back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Extraterestrii pro si contra...

 


 
Pagini: << 5 6 7 8 9 10 11 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

766 mesaje
Membru din: 14/10/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 25 Octombrie 2011, ora 19:11

De la: 9am249382, la data 2011-10-25 17:29:47
De la: _gal_ina, la data 2011-10-24 17:39:06
De la: 9am249382, la data 2011-10-24 10:41:48
De la: _gal_ina, la data 2011-10-23 22:48:22
De la: nastasemihail, la data 2011-10-23 02:36:12Dracusorii si ingerii sii alte fiinte din mituri, sint extraterestrii.
Unii spun ca nu prea. Sint fiinte din alte dimensiuni.
Extraterestrii ar fi ca si noi, din materie.

S-ar putea sa ai dreptate! Gata, nu mai incui usa! Tot invocand extraterestri, la nivelul lor de intelepciune, sper sa-mi citeasca gandul: vreau sa fiu si eu vizitata de unul! Va dati seama, sa mor si sa nu intalnesc pe niciunul!? Am glumit 'nastasemihail' dar chiar as vrea ceva cert adica ceva scris in acest ev si nu ce a aparut acum mii de ani! Ca si sunt tot imaginea data de puterea noastra de plasmuire. Daca ar fi altfel, pe cat ii reneg, ar veni si la mine sa ma traga de urechi.


nu te trage nimeni de urechi, Galina ....doar primesti impulsuri : spre bine sau spre rau si tu, actionezi in consecinta ,devenind cee ce se spune ca suntem : MADULARELE prin care se actioneaza intr-un sens sau altul !...si putem fi categorisiti ca "piinea lui Dumnezeu " sau " omul dracului " !


Iubi' Gabita, asa e! Numai ca eu primesc impulsuri doar de bine in viata reala care nu seamana deloc cu ceea ce scriu pe forum si sunt de la Dumnezeul meu! Eu voiam ceva de la extraterestri. Nu cred ca tu mi-ai zis ca impulsurile vin de la ei, nu? Pentru ca topicul e "Extraterestri pro si contra" eu sunt contra. Si imi sustin ideea ca imaginatia noastra e atat de vasta si de puternica incat putem patrunde cu ea universul, magma si sa inventam si ce nu a catadixit Dumnezeu sa construiasca pentru ca nu le-a gasit rostul. Pe cand noi... inventam, le dam sens si la urma ii ucidem prin arme comandate de un simplu gand negativ.


asa e, Galina : mintea si imaginatia omului poate "vedea" si ce nu e ! dar faptul ca acum vreo 2-3 ani, Astronomul sef al Vaticanului a spus intr-o conferinta de presa cum ca ,daca exista, si extraterestri sunt Creeatia lui Dumnezeu- cel unanim acceptat si deci si al tau (sau poate, nu ?)- si putem spune in acest caz : " Extraterestrul, fratele meu " (si acest topic a functionat o buna perioada de vreme ) , imi vine a crede ca deja Contactul s-a facut si, cine stie, poate suntem pregatiti ptr. intilnirea cu ei !

Numai sa nu-mi scrii ca astronomul Vaticanului nu are voie sa fabuleze mai mult decat noi, restul clasei muncitoare! "Vaticanul" (despre care nu ar trebui sa gandesc nimic de rau pentru ca in el salasluieste "seful meu spiritual"), simte ca pierde aderenti la catolicism si se extinde profitand de alte culte organizate pe arii mai restranse administrativ. Cum sunt de ex. ortodocsii care nu au "un cap suprem" ca noi, mai ales acum cand evidenta bate imaginatia in ceea ce priveste "Cartea Sfanta"!Si daca vreau, in seara asta imi inchipui ca Dumnezeu ocupa de fapt tot Universul ca de aceea nu putem sa-i dam contur, sa-l localizam! S-ar putea ca in curand chiar El sa ne trimita ceva frati din cine stie ce galaxii. Si ca sa inchei: Poate ai observat ca eu nu cred in nimic altceva decat in sanatatea mintii, in puterea ei de imaginatie, in puterea ei de a ma convinge ca am vazut si ce nu a fost creat; in puterea ei de a ma face sa cred ca in curand voi nimeri in iad dar din greseala pentru ca Dumnezeul meu ma va trage de maneca in ultim ceas sa ma pocaiesc! ( E singurul Dumnezeu pe care il recunosc pentru ca e al meu!)

Raporteaza abuz de limbaj
Virtutea nu consta in abtinerea de la viciu ci in neravnirea lui. Galina
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Octombrie 2011, ora 00:56

De la: 9am249516, la data 2011-10-24 20:20:21
De la: nastasemihail, la data 2011-10-23 02:36:12Dracusorii si ingerii sii alte fiinte din mituri, sint extraterestrii.
Unii spun ca nu prea. Sint fiinte din alte dimensiuni.
Extraterestrii ar fi ca si noi, din materie.


Eu am alta teorie Mihai si o sa fiu direct si dur. Eu cred ca extraterestrii nu exista, iar "dracusorii" si "ingerii" nu sunt doar fiinte din mituri ,ci cum spui si tu,fiinte din "alte dimensiuni" ."Alte dimensiuni" iti dai seama ,sunt sintagmele utilizate pentru noi cei care nu intelegem decat trei dimensiuni, dar fabulam de zor cu altele .

Din moment ce noi vrem sa ajungem pe alte planete locuibile, e logic sa fi venit in trecut fiinte inteligente, la de-a gata. Viata primitiva din belsug, de vreo 2 miliarde de ani.
Au complet alte motivatii ptr care au venit si nasit nasterea unor fiinte inteligente. Complet alte motivatii decita vem noi ptr colonizarea altor planete. Ceva ce tine de relatia parinti copii. Si mai mult. Ele ese retrag treptata pe alte sfere, alte dimensiuni. Ele sint inaintea nostra, dar nu asa cum ne inchipuim noi. Ca ne obtureaza evolutia viitoare. Ci intr-un mod, in care nu ne vom intilni cu ele, pe vreeo planeta vreodata. Fiindca nu mai traiesc in materie ca noi. Noi le urmam. De aceea se spune, ca avem un viitor fericit.
Si de aceea cind va aud ca spuneti ca nu exista decit noroiul ma apuca.......

La fel cum sint unii pe Pamint, ce inca mai colonizeaza prin teritoriul, altii prin organizare, altii economic, altii cultural. Tot asa, unele fiinte nu colonizeaza asa cum credem noi. Pur si simplu, colonizeaza lasind libertate totala colonistilor, stiind f bine, ca vor evolua asa cum trebuie.

Si apropo de resurse, colonizarea ptr resurse, razboaie ptr ele. Unii oameni cind le-au vazut intrebuintarea, nici nu se gindeau ca se vor omori oamenii ptr ele. Asta ca sa ne dam seama de nivelul celor ce descopera resurse ca folosire, si cei ce se bat ptr ele, in loc sa caute alte surse. Tot ca problematica a colonizarii, si la ce nivel de gindire sintem.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Octombrie 2011, ora 00:56

Florine.....

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

212 mesaje
Membru din: 14/10/2011
Postat pe: 26 Octombrie 2011, ora 01:40

Misule, n-ai somn?

Raporteaza abuz de limbaj
M-au ur­mã­rit multe gânduri profunde, dar am fost întotdeauna mai iute decât ele.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Octombrie 2011, ora 02:10

Sint gripat tare.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Octombrie 2011, ora 08:02

De la: Fantoma_din_Zanzibar, la data 2011-10-25 09:16:15
De la: _gal_ina, la data 2011-10-25 08:40:34
De la: 9am249516, la data 2011-10-24 20:20:21
De la: nastasemihail, la data 2011-10-23 02:36:12Dracusorii si ingerii sii alte fiinte din mituri, sint extraterestrii.
Unii spun ca nu prea. Sint fiinte din alte dimensiuni.
Extraterestrii ar fi ca si noi, din materie.


Eu am alta teorie Mihai si o sa fiu direct si dur. Eu cred ca extraterestrii nu exista, iar "dracusorii" si "ingerii" nu sunt doar fiinte din mituri ,ci cum spui si tu,fiinte din "alte dimensiuni" ."Alte dimensiuni" iti dai seama ,sunt sintagmele utilizate pentru noi cei care nu intelegem decat trei dimensiuni, dar fabulam de zor cu altele .

Am intervenit in dialogul cu 'nastasemihail' pentru ca ati scris despre alte dimensiuni. Daca stiti ceva despre "alte dimensiuni" puteti sa le expuneti? Eu oricat caut nu gasesc inca o dimensiune. Si daca tot am "intrat", nu neg existenta altor fiinte extraterestre ci doar faptul ca inca nu ne-au vizitat. Sper ca nu v-am deranjat prea tare!


Nu m-ati deranjat prea tare ,nu m-ati deranjat de fapt chiar absolut deloc .Ca sa lamurim definitiv problema cu deranjatul,nu ma deranjeaza niciodata cand altcineva are un alt punct de vedere decat al meu, cat timp nu ajunge la atacuri la persoana.Cum pe dumnevoastra nu v-am vazut atacand pe cineva ,nu ma mai intrebati pe viitor daca ma deranjeaza sau nu ce spuneti...Nu ma deranjeaza, daca nu ma injurati

Cu dimensiunile ,eu unul nu stiu decat 3 dar m-am uitat si eu la SFuri si am citit si filosofie ieftina care facea din timp o alta dimensiune,care curba spatiul si il facea multi-vectorial ,etc etc.

PENTRU MINE INSA RAMAN TREI DIMENSIUNI SI DACA IMI URMARITI NASUL (ca este urat sa arat cu degetul ) va si arat :una colo,una colo si alta colo ... ,toate perpendiculare una pe alta.



Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
Tramp

9944 mesaje
Membru din: 16/08/2010
Postat pe: 26 Octombrie 2011, ora 10:47

Romanii,au devenit extraterestrii!
se dezbraca ,raman in costumul lui adam si-si pazesc hainele !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

766 mesaje
Membru din: 14/10/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 26 Octombrie 2011, ora 12:52

De la: Tramp, la data 2011-10-26 10:47:39Romanii,au devenit extraterestrii!
se dezbraca ,raman in costumul lui adam si-si pazesc hainele !

Pagubos scop! Eu credeam ca romanii, extraterestri cum au devenit se dezbraca in scopuri mai domestice. Cine se dezbraca numai pentru a-si pazi hainele inseamna ca i-a ramas in reflex operatiunea dar a uitat urmarile demersului.

Raporteaza abuz de limbaj
Virtutea nu consta in abtinerea de la viciu ci in neravnirea lui. Galina
Fosta membra 9am.ro

766 mesaje
Membru din: 14/10/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 26 Octombrie 2011, ora 12:54

De la: nastasemihail, la data 2011-10-26 02:10:59Sint gripat tare.

Nu vrei sa-ti teleportez un ulei de la masina de cusut?

Raporteaza abuz de limbaj
Virtutea nu consta in abtinerea de la viciu ci in neravnirea lui. Galina
Tramp

9944 mesaje
Membru din: 16/08/2010
Postat pe: 3 Noiembrie 2011, ora 12:17

De la: _gal_ina, la data 2011-10-26 12:52:55
De la: Tramp, la data 2011-10-26 10:47:39Romanii,au devenit extraterestrii!
se dezbraca ,raman in costumul lui adam si-si pazesc hainele !

Pagubos scop! Eu credeam ca romanii, extraterestri cum au devenit se dezbraca in scopuri mai domestice. Cine se dezbraca numai pentru a-si pazi hainele inseamna ca i-a ramas in reflex operatiunea dar a uitat urmarile demersului.

Dac tot este in somaj,macar sa faca ceva!

Raporteaza abuz de limbaj
Tramp

9944 mesaje
Membru din: 16/08/2010
Postat pe: 3 Noiembrie 2011, ora 12:18

De la: _gal_ina, la data 2011-10-26 12:52:55
De la: Tramp, la data 2011-10-26 10:47:39Romanii,au devenit extraterestrii!
se dezbraca ,raman in costumul lui adam si-si pazesc hainele !

Pagubos scop! Eu credeam ca romanii, extraterestri cum au devenit se dezbraca in scopuri mai domestice. Cine se dezbraca numai pentru a-si pazi hainele inseamna ca i-a ramas in reflex operatiunea dar a uitat urmarile demersului.

Dac tot este in somaj,macar sa faca ceva!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

14360 mesaje
Membru din: 27/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 Noiembrie 2011, ora 00:13

Extratereºtrii n-au ajuns la Casa Albã


Casa Albã nu a exclus ideea existenþei extratereºtrilor într-o galaxie îndepãrtatã, dar a asigurat cã nu are nicio dovadã cã aceºtia au intrat în contact cu oamenii. Aceastã declaraþie insolitã a fost publicatã de expertul în ºtiinþã ºi tehnologie Phil Larson pe site-ul administraþiei Obama ca rãspuns la douã petiþii, semnate de 17 mii de cetãþeni americani, care cereau dezvãluirea informaþiilor secrete deþinute de guvern privind viaþa din Cosmos. Una dintre petiþii susþinea cã sute de militari ºi membri ai agenþiilor guvernamentale au certificat cã alienii existã, subliniind cã numeroase sondaje aratã cã americanii sunt convinºi cã autoritãþile le ascund ceva."Administraþia americanã nu are nicio dovadã a existenþei vieþii în afara planetei noastre ºi nici nu deþine vreo informaþie privind contacte care ar fi fost realizate de extratereºtri cu oamenii", a precizat Phil Larson. El a adãugat însã cã "mulþi oameni de ºtiinþã ºi matematicieni au ajuns la concluzia cã sunt ºanse mari sã existe undeva printre miliardele ºi miliardele de stele din univers o planetã diferitã de a noastrã care sã gãzduiascã viaþã", dar “ºansele de a intra în contact cu unul dintre ei sunt extrem de mici date fiind circumstanþele". Dupã acest episod, Executivul american a mãrit la 25.000 numãrul de semnãturi de care are nevoie o petiþie pentru a primi un rãspuns oficial. De menþionat cã, la sfârºit de ianuarie, televiziunea naþionalã chinezã anunþa cã preºedintele SUA, Barack Obama, va desecretiza în cursul anului câteva cunoscute “Cazuri OZN” ºi va face publice ºi întâlniri de gradul III. ªtirea televiziunii “Xinhua” era evazivã ºi destul de speculativã. “Preºedintele Obama se pregãteºte sã facã publicã existenþa extratereºtrilor”, anunþa postul chinez, care mai vorbea despre o adevãratã “cursã pentru dezvãluirea existenþei OZN”, între SUA ºi China.

Raporteaza abuz de limbaj
Voi fi la fel de dur ca adevarul si la fel de neindurator ca dreptatea.----,,Minciuna premeditata nu mai e chestie de fantezie,tine de caracter''-Tudor Musatescu----Prietenii vin si pleaca, dar dusmanii raman si se acumuleaza.----- -----Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost -----DUMNEZEU iubeste ingerii rebeli , adevaratii creatori care fac orice societate sa progreseze,ii ajuta si-i ocroteste, in schimb ii este indiferenta soarta oricarui ignorant mistico-religios------Este mult mai aproape de DUMNEZEU un ateu decat un miorlaitor ignorant mistico-religios,indiferent de confesiunea sau religia propovaduita ----Este mult mai bine, zic eu, sã îþi faci lectura pe vapor decât sã faci sex cu fundul.-TRAIAN BASESCU
iluzia

21 mesaje
Membru din: 15/04/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 13 Noiembrie 2011, ora 01:50



Vai de cine se teme sa'si asume riscurile
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 Noiembrie 2011, ora 23:30

De la: iluzia, la data 2011-11-13 01:50:44 www.youtube.com/watch?v=cm88VZJjcOY[/quote]
La filmulete peste 10 min, fac precum copii din clasa 1. Doamna, vleau acasa.....


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
iluzia

21 mesaje
Membru din: 15/04/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 20 Noiembrie 2011, ora 00:49

fiecare isi face alegerea lui .
Daca cineva isi auto ofera atributii de Mare Invatator atunci sa faca el filmulete de nu mai mult de 10 min. Despre extraterestri , desigur .

Raporteaza abuz de limbaj
Vai de cine se teme sa'si asume riscurile
iluzia

21 mesaje
Membru din: 15/04/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 20 Noiembrie 2011, ora 00:49

fiecare isi face alegerea lui .
Daca cineva isi auto ofera atributii de Mare Invatator atunci sa faca el filmulete de nu mai mult de 10 min. Despre extraterestri , desigur .

Raporteaza abuz de limbaj
Vai de cine se teme sa'si asume riscurile
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Noiembrie 2011, ora 03:49

De la: iluzia, la data 2011-11-20 00:49:48fiecare isi face alegerea lui .
Daca cineva isi auto ofera atributii de Mare Invatator atunci sa faca el filmulete de nu mai mult de 10 min. Despre extraterestri , desigur .

nu stii de gluma. Orice informatie e valoroasa. Dar in timp se digera.

Dupa cum a inceput filmul e interesant.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
iluzia

21 mesaje
Membru din: 15/04/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 20 Noiembrie 2011, ora 16:13

De la: nastasemihail, la data 2011-10-23 02:36:12Dracusorii si ingerii sii alte fiinte din mituri, sint extraterestrii.
Unii spun ca nu prea. Sint fiinte din alte dimensiuni.
Extraterestrii ar fi ca si noi, din materie.


Extraterestrii sunt fiinte din materie sau entitati energetice , fiintele din alte dimensiuni tot extraterestri sunt , veniti din alt timp .

Raporteaza abuz de limbaj
Vai de cine se teme sa'si asume riscurile
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Noiembrie 2011, ora 17:56

Ei sunt deja aproape... foarte aproape

demotivare.com/posters/2585/2012.html

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
iluzia

21 mesaje
Membru din: 15/04/2011
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 28 Noiembrie 2011, ora 23:33

v'ar interesa ..

Diskutia in limba engleza :

www.godlikeproductions.com/forum1/message161085/pg23

desi in rusa e mai bine ordonat, clar . Pentru cine o stie :

www.insiderrevelations.ru

voi cauta si varianta in romana.. daca este


Vai de cine se teme sa'si asume riscurile
Tramp

9944 mesaje
Membru din: 16/08/2010
Postat pe: 29 Noiembrie 2011, ora 14:50

De la: nastasemihail, la data 2011-11-20 03:49:46
De la: iluzia, la data 2011-11-20 00:49:48fiecare isi face alegerea lui .
Daca cineva isi auto ofera atributii de Mare Invatator atunci sa faca el filmulete de nu mai mult de 10 min. Despre extraterestri , desigur .

nu stii de gluma. Orice informatie e valoroasa. Dar in timp se digera.

Dupa cum a inceput filmul e interesant.

Mai este unul..................care nu stie de gluma!

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 30 Noiembrie 2011, ora 15:21

De la: Tramp, la data 2011-11-29 14:50:47
De la: nastasemihail, la data 2011-11-20 03:49:46
De la: iluzia, la data 2011-11-20 00:49:48fiecare isi face alegerea lui .
Daca cineva isi auto ofera atributii de Mare Invatator atunci sa faca el filmulete de nu mai mult de 10 min. Despre extraterestri , desigur .

nu stii de gluma. Orice informatie e valoroasa. Dar in timp se digera.

Dupa cum a inceput filmul e interesant.

Mai este unul..................care nu stie de gluma!

Cine?
Vreun extraterestru?

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 30 Noiembrie 2011, ora 15:27

De la: Ingrid, la data 2011-11-26 17:56:50Ei sunt deja aproape... foarte aproape

demotivare.com/posters/2585/2012.html[/quote]
Te-au papat extraterestrii.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Decembrie 2011, ora 08:49

De la: nastasemihail, la data 2011-11-30 15:27:03
De la: Ingrid, la data 2011-11-26 17:56:50Ei sunt deja aproape... foarte aproape

demotivare.com/posters/2585/2012.html[/quote]
Te-au papat extraterestrii.


Ba i-am papat eu pe ei

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 1 Decembrie 2011, ora 08:52

De la: Ingrid, la data 2011-12-01 08:49:30
De la: nastasemihail, la data 2011-11-30 15:27:03
De la: Ingrid, la data 2011-11-26 17:56:50Ei sunt deja aproape... foarte aproape

demotivare.com/posters/2585/2012.html[/quote]
Te-au papat extraterestrii.


Ba i-am papat eu pe ei


bai, fata, si pe mine ma papa internetul asta ....vreau sa-mi schimb avatarul cu un nume de om si NU POT ...NU VREA....NU STIU ce mama naibii sa-i fac !
accepta-ma asa cum sunt, n-am ce face !

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Decembrie 2011, ora 13:08

De la: 9am249382, la data 2011-12-01 08:52:03
De la: Ingrid, la data 2011-12-01 08:49:30
De la: nastasemihail, la data 2011-11-30 15:27:03
De la: Ingrid, la data 2011-11-26 17:56:50Ei sunt deja aproape... foarte aproape

demotivare.com/posters/2585/2012.html[/quote]
Te-au papat extraterestrii.


Ba i-am papat eu pe ei


bai, fata, si pe mine ma papa internetul asta ....vreau sa-mi schimb avatarul cu un nume de om si NU POT ...NU VREA....NU STIU ce mama naibii sa-i fac !
accepta-ma asa cum sunt, n-am ce face !

Trebuie sa micsorezi poza pina la sizeul care spune acolo. Parca sub 100 k. Nu numai atit, pe ambele laturi trebuie sub o anumita marime. Nu mai stiu, ca de peste un an, nu l-am schimbat.
Se face f bine cu irfanview. E free.
Altfel nu primeste. Cu size mare.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Decembrie 2011, ora 13:09

E pe net o poza sau filmare cu 2 fiinte vazute trecind f aproape, printr-o curte. Probabil o camera fixa. Brrr.
Dar si ei se sperie de noi. Care pe care.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Decembrie 2011, ora 08:32

De la: nastasemihail, la data 2011-12-01 13:09:40E pe net o poza sau filmare cu 2 fiinte vazute trecind f aproape, printr-o curte. Probabil o camera fixa. Brrr.
Dar si ei se sperie de noi. Care pe care.
Si noi ne speriem de noi.

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Decembrie 2011, ora 14:16

De la: Ingrid, la data 2011-10-26 08:02:41
De la: Fantoma_din_Zanzibar, la data 2011-10-25 09:16:15
De la: _gal_ina, la data 2011-10-25 08:40:34
De la: 9am249516, la data 2011-10-24 20:20:21
De la: nastasemihail, la data 2011-10-23 02:36:12Dracusorii si ingerii sii alte fiinte din mituri, sint extraterestrii.
Unii spun ca nu prea. Sint fiinte din alte dimensiuni.
Extraterestrii ar fi ca si noi, din materie.


Eu am alta teorie Mihai si o sa fiu direct si dur. Eu cred ca extraterestrii nu exista, iar "dracusorii" si "ingerii" nu sunt doar fiinte din mituri ,ci cum spui si tu,fiinte din "alte dimensiuni" ."Alte dimensiuni" iti dai seama ,sunt sintagmele utilizate pentru noi cei care nu intelegem decat trei dimensiuni, dar fabulam de zor cu altele .

Am intervenit in dialogul cu 'nastasemihail' pentru ca ati scris despre alte dimensiuni. Daca stiti ceva despre "alte dimensiuni" puteti sa le expuneti? Eu oricat caut nu gasesc inca o dimensiune. Si daca tot am "intrat", nu neg existenta altor fiinte extraterestre ci doar faptul ca inca nu ne-au vizitat. Sper ca nu v-am deranjat prea tare!


Nu m-ati deranjat prea tare ,nu m-ati deranjat de fapt chiar absolut deloc .Ca sa lamurim definitiv problema cu deranjatul,nu ma deranjeaza niciodata cand altcineva are un alt punct de vedere decat al meu, cat timp nu ajunge la atacuri la persoana.Cum pe dumnevoastra nu v-am vazut atacand pe cineva ,nu ma mai intrebati pe viitor daca ma deranjeaza sau nu ce spuneti...Nu ma deranjeaza, daca nu ma injurati

Cu dimensiunile ,eu unul nu stiu decat 3 dar m-am uitat si eu la SFuri si am citit si filosofie ieftina care facea din timp o alta dimensiune,care curba spatiul si il facea multi-vectorial ,etc etc.

PENTRU MINE INSA RAMAN TREI DIMENSIUNI SI DACA IMI URMARITI NASUL (ca este urat sa arat cu degetul ) va si arat :una colo,una colo si alta colo ... ,toate perpendiculare una pe alta.



Si totusi exista si alte dimensiuni.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Decembrie 2011, ora 14:19

De la: 9am249382, la data 2011-12-01 08:52:03
De la: Ingrid, la data 2011-12-01 08:49:30
De la: nastasemihail, la data 2011-11-30 15:27:03
De la: Ingrid, la data 2011-11-26 17:56:50Ei sunt deja aproape... foarte aproape

demotivare.com/posters/2585/2012.html[/quote]
Te-au papat extraterestrii.


Ba i-am papat eu pe ei


bai, fata, si pe mine ma papa internetul asta ....vreau sa-mi schimb avatarul cu un nume de om si NU POT ...NU VREA....NU STIU ce mama naibii sa-i fac !
accepta-ma asa cum sunt, n-am ce face !

Panou Solea inversat.
Daca ai avea mai putin grija conflictelor pe forum, ai vedea sfatul meu si l-ai urma.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Pagini: << 5 6 7 8 9 10 11 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului extraterestrii pro si contra...
Mergi la: