back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Tu in ce politician ai incredere?

 


 
Pagini: << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> Sari la pagina:
 
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 06:36

Tot in Decebal si Burebista.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 08:22

nu @ticule,nu ai dreptate ! trebuie sa invatam sa traim impreuna fara ura si dorinta de razbunare ! e suficienta durerea de pina acum si daca nu intelegem asta,multe lacrimi vor mai curge pe pamint ! o zi buna !


Tycu

3787 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:20

De la: gabigabi, la data 2009-03-03 08:22:53nu @ticule,nu ai dreptate ! trebuie sa invatam sa traim impreuna fara ura si dorinta de razbunare ! e suficienta durerea de pina acum si daca nu intelegem asta,multe lacrimi vor mai curge pe pamint ! o zi buna !
: sml-happy0158: Domnita , cuvintele astea trebuie spuse ungurimii si nu noua !Cred ca romanii au facut destul pentru ei!


Ticu
Tycu

3787 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 09:22

Pana nu castiga C. V. T udor alegerile, in nici un politician nu am incredere !


Ticu
gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 14:55

ei,vezi ?eu n-am incredere in el....dar ca sa nu fii suparat,iti spun sincer ca : n-am incredere in nici -unul ! in astia 19 ani de democratie bezmetica si-au mincat increderea ! toti,fara exceptie !


puiu_petrescu

6 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Craiova

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 18:32

De la: marian_bd_rotaru, la data 2008-11-12 10:46:40In Maiestatea sa regele Mihai I !


Vax. Asta a tradat Romania dandu-ne pe mana comunistilor si rusilor.


cucubau

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Ploiesti

Postat pe: 3 Martie 2009, ora 21:07



gabigabi

12108 mesaje
Membru din: 1/10/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 4 Martie 2009, ora 08:20

parca ar fi putut face altceva cind europa a fost impartita la masa tratativelor si toata partea de est data rusilor !....


Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 4 Martie 2009, ora 15:34

De la: gbispas, la data 2009-03-04 15:25:18Pt azazel frankenstein si lordul sluga john.Inainte de toate,BOZGOR,inseamna OM FARA DE TARA si nu este deloc un cuvant bozgoresc este unul pur romanesc.Apoi,fraiere,eu am un tricou cu tricolorul,pe care scrie VALAH-MANDRU DE ASTA,cu care merg prin Tg Mures.Nu mi-e frica,fraiere.Tu ai sange sa faci ca mine?

Ia uite bãi inteligenþã ce spune dicþionarul:
bozgor= apelativ pentru ungur, folosit depreciativ.
P.S. ªi eu sunt ardeleancã, dar în 37 de ani n-am avut nici un fel de probleme cu ungurii de la noi......Ia mai vedeþi-vã de treabã ºi nu mai împroºcaþi aiurea !
Sunt unguri, aici la noi, de o mie de ori mai cumsecade decât unii "valahi" sadea! Pãdure fãrã uscãturi nu existã!


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
Tycu

3787 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 4 Martie 2009, ora 17:29

De la: dora_visinescu, la data 2009-03-04 15:34:52
De la: gbispas, la data 2009-03-04 15:25:18Pt azazel frankenstein si lordul sluga john.Inainte de toate,BOZGOR,inseamna OM FARA DE TARA si nu este deloc un cuvant bozgoresc este unul pur romanesc.Apoi,fraiere,eu am un tricou cu tricolorul,pe care scrie VALAH-MANDRU DE ASTA,cu care merg prin Tg Mures.Nu mi-e frica,fraiere.Tu ai sange sa faci ca mine?

Ia uite bãi inteligenþã ce spune dicþionarul:
bozgor= apelativ pentru ungur, folosit depreciativ.
P.S. ªi eu sunt ardeleancã, dar în 37 de ani n-am avut nici un fel de probleme cu ungurii de la noi......Ia mai vedeþi-vã de treabã ºi nu mai împroºcaþi aiurea !
Sunt unguri, aici la noi, de o mie de ori mai cumsecade decât unii "valahi" sadea! Pãdure fãrã uscãturi nu existã!
Bozgor = ungur fara tara, asa cum sunt aceste minoritati. ti-e frica de ei, de-i lauzi asa ?


Ticu
trucami

60 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Martie 2009, ora 12:22

te invit pe www.partidulfortacivica.ro poate vei avea curiozitatea sa ne cunosti


Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Martie 2009, ora 12:25

De la: trucami, la data 2009-03-05 12:22:14te invit pe www.partidulfortacivica.ro poate vei avea curiozitatea sa ne cunosti


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Martie 2009, ora 12:25

am fost,am vazut,slabut rau de tot,nu-mi inspira incredere,mai incercati


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 5 Martie 2009, ora 12:28

De la: ticu, la data 2009-03-04 17:29:43
De la: dora_visinescu, la data 2009-03-04 15:34:52
De la: gbispas, la data 2009-03-04 15:25:18Pt azazel frankenstein si lordul sluga john.Inainte de toate,BOZGOR,inseamna OM FARA DE TARA si nu este deloc un cuvant bozgoresc este unul pur romanesc.Apoi,fraiere,eu am un tricou cu tricolorul,pe care scrie VALAH-MANDRU DE ASTA,cu care merg prin Tg Mures.Nu mi-e frica,fraiere.Tu ai sange sa faci ca mine?

Ia uite bãi inteligenþã ce spune dicþionarul:
bozgor= apelativ pentru ungur, folosit depreciativ.
P.S. ªi eu sunt ardeleancã, dar în 37 de ani n-am avut nici un fel de probleme cu ungurii de la noi......Ia mai vedeþi-vã de treabã ºi nu mai împroºcaþi aiurea !
Sunt unguri, aici la noi, de o mie de ori mai cumsecade decât unii "valahi" sadea! Pãdure fãrã uscãturi nu existã!
Bozgor = ungur fara tara, asa cum sunt aceste minoritati. ti-e frica de ei, de-i lauzi asa ?

Nu mi-e fricã de nimeni ºi de nimic!!!! Creierul tãu este mult prea atrofiat ca sã priceapã cã oamenii sunt de multe feluri. Nu conteazã unde te-ai nãscut, ce culoare ai ºi cât eºti de iteligent. Ceea ce conteazã este sã fi un OM care sã-ºi facã viaþa lui ºi-a celor din jur mai bunã. Conteazã cât de mult se pot baza ceilalþi pe ajutorul tãu.
Oricum, este prea greu pentru tine sã înþelegi asta..nu-i aºa?


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Martie 2009, ora 12:32

De la: nastasemihail, la data 2009-03-03 06:36:54Tot in Decebal si Burebista.


Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
Fosta membra 9am.ro

16019 mesaje
Membru din: 13/02/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Martie 2009, ora 12:33



Cine nu este corect cu el insusi,nu poate convinge pe nimeni de adevarul spuselor sale. Toti oamenii normali se inteleg in probleme de viata,stiinte si creatie. Nu-ti dori prea multe,n-o sa ai unde le pune. Mare pacat trebuie sa fie viata,daca se pedepseste cu moartea." Exista batalii pe care este bine sa le ocolesti , nu din teama ca le - ai putea pierde , ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu - le " Gelu Negrea Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea[Georges Brassens] Nimeni nu este destul de inteligent ca sa poata convinge un prost ca e prost. Rau e cand esti prost,dar si mai rau este cand nu-ti dai seama ca esti prost,crezandu-te inteligent.Credeti in cel ce cauta ADEVARUL si feriti-va de cei care l-au gasit. Adevarul este pretutindeni,dar nu-l recunoaste decat cel care-l cauta-NICOLAE IORGA Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei-SIGMUND FREUD Daca vrei sa cunosti un om cu adevarat,da-i o functie de conducere-ROBERT BRASILLACH Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti gratis. Cu cat regulile sunt mai stricte,cu atat capul care le-a conceput este mai prost- JEAN de la BRUYERE Nu e greu sa fii darnic azi,greu este sa nu regreti maine-JULES RENARD Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost
Tycu

3787 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 5 Martie 2009, ora 16:49

De la: dora_visinescu, la data 2009-03-05 12:28:18
De la: ticu, la data 2009-03-04 17:29:43
De la: dora_visinescu, la data 2009-03-04 15:34:52
De la: gbispas, la data 2009-03-04 15:25:18Pt azazel frankenstein si lordul sluga john.Inainte de toate,BOZGOR,inseamna OM FARA DE TARA si nu este deloc un cuvant bozgoresc este unul pur romanesc.Apoi,fraiere,eu am un tricou cu tricolorul,pe care scrie VALAH-MANDRU DE ASTA,cu care merg prin Tg Mures.Nu mi-e frica,fraiere.Tu ai sange sa faci ca mine?

Ia uite bãi inteligenþã ce spune dicþionarul:
bozgor= apelativ pentru ungur, folosit depreciativ.
P.S. ªi eu sunt ardeleancã, dar în 37 de ani n-am avut nici un fel de probleme cu ungurii de la noi......Ia mai vedeþi-vã de treabã ºi nu mai împroºcaþi aiurea !
Sunt unguri, aici la noi, de o mie de ori mai cumsecade decât unii "valahi" sadea! Pãdure fãrã uscãturi nu existã!
Bozgor = ungur fara tara, asa cum sunt aceste minoritati. ti-e frica de ei, de-i lauzi asa ?

Nu mi-e fricã de nimeni ºi de nimic!!!! Creierul tãu este mult prea atrofiat ca sã priceapã cã oamenii sunt de multe feluri. Nu conteazã unde te-ai nãscut, ce culoare ai ºi cât eºti de iteligent. Ceea ce conteazã este sã fi un OM care sã-ºi facã viaþa lui ºi-a celor din jur mai bunã. Conteazã cât de mult se pot baza ceilalþi pe ajutorul tãu.
Oricum, este prea greu pentru tine sã înþelegi asta..nu-i aºa?
: sml-confused0067: Cred ca vorbesti cu oglinda,sau ..ai vreun pisic prin casa? "Ceea ce conteazã este sã fii un OM care sã-ºi facã viaþa lui ºi a celor din jur mai bunã " .... Pai unde ai vazut asta la unguri?N u ai observat ce vrea bozgorimea ?ARDEALUL, dar nu se poate.


Ticu
Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 5 Martie 2009, ora 16:55

Ticule, imi pare rãu pentru tine, dar eºti total rupt de realitate. Dacã nu eºti ardelean, taci din gurã ºi nu fã supoziþii aiurea! Nu vezi cã ai rãmas ancorat în vremea imperiului Habsburgic?!
Revino-þi! Suntem în sec. XXI !!!


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 5 Martie 2009, ora 23:45

De la: florin_bad_boy2006, la data 2009-03-05 12:32:38
De la: nastasemihail, la data 2009-03-03 06:36:54Tot in Decebal si Burebista.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Angeluca

31 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tulcea

Postat pe: 6 Martie 2009, ora 12:25

Toti politicieni nostri sunt corupti, din '90 incoace se tot rotesc la putere si fura fiecare de unde si cit poate. Nici nu avem in cine sa avem incredere. Toti au demonstrat de a lungul timpului ca nu sunt in stare de nimic, sau mai bine zis ca nu vor sa faca nimic.
Daca tot suntem in criza de ce nu si-au injumatatit veniturile ca sa faca economie? Doar la noi e criza, la ei nu se simte.
Eu m-am hotarit de la ultimele alegeri la care nu am fost, ca nici nu o sa ma mai duc la alegeri, pina cind nu se va schimba toata clasa politica din Romania, si cum asta nu se va intimpla niciodata, nici eu nu-i voi mai vota pe nemernicii astia NICIODATA!


Angeluca
Tycu

3787 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 6 Martie 2009, ora 12:57

De la: dora_visinescu, la data 2009-03-05 16:55:03Ticule, imi pare rãu pentru tine, dar eºti total rupt de realitate. Dacã nu eºti ardelean, taci din gurã ºi nu fã supoziþii aiurea! Nu vezi cã ai rãmas ancorat în vremea imperiului Habsburgic?!
Revino-þi! Suntem în sec. XXI !!!
Nu conteaza ca nu sunt ardelean, dar se vede pe fata ce vor ungurii si secuimea . ! Cine se cred ei, sa vrea autonomie ! ?Cine se crede tradatorul bandit de Tokes sa ne murdareasca la U.E.? Cine se crede UDMR-ul [o miscare ilegal constituita] ca este sa vrea modificarea constitutiei ? nesimtirea din ei . ;-si asta e acum , nu dupa timpul Habsburgilor !


Ticu
Dorulet

7896 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 6 Martie 2009, ora 13:09

De la: ticu, la data 2009-03-06 12:57:13
De la: dora_visinescu, la data 2009-03-05 16:55:03Ticule, imi pare rãu pentru tine, dar eºti total rupt de realitate. Dacã nu eºti ardelean, taci din gurã ºi nu fã supoziþii aiurea! Nu vezi cã ai rãmas ancorat în vremea imperiului Habsburgic?!
Revino-þi! Suntem în sec. XXI !!!
Nu conteaza ca nu sunt ardelean, dar se vede pe fata ce vor ungurii si secuimea . ! Cine se cred ei, sa vrea autonomie ! ?Cine se crede tradatorul bandit de Tokes sa ne murdareasca la U.E.? Cine se crede UDMR-ul [o miscare ilegal constituita] ca este sa vrea modificarea constitutiei ? nesimtirea din ei . ;-si asta e acum , nu dupa timpul Habsburgilor !

Ticule, nu-i confunda pe nostalgici cu toþi cei care trãiesc ºi muncesc, cot la cot cu noi. Nu meritã sã condamini toatã etnia pentru câþiva fanatici. Eu am prieteni ºi români ºi unguri. Ne înþelegem foarte bine...niciodatã nu am avut probleme, ne-am ajutat reciproc de foarte multe ori.
Îmi este greu sã cred cã am dat eu peste cei mai buni unguri din România ºi restul sunt niºte scursuri...
ªi eu îi condamn pe Tokeº ºi ºleahta lui de ungurieni fanatici, dar cu restul...n-am nimic!


Când toatã lumea gândeºte la fel înseamnã cã nimeni nu gândeºte.
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 8 Martie 2009, ora 14:54

CE POLITICIAN NICIUNUL NUE DE INCREDERE ATATA TIMP CAT TOTI SUNT DE DREAPTA PENTRU CA STITI PREA BINE CE CRIME AU FACUT SI FAC MARI POLITICIENI DE DREAPTA SI PENTRU CE LUPTA EI ,LUPTA PENTRU PROPRIETATEA PRIVATA SI PENTRU MARILE FIRME MULTINATIONALE NICI UN PARTID DE SAU POLITICIAN DE DREAPTA NU VA LUPTA NICIODATA PENTRU INTERESELE POPORULII SIA MUNCITORULUI
DACA AR EXISTA VREUN PARTID DE STANGA IN ROMANIA TOTUL AR FI ALTFEL DAR ATATA TIMP CAT TOTI CEI DE STANGA AU FOST CONSIDERATI CRIMINALI SI TERORISTI NICIODATA NU O SA FIE BINE
UN PARTID DE STANGA VREM


Tycu

3787 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 9 Martie 2009, ora 18:31

De la: dora_visinescu, la data 2009-03-06 13:09:05
De la: ticu, la data 2009-03-06 12:57:13
De la: dora_visinescu, la data 2009-03-05 16:55:03Ticule, imi pare rãu pentru tine, dar eºti total rupt de realitate. Dacã nu eºti ardelean, taci din gurã ºi nu fã supoziþii aiurea! Nu vezi cã ai rãmas ancorat în vremea imperiului Habsburgic?!
Revino-þi! Suntem în sec. XXI !!!
Nu conteaza ca nu sunt ardelean, dar se vede pe fata ce vor ungurii si secuimea . ! Cine se cred ei, sa vrea autonomie ! ?Cine se crede tradatorul bandit de Tokes sa ne murdareasca la U.E.? Cine se crede UDMR-ul [o miscare ilegal constituita] ca este sa vrea modificarea constitutiei ? nesimtirea din ei . ;-si asta e acum , nu dupa timpul Habsburgilor !

Ticule, nu-i confunda pe nostalgici cu toþi cei care trãiesc ºi muncesc, cot la cot cu noi. Nu meritã sã condamini toatã etnia pentru câþiva fanatici. Eu am prieteni ºi români ºi unguri. Ne înþelegem foarte bine...niciodatã nu am avut probleme, ne-am ajutat reciproc de foarte multe ori.
Îmi este greu sã cred cã am dat eu peste cei mai buni unguri din România ºi restul sunt niºte scursuri...
ªi eu îi condamn pe Tokeº ºi ºleahta lui de ungurieni fanatici, dar cu restul...n-am nimic!
: sml-confused0006: Domnita Dora, am o rugaminte mare la matale, vreau sa stiu de curiozitate., ai spus ca ai prieteni unguri. ; am incredere in matale, fa un sondaj si intreaba-i pe rand , cum vor sa fie Ardealul , la romani, la unguri , sau autonom ? si-mi spui, oricum eu stiu raspunsul >


Ticu
sirboby

1972 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 13 Martie 2009, ora 13:03

In CEAUSESCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Din pacate l-am omorat!


Sugeþi un corn cu lapte, dacã n-aveþi dinþi ªi numãraþi-mi ouãle, cã mi-am ieºit din minþi Bãi animalule, nu vezi? Voi n-aveþi interesuri Iarna nu-i ca vara, vã dorim succesuri! Parazitii (Noi vrem respect)
lorduljohn

499 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 13 Martie 2009, ora 19:40

De la: gbispas, la data 2009-03-04 15:25:18Pt azazel frankenstein si lordul sluga john.Inainte de toate,BOZGOR,inseamna OM FARA DE TARA si nu este deloc un cuvant bozgoresc este unul pur romanesc.Apoi,fraiere,eu am un tricou cu tricolorul,pe care scrie VALAH-MANDRU DE ASTA,cu care merg prin Tg Mures.Nu mi-e frica,fraiere.Tu ai sange sa faci ca mine?


Mai "MARE RAHAT " IMI MENTIN PAREREA SA MEGI DE URGRNTA LA PSIHIATRU.
SA STII CA NU-MI ESTE TEAMA DE NIMENI !
TIE DACA NU TI-AR FI TEAMA NU AI VORBI ASA !
DACA AI AVEA PUTIN RESPECT PENTRU TINE, IN PRIMUL RAND , TI-AI CONTROLA VOCABULARUL !
PTI SA STII CA DA TU ESTI SLUGA CUIVA , EU CU SIGURANTA NU SUNT , DAR CU MENTALITATE PE CARE O AI ,IN MOD SIGUR AS FI STAPANUL TAU !
DUTE DE URGENTA LA PSIHIATRU !


Tycu

3787 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 13 Martie 2009, ora 20:22

Cel mai potrivit om este C.V. Tudor! el ii poate oprii pe bozgori sa ne schimbe constitutia,si secuimea sa ne federalizeze!


Ticu
Fosta membra 9am.ro

9751 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 13 Martie 2009, ora 20:28

De la: ticu, la data 2009-03-13 20:22:05 Cel mai potrivit om este C.V. Tudor! el ii poate oprii pe bozgori sa ne schimbe constitutia,si secuimea sa ne federalizeze!



a-ha !....el cu Zavoranca !....

Nu uitati !...invitati-l si pe PEPE, ca-i gelos !...


Tycu

3787 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 14 Martie 2009, ora 09:22

De la: mytcor, la data 2009-03-13 20:28:14
De la: ticu, la data 2009-03-13 20:22:05 Cel mai potrivit om este C.V. Tudor! el ii poate oprii pe bozgori sa ne schimbe constitutia,si secuimea sa ne federalizeze!



a-ha !....el cu Zavoranca !....

Nu uitati !...invitati-l si pe PEPE, ca-i gelos !...
Pepe e cu Tariceanu, poate il ia Vadim la suturi !


Ticu
Fosta membra 9am.ro

481 mesaje
Membru din: 14/03/2009
Postat pe: 14 Martie 2009, ora 11:02

PROLETARI DIN TOATE TARILE,UNITI-VA!


Pagini: << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Tu in ce politician ai incredere?
Mergi la: