back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce trebuie safaca un popor cind are conducatori incompetenti

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Ianuarie 2011, ora 16:58

De la: 9am243736, la data 2011-01-26 16:00:19
De la: Far_Cry, la data 2011-01-26 15:44:48
De la: OSTASUL, la data 2011-01-13 18:58:55Exista solutie ?
Acest popor ISI MERITA SOARTA si...ISI MERITA CONDUCATORII pe care-i are in acest moment !... Exista o "karma " ... iar aceasta-si cere pretul ! ... Minciuna.slabiciunea,lasitatea,imoralitatea si fatarnicia poporului roman , ne-au facut sa ne "ducem crucea deznadejdii " ! Sa fii ca popor PASIV si OMISIV la SUSPENDAREA PARTIDELOR POLITICE ptr a lasa cale libera "GARZII DE FIER" sa conduca nestingherita si "suverana" o natiune, sa joci "parsiv si imoral" in fata MARILOR PUTERI dandu-te cu AXA , ca mai apoi sa revii "parsiv" aliatul lor,sa-ti alungi familia regala care ti-a obtinut Independenta dupa aprox. 500 de ani se aservire otomana, care ne-a diriguit sa iesim cu camasa curata si cu onoruri in piept dupa primul razboi mondial , care a realizat UNIREA CEA MARE la 1 Decembrie 1918 si care l-a facut pe roman sa se mandreasca cu o natiune care avea in anii interbelici printre cele mai ridicate niveluri de trai si printre cele mai prospere natiuni ale lumii si ...sa-ti OMORI CONDUCATORUL CA ULTIMII CANIBALI DIN MICRONEZIA in 1989 ca sa te instalezi "fara remuscarile atator jertfe " in fruntea tarii si fara a mai fi deranjat de "nostalgici" !... Si sa-i dau si-un raspuns lui "OSTASUL"...exista o prevedere constitutionala in care pe PROSTOVAN si pe INCOMPETENT,trebuie sa-l toleram din 4 in 4 ani iar mai nou pe "NEPRETUITUL GOLLUM" din 5 in 5 ani !...


hai ca m-ai facut curios, la care rege te referi? ca pe burebista nu l-am alungat noi, mihai viteazul era domnitor si nu l-am alungat, mai era unul trimis de iuropa, mihai, care s-a dat si cu legionarii, si cu comunistii, doar doar va pleca cu ceva... la el te referi? ... el a adus independenta romaniei, el a facut unirea, el ne-a spalat camasa de am platit despagubiri de razboi mai mult decat invansii?..
si cu nivelurile de trai, probabil ca erau cateva mii sau sute de mii, fiecare capitalist cu nivelul lui de trai, destul de ridicat intr-o tara in care taranii si muncitorii mureau de foame... lucrurile astea nu le-ai gasit pe nicaieri? sau a uitat bunica sa le spuna? sau te-ai uitat pe vreo statistica si ai vazut ce bine o duceau romanii, "printre cei mai prosperi din lume"...

PAI LA .........CIOABA,NU E CLAR ?


… cã poþi numai sã reuºeºti, nu ai cum sã pierzi. Eºecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eºec. Nimic. Totul înainteazã in istoria umanitãþii precum se întâmplã ºi cu procesul ei evolutiv. Totul avanseazã de-a lungul cãlãtoriei tale.
pascu08_yahoo_com

1522 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Postat pe: 26 Ianuarie 2011, ora 19:04

Caitalismul. plin de substanta si aducator de progres a murit in inima si sufletul natiei romane /
multumiri clasei politice ................
pestele de la cap se strica/
ultima solutie ................ mai vrem o revolutie ./

Raporteaza abuz de limbaj
Far_Cry

305 mesaje
Membru din: 1/01/2010
Oras: Ploiesti

Postat pe: 26 Ianuarie 2011, ora 19:21

De la: 9am243736, la data 2011-01-26 16:00:19
De la: Far_Cry, la data 2011-01-26 15:44:48
De la: OSTASUL, la data 2011-01-13 18:58:55Exista solutie ?
Acest popor ISI MERITA SOARTA si...ISI MERITA CONDUCATORII pe care-i are in acest moment !... Exista o "karma " ... iar aceasta-si cere pretul ! ... Minciuna.slabiciunea,lasitatea,imoralitatea si fatarnicia poporului roman , ne-au facut sa ne "ducem crucea deznadejdii " ! Sa fii ca popor PASIV si OMISIV la SUSPENDAREA PARTIDELOR POLITICE ptr a lasa cale libera "GARZII DE FIER" sa conduca nestingherita si "suverana" o natiune, sa joci "parsiv si imoral" in fata MARILOR PUTERI dandu-te cu AXA , ca mai apoi sa revii "parsiv" aliatul lor,sa-ti alungi familia regala care ti-a obtinut Independenta dupa aprox. 500 de ani se aservire otomana, care ne-a diriguit sa iesim cu camasa curata si cu onoruri in piept dupa primul razboi mondial , care a realizat UNIREA CEA MARE la 1 Decembrie 1918 si care l-a facut pe roman sa se mandreasca cu o natiune care avea in anii interbelici printre cele mai ridicate niveluri de trai si printre cele mai prospere natiuni ale lumii si ...sa-ti OMORI CONDUCATORUL CA ULTIMII CANIBALI DIN MICRONEZIA in 1989 ca sa te instalezi "fara remuscarile atator jertfe " in fruntea tarii si fara a mai fi deranjat de "nostalgici" !... Si sa-i dau si-un raspuns lui "OSTASUL"...exista o prevedere constitutionala in care pe PROSTOVAN si pe INCOMPETENT,trebuie sa-l toleram din 4 in 4 ani iar mai nou pe "NEPRETUITUL GOLLUM" din 5 in 5 ani !...
STIMATE D-LE 9am243736 ! Esti unul din GLOATA acestei tari ,OPORTUNIST,NEPREGATIT si ..FOARTE PROST DOCUMENTAT ! Pune mana pe cartile de istorie, sociologie sau de economie si CULTIVA-TE baietica ! PUTE TARA ASTA DE UNII CA TINE ! CINE A PACTIZAT CU LEGIONARII ?! MIHAI la 19 ani ??!.. Avea el puterea decizionala in acele vremi ?! Dar..nu stiu de ce-mi racesc gura cu unul ca tine ,care nu stii nici sa-ti pui un nume pe site asta !

hai ca m-ai facut curios, la care rege te referi? ca pe burebista nu l-am alungat noi, mihai viteazul era domnitor si nu l-am alungat, mai era unul trimis de iuropa, mihai, care s-a dat si cu legionarii, si cu comunistii, doar doar va pleca cu ceva... la el te referi? ... el a adus independenta romaniei, el a facut unirea, el ne-a spalat camasa de am platit despagubiri de razboi mai mult decat invansii?..
si cu nivelurile de trai, probabil ca erau cateva mii sau sute de mii, fiecare capitalist cu nivelul lui de trai, destul de ridicat intr-o tara in care taranii si muncitorii mureau de foame... lucrurile astea nu le-ai gasit pe nicaieri? sau a uitat bunica sa le spuna? sau te-ai uitat pe vreo statistica si ai vazut ce bine o duceau romanii, "printre cei mai prosperi din lume"...

Raporteaza abuz de limbaj
9am243736

2704 mesaje
Membru din: 19/11/2010
Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 15:34

De la: Far_Cry, la data 2011-01-26 19:21:57
De la: 9am243736, la data 2011-01-26 16:00:19
De la: Far_Cry, la data 2011-01-26 15:44:48
De la: OSTASUL, la data 2011-01-13 18:58:55Exista solutie ?
Acest popor ISI MERITA SOARTA si...ISI MERITA CONDUCATORII pe care-i are in acest moment !... Exista o "karma " ... iar aceasta-si cere pretul ! ... Minciuna.slabiciunea,lasitatea,imoralitatea si fatarnicia poporului roman , ne-au facut sa ne "ducem crucea deznadejdii " ! Sa fii ca popor PASIV si OMISIV la SUSPENDAREA PARTIDELOR POLITICE ptr a lasa cale libera "GARZII DE FIER" sa conduca nestingherita si "suverana" o natiune, sa joci "parsiv si imoral" in fata MARILOR PUTERI dandu-te cu AXA , ca mai apoi sa revii "parsiv" aliatul lor,sa-ti alungi familia regala care ti-a obtinut Independenta dupa aprox. 500 de ani se aservire otomana, care ne-a diriguit sa iesim cu camasa curata si cu onoruri in piept dupa primul razboi mondial , care a realizat UNIREA CEA MARE la 1 Decembrie 1918 si care l-a facut pe roman sa se mandreasca cu o natiune care avea in anii interbelici printre cele mai ridicate niveluri de trai si printre cele mai prospere natiuni ale lumii si ...sa-ti OMORI CONDUCATORUL CA ULTIMII CANIBALI DIN MICRONEZIA in 1989 ca sa te instalezi "fara remuscarile atator jertfe " in fruntea tarii si fara a mai fi deranjat de "nostalgici" !... Si sa-i dau si-un raspuns lui "OSTASUL"...exista o prevedere constitutionala in care pe PROSTOVAN si pe INCOMPETENT,trebuie sa-l toleram din 4 in 4 ani iar mai nou pe "NEPRETUITUL GOLLUM" din 5 in 5 ani !...
STIMATE D-LE 9am243736 ! Esti unul din GLOATA acestei tari ,OPORTUNIST,NEPREGATIT si ..FOARTE PROST DOCUMENTAT ! Pune mana pe cartile de istorie, sociologie sau de economie si CULTIVA-TE baietica ! PUTE TARA ASTA DE UNII CA TINE ! CINE A PACTIZAT CU LEGIONARII ?! MIHAI la 19 ani ??!.. Avea el puterea decizionala in acele vremi ?! Dar..nu stiu de ce-mi racesc gura cu unul ca tine ,care nu stii nici sa-ti pui un nume pe site asta !

hai ca m-ai facut curios, la care rege te referi? ca pe burebista nu l-am alungat noi, mihai viteazul era domnitor si nu l-am alungat, mai era unul trimis de iuropa, mihai, care s-a dat si cu legionarii, si cu comunistii, doar doar va pleca cu ceva... la el te referi? ... el a adus independenta romaniei, el a facut unirea, el ne-a spalat camasa de am platit despagubiri de razboi mai mult decat invansii?..
si cu nivelurile de trai, probabil ca erau cateva mii sau sute de mii, fiecare capitalist cu nivelul lui de trai, destul de ridicat intr-o tara in care taranii si muncitorii mureau de foame... lucrurile astea nu le-ai gasit pe nicaieri? sau a uitat bunica sa le spuna? sau te-ai uitat pe vreo statistica si ai vazut ce bine o duceau romanii, "printre cei mai prosperi din lume"...


nu-i nimic, inchina-te la steaua fara nume...
una e sa fii prost documentat si una e sa fii pur si simplu prost... convinge-ma ca tu esti prost documentat...

Raporteaza abuz de limbaj
111dinu

1317 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 16:08

Ce trebuie sã facã un popor când are conducãtori incompetenþi? Este simplu. Sã meargã la ºcoalã ºi sã înveþe ce înseamnã cu advãrat un lider, sã îneveþe democraþia ºi pârghiile de funcþionare ale acestora. Pânã acum, cei care au decis ºi vor decide încã mulþi ani soarta României prin vot sunt ºcoliþii fãrã carte ºi cu precãdere cei fãrã ºcoalã, din ce în ce mai mulþi ºi mai sãraci. De ce credeþi cã învãþãmântul a fost ºi va rãmâne un domeniu prost bugetat ? Pentru a deveni neatractiv pentru elite! O ºcoalã fãrã elite va avea absolvenþi mediocrii, manã cereascã pentru ºmecherii politici. Dupã cum se observã, ministrul Funeriu este ºcolitul în strãinãtate dar... fãrã carte.


Nici clãtita cu brânzã nu se diferenþiazã de celelalte clãtite politice. Gãoaza este un desert prezidenþial. "Daltonistul de urechi" aude în "blondã" ºi negru. Cine se scoalã "prea" de dimineaþã, rãmâne cu "noaptea în cap".
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 16:17

SA INVETE SA FIE LIBER.
E CEA MAI GREA INVATATURA. DAR CE BUNA E.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 16:27

De la: nastasemihail, la data 2011-01-27 16:17:45SA INVETE SA FIE LIBER.
E CEA MAI GREA INVATATURA. DAR CE BUNA E.


him ! daca ai pune intrebarea asta , pe strada , cu ce-i LIBERTATEA si Democratia, te-ai lua cu miinile de cap , caci romanasii nostri inteleg prin Libertate a face ce vrea si nicidecum ca libertatea cea mai mare data unui om este de a Alege in cunostiinta de cauza ....de a te supune Imperativelor Majore, Nu din Obligatie, ci din Constiinta....ehhhh, gata ! mi-e lehamite ! mai e pina departe !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 16:28

erata : scuzati-ma ! n-am facut acordul corect ....romanasii fac ce vor ! scuze !

Raporteaza abuz de limbaj
9am243736

2704 mesaje
Membru din: 19/11/2010
Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 16:33

De la: gabigabi, la data 2011-01-27 16:28:55erata : scuzati-ma ! n-am facut acordul corect ....romanasii fac ce vor ! scuze !


hai ca acum chiar te alinti...

Raporteaza abuz de limbaj
9am187740

190 mesaje
Membru din: 15/05/2010
Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 17:03

SA CONSTRUIASCA BISERICI, SA TRATEZE BOLNAVI CU APA SFANTATA, SA LAUDE PE CALAUL LOR , CARE LE DUCE LA MOARTE CUM FACE POPORUL ROMAN ,UNIC IN LUME.NOI NU NE PUTEM CONPARA CU NIMENI, SUNTEM UN POPOR BLESTEMAT SA FIM BATJOCORIT, UMILITI, FURATI, MINTITI, JEFUIT, SI PROSTIT CU RANJETUL BOLNAV PE FATA CELUI MAI IUBIT FIU AL ROMANIEI DE 6 ANI TOVARASUL BASESCU.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 17:26

De la: 9am243736, la data 2011-01-27 16:33:58
De la: gabigabi, la data 2011-01-27 16:28:55erata : scuzati-ma ! n-am facut acordul corect ....romanasii fac ce vor ! scuze !


hai ca acum chiar te alinti...


hai ca acum chiar n-am inteles ! cum adica, ati cere scuze ptr. o eroare facuta ,e un alint ? m-ai lasat masca !

P.S. ahaaaa ! deci cam de aceea NImeni Nu-SI MAI CERE SCUZE DE LA NIMENI, orice i-ar face : ca-l calca pe picioare, ca-i da brinci sau ii distruge viata ....da,da, da : ca sa nu se "alinte" ! am inteles acus' !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 17:28

ei, uite ca acum nu-mi mai cer scuze ptr. greseala facuta ! nemernicaaa, a scapat ! ai vazut-o ? care e ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 17:32

De la: gabigabi, la data 2011-01-27 17:28:31ei, uite ca acum nu-mi mai cer scuze ptr. greseala facuta ! nemernicaaa, a scapat ! ai vazut-o ? care e ?


a-ti

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 17:35

De la: Ingrid, la data 2011-01-27 17:32:23
De la: gabigabi, la data 2011-01-27 17:28:31ei, uite ca acum nu-mi mai cer scuze ptr. greseala facuta ! nemernicaaa, a scapat ! ai vazut-o ? care e ?


a-ti


bravo, Dulcineea mea !

Raporteaza abuz de limbaj
BALANTA_VREMURILOR

23 mesaje
Membru din: 27/01/2011
Oras: Cluj

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 17:43

Care popor,ala tradator sau ala indolent ?

Raporteaza abuz de limbaj
adamgeo2007

18 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Brasov

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 20:58

De la: 111dinu, la data 2011-01-27 16:08:21Ce trebuie sã facã un popor când are conducãtori incompetenþi? Este simplu. Sã meargã la ºcoalã ºi sã înveþe ce înseamnã cu advãrat un lider, sã îneveþe democraþia ºi pârghiile de funcþionare ale acestora. Pânã acum, cei care au decis ºi vor decide încã mulþi ani soarta României prin vot sunt ºcoliþii fãrã carte ºi cu precãdere cei fãrã ºcoalã, din ce în ce mai mulþi ºi mai sãraci. De ce credeþi cã învãþãmântul a fost ºi va rãmâne un domeniu prost bugetat ? Pentru a deveni neatractiv pentru elite! O ºcoalã fãrã elite va avea absolvenþi mediocrii, manã cereascã pentru ºmecherii politici. Dupã cum se observã, ministrul Funeriu este ºcolitul în strãinãtate dar... fãrã carte.


adamgeo2007

18 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Brasov

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 21:03

Trebuie sa dea de pamant cu acei conducatori indolenti , dar care popor ala care va murii de foame condus de prostul lumii premiu decernat de USA : daca ne-ar ataca nemtii as cere cetatenie germana si i-as primii cu flori , pe cand o revolutie de tip GRECIA base chiorul esti mai bou ca ceausescu de 100000000 de ori sa arzi in IAD!!!!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
adamgeo2007

18 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Brasov

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 21:09

De la: adamgeo2007, la data 2011-01-27 21:03:01Trebuie sa dea de pamant cu acei conducatori indolenti , dar care popor ala care va murii de foame condus de prostul lumii premiu decernat de USA : daca ne-ar ataca nemtii as cere cetatenie germana si i-as primii cu flori , pe cand o revolutie de tip GRECIA base chiorul esti mai bou ca ceausescu de 100000000 de ori sa arzi in IAD!!!!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
Far_Cry

305 mesaje
Membru din: 1/01/2010
Oras: Ploiesti

Postat pe: 28 Ianuarie 2011, ora 14:01

De la: Far_Cry, la data 2011-01-26 15:44:48
De la: OSTASUL, la data 2011-01-13 18:58:55Exista solutie ?
Acest popor ISI MERITA SOARTA si...ISI MERITA CONDUCATORII pe care-i are in acest moment !... Exista o "karma " ... iar aceasta-si cere pretul ! ... Minciuna.slabiciunea,lasitatea,imoralitatea si fatarnicia poporului roman , ne-au facut sa ne "ducem crucea deznadejdii " ! Sa fii ca popor PASIV si OMISIV la SUSPENDAREA PARTIDELOR POLITICE ptr a lasa cale libera "GARZII DE FIER" sa conduca nestingherita si "suverana" o natiune, sa joci "parsiv si imoral" in fata MARILOR PUTERI dandu-te cu AXA , ca mai apoi sa revii "parsiv" aliatul lor,sa-ti alungi familia regala care ti-a obtinut Independenta dupa aprox. 500 de ani se aservire otomana, care ne-a diriguit sa iesim cu camasa curata si cu onoruri in piept dupa primul razboi mondial , care a realizat UNIREA CEA MARE la 1 Decembrie 1918 si care l-a facut pe roman sa se mandreasca cu o natiune care avea in anii interbelici printre cele mai ridicate niveluri de trai si printre cele mai prospere natiuni ale lumii si ...sa-ti OMORI CONDUCATORUL CA ULTIMII CANIBALI DIN MICRONEZIA in 1989 ca sa te instalezi "fara remuscarile atator jertfe " in fruntea tarii si fara a mai fi deranjat de "nostalgici" !... Si sa-i dau si-un raspuns lui "OSTASUL"...exista o prevedere constitutionala in care pe PROSTOVAN si pe INCOMPETENT,trebuie sa-l toleram din 4 in 4 ani iar mai nou pe "NEPRETUITUL GOLLUM" din 5 in 5 ani !...

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 28 Ianuarie 2011, ora 17:59

De la: adamgeo2007, la data 2011-01-27 20:58:00
De la: 111dinu, la data 2011-01-27 16:08:21Ce trebuie sã facã un popor când are conducãtori incompetenþi? Este simplu. Sã meargã la ºcoalã ºi sã înveþe ce înseamnã cu advãrat un lider, sã îneveþe democraþia ºi pârghiile de funcþionare ale acestora. Pânã acum, cei care au decis ºi vor decide încã mulþi ani soarta României prin vot sunt ºcoliþii fãrã carte ºi cu precãdere cei fãrã ºcoalã, din ce în ce mai mulþi ºi mai sãraci. De ce credeþi cã învãþãmântul a fost ºi va rãmâne un domeniu prost bugetat ? Pentru a deveni neatractiv pentru elite! O ºcoalã fãrã elite va avea absolvenþi mediocrii, manã cereascã pentru ºmecherii politici. Dupã cum se observã, ministrul Funeriu este ºcolitul în strãinãtate dar... fãrã carte.


ilica_traian

2 mesaje
Membru din: 11/11/2008
Postat pe: 29 Ianuarie 2011, ora 16:49

"mai vrem o revolutie "
Poate nu iti amintesti. Cine a castigat ceva dupa ultima revolutie?

Raporteaza abuz de limbaj
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 29 Ianuarie 2011, ora 16:54

De la: ilica_traian, la data 2011-01-29 16:49:01"mai vrem o revolutie "
Poate nu iti amintesti. Cine a castigat ceva dupa ultima revolutie?


Si ce propui?? Crapatul de foame in tacere?? Asa macar poate demascam presedintele si guvernul criminal in fata intregii lumi!!!!!!!!!

Raporteaza abuz de limbaj
pascu08_yahoo_com

1522 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Postat pe: 29 Ianuarie 2011, ora 17:07

Scuze/ cind m am referit la revolutie am gindit la un sfirsit tragic al mincinosilor si incompetentilor privind in clasa politica actuala nu vedem decit indivizi fara caracter si drag de natie nu acesta este capitalismul ce a dezvoltat specia umana / la noi este o competitie pe cine prosteste mai multi indivizi/ vezi guvernatea 2004 si pina in prezent................

Raporteaza abuz de limbaj
CIPRIOTUL

90 mesaje
Membru din: 2/01/2011
Oras: Alexandria

Postat pe: 30 Ianuarie 2011, ora 01:00

SA FACA CE AU FACUT TARANII LA 1907,IN PLUS
Sa-i atarne-n copaci si stalpii de telegraf si de curent pe cei care nu s-au opus DISTRUGERII ROMANIEI .
Ma refer la cei care au avut ocazia,caderea si puterea sa o faca.
Noi fraierimea nu putem fiindca puterea asmute cainele de paza special si specializat ,sa ne muste.

Raporteaza abuz de limbaj
FIORII

15 mesaje
Membru din: 30/01/2011
Oras: Hunedoara

Postat pe: 30 Ianuarie 2011, ora 13:00

De la: OSTASUL, la data 2011-01-13 18:58:55Exista solutie ?

Mai mult decit cei din Tunisia ,romanii nu sunt in stare !Atentie Basescu ,are apucaturile lui Mubarak !

Raporteaza abuz de limbaj
9am245226

2 mesaje
Membru din: 30/01/2011
Postat pe: 30 Ianuarie 2011, ora 14:29

sa caute altul la o bere , ca actualul o da oe wiskiiiiiii

Raporteaza abuz de limbaj
csabafelmeri74

30 mesaje
Membru din: 17/11/2008
Postat pe: 30 Ianuarie 2011, ora 19:44

ai perfecta dreptate prietene nu numai ca suntem blestemati dar suntem prosti gramada la un loc daca am ajuns sa fim batjocuriti de 400 de oameni nu suntem in stare sai dam jos de la guvernare ne meritam soarta cu varf si indesat natie mai proasta ca romanul nai sa vezi pe fata pamintului pacat dar asta este realitatea in romania noi nu vom mai iesi din hotie si minciuna nici o data'numai daca va veni un vlad tepes dar cred ca nici atuncia nu vom iesi ca daca ar trage in tapa toti hoti am ramane fara padure

Raporteaza abuz de limbaj
CIPRIOTU

1445 mesaje
Membru din: 9/11/2008
Oras: Odorheiul Secuiesc

Postat pe: 31 Ianuarie 2011, ora 00:38

De la: csabafelmeri74, la data 2011-01-30 19:44:15ai perfecta dreptate prietene nu numai ca suntem blestemati dar suntem prosti gramada la un loc daca am ajuns sa fim batjocuriti de 400 de oameni nu suntem in stare sai dam jos de la guvernare ne meritam soarta cu varf si indesat natie mai proasta ca romanul nai sa vezi pe fata pamintului pacat dar asta este realitatea in romania noi nu vom mai iesi din hotie si minciuna nici o data'numai daca va veni un vlad tepes dar cred ca nici atuncia nu vom iesi ca daca ar trage in tapa toti hoti am ramane fara padure


Nu e adevarat am ramane fara populatie,ca ar face tepi din otel inox sau din plastic si ar folosii o teapa la 10 una cat coloana lu Brancusi ,iar pe netrebnici sa-i ridice cu macaraua si sa-le dea drumul in teapa ,poate sa-i traga si orizontal ca merge.


neinfricatul

19 mesaje
Membru din: 21/07/2009
Postat pe: 31 Ianuarie 2011, ora 08:53

sa incerce sa i schimbe, daca are cu cine ca toti sint la fel de prosti si de hamesiti

Raporteaza abuz de limbaj
DI

154 mesaje
Membru din: 26/01/2011
Postat pe: 31 Ianuarie 2011, ora 08:56

CE TREBUIE SA FACA CONDUCATORII CAND ARE UN POPOR INCOMPETENT?

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului CE TREBUIE SAFACA UN POPOR CIND ARE CONDUCATORI INCOMPETENTI
Mergi la: