back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Romania vs europa & vestul indepartat

 


 
Pagini: << 6 7 8 9 10 Sari la pagina:
 
9am_3274

4 mesaje
Membru din: 22/01/2014
Postat pe: 30 Noiembrie 2014, ora 11:40

AM INTRAT IN UE.AM VANDUT TOTUL PE NIMIC...NE-AM ALINIAT CU PRETURILE,DAR SALARIILE SANT MIZERE.DACA SE POATE LUCRA SI FARA 24 DIN 24.... UNDE E NIVELUL DE TRAI...LA POLITICIENI SI BAIETII DESTEPTI[LA HOTI]


valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 4 Decembrie 2014, ora 12:17

NE GONESC DIN TARA,CA SA NE VANDA TARA PE BUCATI!.

Raporteaza abuz de limbaj
maccape2002

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 28 Mai 2016, ora 13:55

BUNA DRAGI ROMANI CARE VA MAI IMPLICATI IN SALVAREA TARII !

SUNTETI OAMENI EDUCATI SI CU STUDII SUPERIOARE SI AR TREBUII SA VA DA TI SEAMA CA NU MAI PUTETI SALVA NIMIC DIN TARA NOASTRA FRUMOASA, TOTUL ESTE PE HARTIE HOTARAT PARAFAT SI SEMNAT!

EU NU VA INTELEG CE MAI CAUTATI ACOLO? PLECATI LA O VIATA MAI BUNA!
FACETI SI VOI CA SI PLEAVA TANARA DIN TARA CARE AU NAVALIT IN GERMANIA SI AU PROGENIT 6 - 7 COPII CA SI TIGANII SI CA PE TIMPUL LUI RAPOSATU SI TRAIESC CA IN PARADIS CU BANII DE LA STAT, AU MASINI NEMTESTI FARA MUNCA IAR NEAMTUL DE RAND CARE LUCREAZA DIN GREU IN 3 SCHIMBURI ISI IA DACIA LOGAN, CA COPII NU VREA, MAI MULTI BANI NU ARE SI NU IL DUCE MINTEA ASA DE DEPARTE CAT PE ROMAN CAND ESTE UNDEVA CEVA DE PRIMIT MOCCA!

VENITI AICI, GERMANIA CAUTA OAMENI INTELIGENTI SI ESTE SATURATA SI SUFOCATA DE VENITURI ANALFABETE SI MILIOANE DE REFUGIATI CARE AU VENIT CU UN SINGUR SCOP SA PAPE DIN MIEREA CARE CURGE IN PARADISUL GERMAN!
PLECATI ACUM PANA NU VIN VREMURILE RELE SAU GARDURILE DE 3 METRI PE CARE TREBUIE SA LE TAIATI CA SA SCAPATI!!

NUMAI DE BINE !

Raporteaza abuz de limbaj
Uncomfortable

19 mesaje
Membru din: 23/11/2012
Postat pe: 26 Martie 2019, ora 14:41

României din păcate nu-i trebuiesc numai cei 100 de ani amintiţi de Dv , ci şi ..schimbarea populaţiei cu una mai educată civic şi cu un IQ mai mare !.. Ştiţi....e o vorbă : "frumoasă şi bogată este ţara noastră , dar păcat că-i locuită" ( C-tin Bacalbaşa-Memorii /1884 ) !

Raporteaza abuz de limbaj
Uncomfortable

19 mesaje
Membru din: 23/11/2012
Postat pe: 26 Martie 2019, ora 14:51

Din păcate măi ..Maccape 2002 , Germania ,NU E ROMÂNIA !.. NOI NE BUCURĂM CĂ UNUL CA TINE S-A DUS DRA..C...LUI LA CÂŢIVA MII DE KM DE ŢARĂ ! MĂCAR CINE MAI RĂMÂNE SĂ FIE CEI CU ADEVĂRAT ROMÂN, PATRIOT ŞI IUBITOR DE NEAM..chiar dacă " tărtăcuţa" majorităţii românilor le joacă încă feste : lipsa de educaţie, trădarea pentru o înavuţire rapidă , inechitatea şi ..nemernicia !.. Numai cei care rămân să ducă mai departe lupta internă sunt cu adevăraţi români !!! CU CE SUNTEŢI MAI PRESUS DECÂT ŢIGANII CARE ŞI-AU PĂRĂSIT ŞI ŞI-AU UITAT MELEAGURILE (Kashmir/ India) ÎN CARE S-AU NĂSCUT ??!.. PS..dacă eşti cu adevărat nu numai român adevărat , dar şi deştept şi CAPABIL , atunci în amintirea şi-n recunoştinţa înaintaşilor familiei d-tale , rămâi să te lupţi cu hoţii, derbedii şi cu trădătorii de neam şi să-i arunci ...chiar dacă nu-ţi va ajunge viaţa asta- după gratii !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 27 Martie 2019, ora 15:09

Ginduri mari si bune dar, vorba unei reclame recente de pe teve : " Da' cu ce ?"

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 7 Mai 2019, ora 13:17

Am pierdut tot ce iubeam mai tare in viata asta, mi.au murit pe rand copii, nevasta, parintii.
M.am stins in lacrimi si durere, cu gandul la ei.
Insa demnitatea inca traieste in mine si imi zice ca orice.as primii in schimb, sa nu.mi tradez neamul.
Cum sa votati PSD,partidul unui comunist care a omorat mii de romani in goana dupa putere?
Chiar nu aveti pic de demnitate romanilor? " FLORIN CALINESCU

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 7 Mai 2019, ora 14:57

5

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 6 7 8 9 10 Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului ROMANIA vs EUROPA & VESTUL INDEPARTAT
Mergi la: