back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Parlamentarii chiriasi

 


 
 
alexandragrin

32 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Ianuarie 2009, ora 16:09

Desi Administratia s-a schimbat, noii deputati par sa fi preluat obiceiurile celor vechi. Acestia cer cazare de la Parlament, desi unii dintre ei detin proprietati in Bucuresti. Probabil se va repeta intamplarea de anul trecut cand multi membrii ai Guvernului au fost descoperiti cum ca ar fi cerut ajutor de chirie de la stat desi ei detineau proprietati in Bucuresti. Oare alergatura aceasta dupa bani nu va inceta niciodata? Acesti oameni care oricum au venituri substantiale, mai au nevoie ei oare si de acei bani oferiti pentru chirie/cazare? Dupa ce Guvernul incearca sa taie din cheltuielile de la bugetul de stat prin Ordonanta care interzice cumulul pensiilor cu salariile vin si acesti nesimtiti care cer bani de cazare, desi detin "n" proprietati in Bucuresti. Ce parere aveti?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

293 mesaje
Membru din: 13/01/2009
Postat pe: 11 Februarie 2009, ora 16:34

DE CE VA MAI OBOSITI SA SCRIETI PE TOPICURILE ECESTUI SITE?
TOT CEEA CE NU LE COMVINE SI NU CORESPUNDE POLITICII LOR STERG.
INCLUSIV COMENTARIILE DE LA ARTICOLELE APARUTE PRIN ZIARE. ALEGETIVA UN ALT SITE SI SA MERGEM ACOLO. ASTIA CHIAR SUNT NESERIOSI DEABINELEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Fosta membra 9am.ro

77 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Februarie 2009, ora 17:37

daca ai vreun nume de un astfel de escroc damil
desi cred caci nu sint chiar asa de limitatzi


Fosta membra 9am.ro

77 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 19 Februarie 2009, ora 17:40

au neamu-ri sau au vreo acoperire legala
caci asta se joaca cu sistemul si sint primii care il cunosc


Ana_carmen_baciu

989 mesaje
Membru din: 26/07/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 10 Septembrie 2009, ora 15:59

De la: alexandragrin, la data 2009-01-09 16:09:30Desi Administratia s-a schimbat, noii deputati par sa fi preluat obiceiurile celor vechi. Acestia cer cazare de la Parlament, desi unii dintre ei detin proprietati in Bucuresti. Probabil se va repeta intamplarea de anul trecut cand multi membrii ai Guvernului au fost descoperiti cum ca ar fi cerut ajutor de chirie de la stat desi ei detineau proprietati in Bucuresti. Oare alergatura aceasta dupa bani nu va inceta niciodata? Acesti oameni care oricum au venituri substantiale, mai au nevoie ei oare si de acei bani oferiti pentru chirie/cazare? Dupa ce Guvernul incearca sa taie din cheltuielile de la bugetul de stat prin Ordonanta care interzice cumulul pensiilor cu salariile vin si acesti nesimtiti care cer bani de cazare, desi detin "n" proprietati in Bucuresti. Ce parere aveti?

Parlamentarii fac legi pentru ei si familiile lor...De ce se inghesuie toti acolo, nu pentru privilegii?!


adyhd1969

773 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 10 Martie 2010, ora 14:46

www.variantacojocaru.ro 20 000 EURO pt FIECARE roman MAJOR

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Parlamentarii chiriasi
Mergi la: