back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Agresorii vinovati ai png, in batalia de joi seara, sa plateasca!

 


 
 
asion

19 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Noiembrie 2008, ora 13:00

Dupa cum s-a vazut la TV, joi seara, batausii PNG din sectorul 2, au agresat mai ales fizic, membrii PNL voluntari in aceasta campanie. Cinci dintre penelisti avand nevoie de ingrijiri spitalicesti! Sper ca justitia sa nu ramana indiferenta, fata de asemenea derbedei electorali. La fel si politia comunitara!
Este inadmisibil, in timpul unei campani electorale, sa se mai produca asemene acte huliganice, de parca am fi in secolul 19, si nu in mileniul III !
Rusine agresorilor! RUSINE! OARE ASA INTELEGE PNG, SA FACA O CAMPANIE??? ATUNCI NU ARE CE CAUTA IN PARLAMENTUL ROMANIEI

Raporteaza abuz de limbaj
radu_vlad19

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 11 Noiembrie 2008, ora 20:57

nu stiu cat de valorosi sunt din punct de vedere moral cei de la PD-L dar eu ii sustin ......ptr k era nevoie de o schimbare dupa atat timp in care monarhia PSD domnea si facea legea peste tot ....dintre un rau mare si un rau mai mic aleg sa votez unii mai curati sa spunem decat ceilalti (imaculat nu e nimeni) adica pd-l.........parerea mea


Fosta membra 9am.ro

54 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 28 Noiembrie 2008, ora 15:05

PAI CINE ESTE SEFUL LOR?NU CUM-VA CIOBANU,CE SA INVETE DE LA UN PRESEDINTE CIOBAN?


goody1st_liviu

2 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Tulcea

Postat pe: 5 Decembrie 2008, ora 20:41

io, JiJi, asa stiu io sa fac politik, k la oi, pac pac


asion

19 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 6 Decembrie 2008, ora 16:16

... Si Dumnezeu, care vede si stie tot, pentru actele de violenta fizica si verbala, impotriva voluntarilor liberali, i-a pedepsit, PNG-cd neintrand in Parlament. Sau: Dupa fapta, si rasplata!
Cu respect,
Adrian


adi_popescu_69

5 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 18 Decembrie 2008, ora 10:35

TRAIASCA FSN REALES LA AL CINCILEA CONGRES! SUNTEM FERICITI CA AM REUSIT SA UNIM DIN NOU PCR... LA ANUL- ILIESCU PRESEDINTE... DIN NOU. FITI FERICITI DOMNILOR SI FELICITARI PENTRU MAREATA REALIZARE CARE S-A REUSIT! ATI PUS LA PUTERE UN PARTID UNITAR COMUNIST CARE POATE SA VA SARACEASCA IN CONTINUARE. SA CONSTRUIASCA UN CANAL CU VOI SI SA VA TINA IN BARACI. DOMNILOR FITI UNITARI IN CONTINUARE: CARNE CU RATIA, UNT, OUA, PAINE... TOTUL PE CARTELA. NU MAI CONSUMATI CURENT. DE TELEVIZIUNI NU VA FACETI GRIJI CA PROMOVEAZA IN CONTINUARE PCR, DAR TOTUSI LA ORA 22 AR TREBUI SA STINGETI TV DAR, DACA STAU SA MA GANDESC MAI BINE... SA IA CURENTUL. TREBUIE SA MILITATI SA VA INCHIDA GRANITELE, SA STATI IN TARA SI SA NU MAI LUATI EX NEGATIV DE AFARA. DAI DRACULUI CU DEMOCRATIA LOR CU TOT. ATI ALES FIII CONDUCATORI AI NEAMULUI ILIESCU, BASESCU, NASTASE, MITREA, CEL MAI BUN PRIMAR AL CAPITALEI VIDEANU (ACUM ARE CHEIA DE LA SEIFUL TARII SI GHICITI CE O SA FACA CU EA) DAR ORICUM CE CONTEAZA, SANTETI FERICITI CA ATI ALES. SUNTETI O TURMA FOARTE FIDELA PCR. UNII AR MAI TREBUI SA MOARA DAR, NU VA FACETI GRIJIK, O SA-SI LASE URMASII SA-I ALEGETI (DACA O SA MAI FIE ALEGERI) SI ATUNCI CAND O SA MURITI DE FOAME O SA VA RUGATI SA VA IASA UN CIOBAN IN FATA SA VA DEA UN AJUTOR, PENTRU CA PE SARACII GUVERNANTI TRE SA-I PROTEJATI. (P.S. ciobanul Gigi a ajutat din bani proprii peste 500000 oameni la necaz ) asa sa-i ajute Dumnezeu. DECI DOMNILOR! CE ATI ALES, ASTA O SA AVETI. ura ura uraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dirlo1964

167 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Medias

Postat pe: 21 Decembrie 2008, ora 15:59

De la: adrianstasek, la data 2008-11-10 13:00:31Dupa cum s-a vazut la TV, joi seara, batausii PNG din sectorul 2, au agresat mai ales fizic, membrii PNL voluntari in aceasta campanie. Cinci dintre penelisti avand nevoie de ingrijiri spitalicesti! Sper ca justitia sa nu ramana indiferenta, fata de asemenea derbedei electorali. La fel si politia comunitara!
Este inadmisibil, in timpul unei campani electorale, sa se mai produca asemene acte huliganice, de parca am fi in secolul 19, si nu in mileniul III !
Rusine agresorilor! RUSINE! OARE ASA INTELEGE PNG, SA FACA O CAMPANIE??? ATUNCI NU ARE CE CAUTA IN PARLAMENTUL ROMANIEI
Pai voi de la pnl ne-ati atacat 4 ani si nu ati patit nimic ! Daca"NU ARE CE CAUTA IN PARLAMENT!" atunci si voi ar trebui sa cam infudati puscariile tarii !


dirlo1964

167 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Medias

Postat pe: 21 Decembrie 2008, ora 16:00

De la: luke, la data 2008-11-28 15:05:06PAI CINE ESTE SEFUL LOR?NU CUM-VA CIOBANU,CE SA INVETE DE LA UN PRESEDINTE CIOBAN?
Sa va mulga ca pe oi hotilor!Asta poate invata de la un cioban!


Tycu

3787 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 22 Decembrie 2008, ora 08:31

Pai daca erau din partidul lui Jiji !! Au crezut ca sunt la stana si ii ataca jivinele si alte hahalere !!


Ticu
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 09:49

Buna ziua , trebuie ca acest om Gigi Becali , sa i se dea lectia cuvenita , ca prea ne crede prosti pe toti, inclusiv oamenii apropiati lui sa plateasca, veri frati , nepoti garzile si cateiii lui, e un bisnitar asta e, parerea mea....


adyhd1969

773 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2010, ora 09:04

www.variantacojocaru.ro scoate tabelul , aduna semnaturi de la vecinii tai , apoi trimite lista cu semnaturi la OTV urmareste in fiecare dupaamiaza OTV daca NOI nu ne SALVAM NIMENI NU O VA FACE

Raporteaza abuz de limbaj
adyhd1969

773 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2010, ora 09:12

www.variantacojocaru.ro scoate tabelul , aduna semnaturi de la vecinii tai , apoi trimite lista cu semnaturi la OTV urmareste in fiecare dupaamiaza OTV daca NOI nu ne SALVAM NIMENI NU O VA FACE

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Agresorii vinovati ai PNG, in batalia de joi seara, sa plateasca!
Mergi la: