidu ma k face asta doar din plictiseala...as vrea niste sfaturi va rog pt k in ultimul timp m am dedicat f mult in a-l controla si asta pe zi ce trece ma consuma din ce in ce mai mult.. va pup pe toti si astept orice fel de com, oricat de dur ar fi, trebuie sa ia uo decizie.


habar n'am cati ani ai, nu m'am uitat pe profilul tau si nici nu ma intereseaza. ca fapt divers..
uite ce vad eu din problema ta:
1) esti geloasa si devii obsedata si ai tendinta de a'i controla viata. asta este principalul motiv pentru care iti va da papucii pe romaneste.
2) sau el se foloseste de un motiv pt a te scoate pe tine din pepeni ca intr'un final sa ii fie lui mai usoara despartirea de tine
3) fa si tu cu el "sex virtual", incearca cu el lucruri noi, surprinde'l , recastiga-l, fa'l sa isi aduca aminte de ce s'a indragostit de tine, dar nu intr'un mod abuziv...
si mai intai de toate, fa'l si pe el sa fie macar putin gelos... printr'o metoda sau alta, dar nu exagerat..

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:35

nu te lua dupa dasca777 e un afemeiat vrea sa te desparti de prieten....a vazut ca esti draguta i vrea sa te cucereasca pentru el

PS nu ma luati in seama sunt plictisit rau la munca

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:40

aici sunt de acord cu greenie suna-l cand nu esti cu el vorbeste-i senzual, spunei cateva cuvinte porcoase despre ce vrei sa faceti cand va intalniti...iar ca sa il faci gelos atunci cand vine acasa inchide te faci ca vorbesti la telefon iar cand el te vede spui ca nu poti sa mai vorbesti la telefon si o sa sunt tu persoana respectiva mai tarziu sau maine

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:42

De la: nick_titi, la data 2008-12-12 12:40:15aici sunt de acord cu greenie suna-l cand nu esti cu el vorbeste-i senzual, spunei cateva cuvinte porcoase despre ce vrei sa faceti cand va intalniti...iar ca sa il faci gelos atunci cand vine acasa inchide te faci ca vorbesti la telefon iar cand el te vede spui ca nu poti sa mai vorbesti la telefon si o sa sunt tu persoana respectiva mai tarziu sau maine


adica sa il scoti din pepeni ca te prinde ca vorbesti cu altcineva la telefon, si apoi cand il vezi sa il ridici in slavi (era o expresie), astfel incat sa se simta important si ca merita atentie!!!!


Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:46

dragilor, eu nu cred in chestia cu "fa-l gelos!"
pur si simplu mi se pare... nush cum... nu v-ar dezamagi mai mult daca prietena voastra "pare" ca mai are pe altcineva, decat sa va starneasca interesul si gelozia (aia buna)??
e parerea mea acum... astept si altele...

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 12:50

De la: bruny_girl, la data 2008-12-12 12:22:34eu am o relatie de 4 ani. treptat am inceput sa imi pierd increderea in el gasind diverse nr de tel il agenda lui, mesaje, iesiri cu baietii mai dese, noi id uri in lista lui, lucru de care m am prefacut k nu stiu. de atunci nu mai am incredere maxima in el cum am avut la inceput. cand suntem impreuna ma alinta, imi vb frumos, a rarit extrem de mult iesirile cu baietii, insa el vb si cu diverse fete pe mess(nu sunt din acelasi oras fetele alea, deci exclus sa se vada cu ele) ba kiar unora le cere nr de tel spunandu le k vrea sa le auda, sa le mai trm cate un msg seara. am aflat k ii place si sexul virtual si kiar l a practicat. am mom knd vreau sa termin absolut tot si mom in care ma simt asa singura si imi spun kfara el n as putea, k il iubesc prea mult si incerc sa ma calmez singura gandidu ma k face asta doar din plictiseala...as vrea niste sfaturi va rog pt k in ultimul timp m am dedicat f mult in a-l controla si asta pe zi ce trece ma consuma din ce in ce mai mult.. va pup pe toti si astept orice fel de com, oricat de dur ar fi, trebuie sa ia uo decizie.


he he... ne-am gasit!
si eu patesc exaaaact aceeasi chestie, doar ca sunt cu el de aproape 1 an doar.
nimic n-o sa se schimbe. o sa continue sa faca la fel, pana cand o sa te plictisesti si o sa te sictiresti atat de tare incat o sa decizi sa-ti vezi de viata ta... daca nu te leaga nimic de el in afara de sentimente, da-i verde! daca mai sunt si altele la mijloc (nu ai unde sa stai daca locuiti impreuna, aveti afaceri impreuna si altele de genul asta - ca in 4 ani poti face multe cu un om) gandeste-te biiine!

in rest, incearca sa-ti gasesti linistea...

Raporteaza abuz de limbaj
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 13:27

bine bine, da eu?!
nu mai face hi-jack la topic

Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 13:35

De la: berila, la data 2008-12-12 13:27:23bine bine, da eu?!

nu mai face hi-jack la topic






auzi da'... topicul nu se numeste: "Cum poti recapata increderea partenerului"??? dadeam raspunsuri la intrebarile in cauza!!!

ON TOPIC!

Raporteaza abuz de limbaj
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 13:39

hai nu ma lua in bãza ca n`am chef.
in primul rand nu vorbeam de tine! te simti ca faci hi-jack?

Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
crystyanm

5 mesaje
Membru din: 3/02/2015
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 13:48

Salut stimabile...

Am citit ce a fost scris pana acum, o gramada de sfaturi bune... in anumite situatii pt anumite persoane. Important este sa-ti dai seama ce vrei de fapt. Pe EA sau idea unei femei cu "experienta"
Si mai mult de atat e important sa nu uiti ce si de ce sa intamplat,

In rest multa bafta indiferent de ce alegi

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 13:49

De la: berila, la data 2008-12-12 13:39:20hai nu ma lua in bãza ca n`am chef.
in primul rand nu vorbeam de tine! te simti ca faci hi-jack?


pai trebuia sa mentionezi cui i se adresa mesajul

no harm done!

P.S. desi e cam frig pentru bere

Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 14:00

foarte frig am baut aseara doua si am inghetat de frig

Raporteaza abuz de limbaj
Cornelia_leia

329 mesaje
Membru din: 25/11/2008
Oras: Brasov

Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 14:32

Berila......Pentru ca relatia (relatiile) viitoare sa decurga mai bine , ar trebui sa inveti, sa iti stapanesti pasiunea pentru jocuri pe calculator.Sunt admise, dar moderat ,astfel incat sa mai ai timp si pentru tine, pentru EA.In rest ai toata viata inainte. Abia pe la 30 de ani probabil vei avea relatia vietii tale . Succes.

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 14:40

De la: berila, la data 2008-12-12 13:39:20hai nu ma lua in bãza ca n`am chef.
in primul rand nu vorbeam de tine! te simti ca faci hi-jack?


who's jack?!

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 14:51

De la: bruny_girl, la data 2008-12-12 12:22:34eu am o relatie de 4 ani. treptat am inceput sa imi pierd increderea in el gasind diverse nr de tel il agenda lui, mesaje, iesiri cu baietii mai dese, noi id uri in lista lui, lucru de care m am prefacut k nu stiu. de atunci nu mai am incredere maxima in el cum am avut la inceput. cand suntem impreuna ma alinta, imi vb frumos, a rarit extrem de mult iesirile cu baietii, insa el vb si cu diverse fete pe mess(nu sunt din acelasi oras fetele alea, deci exclus sa se vada cu ele) ba kiar unora le cere nr de tel spunandu le k vrea sa le auda, sa le mai trm cate un msg seara. am aflat k ii place si sexul virtual si kiar l a practicat. am mom knd vreau sa termin absolut tot si mom in care ma simt asa singura si imi spun kfara el n as putea, k il iubesc prea mult si incerc sa ma calmez singura gandidu ma k face asta doar din plictiseala...as vrea niste sfaturi va rog pt k in ultimul timp m am dedicat f mult in a-l controla si asta pe zi ce trece ma consuma din ce in ce mai mult.. va pup pe toti si astept orice fel de com, oricat de dur ar fi, trebuie sa ia uo decizie.


da-i skip!

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
sunriser

30 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Iasi

Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 15:27

@bruny_girl
Ia singura decizia. Uita-te bine in jurul tau si la voi doi si ia si pune pe o foaie de hartie pro si contra relatiei voastre:



la pro - ramai cu el contra - va despartiti.





Cred ca asa e cel mai corect.


Raporteaza abuz de limbaj
evelin_f

603 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 16:58

pune pe o foaie pro si pe una contra mai bine....le impaturesti la pui intr-o caciula si ai grija sa o tragi pe aia contra

Raporteaza abuz de limbaj
ciupy_84

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 17:07

Salut aceeasi experienta am trait-o si eu cu persoana pe care nu o pot scoate din minti.....am trait cu ea aproape 2 ani de zile...situatia ei financiara era mai buna decat a mea fapt ce m-a determinat sa plec in alt oras numai pt cateva luni sa pot strange niste bani si sa capat experienta necesara initierii unei afaceri...numai ca ea fiind obisnuita cu mine zi de zi s-a trezit in fata faptului implinit si s-a simtit singura...ceea ce a determinat-o sa cunoasca probabil pe altcineva...in tot acest timp au aparut divergente....m-am intors inapoi in bucuresti,am inceput sa discutam cu diferiti furnizori...dupa care eu am trait cateva probleme pe care i le-am transmis si ei...ea a incercat sa ma jute dar orgoliul meu prostesc am refuzat-o...nu am mai iesit cateva zile,iar in final sa-mi spuna ca trebuie sa facem o pauza...mi-am dat seama imediat ca s-a intamplat ceva...din acel moment totul s-a schimbat..atunci am realizat si cunoscut adevarata ei fata...se comporta cu mine oribil...imi spunea ca acel "las" este mai bun decat mine,ca ala stie sa conduca niste oameni(spalatori auto),in fine...fel de fel de lucruri care m-au durut ingrozitor..nu doresc nimanui...vroiam sa o cer de craciun numai ca m-am despartit de ea cu o luna inainte...mi-a zis "ca a fost omul potrivit la locul potrivit"...e drept ca nu ma vb cu ea niciodata de casataorie dar asta nu inseamna ca nu m-am facut inteles de ceea ce-mi doresc..(dif intre noi era numai de 5 ani)adevarul e ca acel tip are apartament in buricul targului si probabil cu chirie in berceni nu i-ar fi convenit...femeile sunt rele...gandeste-te ca tot ele au "DESTRAMAT IMPERII"...nici acum nu mi-am revenit dupa 2 luni...dar ce pot face...tot ce am vazut in acesti 2 ani am vazut prin ochii ei...am cautat ceva in sufletul meu pentru care sa o urasc...credeti-ma nu am reusit..o iubesc la fel de mult ca in prima zi...ceva mai rau de atat unui om nu i se poate intampla....

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 17:23

baaaaaaaaaaaaaaai... nu mai poooooooot...!!!!

gata!!! m-am saturat pana peste cap! toata lumea sufera... toata lumea e trista si parasita... simt ca innebunesc...

chiar vreti sa ma vedeti in pragul... nu mai spun

Raporteaza abuz de limbaj
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 17:26

Nu, dar doar aia care au de ce fac cu mana!
Daca ti`e bine, iti dai doar cu parerea (daca o faci si p`aia) daca nu ridici palaria meri mai departe.

Hai lasa ca nu e chiar atat de trist si fara speranta, inca mai sunt oameni in jur care pot face diferenta intre BATMAN si femeia minune.


Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Cum poti recapata increderea partenerului
Mergi la: