back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Romania vs europa & vestul indepartat

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

250 mesaje
Membru din: 11/01/2011
Postat pe: 16 Ianuarie 2011, ora 12:43

ROMANIA S-A DECLARAT DE ACORD CU INTRAREA IN UNIUNEA EUROPEANA CAND SE STIA FOARTE BINE CA NU ESTE NICI PE DEPARTE PREGATITA PENTRU A FACE FATA UNOR STANDARDE DE CONVIETUIRE...SI ACUM SE COMPARA CU STATELE DEZVOLTATE DIN EUROPA SI CU VESTUL INDEPARTAT.....ROMANIEI AI TREBUIE INCA 100 DE ANI SA AJUNGA LA NIVELUL LOR ....


nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Ianuarie 2011, ora 12:48

Or sa intre maorii din Australia...


www.youtube.com/watch?v=zmM7QeoCP1Y&feature=related

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Ianuarie 2011, ora 12:53

Romania este dintotdeauna pregatita. Altii nu sint pregatiti sa accepte ERominia. Fiindca in realitate nu au exercitiul democratic real.
Democratia reala este atunci cind ii accepti pe toti cu cultura lor, si nu ii aduci, reduci la cultura ta pe altii, eventual toti.
Si apropo, democratia a fost onventata in Balcani. Grija mare sa nu fie desfiintata in Balcani. Nois avem incredere ca altii, ce se cred mari democrati, vor intelege asta, si nu vor intinde coarda prea mult.

DECI REPET, EXISTA POSIBILITATEA CA DIN BALCANI SA FIE DESFIINTATA ACEASTA DEMOCRATIE SUROGAT, CE ESTE ACUM IN LUME. CU SPATII INCHISE MAJORITATII.

Scuze cel/cea care ai deschis topicul dar sint in tema. Fiindca m-am trezit in acest domeniu.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

250 mesaje
Membru din: 11/01/2011
Postat pe: 16 Ianuarie 2011, ora 12:56

ANTONESCU ARE O ALTA POLITA: .... DEMITEREA LUI BASECU SI DARAMAREA GUVERNULUI

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Ianuarie 2011, ora 12:57

Sintem un popor tolerant, cit mai sintem...ce mama dracului.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

250 mesaje
Membru din: 11/01/2011
Postat pe: 16 Ianuarie 2011, ora 12:57

IN ROMANIA SE VORBESTE MAI MULT SI NU ASCULTA NIMENI. PSD SI PNL SE VANTURA IN VORBE, FITE, FIXATII SI O FAC CU AERUL CA OFERA PROIECTE DE RECLADIRE A STATULUI APOI COMBATE CU METAFORE, SI DUC IN DERIZORIU TOATE INSTITUTIILE FUNDAMENTALE UNEI DEMOCRATII, HAULESC LA TELEVIZOR VRAND SA FIE SPIRITUALI SI SA TRATEZE TUMORILE CU CEAIURI PENTRU GARGARA, ACUZA ABITIR IN LOC SA PREZINTE ARGUMENTE, FAC RECURS LA STATUTUL PARTIDULUI CA SA SANCTIONEZE HEMORAGIA DE IDEI..........TRAIAN BASESCU SI PDL O SA VA SCAPE DE CHINUL CARE IL AVETI , ADICA COMUNISMUL JOS PSD SI PNL

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

250 mesaje
Membru din: 11/01/2011
Postat pe: 16 Ianuarie 2011, ora 13:00

TOLERANTA ESTE SORA BUNA CU PROSTIA

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

250 mesaje
Membru din: 11/01/2011
Postat pe: 16 Ianuarie 2011, ora 13:03

I HAVE TO GO….G’DAY ALL AND TO SAVE TIME, LET'S JUST ASSUME I'M ALWAYS RIGHT!...SIGN...Australianca....

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Ianuarie 2011, ora 13:04

Prostia ca prostia, dar inteligentii ce s-au razboit in numele intolerantei, umplu cimitirele. Iar urmasii i-au facut cei ce au fost toleranti.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Ianuarie 2011, ora 13:04

Bye, bye.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 16 Ianuarie 2011, ora 13:47

De la: nastasemihail, la data 2011-01-16 13:04:59Bye, bye.


Nice

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 19 Ianuarie 2011, ora 14:40

De la: Far_Cry, la data 2011-01-19 14:30:21
De la: Australinca_DI, la data 2011-01-16 12:53:37UITATI-VA LA IDIOTUL DE PONTA! , SINGURA LUI AGENDA ESTE DARAMAREA GUVERNULUI SI DEMITEREA LUI BASESCU…..
Ai MARE DREPTATE in ce-i privesc pe SACALII astia de la PSD( cu idiotul si prostovanul ala de PONTA) de la PDL (cu slobozul ala de Antonescu care nu viseaza decat debarcarea lui PAZVANTE si a-i lui)care alearga dupa CIOLAN ,dar nici cu PD-L-ul asta INCOMPETENT si "pro-tiganesc" NU SE MAI POATE !... MONARHIA E SINGURA SOLUTIE DEMNA ( se cere o reparatie a celor intamplate in 47" ! ) PRIN CARE EUROPA MONARHICA VOR PUTEA READUCE ROMANIA ACOLO UNDE A FOST IN ANII 30' ,adica in primele natiuni DEZVOLTATE ale lumii !


Avem nevoie de o monarhie constitutionala in Romania, iar componenta parlamentara o va hotari poporul roman, si desigur si partidele aflate la putere atunci. Asa cum e si democratic, premierul va fi desemnat si/sau revocat de Parlament, IN FUNCTIE DE COMPETENTA SI MAI ALES DE REZULTATELE SALE LA DIFERITE TERMENE: DIN 3 IN 3 LUNI DE LA INVESTIRE.
Unde ar mai incape loc de coruptie, hotie si incompetenta??????

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

250 mesaje
Membru din: 11/01/2011
Postat pe: 22 Ianuarie 2011, ora 10:19

In general, cand despre o persoana ai impresia ca nu este in stare sa realizeze ceva sau sa arate ca ar fi capabila sa rezolve o problema ori ca nu te poti baza pe ea intr-o anumita situatie, spui - pe romaneste - ca este un om de nimic. Tot astfel cred ca stau lucrurile si la nivelul clasei voastre politice conducatoare. Din moment ce traiti cu totii impresia ca lucrurile, in loc sa se invarta spre orizonturi mai bune, tind sa va tina pe loc, ba mai mult sa va intoarca spre stadii pe care consideram ca le-ti depasit. Cu alte cuvinte, conducatorii nostri de astazi se dovedesc a fi oameni de nimic

Raporteaza abuz de limbaj
Flo13

373 mesaje
Membru din: 22/07/2010
Postat pe: 22 Ianuarie 2011, ora 10:36

De la: Australinca_DI, la data 2011-01-22 10:19:47In general, cand despre o persoana ai impresia ca nu este in stare sa realizeze ceva sau sa arate ca ar fi capabila sa rezolve o problema ori ca nu te poti baza pe ea intr-o anumita situatie, spui - pe romaneste - ca este un om de nimic. Tot astfel cred ca stau lucrurile si la nivelul clasei voastre politice conducatoare. Din moment ce traiti cu totii impresia ca lucrurile, in loc sa se invarta spre orizonturi mai bune, tind sa va tina pe loc, ba mai mult sa va intoarca spre stadii pe care consideram ca le-ti depasit. Cu alte cuvinte, conducatorii nostri de astazi se dovedesc a fi oameni de nimic


Oarecum adevarat. Din pacate adevarul e mult mai negru. Clasa politica se complace intr-un jaf organizat. Se strange cureaua unde nu trebuie doar pentru a se produce un circ ce distrage atentia de la jaful adevarat. Urmariti investitiile, banii ce pleaca aiurea, nejustificati, la firme special infiintate. Faci un drum cat toate pensiile, cu garantie 2, 3 sau 5 ani. Caracatita are bratele prea mari. Indiferent cine e la conducere, cartile sunt facute, jucatorii doar isi schimba locul la masa.

Si exemplele pot continua.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

250 mesaje
Membru din: 11/01/2011
Postat pe: 22 Ianuarie 2011, ora 12:06

I HAVE TO GO….G’DAY ALL AND TO SAVE TIME, LET'S JUST ASSUME I'M ALWAYS RIGHT!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

250 mesaje
Membru din: 11/01/2011
Postat pe: 23 Ianuarie 2011, ora 03:34

HELLO ROMANIA!

Raporteaza abuz de limbaj
DI

154 mesaje
Membru din: 26/01/2011
Postat pe: 26 Ianuarie 2011, ora 09:00

ROMANIA HAS BEGUN IT'S RECOVERY PROCESS,SO NOW IS ON A GOOD TRACK TOWARDS MODERNIZATION.....OR IS NOT?

Raporteaza abuz de limbaj
9am244971

102 mesaje
Membru din: 19/01/2011
Postat pe: 26 Ianuarie 2011, ora 21:36

IN ROMANIA SE VORBESTE MAI MULT SI NU ASCULTA NIMENI. PSD SI PNL SE VANTURA IN VORBE, FITE, FIXATII SI O FAC CU AERUL CA OFERA PROIECTE DE RECLADIRE A STATULUI APOI COMBATE CU METAFORE, SI DUC IN DERIZORIU TOATE INSTITUTIILE FUNDAMENTALE UNEI DEMOCRATII, HAULESC LA TELEVIZOR VRAND SA FIE SPIRITUALI SI SA TRATEZE TUMORILE CU CEAIURI PENTRU GARGARA, ACUZA ABITIR IN LOC SA PREZINTE ARGUMENTE, FAC RECURS LA STATUTUL PARTIDULUI CA SA SANCTIONEZE HEMORAGIA DE IDEI..........TRAIAN BASESCU SI PDL O SA VA SCAPE DE CHINUL CARE IL AVETI , ADICA COMUNISMUL JOS PSD SI PNL

ROMANIA HAS BEGUN IT'S RECOVERY PROCESS,SO NOW IS ON A GOOD TRACK TOWARDS MODERNIZATION.....OR IS NOT?

Answer : Roses are red
Violets are blue
You suck at English
And politics too .........

Raporteaza abuz de limbaj
Every normal man must be tempted at times to spit upon his hands, hoist the black flag, and begin slitting throats. - Henry Louis Mencken (1880-1956)
CIPRIOTUL

90 mesaje
Membru din: 2/01/2011
Oras: Alexandria

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 04:16

mai sunt doar 2 zile pentru inscriere
Din Ianuarie se poate colabora cu Google. Doar 2 de zile ptr inscriere Gratuita Mondiala (si pana acum am lucrat ptr.ei ca si clienti )


address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful


Timpul trece si inscrierile sunt foarte rapide .Google organizeaza reteaua, ptr. toti membrii care au net. Dupa deschidere site, pe pagina in dreapta sus exista o rubrica JOIN, clik aici pentru inregistrare.(dupa ce vedeti filmul). Dupa ce m-am inregistrat,pana am primit mail de confirmare si am deschis erau deja 12 inscrisi in echipa. Pana m-am uitat la ei s-au facut deja 18 si acum pana va scriu nici nu mai stiu ( erau din Romania,Ungaria,India, Anglia,Italia,Ghana ,intre timp sunt inscrisi 38 adaugandu-se si din Malayesia,USA,Slovenia,Irlanda,Denmark,Polonia... deja sunt 60 ) si eu abia acum incep sa trimit mail o sa vedeti ora la care va trimit si o sa va spun cati sunt deja. 107 . Acum sunt 206. cand va trimit sunt deja 275 (si noaptea se inscriu la d-voastra cei din lume unde acum e ziua.Noaptea inscrieri mai ales de acolo iar ziua de pe-aici) Acum am 340.
M-am inscris pe la 26.01(.) Atentie !!! Am pierdut o zi. Nu mi-am facut timp sa citesc mailul cu invitatia ! Peste o zi va trimit din nou daca nu e deranj celor care nu mi-ati raspuns sa vedeti ce pierdeti sau ce ati castiga.
Aproximativ intr-o saptamana aproape300000 mii de oameni s-au alaturat.

Este un nou sistem.

Asta înseamnã cã sub dvs. se vor inregistra nu numai persoanele pe care le-aþi invitat, ci din întreaga lume.

Care-i castigul? Google are un profit 1.3 milioane dolari pe zi dupa fiecare "CLICK."
Acum avem posibilitatea sa profitam si noi.

Ce puteti face sa nu pierdeti aceasta posibilitate?

Inregistrati-va !
Inregistrarea este complet gratuita. Si se face AICI:


address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful


Asadar faceti clic pe JOIN, completati datele dvs ( prenumele,numele, e-mail, numãrul de telefon 07...care este, etc. treceti dupa slash / cedoritifarapauza ) ºi veti obþine propriul dvs.link, pe care il puteti trimite prietenilor, cunostintelor si strainilor,oricui,etc.(primiti mail de confirmare unde jos e pagina d-voastra.Puteti trimite acest mesaj ptr succesul d-vstra.


Gândiþi-vã, cine nu foloseste Google, Yahoo etc.?!



MAI SUNT DOAR 2 ZILE CU INSCRIERE GRATUITA!!!




Trimite-ti acum link-ul cunostintelor dvs., în caz contrar vor primi invitatie de la altcineva!



Clic pe JOIN pentru inregistrare! sau aici


address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful



Pentru a transmite mai departe puteti prelua textul de mai sus
Ceea ce se va intampla in mod real si care vor fi avantajele concrete vom afla probabil dupa deschiderea oficiala.Cifrele din textul de mai sus ,apartin sponsorului meu,ceea ce imi apartine (cifra este luata din biroul meu virtual unde apare nr. de ordine al inscrierii) este cifra 80.565 De cand am inceput sa va scriu acest mail nr. de membri de sub mine a ajuns de la 3236 laEste UIMITOR.Incercati si voi,nu va costa NIMIC,dar nu stati pe ganduri.

SUCCES!

address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful

Raporteaza abuz de limbaj
CIPRIOTUL

90 mesaje
Membru din: 2/01/2011
Oras: Alexandria

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 04:18


mai sunt doar 2 zile pentru inscriere
Din Ianuarie se poate colabora cu Google. Doar 2 de zile ptr inscriere Gratuita Mondiala (si pana acum am lucrat ptr.ei ca si clienti )


address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful


Timpul trece si inscrierile sunt foarte rapide .Google organizeaza reteaua, ptr. toti membrii care au net. Dupa deschidere site, pe pagina in dreapta sus exista o rubrica JOIN, clik aici pentru inregistrare.(dupa ce vedeti filmul). Dupa ce m-am inregistrat,pana am primit mail de confirmare si am deschis erau deja 12 inscrisi in echipa. Pana m-am uitat la ei s-au facut deja 18 si acum pana va scriu nici nu mai stiu ( erau din Romania,Ungaria,India, Anglia,Italia,Ghana ,intre timp sunt inscrisi 38 adaugandu-se si din Malayesia,USA,Slovenia,Irlanda,Denmark,Polonia... deja sunt 60 ) si eu abia acum incep sa trimit mail o sa vedeti ora la care va trimit si o sa va spun cati sunt deja. 107 . Acum sunt 206. cand va trimit sunt deja 275 (si noaptea se inscriu la d-voastra cei din lume unde acum e ziua.Noaptea inscrieri mai ales de acolo iar ziua de pe-aici) Acum am 340.
M-am inscris pe la 26.01(.) Atentie !!! Am pierdut o zi. Nu mi-am facut timp sa citesc mailul cu invitatia ! Peste o zi va trimit din nou daca nu e deranj celor care nu mi-ati raspuns sa vedeti ce pierdeti sau ce ati castiga.
Aproximativ intr-o saptamana aproape300000 mii de oameni s-au alaturat.

Este un nou sistem.

Asta înseamnã cã sub dvs. se vor inregistra nu numai persoanele pe care le-aþi invitat, ci din întreaga lume.

Care-i castigul? Google are un profit 1.3 milioane dolari pe zi dupa fiecare "CLICK."
Acum avem posibilitatea sa profitam si noi.

Ce puteti face sa nu pierdeti aceasta posibilitate?

Inregistrati-va !
Inregistrarea este complet gratuita. Si se face AICI:


address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful


Asadar faceti clic pe JOIN, completati datele dvs ( prenumele,numele, e-mail, numãrul de telefon 07...care este, etc. treceti dupa slash / cedoritifarapauza ) ºi veti obþine propriul dvs.link, pe care il puteti trimite prietenilor, cunostintelor si strainilor,oricui,etc.(primiti mail de confirmare unde jos e pagina d-voastra.Puteti trimite acest mesaj ptr succesul d-vstra.


Gândiþi-vã, cine nu foloseste Google, Yahoo etc.?!



MAI SUNT DOAR 2 ZILE CU INSCRIERE GRATUITA!!!




Trimite-ti acum link-ul cunostintelor dvs., în caz contrar vor primi invitatie de la altcineva!



Clic pe JOIN pentru inregistrare! sau aici


address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful



Pentru a transmite mai departe puteti prelua textul de mai sus
Ceea ce se va intampla in mod real si care vor fi avantajele concrete vom afla probabil dupa deschiderea oficiala.Cifrele din textul de mai sus ,apartin sponsorului meu,ceea ce imi apartine (cifra este luata din biroul meu virtual unde apare nr. de ordine al inscrierii) este cifra 80.565 De cand am inceput sa va scriu acest mail nr. de membri de sub mine a ajuns de la 3236 laEste UIMITOR.Incercati si voi,nu va costa NIMIC,dar nu stati pe ganduri.

SUCCES!

address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful

Raporteaza abuz de limbaj
CIPRIOTUL

90 mesaje
Membru din: 2/01/2011
Oras: Alexandria

Postat pe: 27 Ianuarie 2011, ora 04:20


mai sunt doar 2 zile pentru inscriere
Din Ianuarie se poate colabora cu Google. Doar 2 de zile ptr inscriere Gratuita Mondiala (si pana acum am lucrat ptr.ei ca si clienti )


address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful


Timpul trece si inscrierile sunt foarte rapide .Google organizeaza reteaua, ptr. toti membrii care au net. Dupa deschidere site, pe pagina in dreapta sus exista o rubrica JOIN, clik aici pentru inregistrare.(dupa ce vedeti filmul). Dupa ce m-am inregistrat,pana am primit mail de confirmare si am deschis erau deja 12 inscrisi in echipa. Pana m-am uitat la ei s-au facut deja 18 si acum pana va scriu nici nu mai stiu ( erau din Romania,Ungaria,India, Anglia,Italia,Ghana ,intre timp sunt inscrisi 38 adaugandu-se si din Malayesia,USA,Slovenia,Irlanda,Denmark,Polonia... deja sunt 60 ) si eu abia acum incep sa trimit mail o sa vedeti ora la care va trimit si o sa va spun cati sunt deja. 107 . Acum sunt 206. cand va trimit sunt deja 275 (si noaptea se inscriu la d-voastra cei din lume unde acum e ziua.Noaptea inscrieri mai ales de acolo iar ziua de pe-aici) Acum am 340.
M-am inscris pe la 26.01(.) Atentie !!! Am pierdut o zi. Nu mi-am facut timp sa citesc mailul cu invitatia ! Peste o zi va trimit din nou daca nu e deranj celor care nu mi-ati raspuns sa vedeti ce pierdeti sau ce ati castiga.
Aproximativ intr-o saptamana aproape300000 mii de oameni s-au alaturat.

Este un nou sistem.

Asta înseamnã cã sub dvs. se vor inregistra nu numai persoanele pe care le-aþi invitat, ci din întreaga lume.

Care-i castigul? Google are un profit 1.3 milioane dolari pe zi dupa fiecare "CLICK."
Acum avem posibilitatea sa profitam si noi.

Ce puteti face sa nu pierdeti aceasta posibilitate?

Inregistrati-va !
Inregistrarea este complet gratuita. Si se face AICI:


address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful


Asadar faceti clic pe JOIN, completati datele dvs ( prenumele,numele, e-mail, numãrul de telefon 07...care este, etc. treceti dupa slash / cedoritifarapauza ) ºi veti obþine propriul dvs.link, pe care il puteti trimite prietenilor, cunostintelor si strainilor,oricui,etc.(primiti mail de confirmare unde jos e pagina d-voastra.Puteti trimite acest mesaj ptr succesul d-vstra.


Gândiþi-vã, cine nu foloseste Google, Yahoo etc.?!



MAI SUNT DOAR 2 ZILE CU INSCRIERE GRATUITA!!!




Trimite-ti acum link-ul cunostintelor dvs., în caz contrar vor primi invitatie de la altcineva!



Clic pe JOIN pentru inregistrare! sau aici


address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful



Pentru a transmite mai departe puteti prelua textul de mai sus
Ceea ce se va intampla in mod real si care vor fi avantajele concrete vom afla probabil dupa deschiderea oficiala.Cifrele din textul de mai sus ,apartin sponsorului meu,ceea ce imi apartine (cifra este luata din biroul meu virtual unde apare nr. de ordine al inscrierii) este cifra 80.565 De cand am inceput sa va scriu acest mail nr. de membri de sub mine a ajuns de la 3236 laEste UIMITOR.Incercati si voi,nu va costa NIMIC,dar nu stati pe ganduri.

SUCCES!

address: www.prelaunchmalaysia.com/titifotograful

Raporteaza abuz de limbaj
dalina

388 mesaje
Membru din: 4/08/2010
Postat pe: 29 Ianuarie 2011, ora 15:59

De la: Australinca_DI, la data 2011-01-22 12:06:22I HAVE TO GO….G’DAY ALL AND TO SAVE TIME, LET'S JUST ASSUME I'M ALWAYS RIGHT!

Esti o parasuta de 2 centi,care intre doua reprize de produs bani incerci sa o faci pe desteapta!

Raporteaza abuz de limbaj
111dinu

1317 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 29 Ianuarie 2011, ora 16:36

De la: Australinca_DI, la data 2011-01-16 12:53:37UITATI-VA LA IDIOTUL DE PONTA! , SINGURA LUI AGENDA ESTE DARAMAREA GUVERNULUI SI DEMITEREA LUI BASESCU…..

Ai ajuns, în sfârºit, la problema care te frãmântã. Victor Ponta ºi Crin Antonescu. Ai deschis o temã de discuþie ce se pãrea a fi interesantã, însã ignoranþa îþi joacã feste.
România nu va ajunge la nivelul UE nici în 100 de ani doar pentru cã în primul an al secolului, prorocit de tine, cei doi lideri politici ai opoziþiei solicitã demisia lui Bãsescu?
Mã gâdesc ce este totuºi în capul tãu....

Raporteaza abuz de limbaj
Nici clãtita cu brânzã nu se diferenþiazã de celelalte clãtite politice. Gãoaza este un desert prezidenþial. "Daltonistul de urechi" aude în "blondã" ºi negru. Cine se scoalã "prea" de dimineaþã, rãmâne cu "noaptea în cap".
111dinu

1317 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 29 Ianuarie 2011, ora 16:54

De la: Australinca_DI, la data 2011-01-22 12:06:22I HAVE TO GO….G’DAY ALL AND TO SAVE TIME, LET'S JUST ASSUME I'M ALWAYS RIGHT!

Eºti rudã cu poliþistul ªoric sau eºti urmaºa lui Baconski, care, la rândul lui, este urmaºul lui Traian, Traian Bãsescu, aºa cum presupune Elena Udrea Cocoº evoluþiai arborelui "ginecologic" pedelist.

Raporteaza abuz de limbaj
Nici clãtita cu brânzã nu se diferenþiazã de celelalte clãtite politice. Gãoaza este un desert prezidenþial. "Daltonistul de urechi" aude în "blondã" ºi negru. Cine se scoalã "prea" de dimineaþã, rãmâne cu "noaptea în cap".
DI

154 mesaje
Membru din: 26/01/2011
Postat pe: 30 Ianuarie 2011, ora 08:00

CE CONTEAZA AL CUI URMAS SANT....IMPORTANT ESTE CA : I'M ALWAYS RIGHT! ANY IDIOTS COMMENTS?

Raporteaza abuz de limbaj
DI

154 mesaje
Membru din: 26/01/2011
Postat pe: 1 Februarie 2011, ora 12:30

HELLO...ROMANIA!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

14360 mesaje
Membru din: 27/05/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Februarie 2011, ora 12:39

De la: Australinca_DI, la data 2011-01-16 12:53:37UITATI-VA LA IDIOTUL DE PONTA! , SINGURA LUI AGENDA ESTE DARAMAREA GUVERNULUI SI DEMITEREA LUI BASESCU…..



tot e ceva,are un scop in viata spre deosebire de unii fomisti di australia sau de aiurea,care bat campii toata ziua pe forumuri,scriu in d.r.a.c.i fara sa spuna nimic, nu reprezinta mare lucru nici macar pt.propria-i persoana...si cu toate astea,ei exista si traiesc printre Noi, NASOL...


Voi fi la fel de dur ca adevarul si la fel de neindurator ca dreptatea.----,,Minciuna premeditata nu mai e chestie de fantezie,tine de caracter''-Tudor Musatescu----Prietenii vin si pleaca, dar dusmanii raman si se acumuleaza.----- -----Bine ne pot face numai anumiti oameni,rau ne poate face orice prost -----DUMNEZEU iubeste ingerii rebeli , adevaratii creatori care fac orice societate sa progreseze,ii ajuta si-i ocroteste, in schimb ii este indiferenta soarta oricarui ignorant mistico-religios------Este mult mai aproape de DUMNEZEU un ateu decat un miorlaitor ignorant mistico-religios,indiferent de confesiunea sau religia propovaduita ----Este mult mai bine, zic eu, sã îþi faci lectura pe vapor decât sã faci sex cu fundul.-TRAIAN BASESCU
111dinu

1317 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 1 Februarie 2011, ora 17:06

De la: Australinca_DI, la data 2011-01-16 12:43:48ROMANIA S-A DECLARAT DE ACORD CU INTRAREA IN UNIUNEA EUROPEANA CAND SE STIA FOARTE BINE CA NU ESTE NICI PE DEPARTE PREGATITA PENTRU A FACE FATA UNOR STANDARDE DE CONVIETUIRE...SI ACUM SE COMPARA CU STATELE DEZVOLTATE DIN EUROPA SI CU VESTUL INDEPARTAT.....ROMANIEI AI TREBUIE INCA 100 DE ANI SA AJUNGA LA NIVELUL LOR ....


Limba românã, fãtuco, îþi joacã feste...
Mã gândesc la faptul cã este posibil ca unii pedeºliºti de pe forum sã aibã aceeaºi ºcoalã, altfel nu-mi explic de ce folosesc, la unison, litera "î" din "a" la începutul cuvântului.
Ar trebui sã ne dea de gândit nivelul de pregãtire a acestor securiºti. Ori instructorii sunt nepregãtiþi, sau recrutarea se face doar din rândul celor care dovedesc un grad mare de tembelism ºi, deci, nimeni nu-ºi mai bate capul cu ei, atâta timp cât sunt execelente slugi.

Raporteaza abuz de limbaj
Nici clãtita cu brânzã nu se diferenþiazã de celelalte clãtite politice. Gãoaza este un desert prezidenþial. "Daltonistul de urechi" aude în "blondã" ºi negru. Cine se scoalã "prea" de dimineaþã, rãmâne cu "noaptea în cap".
DI

154 mesaje
Membru din: 26/01/2011
Postat pe: 2 Februarie 2011, ora 08:45

CE FACETI MAI INVIDIOSILOR?

Raporteaza abuz de limbaj
DI

154 mesaje
Membru din: 26/01/2011
Postat pe: 2 Februarie 2011, ora 08:47

VA PARE RAU CA NU SANTETI IN AUSTRALIA...NU-I ASA?....

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului ROMANIA vs EUROPA & VESTUL INDEPARTAT
Mergi la: