back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Apel de suflet catre psdisti!

 


 
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 18 Martie 2019, ora 15:38

da' stiu ca le-nghititi pe nerasuflate, toate flatulemtele si cu cit au stropi mai multi, cu atita va-ncinta pe voi mai tare !
insa, am o intrebare ptr. voi, mascaricilor : DACA Dragnea dispare din peisajul politic, CE se rezolva ? aveti impresia ca Dispar Toate problemele Romaniei si ale Europei ?
nu mai intram in recesiune ?
vestele galbene se cumintesc si nu mai dau cu pietre sau extrema- dreapta, de pe colo si de pe dincolo, se inmoaie si iese pe strada cu flori si mesaje de pace si iubire ?
baaaaa, veniti-va-n fire, ba nerozilor, ca Lumea se-ndreapta catre o societate din ce in ce mai autoritara si mai putin democratica si DACA NU vedeti asta si nu intelegeti ce mici si neputinciosi suntem in fata celor care Conduc aceasta lume , inseamna ca ati trait degeaba !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 18 Martie 2019, ora 15:49

Am inteles, PSD este emanatia situatiei globale iar voi, ticalosii si jegosii sunteti niste vizionari.
Mama voastra de jigodii....!
Fara voi , votantii psd, tara ar arata cu mult mai bine.
Spagile ar disparea, economia ar creste , hotia , violurile, crimele s.ar diminua semnificativ iar ROMANIA in ansablu ar devenii in scurt timp o tara respectabila.
Voi sunteti tot ce poate produce o natie mai rau.
Repet
Fara voi ,psdistii Romania ar fii mult, mult mai frumoasa.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 19 Martie 2019, ora 16:04

in general, Lumea ar arata mai bine fara PROSTI ca tine....si, nu numai ca sunteti prosti, dar sunteti si ai !

dar, te-am intrebat ceva si raspunsul tau a fost pe masura prostiei tale si ma-ntreb : CITI ani ai tu de mai poti avea atitea flatulete-n cap ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 19 Martie 2019, ora 16:10

Sa ne sugi de la jumatate, jigodie paduchioasa alaturi de toti psdistii.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 19 Martie 2019, ora 16:12

insulta nu tine de argument, dar iti dezvaluie caracterul

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 19 Martie 2019, ora 16:13

De la: gabigabi2, la data 2019-03-19 16:12:56insulta nu tine de argument, dar iti dezvaluie caracterul
muci la coor si kkkkat la nas ....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 19 Martie 2019, ora 18:40

Engel, europarlamentar luxemburghez, şeful Partidul Creştin-Social, membru în PPE, a relatat, într-un dialog ce va fi publicat de Ziare.com, că premierul Viorica Dăncilă le-a spus eurodeputaţilor socialişti că „nu există corupţie în România, este doar o manieră diferită, cultural vorbind, de a mulţumi cuiva”.
Asa este javra batrana?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 20 Martie 2019, ora 07:35

Asa patesc statele cu coruptie endemica. Ukraina este similara Romaniei la acest capitol. Singurul scut al tarii noastre este UE si NATO iar tradatorii PSD vor sa.l dexactiveze prin masuri antidemocratice. Asa le dicteaza tarul Putin. Daca antinationalul PSD nu va fi inlaturat din viata politica , vom deveni curand pasalac rusesc. Nu se face dragoste cu forta asa ca daca nu ne redresam, occidentalii vor baga un divort amiabil si ne vor lasa din mana. PSD trebuie anihilat iar liderii lui bagati pentru multa vreme la imchisoare pentru tradarea Romaniei.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 20 Martie 2019, ora 10:39

.

De la: gabigabi2, la data 2019-03-18 15:38:14


da' stiu ca le-nghititi pe nerasuflate, toate flatulemtele si cu cit au stropi mai multi

insa, am o intrebare ptr. voi, mascaricilor :
/>
, ba nerozilor, !




De la: gabigabi2, la data 2019-03-19 16:04:19in general, Lumea ar arata mai bine fara PROSTI ca tine....si, nu numai ca sunteti prosti, dar sunteti si ai !

dar, te-am intrebat ceva si raspunsul tau a fost pe masura prostiei tale si ma-ntreb : CITI ani ai tu de mai poti avea atitea flatulete-n cap ?







De la: gabigabi2, la data 2019-03-19 16:12:56insulta nu tine de argument, dar iti dezvaluie caracterul





Hai Siktir, pramatie ordinara oligofrena lumpenlatrinista !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 20 Martie 2019, ora 10:42

De la: _H44K_, la data 2019-03-18 10:12:23
lustrati-i, printr-o prezenta masiva la vot apoi, declansati epurarea acestor naparci comuniste din toate functiile de conducere,
de la fostii activisti comunisti, securisti sau turnatori la securitate si pana la ultimele slugi obediente acestor impostori mafiotizati!

altfel, va puteti lua adio de la; emancipare, libertate, democratie, progres si prosperitate,



Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 20 Martie 2019, ora 10:53

Tovarasa Gabi, am o intrebare la care ma astept sa primesc un raspuns pertinent.
Care este motivul, motivele, pentru care votezi PSD?
In continuare voi enumera eu motivele pentru care nu am votat( am votat mereu, mai putin in 2000 si la referendumul pt constitutie)niciodata FSN, PDSR, PSD ori partidele afiliate acestuia.
1. Pentru ca psd are crime la activ, 89, 90,91
2. Este continuatorul PCR.
3. Este partidul care a devalizat economia si bancile in perioada 90 , 96.
4. Este partidul care in 90 a semnat un rusinos tratat in care Romania a cedat de buna voie Bucovina si Basarabia, tratat semnat de Adrian Nastase.
5. Este partidul care in perioada 2000, 2004 a ,,privatizat" mare parte din industria tarii ...la preturi de butik dar cu spagi si comisioane pe masura. Daca doresti pot da cel putin 20, 30 exemple. Mai mult, toata siderurgia romana, mai putin Galatiul, a fost data aproape gratuit rusilor alaturi de industria de rafinare a petrolului.
6. Are in componenta lui , tradatori de tara, agenti dovediti ai KGB, talhari, proxeneti, puscariasi si nu in ultimul rand 99%, corupti.
7. Este antieuropean.
8. Doreste mentinerea Romaniei in subdezvoltare, sustine lenea, spaga, coruptia endemica, incearca din rasputeri sa.si ascunda criminalii din 89, 90 si chiar sa.i puna in functii cheie.
9. Militeaza neancetat si favorizeaza hotii prin legi care ii protejeaza.
10. Functioneaza identic ca PCR , deoarece numeste in functii de conducere imbecili, usor de manipulat. Vezi peima proasta a tarii, Veorica, Olguta Larguta, Carmen Dan, etc. Ar fii multe dar ma opresc si astept de la tine un raspuns, poate fii si ceva de gen....eu sunt comunista, proasta, ticaloasa si intr.o democratie autentica nu ma descurc.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 20 Martie 2019, ora 15:43

NU am votat PSD.ul
si, mai spun a nu stiu cita oara : Dreapta ....ma rog, asa autodeclarata ca fiind , i-a-mpins pe romani catre Stinga ....care, sa fie vorba intre noi, numai de Stinga nu e , cind este atit de lacoma de avere, case, masini, ceasuri de aur - ca nu stiu ce'or face cu atitea- tablouri si masini bengoase, numa' comunisti nu sunt !

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 20 Martie 2019, ora 15:46

De la: _H44K_, la data 2019-03-20 10:42:28
De la: _H44K_, la data 2019-03-18 10:12:23
lustrati-i, printr-o prezenta masiva la vot apoi, declansati epurarea acestor naparci comuniste din toate functiile de conducere,
de la fostii activisti comunisti, securisti sau turnatori la securitate si pana la ultimele slugi obediente acestor impostori mafiotizati!

altfel, va puteti lua adio de la; emancipare, libertate, democratie, progres si prosperitate,




si tu ai fost membru de partid in functie de conducere, ai uitat cumva ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 20 Martie 2019, ora 15:58

De la: gabigabi2, la data 2019-03-20 15:43:22NU am votat PSD.ul
si, mai spun a nu stiu cita oara : Dreapta ....ma rog, asa autodeclarata ca fiind , i-a-mpins pe romani catre Stinga ....care, sa fie vorba intre noi, numai de Stinga nu e , cind este atit de lacoma de avere, case, masini, ceasuri de aur - ca nu stiu ce'or face cu atitea- tablouri si masini bengoase, numa' comunisti nu sunt !
Esti si mare nesimtita. Nici kkkkat nu ai halit si nici mooia nu iti pute..... Macar acum in ceasul de pe urma, incearca sa nu mai votezi pentru tine si pentru viitorul generatiilor tinere. Nu mai fii ticaloasa, timpul tau a expirat si nu mai te poti bucura de comunism, nu mai ai timp. Tic, tac, tic, tac, tata Stalin te astepta sa.i incalzesti picioarele. Deci, acum cat mai poti, incearca sa repari raul imens pe care l.ai facut propriilor copii. Doamne ajuta!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 20 Martie 2019, ora 18:54

Eugen Teodorovici susține legalizarea cannabisului. Ministrul Finanțelor a declarat, miercuri, că utilizarea drogului uşor în scopuri medicinale este o practică europeană, dar nu a exclus nici ideea legalizării folosirii în Romania. Bravo PSD

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 21 Martie 2019, ora 09:28

De la: 9am_20270, la data 2019-03-20 15:58:32
De la: gabigabi2, la data 2019-03-20 15:43:22NU am votat PSD.ul
si, mai spun a nu stiu cita oara : Dreapta ....ma rog, asa autodeclarata ca fiind , i-a-mpins pe romani catre Stinga ....care, sa fie vorba intre noi, numai de Stinga nu e , cind este atit de lacoma de avere, case, masini, ceasuri de aur - ca nu stiu ce'or face cu atitea- tablouri si masini bengoase, numa' comunisti nu sunt !
Esti si mare nesimtita. Nici kkkkat nu ai halit si nici mooia nu iti pute..... Macar acum in ceasul de pe urma, incearca sa nu mai votezi pentru tine si pentru viitorul generatiilor tinere. Nu mai fii ticaloasa, timpul tau a expirat si nu mai te poti bucura de comunism, nu mai ai timp. Tic, tac, tic, tac, tata Stalin te astepta sa.i incalzesti picioarele. Deci, acum cat mai poti, incearca sa repari raul imens pe care l.ai facut propriilor copii. Doamne ajuta!
Baga la cap si nu uita.....,,tara nu am primit.o mostenire de la parintii nostrii si este data cu inprumut de copii si nepotii nostrii,,
In concluzie, nu mai vota pentru tine, voteaza viitorul generatiilor ce vor venii. Nu lasa dezastrul in urma ta . Ai avut timpul tau si te.ai prostituat politic. Gata!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 21 Martie 2019, ora 15:54

De la: 9am_20270, la data 2019-03-21 09:28:11
De la: 9am_20270, la data 2019-03-20 15:58:32
De la: gabigabi2, la data 2019-03-20 15:43:22NU am votat PSD.ul
si, mai spun a nu stiu cita oara : Dreapta ....ma rog, asa autodeclarata ca fiind , i-a-mpins pe romani catre Stinga ....care, sa fie vorba intre noi, numai de Stinga nu e , cind este atit de lacoma de avere, case, masini, ceasuri de aur - ca nu stiu ce'or face cu atitea- tablouri si masini bengoase, numa' comunisti nu sunt !
Esti si mare nesimtita. Nici kkkkat nu ai halit si nici mooia nu iti pute..... Macar acum in ceasul de pe urma, incearca sa nu mai votezi pentru tine si pentru viitorul generatiilor tinere. Nu mai fii ticaloasa, timpul tau a expirat si nu mai te poti bucura de comunism, nu mai ai timp. Tic, tac, tic, tac, tata Stalin te astepta sa.i incalzesti picioarele. Deci, acum cat mai poti, incearca sa repari raul imens pe care l.ai facut propriilor copii. Doamne ajuta!
Baga la cap si nu uita.....,,tara nu am primit.o mostenire de la parintii nostrii si este data cu inprumut de copii si nepotii nostrii,,
In concluzie, nu mai vota pentru tine, voteaza viitorul generatiilor ce vor venii. Nu lasa dezastrul in urma ta . Ai avut timpul tau si te.ai prostituat politic. Gata!


ca sa-l citez pe alter ego.ul tau " " HAI SICTIR ", timpitule !
NU
NU
NU am votat PSD.ul ci NUMAI Dreapta
....mereu Dreapta si la ce i-au folosit Ro anii 1996- 2000 si
2004- 2014 , daca de Scirba de Basescului si a PDL.ului s-a aruncat , in 2016, cu disperare-n bratele PSD.ului ?
tot bati cimpii cu acceptarea Vinii pe care zici c-as avea'o eu , da' voi NU vreti sa va acceptati fiasco.ul felului in care ati condus atunci cind ati fost la guvernare ! si continuati pe aceeasi linie de Dispret manifestat fatis fata de popor , crezindu-va mai cu mot ? daaaa, sunteti un mot, intr-adevar, dar mai maroniu si mai uscat la soare !

asadar, va dau un sfat sincer : REVIZUITI- VA comportamentul si atitudinea, daca vreti sa Schimbati ceva in tara asta !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 21 Martie 2019, ora 17:50

De la: gabigabi2, la data 2019-03-21 15:54:36
ca sa-l citez pe alter ego.ul tau " " HAI SICTIR ", timpitule !
NU
NU
NU am votat PSD.ul ci NUMAI Dreapta






Scursura lmpenlatrinista oligofrena, minti ca ultima pramatie imputita bolsevica , nesimtito!
Textile pe care le-ai post pe acest forum si propaganda neocomunista desantata pe care ai etalat-o imi confirma afirmatia:

Intodeauna ai votat ciuma rosie postdecembrisa incepand cu Iliescu, Nastase, Geoana si terminand cu Antonescu Tariceanu-Ponta (USL)& PSD-Dragnea.

Hai siktir, pamatie bolsevica ordinara, oligofreno mincinoasa nesimtita!

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 22 Martie 2019, ora 16:08

esti un nebun fara lecuire, caci de la bun inceputul inceputului pe acest forum , am spus ca l-am votat pe I. Ratiu si am simpatii Regaliste ....si te mai intreb o data si sper sa ai un raspuns :
DE CE AS MINTI ?
CA SA CE ?
CARE AR FI MOTIVUL ptr. care as sustine acest lucru ? ca sa te impresionez pe tine, nebunule, cind eu nu dau 2 bani pe istericalele tale ?
Mi-e teama de Cineva sau Ceva, cind imi spun parerea ?
Asa cum nu mi-a fost teama in 2009 incoace , cind am spus Aici, in cuibusorul asta de basisti, ca Nu l-am mai votat pe Jupin si ca in 2007 am fost la referendumul - ca si-n 2012 - ptr. destituirea lui, DE CE m-as feri sa spun ca votez cu PSD .ul ?
hai, fac apel la logica ta- ca tot zici ca esti un cognitiv....

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 23 Martie 2019, ora 08:12

Minti, precum respiri.
Toate postarile tale confirma faptul ca votezi si iubesti PSD.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 23 Martie 2019, ora 14:13

masochista oligofrena lumpenlatrinista, respira rar, dar minte continuu.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 23 Martie 2019, ora 15:10

De la: gabigabi2, la data 2019-03-22 16:08:56esti un nebun fara lecuire, caci de la bun inceputul inceputului pe acest forum , am spus ca l-am votat pe I. Ratiu si am simpatii Regaliste ....si te mai intreb o data si sper sa ai un raspuns :
DE CE AS MINTI ?
CA SA CE ?
CARE AR FI MOTIVUL ptr. care as sustine acest lucru ? ca sa te impresionez pe tine, nebunule, cind eu nu dau 2 bani pe istericalele tale ?
Mi-e teama de Cineva sau Ceva, cind imi spun parerea ?
Asa cum nu mi-a fost teama in 2009 incoace , cind am spus Aici, in cuibusorul asta de basisti, ca Nu l-am mai votat pe Jupin si ca in 2007 am fost la referendumul - ca si-n 2012 - ptr. destituirea lui, DE CE m-as feri sa spun ca votez cu PSD .ul ?
hai, fac apel la logica ta- ca tot zici ca esti un cognitiv....
De ce minti? Simplu, nu esti atat de prosta pentru a nu intelege ca PSD este o adunatura de derbedei comunisti, deghizati in social democrati , mai mult, sunt in marea lor majoritate in slujba Rusiei , acei tradatori la care facea referire Cesca.Si tie la cat de ticaloasa esti...iti este jena cu PSD.
Vreau sa.ti spun ceva. Social democratie....este un curent european si are partide in toata Europa....nimic de spus......dar PSD nu are nimic in comun cu aceasta ideologie. Acest partid este raul sprem .
Militeza pentru social democratie nu pentru un partid tradator de neam si tara.

Raporteaza abuz de limbaj
9am_20278

3 mesaje
Membru din: 23/03/2019
Postat pe: 23 Martie 2019, ora 15:21

Ma uit pe acest topic si vad cu stupoare cum un grup de oameni incearca sa.....sa ce ? Sa convinga o batrana ramasa de pe timpul lui Dej si sa'i spuna ca suntem in 2019 ,ca rusii nu mai au tancurile garate in unitatile militare romanesti,ca acum suntem in NATO si UE,ca acesti cimati rosii care sunt la putere de aproape 8 000 de zie dupa lovitura de stat (data tot de ei) din'89 au distrus romania,au vandut la fier vechi tot ,au privatizat pe un dolar marea industrie ,au vandut padurile,terenul arabil...si aceasta batranica se face ca nu pricepe ,ea pricepe foarte bine totul dar .....o viata a trait sub doctrina comunista,si'a sacrificat tineretea pentru planurile cincinale ,a primit la schimb o casa si multa umilinta (pe care ea o percepe ca o mare onoare) a primit o pensie care sigur nu'i ajunge pentru un trai decent...si te intrebi......de ce asistatii sociali si pensionarii nenorocesc mase de tineri ,de ce'i trimit in bejanie pentru o bucata de paine,de ce despart familii,de ce lasa copi pe strazi ,de ce participa activ la distrugerea romaniei ....vine o vreme cand o sa plecam ,toti plecam spre necunoscut......ce lasam in urma ? Mai avem constiinta ? Mai avem discernamant ? Ce s'o mai intrebi......ea o tine langa ca si o placa zgariata de patefon......mai bine nu o mai intrebi,te uiti la ea cu mila si o lasi in legea ei ,tot aia.......

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 23 Martie 2019, ora 15:55

De la: 9am_20278, la data 2019-03-23 15:21:05 Ma uit pe acest topic si vad cu stupoare cum un grup de oameni incearca sa.....sa ce ? Sa convinga o batrana ramasa de pe timpul lui Dej si sa'i spuna ca suntem in 2019 ,ca rusii nu mai au tancurile garate in unitatile militare romanesti,ca acum suntem in NATO si UE,ca acesti cimati rosii care sunt la putere de aproape 8 000 de zie dupa lovitura de stat (data tot de ei) din'89 au distrus romania,au vandut la fier vechi tot ,au privatizat pe un dolar marea industrie ,au vandut padurile,terenul arabil...si aceasta batranica se face ca nu pricepe ,ea pricepe foarte bine totul dar .....o viata a trait sub doctrina comunista,si'a sacrificat tineretea pentru planurile cincinale ,a primit la schimb o casa si multa umilinta (pe care ea o percepe ca o mare onoare) a primit o pensie care sigur nu'i ajunge pentru un trai decent...si te intrebi......de ce asistatii sociali si pensionarii nenorocesc mase de tineri ,de ce'i trimit in bejanie pentru o bucata de paine,de ce despart familii,de ce lasa copi pe strazi ,de ce participa activ la distrugerea romaniei ....vine o vreme cand o sa plecam ,toti plecam spre necunoscut......ce lasam in urma ? Mai avem constiinta ? Mai avem discernamant ? Ce s'o mai intrebi......ea o tine langa ca si o placa zgariata de patefon......mai bine nu o mai intrebi,te uiti la ea cu mila si o lasi in legea ei ,tot aia.......


Hopaaaa.. grupul de 2 in 1 s-a marit la 3 in 1 !
scumpo....apartamentul de 3 cam. in care stau e proprietate Personala si nu-i primit asa cum spui " gratis, iar pensia mea e bunicica !
si, apropo de acest " gratis ": fraiere NIMIC nu era gratis nici macar in comunism ....TOTUL era platit prin munca de zi cu zi a oamenilor muncii si se-ntorcea la ei sub forma "gratuitatii " dar, oricum : REPARTIZAREA Bugetului de Stat se facea Altfel !

in rest : timpitilor, incercati o explicatie mai logica la intrebarile mele !
deci : DE CE V- AS MINTI pe voi . timpitilor , cind sunteti niste nestiuti, nevazuti ?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 23 Martie 2019, ora 19:07

De la: gabigabi2, la data 2019-03-23 15:55:48
Hopaaaa.. grupul de 2 in 1 s-a marit la 3 in 1 DE CE V- AS MINTI pe voi . timpitilor , cind sunteti niste nestiuti, nevazuti ?



Tampita ai fost si esti tu de catre toti sarlatanii, impostorii sau smekerasii mahalalei in care te-a fatat ma-ta, tuteico nesimtita agramata.

Arunci cu afirmatii inepte si elucubratii miasmate insa uiti sa-ti fundamentezi , argumentezi sau sa nominalizezi pe cei 2 in 1 , 3 in 1 sau n in 1., intr-atat esti de proasta nesimtita in delirul tau de obsedata schizofrenico paranoica.

Logicii dialectice bre, colhoznico agramata semianalfabeta insa tu, n-ai de unde sa-ti dai seama intr-atat de tuta cretinopata imputita esti, babaciune oligofrena congenital.

Ti-am mai spus si repet: nu a existat pe acest forum vreun utilizator care sa nu te ignore sau sa nu-ti adreseze epitetele, comparatiile sau expresiile pe care le merita o pramatie ordinara nesimtita de teapa ta.
Mai du-te si dreaq de proasta fudula ingalata nesimtita, spala-ti jegul de pe tine si din acea tigva mucilaginoasa de bolsevica fanatizata.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 24 Martie 2019, ora 12:19

Acesti neica nimeni nu mai pot deveni rationali deoarece inca din frageda tinerete au semnat acel contract prin care si.au vandut sufletul si constiinta necuratului. Asa vor murii, ticalosi, iresponsabili si prosti.
Si negrii dupa razboi ...cand au scapat de sclavie si.au dat seama ca singura lor varianta de supravietuire ramane tot sclavia si au ramas de bunăvoie mai departe slugi la fostii lor proprietari de sclavi.
Asa sunt si aceste rapandule psdiste care acum slujesc pe fostii lor tortionari. Viata lor nu poate evolua.
Partea rea este urmatoarea....
Acesti nefericiti ticalosi distrug aproape ireversibil si viata propriilor copii.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 24 Martie 2019, ora 16:12

Ramine asa cum am vorbit, timpitule- sef din 2 in 1 v-ati sporit la 3 in 1 prin introducerea lui @ 20278, tot incercind sa " ARGUMENTEZI "- adica tocmai ce-mi ceri mie sa fac - prin sporirea numarului detractorilor inventati , Aberatiile, Minciunile si Mistificarile pe care le lansezi , insultindu-ma de ANI DE ZILE !
esti un jeg de om si cred ca in ceea ce te priveste, Nu mai ai nicio speranta de revenire la normal si-mi pare rau, caci orice fiinta umana ratacita in animalitate , e o pierdere ptr. rasa umana ! te pling !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

828 mesaje
Membru din: 19/02/2019
Postat pe: 25 Martie 2019, ora 09:13

De la: gabigabi2, la data 2019-03-24 16:12:35 Ramine asa cum am vorbit, timpitule- sef din 2 in 1 v-ati sporit la 3 in 1 prin introducerea lui @ 20278, tot incercind sa " ARGUMENTEZI "- adica tocmai ce-mi ceri mie sa fac - prin sporirea numarului detractorilor inventati , Aberatiile, Minciunile si Mistificarile pe care le lansezi , insultindu-ma de ANI DE ZILE !
esti un jeg de om si cred ca in ceea ce te priveste, Nu mai ai nicio speranta de revenire la normal si-mi pare rau, caci orice fiinta umana ratacita in animalitate , e o pierdere ptr. rasa umana ! te pling !
Cred ca ai probleme de perceptie. Evident esti ratacita in spatiu si timp . Ce cauti tu in anul de gratie 2019? Cu siguranta esti teleportata . Alooo....nu suntem in 1947....te_ai ratacit. Comunismul a picat , URSS este doar o amintire cumplita, Gheorghiu Dej a murit in 65 .Timpul tau a apus. Ai inteles?

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 25 Martie 2019, ora 16:03

De la: 9am_20270, la data 2019-03-25 09:13:34
De la: gabigabi2, la data 2019-03-24 16:12:35 Ramine asa cum am vorbit, timpitule- sef din 2 in 1 v-ati sporit la 3 in 1 prin introducerea lui @ 20278, tot incercind sa " ARGUMENTEZI "- adica tocmai ce-mi ceri mie sa fac - prin sporirea numarului detractorilor inventati , Aberatiile, Minciunile si Mistificarile pe care le lansezi , insultindu-ma de ANI DE ZILE !
esti un jeg de om si cred ca in ceea ce te priveste, Nu mai ai nicio speranta de revenire la normal si-mi pare rau, caci orice fiinta umana ratacita in animalitate , e o pierdere ptr. rasa umana ! te pling !
Cred ca ai probleme de perceptie. Evident esti ratacita in spatiu si timp . Ce cauti tu in anul de gratie 2019? Cu siguranta esti teleportata . Alooo....nu suntem in 1947....te_ai ratacit. Comunismul a picat , URSS este doar o amintire cumplita, Gheorghiu Dej a murit in 65 .Timpul tau a apus. Ai inteles?


baaa, tragic este altceva : ca daca mie mi-a apus Timpul, desi nu esti tu in masura sa hotarasti asta, matale NU trebuia sa te nasti dar, deh : dupa cum tot repeti , comunismul a creeat Numai Rebuturi si tu esti unul dintre ele !

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

489 mesaje
Membru din: 1/08/2018
Postat pe: 25 Martie 2019, ora 19:32

De la: gabigabi2, la data 2019-03-25 16:03:43

comunismul a creeat Numai Rebuturi si tu esti unul dintre ele !





intr-adevar, tu esti unul dintre ele cu toate ca : a fatat ma-ta o proasta, (un rebut ) si o sa mori cu mult mai proasta si nesimtita decat te-a fatat ma-ta

verb - a crea,
conj.
timp: perfect simplu - a creat

comunismul (comunistii au) a creat, babaciune nesimtita lumpenlatrinista semianalfabeta agramata !

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului APEL DE SUFLET CATRE PSDisti!
Mergi la: