back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


La ce va uitati prima oara la o femeie?

 


 
Pagini: << 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >> Sari la pagina:
 
wells

1 mesaj
Membru din: 10/03/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Decembrie 2008, ora 03:37

Prima oara ma uit cat de samanta e femeia, apoi la picioare. Daca are picioare frumoase, are corp frumos...samd, totul se leaga.


undermad

13 mesaje
Membru din: 14/11/2007
Postat pe: 7 Decembrie 2008, ora 04:47

In primu rnd sa fie fwemeie (am avut un boy :D). dupa aceea infatisarea si s fie km egala la inaltime si fizic. dupa aceea...depind c vrea...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1414 mesaje
Membru din: 5/12/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Decembrie 2008, ora 05:17

De la: miki-tu, la data 2008-12-02 22:20:23Eu,In Primul Rand M-a Uit Sa Fie Draguta La Fata Si Sa Aiba " Dinti* " In Gura :) Dupa Aceea Sa Stie Sa Citeasca,Scrie Si Cat Face 1+1 !!! Dupa Care " O Urmaresc " Ce Intentii Si Scopuri Are !!! Si Nu In Ultimul Rand Daca Umbla Sau Ii Place Sa Umble Cu MINCIUNA !!! Si Restul Poate Sa Vina Si De La Sine,Nu?!
*Am Intalnit Persoane Dragute La Fata Dar Fara Dinti In Gura !!!

Doamne fereste! eram sa cad de pe scaun la faza asta si la cea cu "in primul rand sa fie femeie, ca am avut un baiat" :)) =)) offf offf
On topic : ma orice barbat se uita intai la aspect(asta e de necontestat sau cum zicea cineva ii vede sufletul si inteligentza decat daca o fi telepat). La aspect, acum fiecare cum ii pofteste inima, de ex eu am uit intai la capshor : 1 ochi 2 buze 3 forma fetzei 4 parul. Dupa aia ma uit la corp, aici nu prea conteaza ordinea si pe urma daca ma intereseaza pe termen lung si restul umpluturii (personalitate, intelect).
Dar sunt cazuri cand o vezi pe strada sau cand nu ai timp sa o studiezi atunci nu ai ce face decat sa te uiti la ce ii iese in evidentza mai mult sani,fund s.a.m.d.
Cat despre ideal nu e on topic asa ca lasatzi-o mai moale.
Era sa uit: "know your enemy before you launch an attack"

Raporteaza abuz de limbaj
Neclaritati, dubii, relatii interumane, lipsa de comunicare, zbucium interior. Same shit everyday...
aprov

221 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 7 Decembrie 2008, ora 09:51

Fata,tate,picioare,fund. Adica tot ce poti pipai, mangaia,penetra(am uitat gura pt ca pana la urma si pe asta vei dori s-o penetrezi cumva).Asta privim toti si la asta ne gandim numai ca unii nu vrwem s-o recunoastem.

Raporteaza abuz de limbaj
Sunt irezistibil,inamovibil, iresposabil, irecuperabil. Vorbesc Braille, si daca vreau trimit totul la dracu. Tocmai am ,,reusit" sa sterg Recycle Bin.
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 7 Decembrie 2008, ora 17:08

welcome back aprov!


Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 7 Decembrie 2008, ora 22:04

De la: undermad, la data 2008-12-07 04:47:58In primu rnd sa fie fwemeie (am avut un boy :D). dupa aceea infatisarea si s fie km egala la inaltime si fizic. dupa aceea...depind c vrea...


ahh cata dreptate ai , tocmai vroiam sa fac eu remarca asta , intai te uiti bine sa fie femeie cu organe genitale feminine , si apoi la restu' am cateva prietene care arata super da au un mic defect ... la inceput au fost baieti

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 7 Decembrie 2008, ora 23:29

De la: gabi8ma, la data 2008-12-07 22:04:49
De la: undermad, la data 2008-12-07 04:47:58In primu rnd sa fie fwemeie (am avut un boy :D). dupa aceea infatisarea si s fie km egala la inaltime si fizic. dupa aceea...depind c vrea...


ahh cata dreptate ai , tocmai vroiam sa fac eu remarca asta , intai te uiti bine sa fie femeie cu organe genitale feminine , si apoi la restu' am cateva prietene care arata super da au un mic defect ... la inceput au fost baieti



Asa imi trebuie daca mananc alune in fata calculatorului.

Puah

Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
druga_geo

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 07:00

la unghi daca sunt ingrijite

Raporteaza abuz de limbaj
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 14:29

tin sa te contrazic aici:P...m-am documentat pe net doar pt tine.sa stii ca la homo unu tot treb sa joace rolul de femeie deci e degeaba ..si revenind la topic..in general nu ma uit foarte mult la cum arata...incerc sa fac misto de ea,daca se prinde si reuseste sa mi-o intoarca ,sincer o invit si la restaurant daca vrea,pentru ca inseamna ca gandeste cat de cat,daca se enerveaza,poate sa fie si printesa ,inseamna ca nu gandeste cum imi place mie si atunci treaba eisi surprinzator multe arata bine dar nu stiu pe ce lume traiesc,cele care arata mai rau sunt putin mai destepte

Raporteaza abuz de limbaj
fantassy

630 mesaje
Membru din: 24/10/2008
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 14:34

De la: dasca777, la data 2008-12-08 14:29:31tin sa te contrazic aici:P...m-am documentat pe net doar pt tine.sa stii ca la homo unu tot treb sa joace rolul de femeie deci e degeaba ..si revenind la topic..in general nu ma uit foarte mult la cum arata...incerc sa fac misto de ea,daca se prinde si reuseste sa mi-o intoarca ,sincer o invit si la restaurant daca vrea,pentru ca inseamna ca gandeste cat de cat,daca se enerveaza,poate sa fie si printesa ,inseamna ca nu gandeste cum imi place mie si atunci treaba eisi surprinzator multe arata bine dar nu stiu pe ce lume traiesc,cele care arata mai rau sunt putin mai destepte


haide, pe bune, seriooos?

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 15:28

De la: gabi8ma, la data 2008-12-07 00:03:01pt dasca : uite pt placerea ta personala si pt linistea celor care comenteaza aici eu iti propun sa treci la homosexualiatate , si uite asa n-o sa mai ai tangenta cu femeile in general ce zici ?

pt radu : e f sigur , depinde cat esti de matur si asta e valabil pt toata lumea , am vazut eu "distinse doamne" trecute de 40 cu vocabular si apucaturi de mahala , poti avea o gandire matura si la 20 de ani , so , cum mie imi plac unele din comentariile tale astept sa citesc printre randuri , asa ca nu te sfii ca doar n-o sa ajungi dana3 sper

ce zodie esti ?


Rac, logic. nu o stiu pe dana3.
O sa postez mai pe larg, dar azi am multicel de munca.

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 15:30

De la: TEORAZVAN, la data 2008-12-08 07:00:22la unghi daca sunt ingrijite


ce fel de unghi? la largimea deschiderii intelectuale? vrei sa nu fie o persoana obtuza?

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 15:33

De la: dasca777, la data 2008-12-08 14:29:31tin sa te contrazic aici:P...m-am documentat pe net doar pt tine.sa stii ca la homo unu tot treb sa joace rolul de femeie deci e degeaba ..si revenind la topic..in general nu ma uit foarte mult la cum arata...incerc sa fac misto de ea,daca se prinde si reuseste sa mi-o intoarca ,sincer o invit si la restaurant daca vrea,pentru ca inseamna ca gandeste cat de cat,daca se enerveaza,poate sa fie si printesa ,inseamna ca nu gandeste cum imi place mie si atunci treaba eisi surprinzator multe arata bine dar nu stiu pe ce lume traiesc,cele care arata mai rau sunt putin mai destepte


ba.. tin sa te contrazic aici:P m-am documentat si eu pe net, si oameni inteligenti (statistic) sunt in toate categoriile estetice. Ca si cei prosti. ;)

DAAR, Sunt de acord (desi mi se pare magareste) ca e o metoda sa faci misto de ea doar ca sa vezi cum gandeste. Mai sunt si alte metode.

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
aprov

221 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 15:53

OK GREENIE, bine te-am gasit pe-aici.Ce faci , a venit Mos Craciun la tine ? Luna trecuta erai ingrijorata ca intarziase putin.
Despre femei acum.
Cred ca un barbat vede prima data la o fata chipul (fatza ) apoi corpul.Cand zic corpul ma refer ca barbatii sunt interesati mai intai de solduri, coapse, bust(sani).Daca fata a trecut aceste obstacole e ca si promovata.Pe urma vin altele: ce scoate din gura, daca a auzit de acidul dezoxiribonucleic,ce baga in gura etc.
Oricat am vrea sa ne dam dupa copac, privim o fata pt prima data doar ca trup (sau mai golaneste spus , ca animal). Dar oare ele nu ne privesc la fel: ce bicepsi avem,cum stam cu muschii fesieri, cum stam cu muschii ...portofelului.
Mai conteaza si in ce fel privim acea fata. Una e sa o privim ca pe o viitoare prietena si, de ce nu , consoarta si alta e sa o privim ca pe una careia vrem sa i-o tragem de cateva ori apoi...pa.

Raporteaza abuz de limbaj
Sunt irezistibil,inamovibil, iresposabil, irecuperabil. Vorbesc Braille, si daca vreau trimit totul la dracu. Tocmai am ,,reusit" sa sterg Recycle Bin.
druga_geo

10 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 16:02

what? nu ti-am inteles comentariu dar ma rog poate nu am fost explicit. imi place ca o femeie sa aiba unghile ingrijite nu colorate nu lungi nu scurte nuetc ci doar ingrijite.

Raporteaza abuz de limbaj
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 16:03

unghii se scrie.
un unghi este ceva de la geometrie pe scurt, habar n`am sa explic altfel.

Era ironic, te obisnuiesti cu posturile lui in timp.

Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 16:18

da aprov, sunt bine acum! multumesc. o experienta in plus, nu?
haha

referitor la subiect, vezi si tu cat de mult e despicat firu in patru, si ajungi la concluzia (cu aproximatie), sa zicem ca in jur de 90% din barbati sunt atrasi de fizicul unei femei, si 10% sunt orbi sau nu vor sa spuna, crezand ca o minciunica mascata poate atrage o gagica.... si ca fiind el unicul dintr'un forum care e sacrificat de barbati confirmand ca fizicul conteaza la prima interactiune cu o femeie...... el e special, pe el il intereseaza cat de desteapta e (si culmea, asta in primele 30 de minute cand ajungi sa fiti face2face)

si in alta ordine de idei, tu ce mai faci??
eu n'am fost cuminte de mos nicolae, dar ma protejez pana la craciun sa se strecoare pe cos si sa'mi lase ceva bun!

pupici, take care

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 16:59

De la: berila, la data 2008-12-08 16:03:40unghii se scrie.

un unghi este ceva de la geometrie pe scurt, habar n`am sa explic altfel.



Era ironic, te obisnuiesti cu posturile lui in timp.




ale naibii detalii!

o sa iti ia mult la mine sa imi observi detaliile. o sa vrei sa'mi numeri pistruii! ssssh


Raporteaza abuz de limbaj
ppc_

5 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 17:22


Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 17:23

De la: berila, la data 2008-12-08 16:03:40unghii se scrie.
un unghi este ceva de la geometrie pe scurt, habar n`am sa explic altfel.

Era ironic, te obisnuiesti cu posturile lui in timp.


:)) ma.. cateodata mai supar si pe unii care s-au obisnuit. :D

@greenie: ca sa se vada pistruii tre sa fie lumina. :P

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 17:23

De la: Greenie, la data 2008-12-08 16:59:08
De la: berila, la data 2008-12-08 16:03:40unghii se scrie.

un unghi este ceva de la geometrie pe scurt, habar n`am sa explic altfel.



Era ironic, te obisnuiesti cu posturile lui in timp.




ale naibii detalii!

o sa iti ia mult la mine sa imi observi detaliile. o sa vrei sa'mi numeri pistruii! ssssh




Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
berila

1111 mesaje
Membru din: 18/08/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 17:25

De la: radhookoo, la data 2008-12-08 17:23:39
De la: berila, la data 2008-12-08 16:03:40unghii se scrie.
un unghi este ceva de la geometrie pe scurt, habar n`am sa explic altfel.

Era ironic, te obisnuiesti cu posturile lui in timp.


:)) ma.. cateodata mai supar si pe unii care s-au obisnuit. :D

@greenie: ca sa se vada pistruii tre sa fie lumina. :P



sau sa ai ochi bun si rabdare

Raporteaza abuz de limbaj
What's cookin`, good lookin`?
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 17:33

De la: radhookoo, la data 2008-12-08 17:23:39
De la: berila, la data 2008-12-08 16:03:40unghii se scrie.
un unghi este ceva de la geometrie pe scurt, habar n`am sa explic altfel.

Era ironic, te obisnuiesti cu posturile lui in timp.


:)) ma.. cateodata mai supar si pe unii care s-au obisnuit. :D

@greenie: ca sa se vada pistruii tre sa fie lumina. :P


vorbesti din experienta? :)))

eeeeh....... ai dreptate, dar oricum, sunt vizibili ;)

Raporteaza abuz de limbaj
radhookoo

1009 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 18:25

De la: Greenie, la data 2008-12-08 17:33:46
De la: radhookoo, la data 2008-12-08 17:23:39
De la: berila, la data 2008-12-08 16:03:40unghii se scrie.
un unghi este ceva de la geometrie pe scurt, habar n`am sa explic altfel.

Era ironic, te obisnuiesti cu posturile lui in timp.


:)) ma.. cateodata mai supar si pe unii care s-au obisnuit. :D

@greenie: ca sa se vada pistruii tre sa fie lumina. :P


vorbesti din experienta? :)))

eeeeh....... ai dreptate, dar oricum, sunt vizibili ;)


mai.. poate ca nu e la fel de complicat ca numaratul stelelor noaptea.. :))

Raporteaza abuz de limbaj
daca m-am obosit sa-ti raspund, inseamna ca ai scris o imbecilitate.
9am047754

2954 mesaje
Membru din: 15/05/2009
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 18:43

u din ce categorie faci parte?si ce fel de om esti?:P

Raporteaza abuz de limbaj
adi_cati_arhipov

4 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 19:11

Si dupa e radeti o scticla d whisky cum vedeti un 4x4? Superpiesa?

Raporteaza abuz de limbaj
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 19:47

De la: dasca777, la data 2008-12-08 14:29:31tin sa te contrazic aici:P...m-am documentat pe net doar pt tine.sa stii ca la homo unu tot treb sa joace rolul de femeie deci e degeaba ..si revenind la topic..in general nu ma uit foarte mult la cum arata...incerc sa fac misto de ea,daca se prinde si reuseste sa mi-o intoarca ,sincer o invit si la restaurant daca vrea,pentru ca inseamna ca gandeste cat de cat,daca se enerveaza,poate sa fie si printesa ,inseamna ca nu gandeste cum imi place mie si atunci treaba eisi surprinzator multe arata bine dar nu stiu pe ce lume traiesc,cele care arata mai rau sunt putin mai destepte


esti de toata ... bafta , mai omule , vezi vrei nu vrei tot peste femei dai si cele care sunt moyenne ? alea cum sunt ?

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
gabi8ma

1005 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Oradea

Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 19:48

De la: adi_cati_arhipov, la data 2008-12-08 19:11:03Si dupa e radeti o scticla d whisky cum vedeti un 4x4? Superpiesa?


in mod coerent in limba romana vroiai sa zici.....?

Raporteaza abuz de limbaj
Niciodata nu stii unde te poarta viata , inchide ochii , deschide inima , intinde-ti aripile , si lumea e la picioarele tale in timp ce tu te minunezi la picioarele lumii de frumusetea bogatia diversitatea cruzimea existentei umane
NASHU2033

33 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 22:59

eu ma uit asa in general si in general cu asta raman....

Raporteaza abuz de limbaj
dan_danu7z

20 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Cluj

Postat pe: 9 Decembrie 2008, ora 09:53

Pe mine ma intereseaza cursivitatea exprimarii ideilor sau a sentimentelor care le simte in momentul cand vorbesc cu ea.Degeaba arata bine daca ea nu are teme de discutie si urasc cand o femeie imi zice despre ce vrei sa discutam si pe urma trec la analiza corpului

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului La ce va uitati prima oara la o femeie?
Mergi la: