back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Apel de suflet catre psdisti!

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 26 Martie 2019, ora 12:42

Tovarasa Gabi nu poate mai mult. Neuronii tovarasei sunt alterati .

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 26 Martie 2019, ora 14:57

De la: _H44K_, la data 2019-03-25 19:32:19
De la: gabigabi2, la data 2019-03-25 16:03:43






tu esti unul dintre Rebuturile denumite " Omul nou " si te- a fatat ma-ta un proast, (un rebut ) si o sa mori cu mult mai proast si nesimtit decat te-a fatat ma-ta, caci n-ai inteles nimic din viata asta

!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 26 Martie 2019, ora 14:59

De la: 9am_20270, la data 2019-03-26 12:42:28 Tovarasa Gabi nu poate mai mult. Neuronii tovarasei sunt alterati .


shsssttt....nu mai vorbi de funie-n casa spinzuratului !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 26 Martie 2019, ora 15:16

De la: gabigabi2, la data 2019-03-26 14:59:50
De la: 9am_20270, la data 2019-03-26 12:42:28 Tovarasa Gabi nu poate mai mult. Neuronii tovarasei sunt alterati .


shsssttt....nu mai vorbi de funie-n casa spinzuratului !
Eu nu te inteleg. Pana la urma ce doresti? Ai o pensie? Ok. Ai o casa? Ok.
Intrebarea mea este urmatoarea..
Ce ai de castigat,concret din sustinerea unui partid antinational, foarte corupt, tradator , partid care are in componenta dusmani ai democratiei..dovediti, un partid care a ucis in dec 89, iunie 90, etc.
Nu realizezi ca acest monstru numit PSD face jocul Rusiei? Romanii vor in lumea libera , ..........

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 26 Martie 2019, ora 16:22

quote name='gabigabi2' date='2019-03-26 14:57:56'






Fuey, hodoroago nesimtita, atat te poate duce acea tigva vacumata, intr-atat de prosta, nesimtita, ingalata si ticaloasa ai fost esti si vei fi, pramatie ordinara imputita!


Ti-am mai spus si repet: nu a existat pe acest forum vreun utilizator care sa nu te ignore sau sa nu-ti adreseze epitetele, comparatiile sau expresiile pe care le merita o pramatie ordinara nesimtita de teapa ta.
Mai du-te si dreaq de proasta fudula ingalata nesimtita, spala-ti jegul de pe tine si din acea tigva mucilaginoasa de bolsevica fanatizata.imputita de mahoarca si basamac.


hai siktir si alupigus!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 27 Martie 2019, ora 10:04

De la: 9am_20270, la data 2019-03-26 15:16:48
De la: gabigabi2, la data 2019-03-26 14:59:50
De la: 9am_20270, la data 2019-03-26 12:42:28 Tovarasa Gabi nu poate mai mult. Neuronii tovarasei sunt alterati .


shsssttt....nu mai vorbi de funie-n casa spinzuratului !
Eu nu te inteleg. Pana la urma ce doresti? Ai o pensie? Ok. Ai o casa? Ok.
Intrebarea mea este urmatoarea..
Ce ai de castigat,concret din sustinerea unui partid antinational, foarte corupt, tradator , partid care are in componenta dusmani ai democratiei..dovediti, un partid care a ucis in dec 89, iunie 90, etc.
Nu realizezi ca acest monstru numit PSD face jocul Rusiei? Romanii vor in lumea libera , ..........
Continuare pt hârca psdista.
Revin. Ce doresti sa schimbi matale?
In urma cu ceva ani ți.ai dat arama pe față intr.o postare monumentala.
Ziceai ceva gen....,,.suntem batrani si tot ce ne.a ramas , este acesta pensie si facem TOTUL , ținem cu dinții de ea ."" Ce inseamna totul la voi? Inclusiv...tradarea nationala? Sa nu negi pentru ca postarea exista.
Concluzia. Sunteti atat de neghiobi incat sa distrugeti viitorul copiilor si nepotilor doar pentru o amarata de pensie care oricum o primiti? Atata creier aveti?
Voi sunteti mandri cu acest PSD antinational si profund vandut intereselor Rusiei? Asa doriti voi sa ramaneti in constiinta colectiva? Nu stiu ce sa mai cred. Sunteti mandrii cu hotii, coruptii si tradatorii nazuintelor nationale pe care ii sustineti?
Mare ticalosie pe capul vostru.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 27 Martie 2019, ora 15:14

ba , esti prost ? esti "surd sau chior ? ce vrei sa-ti fac / spun ca sa Intelegi ca NU am votat PSD.ul ci doar Dreapta Liberala, asa cum au votat o buna parte din romani si nu stiu la ce naiba le-a folosit ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 27 Martie 2019, ora 15:16

De la: _H44K_, la data 2019-03-26 16:22:41quote name='gabigabi2' date='2019-03-26 14:57:56'






Fuey, hodoroago nesimtita, atat te poate duce acea tigva vacumata, intr-atat de prosta, nesimtita, ingalata si ticaloasa ai fost esti si vei fi, pramatie ordinara imputita!


Ti-am mai spus si repet: nu a existat pe acest forum vreun utilizator care sa nu te ignore sau sa nu-ti adreseze epitetele, comparatiile sau expresiile pe care le merita o pramatie ordinara nesimtita de teapa ta.
Mai du-te si dreaq de proasta fudula ingalata nesimtita, spala-ti jegul de pe tine si din acea tigva mucilaginoasa de bolsevica fanatizata.imputita de mahoarca si basamac.


hai siktir si alupigus!


bine zis si te citez : " HAI SICTIR " , cretinule ofticat si Isteric !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 27 Martie 2019, ora 15:52

De la: gabigabi2, la data 2019-03-27 15:14:45 ba , esti prost ? esti "surd sau chior ? ce vrei sa-ti fac / spun ca sa Intelegi ca NU am votat PSD.ul ci doar Dreapta Liberala, asa cum au votat o buna parte din romani si nu stiu la ce naiba le-a folosit ?




Minti ca ultima pramatie ORDINARA bolsevica, lumpenlatrinisto stulta nesimtita!
Ai VOTAT continuu reprezentantii ciocoimii rosii postdecembriste incepand cu: iliescu, nastase, geoana, ponta si teminand cu dragnea-tariceanu, scursura oligofrena nesimtita!

Reciteste-ti textele propagandistice insalubre de sorginte bolsevica pe care le-ai postat pe toate topicele acestui forum, scursura sociala imputita!

F.t.te-n rat de scroafa hodoroaga mitomanca nesimtita!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 27 Martie 2019, ora 16:06

Individa este atat de ticaloasa , doamne cat de ticaloasa si este in stare de orice .
Nu trebuie decat sa rasfoim topicurile politice si ne dam seama cine este rapandula nespalata.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 27 Martie 2019, ora 17:13

De la: 9am_20270, la data 2019-03-27 16:06:05Individa este atat de ticaloasa , doamne cat de ticaloasa si este in stare de orice .
Nu trebuie decat sa rasfoim topicurile politice si ne dam seama cine este rapandula nespalata.



Nu-i altceva decat o stula bitanga agramata nesimtita a unei stoalfe ramasa bortoasa cu un betivan mojic bolsevic.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 27 Martie 2019, ora 17:44

Mai degraba a fost conceputa in urma unui beliș. Vinovat cainele care pazea turma de oi unde maica.sa lucra cu ziua. Asa s.au nascut psdistii si asa se explica lipsa creierului. Singura lor calitate este moo...oia pe care o practica din frageda tinerete.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 28 Martie 2019, ora 10:13

De la: 9am_20270, la data 2019-03-26 15:16:48
De la: gabigabi2, la data 2019-03-26 14:59:50
De la: 9am_20270, la data 2019-03-26 12:42:28 Tovarasa Gabi nu poate mai mult. Neuronii tovarasei sunt alterati .


shsssttt....nu mai vorbi de funie-n casa spinzuratului !
Eu nu te inteleg. Pana la urma ce doresti? Ai o pensie? Ok. Ai o casa? Ok.
Intrebarea mea este urmatoarea..
Ce ai de castigat,concret din sustinerea unui partid antinational, foarte corupt, tradator , partid care are in componenta dusmani ai democratiei..dovediti, un partid care a ucis in dec 89, iunie 90, etc.
Nu realizezi ca acest monstru numit PSD face jocul Rusiei? Romanii vor in lumea libera , ..........
Mai ar fi ceva de adaugat.
PSD se împrumută 6 milioane euro PE ZI.
Economia se prabuseste.
Imvestitiile sunt Zero
Carburantii au ajuns la 6 lei.
Alimentele s.au scumpit cu 20%.
Autostrazi 0
ROBOR urca vertiginos.
Taxa pe lacomie ..cicä....nu face alceva decat sa mareasca facturile.
UE ne arata cu degetul deoarece derapajul este inadmisibil.
Hotii si violatorii sunt eliberati si recompensati pentru faptele lor cu mii de euro.
Toate aceste semnale nu va ingrijoreaza?
Credeti ca Romania poate supravietui fata umbrela economica si politica a UE?
DE CE SUNTETI TICALOSI?
O mare parte dintre voi si ma refer la cei care inteleg dar persista in sustinerea antiromanescului si filorusului PSD sunteti clar, tradatori de tara.
Ce vicii ori greseli ascundeti?
Trecutul va obliga sa sustineti PSD?
Cati scheleti aveti dositi prin sifoniere?
In 89, poporul roman in marinimia lui...va iertat ...iar voi asa ii multumiti....prin tradarea propriilor urmasi?
Cat de ticalosi ati fost pana in 89 de nu reusiti sa revenoti la normalitate.?
Ce ticalosii ascundeti?
Liderii vostrii inca din dec 89 au reactivat agentii kgb pe care Ceasca ii trecuse pe linie moarta.
Voi sustineti pe acesti tradatori ,criminali, impostori vanduti Rusiei.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 28 Martie 2019, ora 14:05

Împrumut istoric. PSD împrumut de 3 miliarde de euro pe 30 de ani. Intr.un cuvant, copilul meu va plati tradarea PSD pana la varsta de 63 de ani . Si asta este doar inceputul.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 28 Martie 2019, ora 15:25

De la: 9am_20270, la data 2019-03-27 16:06:05Individa este atat de ticaloasa , doamne cat de ticaloasa si este in stare de orice .
Nu trebuie decat sa rasfoim topicurile politice si ne dam seama cine este rapandula nespalata.


Exact, dobitoc uman ce esti ! Citeste ce scriam Inca de DINAINTE de a Aparea voi pe acest forum, imbecilule !

P.S
si, stii ceva ? si CARE ar fi problema, la urma-urmei ? NU exista , cumva , Dreptul la Libera Alegere, a Constiintei sau a Liberei Asocieri si Exprimarii Libere , " Democratilor " de carton care una ziceti si alta ginditi ? asta daca nu cumva, in Isteria si Inconstienta voastra nici Nu Va DATI SEAMA de vorbele voastre ?!
ma scirbiti, Inaptilor Intelectuali

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 29 Martie 2019, ora 07:51

Problema este urmatoarea. PSD a fos si ramane cel mai ticalos dusman al tarii ...alaturi de jegurile umane care il voteaza. Rusine sa va fie.
REPET.....ATI DISTRUS IREVERSIBIL VIITORUL PROPRIILOR URMASI. TINE MINTE! TOTUL PENTRU UN PUMN DE ARGINTI. RUSINE! RAMANETI IN COONSTINTA NATIONALA CA TRADATORI AI IDEALULUI NATIONAL, HOTI, CORUPTI, VIOLATORI, CRIMINALI SI NU IN ULTIMUL RAND......PROSTI!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 29 Martie 2019, ora 15:08

ti-am mai spus si-ti repet :
Romania , prin Revolutia din dec. ' 89 , a facut cel mai mare sacrificiu de singe ptr. Democratie si Toata speranta i-a fost furata si deturnata , din pacate ! si tot din pacate, Dreapta s-a dovedit a fi total nepregatita , fara program si fara oameni ....ca si acum, de altfel si i-a Aruncat pe unii cetateni direct in bratele PSD.ului , iar pe altii i-a scirbit atit de tare incint ori nu mai ies la vot, ori ies Doar ca sa-si anuleze votul ptr. a nu putea fi folosit de te miri cine ! pricipisi ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 29 Martie 2019, ora 15:44

Romania nu are partide de dreapta...inca.
Dezamagire....pentru prostii si incompetentii patriei.
In 89, la varsta de 29 ani...aveam o diploma si o calificare care din pacate nu a mai avut cautare.
Acum am doua diplome si trei calificari dar profesez cu totul altceva. Vezi...asta inseamna adaptare si in final reusita. Prostii si incompetentii sunt dezamagiti si bineanteles voteaza PSD, in traducere, tradatori de tara,comunisti idioti, incompetenti, hoti, corupti, criminali si violatori. Asta e!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 30 Martie 2019, ora 15:59

Scumpete, bravo tie ca te-au tinut balamalele minti ca sa-ti mai pui inca o diploma in rama, sus pe perete, dar la CE ti-a folosit, totusi ?
te-ntreb asta ptr. ca daca traiectoria ta profesionala ti-ar fi adus Satisfactiile la care te-ai asteptat, , azi n-ai mai fi atit de Turbat ....
stii, omul multumit de ce-a facut si cum a facut , e SATISFACUT, ECHILIBRAT , BINEVOITOR si nu-si Urla Frustrarile in strada asa cum faci tu ?!
asadar, Care-i Adevarul in toata povestea asta a ta, ia zi ?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 30 Martie 2019, ora 16:02

baiiii, logicuta : pai daca tu insuti spui ca NU avem partide de Dreapta, atunci < CE votam ? ce doctrina, ce idee, ce Directie, la urma-urmei ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 31 Martie 2019, ora 10:39

De la: gabigabi2, la data 2019-03-30 15:59:20Scumpete, bravo tie ca te-au tinut balamalele minti ca sa-ti mai pui inca o diploma in rama, sus pe perete, dar la CE ti-a folosit, totusi ?
te-ntreb asta ptr. ca daca traiectoria ta profesionala ti-ar fi adus Satisfactiile la care te-ai asteptat, , azi n-ai mai fi atit de Turbat ....
stii, omul multumit de ce-a facut si cum a facut , e SATISFACUT, ECHILIBRAT , BINEVOITOR si nu-si Urla Frustrarile in strada asa cum faci tu ?!
asadar, Care-i Adevarul in toata povestea asta a ta, ia zi ?
Frustari, bine spus. Nu este firesc, atata timp cat unii muncesc pe branci pentru a performa iar altii voteaza si distrug totul in jurul lor.
Nu este normal sa devii furios atumci cand vezi ca o gasca de ticalosi, imbecili, tradatori de tara si prosti ajung sa distruga echilibru macro al tarii?
Nu este firesc sa fiu revoltat atunci cand vad ca ne prabusim si ca tara schimba macazul?
Cum poate sta un individ relaxat atunci cand ploua cu impozite, taxe , legi ambigue, iar viata de zi cu zi devine insuportabila pentru oricare individ corect, cinstit , cand cunosti suficient de bine legile economiei de piata si realizezi ca politica PSD duce Romania spre un dezastru programat de Moscova? Doar prostii, ticalosii si tradatorii neamului stau linistiti.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 31 Martie 2019, ora 12:36

D.N.A.-ul este mort si ingropat.
Pentru a eradica ciuma rosie, este stingenta nevoie de un MAIDAN in Piata Victoriei din Bucuresti.!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 31 Martie 2019, ora 15:47

De la: 9am_20270, la data 2019-03-31 10:39:22
De la: gabigabi2, la data 2019-03-30 15:59:20Scumpete, bravo tie ca te-au tinut balamalele minti ca sa-ti mai pui inca o diploma in rama, sus pe perete, dar la CE ti-a folosit, totusi ?
te-ntreb asta ptr. ca daca traiectoria ta profesionala ti-ar fi adus Satisfactiile la care te-ai asteptat, , azi n-ai mai fi atit de Turbat ....
stii, omul multumit de ce-a facut si cum a facut , e SATISFACUT, ECHILIBRAT , BINEVOITOR si nu-si Urla Frustrarile in strada asa cum faci tu ?!
asadar, Care-i Adevarul in toata povestea asta a ta, ia zi ?
Frustari, bine spus. Nu este firesc, atata timp cat unii muncesc pe branci pentru a performa iar altii voteaza si distrug totul in jurul lor.
Nu este normal sa devii furios atumci cand vezi ca o gasca de ticalosi, imbecili, tradatori de tara si prosti ajung sa distruga echilibru macro al tarii?
Nu este firesc sa fiu revoltat atunci cand vad ca ne prabusim si ca tara schimba macazul?
Cum poate sta un individ relaxat atunci cand ploua cu impozite, taxe , legi ambigue, iar viata de zi cu zi devine insuportabila pentru oricare individ corect, cinstit , cand cunosti suficient de bine legile economiei de piata si realizezi ca politica PSD duce Romania spre un dezastru programat de Moscova? Doar prostii, ticalosii si tradatorii neamului stau linistiti.


Voooorbe, domnule...astea-s vorbe in limbaj de lemn, dovedind ca undeva- cindva, ai avut s'un carnet rosu de partid...eu te-am intrebat altceva ! .problema ta e nefericirea ta din plan sentimental si ai face bine sa te gindesti DE CE ai dat rateu in viata ta de familie si daca nu poti sa repari ce-ai facut ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 1 Aprilie 2019, ora 11:51

Si totul datorita voua...milogimea proletara. Esti mult prea ticsloasa daca te rezumi la atat. Pentru voi, prostii satului, un individ care se revolta privitor la situatia actuala este catalogat.
Sa inteleg ca Paleologu, Tudor Chirila, Rebenciuc, Oana Pellea, etc....au probleme profesionale sau in dragoste.
Mai prostilor, credeti ca viata este facuta doar pentru mancat si kkakat ori pt bagat in gura si tras pe ,,nas,,?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 1 Aprilie 2019, ora 12:03

Inca ceva....din 20 de mil .....6 au parasit tara, asta din cauza voastra...a milogilor.....iar alte 4 mil muncesc pentru a va da voua, prostimii pensii si salarii( bugetarii)
In concluzie , voi prostii satului trebuie sa va rugati de sanatatea celor din privat, angajati si patroni pentru ca ei va tin in viata.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 1 Aprilie 2019, ora 14:05

recesamantul din 2011 a evidentiat o populatie de 19,4 mil. de locuitori.
minus (2 mil. de minori + 4 mil.de pensionari + 4,5 mil. de emigranti) = 9 mil. de locuitori din care peste 1,5 mil.bugetari, restul, vreo 7-8 mil.ii duc pe carca pe toti bugetarii pomanagi, asistatii social etc.

acesta este populatia Romaniei in 2019, iar daca va continua sa emigreze 1 roman la 8 minute, situatia va deveni critica, vecina cu extinctia in urmatorul deceniu.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 1 Aprilie 2019, ora 14:15

Azi anuntam un nou nou transfer de marca la ProRomania!!! Pe Lista Premierilor de la ProRomania se adauga un nou nume!

negocierile din weekend cu sefa de cabinet a Vioricai Dancila au dat roade / azi s-a decis sa nu mai suporte toate abuzurile si umilintele lui Liviu Dragnea si sa ne sprijine in Alegerile Europarlamentare !

Bine ai venit Viorica - era si timpul sa te eliberezi de mafiotii si mincinosii care te trageau in jos!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 1 Aprilie 2019, ora 14:15

Azi anuntam un nou nou transfer de marca la ProRomania!!! Pe Lista Premierilor de la ProRomania se adauga un nou nume!

negocierile din weekend cu sefa de cabinet a Vioricai Dancila au dat roade / azi s-a decis sa nu mai suporte toate abuzurile si umilintele lui Liviu Dragnea si sa ne sprijine in Alegerile Europarlamentare !

Bine ai venit Viorica - era si timpul sa te eliberezi de mafiotii si mincinosii care te trageau in jos!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 1 Aprilie 2019, ora 14:22

De la: _H44K_, la data 2019-04-01 14:05:36recesamantul din 2011 a evidentiat o populatie de 19,4 mil. de locuitori.
minus (2 mil. de minori + 4 mil.de pensionari + 4,5 mil. de emigranti) = 9 mil. de locuitori din care peste 1,5 mil.bugetari, restul, vreo 7-8 mil.ii duc pe carca pe toti bugetarii pomanagi, asistatii social etc.

acesta este populatia Romaniei in 2019, iar daca va continua sa emigreze 1 roman la 8 minute, situatia va deveni critica, vecina cu extinctia in urmatorul deceniu.
Recesamant 2011. Acum avem peste 6 milioane de cetateni peste hotare iar mediu privat 4.8 milioane.
Pensionarii sunt 6 milioane, bugetarii 1,5, copii mai putin de 2 mil.Acestea sunt datele problemei in 2019.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 1 Aprilie 2019, ora 17:26

poiiii, in cazul asta Lasati mina onanista si treceti la facut copii, falnicilor, ca sa sporiti populatia cu specimene inteligente si patriote ca voi !

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului APEL DE SUFLET CATRE PSDisti!
Mergi la: