back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Tatuaj pe corpul unei femei????...ok sau nu?

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
 
bancamariana

8 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 12 Martie 2009, ora 18:43

UN TATUAJ FACUT LA TINERETE DA FFFFFFF BINE P CORPUL UNEI FETE CU UN CORP FRUMOS, NU P O "BALERK".DAR......D LA O ANUMITA VARSTA INCEPI SA-TI PUI INTREBAREA DAK DA BINE IN CAZUL IN KRE T INGRASI INTRE TIMP,DAK NU AI ARATA MAI BINE FARA??????? PAREREA MEA E K LA TINERETE MAI ALES IN ZILELE NOASTRE DAK NU AI UN TATUAJ,ESTI O RATATA SAU O FRAIERA.FA C CREZI TU MAI BINE K E BINE PT TINE ATAT ACUM CAT SI MAI TZIU.


Domino

30 mesaje
Membru din: 22/11/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 13 Martie 2009, ora 21:23

multumesc mult pt toate raspunsurile voastre


yuppy000308

14 mesaje
Membru din: 5/03/2009
Postat pe: 14 Martie 2009, ora 21:07

Tatuajele pe corpul ei nu e tocmai rau dar acum depinde. Am cunoscut si cu si fara si da sunt excitante intr-o anumita masura minus daca esti cu ea cand si-l face ca nu poti sa te atingi de el. Bine avea si metale agatzate in toate locurile asa ca era chiar interesant sa ne "jucam"de-a mama si de-a tata. Acum insa ce sa spun parca e bine si cu tatuaje dar preferitnza mea ar fi fara pentru ca e clar ca gravitatia o sa-si spuna cuvantul. Da avea si ea tramp stamp cum se cheama tatuajul deasupra fundului dar e destul de des intalnit aici.
A mea pe langa ala era tatuata pe umar, si apoi pe toata partea dreapta a corpului, plus zdranganele in buric, nas si buze.
A da, mai avea si pe piept unul dar ea si le facea sa exorcizeze suferintze sufletesti cu suferintze reale fizice asa ca nu e doar estetica acolo.
Ca durere putea suporta cam vreo 3 ore de chin ceea ce e mult. Sper sa ma regasesc si eu pe corpul ei intr-o zi, macar as fi sigur ca am insemnat ceva.
Cat despre cei care se uita doar estetic la asta ar fi bine sincer sa insemne ceva tatuajul ala. Nu de alta dar daca nu reprezinta nimic o sa va plictisiti repede de el.

Raporteaza abuz de limbaj
Fratzica

82 mesaje
Membru din: 19/11/2008
Oras: Deva

Postat pe: 25 Martie 2009, ora 01:38

Uita-te la persoanele trecute de a doua tinerete si daca iti place ceeace vezi fa-ti cite incap pe suprafata totala a corpului Eventual poti sa te si chelesti sa ai mai mult teren . Parerea mea daca vrei fa-ti tatuaje care stau cam 6 luni Daca ai chef le stergi sau daca vrei le innoiesti Oricum tatuajele atit la femei cit si la barbati denota o lipsa de materie la mansarda. Eu unul cel putin nu am vazut o persoana inteligenta cu tatuaje (inca) Puscariasi , parasute , majoritatea. Concluzia o tragi singura !

Raporteaza abuz de limbaj
SS (ober HH)
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 25 Martie 2009, ora 15:51

De la: Fratzica, la data 2009-03-25 01:38:38Uita-te la persoanele trecute de a doua tinerete si daca iti place ceeace vezi fa-ti cite incap pe suprafata totala a corpului Eventual poti sa te si chelesti sa ai mai mult teren . Parerea mea daca vrei fa-ti tatuaje care stau cam 6 luni Daca ai chef le stergi sau daca vrei le innoiesti Oricum tatuajele atit la femei cit si la barbati denota o lipsa de materie la mansarda. Eu unul cel putin nu am vazut o persoana inteligenta cu tatuaje (inca) Puscariasi , parasute , majoritatea. Concluzia o tragi singura !


angelina jolie are tatuaj. chiar asa puscariasa e?? :-))))

oricum, spune'mi si mie unde se fac tatuaje care dureaza doar 6 luni???? pt ca ai dreptate, imi cam lipseste ceva la mansarda, dar cu toate astea nu ma simt ofensata cu nimic.. consider ca fiecare are bibilicile lui acolo sus.. asa ca lasa omu sa isi faca ce vrea!

Raporteaza abuz de limbaj
Domino

30 mesaje
Membru din: 22/11/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Martie 2009, ora 16:15

imi pare rau dar nu sunt deloc de acord cu..."dak iti faci un tatuaj iti lipseste mult la mansarda"..chiar nu sunt

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 26 Martie 2009, ora 08:28

De la: Greenie, la data 2009-03-25 15:51:29
De la: Fratzica, la data 2009-03-25 01:38:38Uita-te la persoanele trecute de a doua tinerete si daca iti place ceeace vezi fa-ti cite incap pe suprafata totala a corpului Eventual poti sa te si chelesti sa ai mai mult teren . Parerea mea daca vrei fa-ti tatuaje care stau cam 6 luni Daca ai chef le stergi sau daca vrei le innoiesti Oricum tatuajele atit la femei cit si la barbati denota o lipsa de materie la mansarda. Eu unul cel putin nu am vazut o persoana inteligenta cu tatuaje (inca) Puscariasi , parasute , majoritatea. Concluzia o tragi singura !


angelina jolie are tatuaj. chiar asa puscariasa e?? :-))))

oricum, spune'mi si mie unde se fac tatuaje care dureaza doar 6 luni???? pt ca ai dreptate, imi cam lipseste ceva la mansarda, dar cu toate astea nu ma simt ofensata cu nimic.. consider ca fiecare are bibilicile lui acolo sus.. asa ca lasa omu sa isi faca ce vrea!






fa-ti un tatuaj cu fata mea pe ceafa ta:P,,,asa o sa fim impreuna intotdeauna


p.s. tre sa te tunzi 0:P

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 30 Martie 2009, ora 19:57

De la: dasca777, la data 2009-03-26 08:28:02
De la: Greenie, la data 2009-03-25 15:51:29
De la: Fratzica, la data 2009-03-25 01:38:38Uita-te la persoanele trecute de a doua tinerete si daca iti place ceeace vezi fa-ti cite incap pe suprafata totala a corpului Eventual poti sa te si chelesti sa ai mai mult teren . Parerea mea daca vrei fa-ti tatuaje care stau cam 6 luni Daca ai chef le stergi sau daca vrei le innoiesti Oricum tatuajele atit la femei cit si la barbati denota o lipsa de materie la mansarda. Eu unul cel putin nu am vazut o persoana inteligenta cu tatuaje (inca) Puscariasi , parasute , majoritatea. Concluzia o tragi singura !


angelina jolie are tatuaj. chiar asa puscariasa e?? :-))))

oricum, spune'mi si mie unde se fac tatuaje care dureaza doar 6 luni???? pt ca ai dreptate, imi cam lipseste ceva la mansarda, dar cu toate astea nu ma simt ofensata cu nimic.. consider ca fiecare are bibilicile lui acolo sus.. asa ca lasa omu sa isi faca ce vrea!






fa-ti un tatuaj cu fata mea pe ceafa ta:P,,,asa o sa fim impreuna intotdeauna


p.s. tre sa te tunzi 0:P

Sau unul in zona intima cu : "@DMark was here"

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
catalina_6737

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 31 Martie 2009, ora 13:15

sincer nu iti recomand un tatuaj semipermanent pt k va iesi tusul din piele treptat si va arata foarte urat.in plus iti va ramane semn pe piele in locul unde ai avut tatuajul.cunosc eu un baiat care lucreaza la un salon dar face tatuaje si acasa.are aparat profesional si tusuri de calitate...daca esti interesata astept raspunsul tau...apropo mi-a facut si mie un tatuaj pe ceafa si nu a durut atat de rau...mai vreau sa imi fac la el pt ca lucreaza f bn...


omu_robert

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Aprilie 2009, ora 15:57

De la: ANGEL_DEMON, la data 2008-12-03 11:15:19eu am avut oarecare reticente in a mi-l face pe al meu, dar pentru ca am ales sa-mi fac ceva simbolic, ceva desenat de manutele mele (cam netalentate, de altfel, dar de data asta nu) si am decis sa imi fac o "marca" si nu ceva dintr-un catalog sau in amintirea cuiva sau sau a ceva sau "de fitza"... ma simt bine cu el, e mandria mea... dupa inteligenta si frumusete, desigur.
este intr-adevar mai mare si mai "impunator" decat credeam ca ar fi, dar a trecut deja un an de cand il am si e ca si cum ma "incalzeste", imi aduce speranta si imi aminteste cand sunt jos ca trebuie sa ma ridic mereu la nivelul a cine sunt. e un simbol cu mii de semnificatii referitoare la personalitatea mea, la felul meu de a gandi, la ceea ce sunt ca om si mai ales la ceea ce voi deveni chiar si dupa eternitate. e un fel de "suflet" al meu expus in desen pe piele si il simt mereu ca si cum ar exista in realitate. este ceea ce, in lumea mea imaginara, mi-as dori sa fiu. si mai este si un fel de constiinta, de filtru interior (bine, asta reprezinta, nu ESTE).
am un milion de teorii cu privire la tatuajul meu si nu stiu de ce dar majoritatea prefera sa o ia pe cea mai idioata si banala posibila. dar explicatia este mult prea complex intr-adevar cat sa fie inteleasa.
e doar a mea. doar eu pot sa simt asa si de asta nimeni nu poate intelege.
dar nu conteaza, e frumos.

ai pus punctul pe " i "
am asteptat 3 ani pana sa il fac pe al meu ..din diverse motive...si in final m'am gandit k dak tot nu mi'a iesit din cap ideea inseamna k intradevar trb sa imi fac unul, a iesit mai bn decat ma asteptam
recomand: www.industrialtattoo.ro/
p.s.: NU VA LASATI PE MANA AMATORILOR!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

267 mesaje
Membru din: 11/03/2009
Postat pe: 5 Aprilie 2009, ora 21:35

Da, si eu parca gasesc sexi tatuajele la femei,adica am unele locuri unde i-mi place sa le vad (gamba,umar,inghinal,la baza coloanei,sold,fese) dar sunt unele locuri unde eu le gasesc vulgare si fara gust (gat,brate,sani).Da`sti cum e,fiecare cu gustul lui!

Raporteaza abuz de limbaj
Ce sa faci!La toti ni`greu!
areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Aprilie 2009, ora 21:47

am avut cateva prietene cu tatuaje naturale..atata timp cat nu ieseam in locuri mai selecte..si nu era nevoie de o tinuta mai ..altfel...totu era ok....eu insa as prefera ....fara tatuaje...exista tatuaje...care nu sunt permanente..care tin 1..an ..o luna...1 zi...depinde....de ce anume vrei..si chiar arata la fel de bien ca si celelalte...

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 7 Aprilie 2009, ora 19:45

Tatuajul,in Romania,este considerat"iesire in evidenta",parerea mea este alta,eu,personal am un fluturas pe mana,nu este ft mare dar vizibil,la job'uri a trebuit sa'mi pun bandaj pt k ,chyar dak eu eram buna in domeniul respectiv oamenii erau sceptici,l'am facut pt k asta am simtit,ma reprezinta si il ador dar peste 2 sap il voi scoate la o clinica din Buk pt k ma impiedica sa am succesul dorit...pt k am facut ce am simtit,akm va tre'sa cheltui o suma marisoara d bani,si sa'l scot...pt k oamenii din Romania sunt ink pe vremea lui Ceausescu;:P

Raporteaza abuz de limbaj
omu_robert

3 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Aprilie 2009, ora 16:44

trebuie sa stii sa "porti" un tatuaj( sa iti asumi raspunderea ptr el )...dak iti pui un bandaj pe el cand te duci la un interviu inseamna(probabil) ca nu ti l'ai dorit cu adevarat...oamenii se uita...e norma sa o faca
mi se pare cea mai mare prostie sa alegi sa iti scoti un tatuaj...preferi sa ai o cicatrice in locul unui desen?

Raporteaza abuz de limbaj
sfinx34_orizont

34 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tg Mures

Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 21:51

Buna, am si eu o intrebare. In urma cu cativa ani am avut o operatie pe piept si a ramas o cicatrice. Vreau sa stiu daca exista vreun tatuaj care sa acopere aceea cicatrice. Dar nu vreau ca acel tatuaj sa se vada, pt ca nu ma incanta ideea de-a avea pe piept un tatuaj mare.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

660 mesaje
Membru din: 9/02/2009
Postat pe: 12 Aprilie 2009, ora 22:08

Recomand un tatuaj mic si finut ,tuturor celor care si-au scos apendicele si au ramas cu o cicatrice 'enervanta'

Raporteaza abuz de limbaj
brealsouL

415 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 14 Aprilie 2009, ora 17:23

cat timp e una mica si draguta, pe o zona a corpului tipic feminin glezna, etc, e f ok, in rest da f prost pt o femeie, cel putin in privinta mea.

Raporteaza abuz de limbaj
Silver_4

4 mesaje
Membru din: 13/11/2008
Oras: Cluj

Postat pe: 13 Mai 2009, ora 06:50

Desi, tarziu, dar mi-as permite si eu o parere, tanara domnita! Desigur, un tatuaj discret, amplasat intr-un loc unde ar trebui descoperit, nu expus tuturor curiosilor, poate constitui o nota in plus de senzualitate si estetica!
Pe de alta parte, viata demonstreaza ca nu e bine niciodata sa iei decizii irevocabile, deoarece OMUL se schimba, nu numai ca varsta, ci si ca atitudine si comportament! Poate, ma vei intreba, ce legatura are aceasta problema cu un.... simplu tatuaj?! Ei, bine, uneori are! O sa-ti dau un exemplu destul de banal, dar care ar putea constitui un moment de reflectie. La un moment dat, esti abordata de o persoana, cu care porti o discutie despre niste lucruri de care esti pasionata si, sa presupunem, ti se face o propunere pentru un job, care intotdeauna te-a fascinat, dar n-ai indraznit sa speri: sa lucrezi in cadrul unui serviciu secret de informatii! Printre cerintele impuse, sa nu ai semne particulare distinctive si sa nu ai... tatuaje!!! Merita?
De ce sa risti o astfel de situatie, cand poti sa-ti aplici un tatuaj temporar, functie de varsta, de ideea de moment, de prietenul actual etc. Multumesc!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

244 mesaje
Membru din: 8/05/2009
Postat pe: 13 Mai 2009, ora 13:27

Valoarea unei femei nu este data de obiectele infipte in nas sau in alte parti, si nici in tatuajele pe care le aplica in cele mai aiurea parti ale corpului.Si marcarea animalelor in vestul salbatic, este o forma de tatuaj primitiv aplicat vitelor pentru a putea fi identificate.Asta am ajuns?Sa ne insemnam ca vitele?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

312 mesaje
Membru din: 12/05/2009
Postat pe: 13 Mai 2009, ora 15:14

De la: yuppy001770, la data 2009-05-13 13:27:20Valoarea unei femei nu este data de obiectele infipte in nas sau in alte parti, si nici in tatuajele pe care le aplica in cele mai aiurea parti ale corpului.Si marcarea animalelor in vestul salbatic, este o forma de tatuaj primitiv aplicat vitelor pentru a putea fi identificate.Asta am ajuns?Sa ne insemnam ca vitele?

wow...a durut sa stii! ...nu de alta, dar "vita" din mine doreste cu ardoare un tatuaj in zona inghinala...ceva intim, sexy, provocator...si special pt partenerul de viata , daca asta inseamna sa fiu catalogata drept femeie cu gesturi si dorinte primitive...atunci asa sa fie, imi asum acest risc...de care la drept vorbind, ma cam doare in cot!

Raporteaza abuz de limbaj
Domino

30 mesaje
Membru din: 22/11/2008
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 13 Mai 2009, ora 15:48

De la: Silver_4, la data 2009-05-13 06:50:12Desi, tarziu, dar mi-as permite si eu o parere, tanara domnita! Desigur, un tatuaj discret, amplasat intr-un loc unde ar trebui descoperit, nu expus tuturor curiosilor, poate constitui o nota in plus de senzualitate si estetica!
Pe de alta parte, viata demonstreaza ca nu e bine niciodata sa iei decizii irevocabile, deoarece OMUL se schimba, nu numai ca varsta, ci si ca atitudine si comportament! Poate, ma vei intreba, ce legatura are aceasta problema cu un.... simplu tatuaj?! Ei, bine, uneori are! O sa-ti dau un exemplu destul de banal, dar care ar putea constitui un moment de reflectie. La un moment dat, esti abordata de o persoana, cu care porti o discutie despre niste lucruri de care esti pasionata si, sa presupunem, ti se face o propunere pentru un job, care intotdeauna te-a fascinat, dar n-ai indraznit sa speri: sa lucrezi in cadrul unui serviciu secret de informatii! Printre cerintele impuse, sa nu ai semne particulare distinctive si sa nu ai... tatuaje!!! Merita?
De ce sa risti o astfel de situatie, cand poti sa-ti aplici un tatuaj temporar, functie de varsta, de ideea de moment, de prietenul actual etc. Multumesc!


Raporteaza abuz de limbaj
Silver_4

4 mesaje
Membru din: 13/11/2008
Oras: Cluj

Postat pe: 13 Mai 2009, ora 16:43

Sarut mana!
Multumesc pentru apreciere!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

244 mesaje
Membru din: 8/05/2009
Postat pe: 13 Mai 2009, ora 17:28

Exceptand ultima parte a replicii pe care tu o inrerpretezi prea personal, poti verifica daca spun sau nu adevarul.Fiind pielea ta, sigur ca poti sa faci ce vrei cu ea.Fiecare om are gusturile sale, dar nu intotdeauna ce iti place tie este un lucru placut si pentru ceilalti.Protestul tau social, poate imbraca si alte forme, superioare schilodirii intentionale a corpului.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

312 mesaje
Membru din: 12/05/2009
Postat pe: 13 Mai 2009, ora 17:37

Eu zic ca te infierbanti cam mult...si cam usor pt o chestie atat de mica si nesemnificativa ...de aceea exista liberul arbitru, ca fiecare sa aleaga ce crede de cuviinta ca este mai potrivit pt el...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

244 mesaje
Membru din: 8/05/2009
Postat pe: 14 Mai 2009, ora 12:45

Ceea ce nu pot intelege, se refera la "alegerile" pe care le facem in viata si care apoi ne marcheaza toata viata.Toate scuzele mele daca vormele mele sunt interpretate ofensativ.Eu intreb numai dintr-o curiozitate de initiat.De ce trebuie permanent sa ne lasam sedusi de tot ce vine din afara,ca fiind ceva nemaipomenit, cand lucrurile nu stau chiar asa?Se face piercing, si se vara in nas, sprancene, urechi, buric sau mai jos, tot felul de inele si obiete cu sclipici.Ne descoperim brusc tendinte homosexuale, si alte vicii imbolnavindu-ne de SIDA si alte boli exotice.Ne apucam sa fumam Canabis, pentru ca daca si altii fumeaza, este ca si cum am intra in randul lumii.Ne ridicam parul in sus si-l intepenim cu tot felul de geluri, ne aratam bucile pe micile si marile ecrane, pentru ca sa avem iertare, dar posteriorul nostru este la fel de inteligent ca si capul pe care il tinem pe umeri, importam prostiile si tampeniile altora, parca ceea ce avem noi autohton, nu ar fi de ajuns.Acestea sunt alegerile pe care le facem.Sunt aceste alegeri facute, corecte?Nu mai dau nici un raspuns, pentru ca raspunsurile stau deja acolo in unghiile false si in silicoanele pe care le pupam si le strangem in brate in fiecare zi.Treptat lumea vie este inlocuita de cea a mortii, iar lumina cu intunericul infernului, lume in care intram de buna voie si cu zambetul- zambet ce este al papusii mecanice ce ne inlocuieste-
pe buzele subtiri si vicioase,unde ne primeste cu bratele deschise satana.Asta daca nu cumva, satana suntem noi insine.

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 14 Mai 2009, ora 12:53

cineva mi'a spus ca noi nu ne putem renaste, nu o putem lua de la capat, nu putem sa alegem sa facem de maine totul corect, si nici sa menajam, pt ca nu mai suntem oamenii care am fost pana acum..si oamenii mici din interiorul nostru nu exista decat in lumea noastra ideala.atat.
singura cale sunt copii nostrii; ei sunt viitorul, si tot ei il vor crea si vor face din asta o lume mai buna! cu mult mai buna!
dar ca sa iasa de data asta bine, noi trebuie sa nu mai fim pe lumea asta, si cand o vom face cu totii, atunci va triumfa binele.
exista o capacitate minuscula in a crede asa ceva, cred ca e sinonima cu sora noastra, Speranta.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

244 mesaje
Membru din: 8/05/2009
Postat pe: 14 Mai 2009, ora 13:00

Samburele viitorului, se gaseste intr-adevar in noi.Dar ca el sa se poate naste, trebuie sa ii creem conditiile sa se nasca si sa traiasca.Sperantele nu cresc in zapada, chiar daca ghioceii ies din ea si vestesc primavara.Cum?Noi ne distrugem propria viata si credem ca copiii nostri vor construi o viata mai buna?Aiurea.Noi distrugem viata copiilor nostri, distrugand insasi viata noastra.Viata nu se poate cladi decat pe viata.

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 16 Mai 2009, ora 11:46

Sunteti interesati de poker? Nu doriti sa investiti proprii bani? ht*tp://w*ww.po*kerstra*tegy.co*m/uQCWVZ (fara *)este solutia. Poker fara depozit. Cea mai buna scoala de poker-gratuit o gasiti pe linkul de mai sus!!!Raspundeti la intrebarile de acolo si primiti 50$+100$ gratuit,capital de inceput! Treceti de la incepator la profesionist cu strategiile de pe acel site. Nu trebuie sa depuneti niciodata bani,doar treceti testul si primiti capitalul de inceput. Pasii ce trebuie urmati:
Pasul 1) Intrati pe acest link ht*tp://w*ww.po*kerstra*tegy.c*om/uQCWVZ
Pasul 2)Trebuie sa cititi lectiile de baza corespunzatoare tipului de poker pe care ati ales sa-l jucati. Va sfatuiesc sa alegeti tipul NO LIMIT.
Pasul 3) Trebuie sa completati chestionarul pentru a dovedi ca ati invatat lectiile si sunteti pregatiti sa primiti banii.Este simplu.
Pasul 4) Trebuie sa alegeti siteul de poker la care doriti sa jucati si sa va inregistrati folosind codul PS150.
Trebuie sa va inregistrati cu datele reale "FARA SA FACETI VREUN DEPOZIT".
Dupa aceea, daca totul este corect,va veti primi banii dupa cel mult 2 zile. Puteti sa va creati un singur cont per persoana. In unele cazuri s-ar putea intampla:
a)Sa va ceara sa trimiteti "o copie scanata sau o fotogradie a cartii de identitate,pasaport sau alt document' care sa va confirme identitatea.
b)S-ar putea sa va ceara un numar de telefon unde puteti fi contactat pentru a va verifica identitatea.
Aceste cerinte pot fi obligatorii, in orice caz,puteti acoperi datele care nu sunt necesare pentru a se vedea doar cele cerute,,nume,adresa'' ,puteti acoperi fotografii,amprente.
Pasul 5) Puteti sa va inregistrati si familia,vecinii,prietenii.
Pasul 6) Daca nu v-ati inregistrat inca,nu mai asteptati,accesati linkul ht*tp://w*ww.po*kerstra*tegy.c*om/uQCWVZ si incepeti sa jucati ca profesionistii,cu banii altora.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

244 mesaje
Membru din: 8/05/2009
Postat pe: 17 Mai 2009, ora 14:41

Semnificatia tatuajului, se regaseste in istoria framantata a triburilor preistorice, cand oamenii cavernelor se luptau cu alte triburi, sau cu animalele salbatice.In timpul confruntarilor, corpul celor care participau la conflicte se acoperea cu rani care ulterior deveneau cicatrici.In felul acesta, cicatricea devenea un fel de semn particular al vitejiei, si cel care o purta, devenea in ochii femeilor tribului, un supravietuitor.Era motivul pentru care era cel mai curtat.Ulterior, cicatricea a fost substituita de tatuaj, care reprezinta in definitiv, acelasi lucru, dar intr-o varianta moderna.Cand o femeie se tatueaza, o face sa se particularizeze fata de celelalte semene ale ei, inducand ideea ca este o luptatoare.Dar cum nu mai are unde sa lupte decat in pat, tatuajul, a devenit o cochetarie.De aceea sustin parerea ca nu tatuajul este cel care poate caracteriza o femeie sau un barbat, ci calitatile fizice si morale pe care le poseda acea fiinta.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

244 mesaje
Membru din: 8/05/2009
Postat pe: 17 Mai 2009, ora 14:41

Semnificatia tatuajului, se regaseste in istoria framantata a triburilor preistorice, cand oamenii cavernelor se luptau cu alte triburi, sau cu animalele salbatice.In timpul confruntarilor, corpul celor care participau la conflicte se acoperea cu rani care ulterior deveneau cicatrici.In felul acesta, cicatricea devenea un fel de semn particular al vitejiei, si cel care o purta, devenea in ochii femeilor tribului, un supravietuitor.Era motivul pentru care era cel mai curtat.Ulterior, cicatricea a fost substituita de tatuaj, care reprezinta in definitiv, acelasi lucru, dar intr-o varianta moderna.Cand o femeie se tatueaza, o face sa se particularizeze fata de celelalte semene ale ei, inducand ideea ca este o luptatoare.Dar cum nu mai are unde sa lupte decat in pat, tatuajul, a devenit o cochetarie.De aceea sustin parerea ca nu tatuajul este cel care poate caracteriza o femeie sau un barbat, ci calitatile fizice si morale pe care le poseda acea fiinta.

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Tatuaj pe corpul unei femei????...ok sau nu?
Mergi la: